Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  VW Touran 2007 okazion
  Vetura

  VW Touran 2007 okazion

  shitet makina okazion shum gjendje perfekt shitet per arsye emigrimi ju lutem kontakton per me teper

  Tiranë 16 maj 16:13
  5.500 €
 • 0 foto
  Shes turan 1.9 naft arsyeja llotaria amerikane
  Vetura

  Shes turan 1.9 naft arsyeja llotaria amerikane

  Shes turan 1.9 naft ne gjendje shum te mir arsyeja llotaria amerikane

  Tiranë 16 maj 11:05
  4.500 €
 • 4 foto
  Touran benzin-gaz 2007
  Vetura

  Touran benzin-gaz 2007

  Gati per cdo prove

  Tiranë 15 maj 17:08
  6.600 €
 • 11 foto
  Turan 2007 automat
  Vetura

  Turan 2007 automat

  Ne gjendje shum te mir 1.9 i thjesht dsg 6 marrsha Sensor parkimi mbrapa

  Tiranë 13 maj 12:23
  5.800 €
 • 3 foto
  TOURAN 2.0 TDI viti 2004 dokumenta te paguara
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI viti 2004 dokumenta te paguara

  Touran 2.0 nafte viti 2004 klima troni xhama dhe pasyra elektrike sinjale te pasyra disje alumini go

  Tiranë 11 maj 08:39
  3.600 €
 • 8 foto
  Auto City - VW Touran,2006,1.9tdi,Automat ????
  Vetura

  Auto City - VW Touran,2006,1.9tdi,Automat ????

  VW TOURAN 1.9 TDI •08/2006 •186.000 KM liber servisi •1.9 Nafte •7 Sedilje Sapo ardhur nga z

  Tiranë 6 maj 17:33
  5.700 €
 • 6 foto
  VW Touran Highline ,  6+1 , Automat , 2006
  Vetura

  VW Touran Highline , 6+1 , Automat , 2006

  Turan 2.0 TDI , automat DSG , makine teper ekonomike. Ardhur nga gjermania ne nentor , me letra te p

  Tiranë 6 maj 14:29
  5.300 €
 • 9 foto
  VW TOURAN 2.0TDI -2007 Automat 6+1
  Vetura

  VW TOURAN 2.0TDI -2007 Automat 6+1

  VW TOURAN 2.0TDI •viti 2007 •194.000km •kambio automatike DSG •pilot automatik •sensor par

  Tiranë 6 maj 13:20
  6.500 €
 • 2 foto
  TOURAN VITI 2005 ME DOGAN DHE TARGA... OKAZION
  Vetura

  TOURAN VITI 2005 ME DOGAN DHE TARGA... OKAZION

  WV TOURAN MANUAL VITI 2005 NGJYRE GRI 245.000 KM ME DOGANE DHE TARGA

  Tiranë 6 maj 13:06
  4.200 €
 • 11 foto
  VW VOLKSWAGEN
  Vetura

  VW VOLKSWAGEN

  Volkswagen Touran 2.0 Diezel . Viti Prodhimit 2007 i ardhur nga Gjermania me kamjo automatike sedil

  Tiranë 6 maj 09:54
  1 €
 • 8 foto
  VOLKSWAGEN TIRAN
  Vetura

  VOLKSWAGEN TIRAN

  Volkswagen Touran 2.0 Diezel . Viti Prodhimit 2006i ardhur nga Gjermania manuale sediljet me ngrofj

  Tiranë 6 maj 09:48
  5.500 €
 • 11 foto
  VW VOLKSWANGEN TURAN
  Vetura

  VW VOLKSWANGEN TURAN

  Volkswagen Touran 2.0 Diezel . Viti Prodhimit 2007 i ardhur nga Gjermania me kamjo automatike sedil

  Tiranë 6 maj 09:47
  8.500 €
 • 10 foto
  Volkswagen Touran Automat 1.4 benzine/Gaz
  Vetura

  Volkswagen Touran Automat 1.4 benzine/Gaz

  Shitet Volkswagen Touran, viti 2011, motor 1.4 benzine/gaz. E sapo ardhur nga Zvicra me dogane te pa

  Tiranë 6 maj 08:28
  9 Lek
 • 3 foto
  SHitet Volswagen Touran
  Vetura

  SHitet Volswagen Touran

  Volswagen touran viti 2005 full option letrat te paguara per 1 vit ne gjendje shum te mire pune.....

