Vetura
Tiranë

Peugeot | Vetura në shitje në Tiranë | Naftë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Peugeot 307 -05
  Vetura

  Peugeot 307 -05

  Shes Peugeot307. Makina eshte vit prodhimi 2005; me kamio manuale, fuqia motorrike 1.6 hdi, nafte, k

  Tiranë 3 prill 01:02
  2.300 €
 • 3 foto
  Peugeot 306 2.0nafte
  Vetura

  Peugeot 306 2.0nafte

  Peugeot 306 2.0 nafte ,portobagazh,shume ekonomike dhe e shpejte.makina e perdorur ne itali dhe esht

  Tiranë 3 prill 00:26
  1.800 €
 • 4 foto
  Shitet Peugeot 207 Viti 2007 1.4 TDI
  Vetura

  Shitet Peugeot 207 Viti 2007 1.4 TDI

  Gjendje perfekte kondicjoner klima vaje filtra te sapo nderruara e gatshme per cdo lloj prove

  Tiranë 3 prill 00:24
  3.500 €
 • 6 foto
  Peugeot 307cc 2.0 HDI
  Vetura

  Peugeot 307cc 2.0 HDI

  Peugeot 307cc 2006 ne gjendje te mire.

  Tiranë 2 prill 23:40
  4.500 €
 • 0 foto
  shitet per arsye levizje
  Vetura

  shitet per arsye levizje

  shitet ose nderrohet me makin benzin gaz makina eshte ne gjendje perfekte me tapiceri lekure ngrofje

  Tiranë 2 prill 15:15
  1.800 €
 • 7 foto
  pezho
  Vetura

  pezho

  shitet per arsye emigrimi 12000 ero me letra deri ne dhjetor xhama elektrik klima kondicjoner 1.4 na

  Tiranë 2 prill 14:58
  12.000 €
 • 7 foto
  Shitet pezho 1,4 naft 307
  Vetura

  Shitet pezho 1,4 naft 307

  Shitet pezho 307 1.4 naft viti 2002 makina ka 160 mij km dhe esht super gjendje keni te drejt prove

  Tiranë 2 prill 14:13
  2.200 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot
  Vetura

  Shitet Peugeot

  Makina eshte ne gjendje shum te mire jan ber te gjitha sherbimet cmimi i diskutushem makina ndodhet

  Tiranë 2 prill 13:27
  2.400 €
 • 8 foto
  PEUGEOT 1007 ■>AUTO-RUBIN
  Vetura

  PEUGEOT 1007 ■>AUTO-RUBIN

  Peugeot 1007 1.4 Diezel Viti 2006 Makina me Dogane e Targuar Taksa 1 Vit Cmimi 3.200€ Gjendja

  Tiranë 2 prill 13:25
  3.200 €
 • 2 foto
  Shitet urgjentttt
  Vetura

  Shitet urgjentttt

  Makina esht ne gjendje te mir.. Sherbimet e bera . Esht ekomomike. Letrat per nje vit..

  Tiranë 2 prill 13:17
  2.300 €
 • 4 foto
  Makine super
  Vetura

  Makine super

  Pezhoja sa poka ardhe ne gjendje shume te mire 1.6 nafte viti 2005

  Tiranë 2 prill 13:02
  3.000 €
 • 2 foto
  Shitet pezho partner viti 2000 nafte
  Vetura

  Shitet pezho partner viti 2000 nafte

  Pezho partner viti 2000nafte 1.9 makina eshte me letra per nje vit makina nuk ka asnje difekt makina

  Tiranë 2 prill 12:23
  2 Lek
 • 4 foto
  Okazion 1890000leke
  Vetura

  Okazion 1890000leke

  Shitet Peugeot 307 ngjyre blu e erret me targa shqiptare, motorr 2.0 nafte ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 2 prill 12:21
  1.890.000 Lek
 • 9 foto
  Shitet per arsye mosperdorimi
  Vetura

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Motorr nafte 2.0 Hdi . Sedilje me ngrohje lekure plus elektrike .pasqyra elektrike .sensor shiu .ser

  Tiranë 2 prill 12:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 207 disel
  Vetura

  Peugeot 207 disel

  Peugeot 207 shumm e rujtem fulll ekstra me liber servisit 120 mi me garancion vetura gjindet ne pris

  Tiranë 2 prill 11:47
  3.990 €
 • 4 foto
  OKAZIIIIOOON PEUGEOT 308 1.6 NAFTE 2011 90 000 km
  Vetura

  OKAZIIIIOOON PEUGEOT 308 1.6 NAFTE 2011 90 000 km

  PEUGEOT 308 FUND 2010 1.6 NAFTE SUPER EKONOMIKE 90 000 KM ORIGJINALE MAKINE E BLERE NE CONCESIONAR 0

  Tiranë 2 prill 11:29
  5.800 €
 • 3 foto
  shitet peugeot 2200€ i diskutushem
  Vetura

  shitet peugeot 2200€ i diskutushem

  Shitet peugeot 207 .1.4 nafte ne gjendje shum te mire siguracioni shtator 2019.cmimi 2200€ i diskut

  Tiranë 2 prill 11:14
  2.200 €
 • 0 foto
  Shitet peugeot 207 1.4 nafte 2200€ i diskutushem
  Vetura