  Tiranë 3 maj 19:14
  5.200 €
 • 9 foto
  Okazion Touran ne super gjendie
  Vetura

  Okazion Touran ne super gjendie

  Shitet Touran 2.0 nafte manual. Me 4 goma rezerve i gatshem per cdo lloj prove. Shitet per arsye mos

  Tiranë 2 maj 14:09
  4.200 €
 • 4 foto
  OKAZION
  Vetura

  OKAZION

  Model 2008 full opsion sendilie me ngroje klima me dy zona shitet per arsye emigrimi 5000 Euro konta

  Tiranë 2 maj 13:30
  5.000 €
 • 11 foto
  VW TOURAN 1.9 TDI 2006 ZVICRA FULL OPTIONS
  Vetura

  VW TOURAN 1.9 TDI 2006 ZVICRA FULL OPTIONS

  Volkswagen Touran 1.9 NAFTE 2006 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR FULL OPTIONS me clima

  Tiranë 29 prill 17:39
  4.400 €
 • 2 foto
  Shes vw touran 1.9
  Vetura

  Shes vw touran 1.9

  Viti 2004 klm 240 mij me letra 4400€ i diskutueshem . 1.9 naft Automat. Makina ska nevoj per fjal

  Tiranë 29 prill 11:49
  4.400 €
 • 5 foto
  VW TOURAN 2.0 NAFTE AUTOMATIK 1 VIT LETRA
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 NAFTE AUTOMATIK 1 VIT LETRA

  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN VIT PRODHIMI 2005 MOTOR 2.0 NAFTE KAMIO AUTOMATIKE DSG KM ORIGJINALE 19500

  Tiranë 28 prill 12:31
  5.500 €
 • 6 foto
  touran 2008 automat 1.9 6+1
  Vetura

  touran 2008 automat 1.9 6+1

  touran 2008 automat xhama zi 6+1 1.9 nafte dogane ardhur nga zvicra

  Tiranë 28 prill 10:31
  6.000 €
 • 3 foto
  Vw Touran 2.0 tdi Navi Automat 2014 ????
  Vetura

  Vw Touran 2.0 tdi Navi Automat 2014 ????

  Sapo ardhur nga Gjermania 🇩🇪 Touran 2.0 tdi viti 2014 teknologjia blue motion Automatike, sedilje le

  Tiranë 27 prill 17:31
  9.500 €
 • 8 foto
  VW Touran 1.9 tdi 7 vende 12,2007 5200€
  Vetura

  VW Touran 1.9 tdi 7 vende 12,2007 5200€

  Shes wv touaran edition version 1.9 tdi 6 marshe viti 12,2007, 7 vende klima tronic, xhama te zinj o

  Tiranë 26 prill 18:31
  5.200 €
 • 2 foto
  Volkswagen touran 2007, 6+1
  Vetura

  Volkswagen touran 2007, 6+1

  Shitet vw touran 2007, 7 vende Opsione extra Disqe alumini, nafte 2.0 tdi, automat DSG Shume e paste

  Tiranë 26 prill 18:21
  4.000 €
 • 1 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet touran

  Tiranë 25 prill 12:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volkswagen Touran 2.0 Tdi
  Vetura

  Volkswagen Touran 2.0 Tdi

  Volkswagen touran 2.0 naftë, manuale, 4+1 vende. Makina ka ardhur nga Gjermania dhe është targuar në

  Tiranë 24 prill 23:46
  5.750 €
 • 6 foto
  VW Touran 2.0 Nafte T(DI)
  Vetura

  VW Touran 2.0 Nafte T(DI)

  Shitet Vw Touran ne super gjendje . •Motor 2.0 Nafte me dy te kuqe •Sedilje me ngrohje. •Pilo

  Tiranë 24 prill 19:33
  4.500 €
 • 6 foto
  VW TOURAN 2006 AUTOMAT 2.0 NAFTE SWISS AUTO
  Vetura

  VW TOURAN 2006 AUTOMAT 2.0 NAFTE SWISS AUTO

  VW TOURAN I SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR 6+ 1 VENDE SUPER GJENDJE ME KM ORIGJINALE SWISS AUTO EX

  Tiranë 23 prill 15:43
  5.100 €
 • 5 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer 1.9 naft

  Tiranë 23 prill 10:03
  5.200 €
 • 9 foto
  VW Touran 2011 motorr 1.6 disel panoramik
  Vetura

  VW Touran 2011 motorr 1.6 disel panoramik

  Shitet volswagen touran Motorr 1.6 disel blumotion Kambio manuale 6+1 marshe Me 166 mije km origjina

  Tiranë 23 prill 08:34
  8.600 €
 • 4 foto
  Shitet touran i sapo ardhur nga zvicra me dogane
  Vetura

  Shitet touran i sapo ardhur nga zvicra me dogane

  Shitet Touran ne super gjendje. Sallon lekure sensor full nga te gjitha i sapo ardhur me dogane te

  Tiranë 20 prill 08:48
  4.800 €
 • 6 foto
  Vw touran
  Vetura

  Vw touran

  shitet vw touran viti 2007 automat 200 naft me dogan te pagume gati per targa super i paster

  Tiranë 19 prill 20:49
  6.200 €
 • 10 foto
  TOURAN   2005
  Vetura

  TOURAN 2005

  Shitet touran dhietor 2005. Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike, xhenerike po

  Tiranë 19 prill 20:41
  5.500 €
 • 5 foto
  Turan
  Vetura

  Turan

  VW turan ne gjendje perfekte

  Tiranë 19 prill 20:26
  4.500 €
 • 2 foto
  Makine ne shitje
  Vetura

  Makine ne shitje

  Tiguan me te gjithe sherbimet e bere shitet per arsye mosperdirimi.

  Tiranë 19 prill 20:17
  7.500 €
 • 5 foto
  VW Touran ose nderrohet me fugon sprinter
  Vetura

  VW Touran ose nderrohet me fugon sprinter

  Shitet volswagen touran viti 2005 1.9 naft super gjendje dhe shume i paster te gjitha sherbimet e kr

  Tiranë 19 prill 20:02
  4.500 €
 • 3 foto
  Touran 2.0
  Vetura

  Touran 2.0

  Shitet touran vitit 2004 euro4, e sapo ardhur nga zvicra. Motorr 2.0 naft , manual me sensor parkim

  Tiranë 19 prill 19:52
  3.000 €
 • 3 foto
  OKAZION ,SHITET PER ARSYE EMIGRIMI
  Vetura

  OKAZION ,SHITET PER ARSYE EMIGRIMI

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike. VW Volswagen touran 2.0 Tdi, 6+1, viti i prodhimit

  Tiranë 19 prill 17:57
  4.500 €
 • 0 foto
  Touran automat 2005
  Vetura

  Touran automat 2005

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike, po ashtu dhe nga pamja e jashtme. E ardhur nga gjer

  Tiranë 13 prill 00:14
  5.500 €
 • 4 foto
  Privat
  Vetura

  Privat

  VW Touran TDI HighLine Executive 2.0 Disel Viti dhjetor 2007 -DE Automat+Tron Kataliztor 150000 K

  Tiranë 11 prill 19:37
  7.500 €
 • 2 foto
  VW TOURAN 2.0 nafte automatik 2005
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 nafte automatik 2005

  Në gjëndje shumë të mirë e ardhur nga Zvicra serdile lëkure me ngrohje goma të reja xhama të errët o

  Tiranë 9 prill 23:05
  4.800 €
 • 3 foto
  okazion
  Vetura

  okazion

  Makina ne gjendje shum te mire e sapo ardhur nga gjermania nje pronar

  Tiranë 8 prill 05:26
  11.000 €
 • 11 foto
  ??VW TOURAN 2.0TDI AUTOMAT 6+1 2005??
  Vetura

  ??VW TOURAN 2.0TDI AUTOMAT 6+1 2005??

  💥5390€🇨🇭VW TOURAN 2.0Tdi Automat 6+1 2005, 214mij km liber sherbimi,sapo ardhur nga zvicra🇨🇭me dogan

  Tiranë 8 prill 05:17
  5.390 €
 • 5 foto
  Shitet vw touran
  Vetura

  Shitet vw touran

  Shitet vw touran viti 2004 motorr 2000 nafte letrat deri ne nentor manual ne gjendje shume te mire e

  Tiranë 7 prill 12:03
  4.200 €
 • 4 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shes volzvagen turan vit 2004 karburanti nafte fuqia motorike 200 TDI.Vaj dhe filtra te sa

  Tiranë 6 prill 21:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Touran -12
  Vetura

  VW Touran -12

  Shitet Touran 2012

  Tiranë 6 prill 21:22
  12.500 €
 • 7 foto
  Touran- Nafte 2.0- Viti 2004- Kambio Manuale-2700€
  Vetura

  Touran- Nafte 2.0- Viti 2004- Kambio Manuale-2700€

  Makina eshte ne gjendje te mire. Sherbime te kryera dhe dokumenta te paguara deri ne gusht 2019. Vo

  Tiranë 6 prill 15:28
  2.700 €
 • 4 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet touran 2012

  Tiranë 6 prill 15:04
  12.500 €
 • 8 foto
  shitet ose kembehet
  Vetura

  shitet ose kembehet

  tuaran ne gjendje shum te mir full opsion sendilee me ngrofje pasqyra me pakosje xhama te zinorigjin

  Tiranë 4 prill 13:25
  4.800 €
 • 6 foto
  Shitet Volkswagen Touran
  Vetura

  Shitet Volkswagen Touran

  Shitet Volkswagen Touran ne gjendje shume te mire. E sapo ardhur nga Gjermania,me dogane te paguar.

  Tiranë 4 prill 11:45
  4.700 €
 • 4 foto
  VW Touran e sa po ardhur nga zvicrra
  Vetura

  VW Touran e sa po ardhur nga zvicrra

  Shitet turan vitit 2005 1.9 naft automat 6+1 matorr te ri me letra te sa po prera me sherbime te ber

  Tiranë 4 prill 11:29
  5.000 €