  Shitet peugeot 207 1.4 nafte 2200€ i diskutushem

  Shitet peugeot 207 1.4 nafte viti fundi 2006 siguracion shtator 2019 ne gjendje shum te mire 2200€ i

  Tiranë 2 prill 11:14
  2.200 €
 • 6 foto
  Shitet ose nderrohet peugeot 407 2.0 naft
  Vetura

  Shitet ose nderrohet peugeot 407 2.0 naft

  Peugeot 407 2.0 naft. Manual, ne gjendje shum te mir. E gatshme per cdo lloj prove. Me dokumenta te

  Tiranë 2 prill 11:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet peugeot 308 2009
  Vetura

  Shitet peugeot 308 2009

  Peugeot 308,viti 2009,manuale,xhama elektrik,me letra,siguracion,te gjitha sherbimet e bera te Peuge

  Tiranë 2 prill 10:41
  4.800 €
 • 0 foto
  Shitet peugeout 306
  Vetura

  Shitet peugeout 306

  Peugeout 306 portobagazh viti 98.1.6 nafte

  Tiranë 2 prill 10:31
  1.000 €
 • 6 foto
  PEUGEOT 407 FULL OPSION
  Vetura

  PEUGEOT 407 FULL OPSION

  SHITET PEUGEOT 407 - 2.0 NAFTE - VITI 2005 - KAMBJE MANUALE - 230 000 KILOMETRA ORIGJINALE - NAVIGAT

  Tiranë 2 prill 10:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Peugeot 308, 14000 Euro
  Vetura

  Shitet Peugeot 308, 14000 Euro

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja......: Kondicioner Per informacio

  Tiranë 2 prill 10:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Peugeot 207 2007
  Vetura

  Peugeot 207 2007

  Shitet peugeot 207... vit prodhimi 2007-2008... 1.4 naft ... 4 litra per 100 KM me prov ..makina ka

  Tiranë 2 prill 07:57
  3.700 €
 • 4 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  - Shitet Peugeot 307 , Viti 2003 , Motorr 2.0 Nafte , Shitet 2 Miljon Lek !! Kontakt Nr Teli : 06836

  Tiranë 2 prill 07:55
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Shes makin peugeot 207 1.6 nafte
  Vetura

  Shes makin peugeot 207 1.6 nafte

  Makina esht ne ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike makina esht e sapo ardhur nga ITALIA me d

  Tiranë 2 prill 07:39
  3.000 €
 • 4 foto
  Peugeot 207
  Vetura

  Peugeot 207

  Shitet peugeot 207 e vitit 2008,1.4 naft.Kamio manuale.Makina eshte shume e mbajtur si brenda dhe ja

  Tiranë 2 prill 07:39
  4.250 €
 • 2 foto
  shes ose nderroj makinen
  Vetura

  shes ose nderroj makinen

  shes makinen e tipit peugeot 307 te vitit 2007 e ardhur nga zvicrra makina gjendet ne kosov saktesis

  Tiranë 2 prill 07:33
  2.500 €
 • 9 foto
  Shitet Peugeot 307 Sw
  Vetura

  Shitet Peugeot 307 Sw

  Makina sa ka ardhur nga Zvicra eshte ne gjendje shum te mire Motori 2.0 naft me nje te kuqe tapice

  Tiranë 2 prill 07:15
  3.000 €
 • 6 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Shitet peugeot 206 e vitit 2009 1.4 nafte me 111510 km e blere te koncesjonari ne itali dhe e perdor

  Tiranë 2 prill 06:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet makine
  Vetura

  Shitet makine

  Shitet peugeot viti 1997 1.8 nafte.Makina eshte ne gjendje te mire.Manuale, e paster sedilje ne gjen

  Tiranë 2 prill 06:41
  850 €
 • 0 foto
  pezho 206 viti 2002 1.4 nafte
  Vetura

  pezho 206 viti 2002 1.4 nafte

  e djegur pjesa e pare e makinnes letra te paguara deri prill 2019 cmim i arsyeshem ngjyra e zeze

  Tiranë 2 prill 04:59
  60.000 Lek
 • 3 foto
  Peugeot 307 SW
  Vetura

  Peugeot 307 SW

  Peugeot sw. 307 , HD I, ne gjendje te mire, kilometra origjinal servise te kryera tek koncesionari i

  Tiranë 2 prill 04:34
  3.150 €
 • 6 foto
  Peugeot 407 1.6
  Vetura

  Peugeot 407 1.6

  Peugeot 407 1.6nafte e 2010 ne gjendje super me goma te reja ska nevoj per as ni lloj sherbimi me d

  Tiranë 2 prill 04:30
  4.200 €
 • 8 foto
  Pezho
  Vetura

  Pezho

  Pezho 206 1.4 nafte 2004 klima kondicjoner pasqyra elektrike sensor shiu komando ne timon disqe alum

  Tiranë 2 prill 03:17
  1.800 €
 • 8 foto
  Pezho
  Vetura

  Pezho

  Pezho 206 1.4 nafe hdi .Klima kondicjoner sensor shiu pasqyra elektrike xhama elektrik komand ne tim

  Tiranë 2 prill 01:54
  2.200 Lek
 • 4 foto
  Peugeot 307 HDI
  Vetura

  Peugeot 307 HDI

  Ne gjendje sh te mire Version Sport, deswegen 17-çe me Homann te reja, me liber servisesh e ardhur n

  Tiranë 2 prill 01:45
  2.699 €
 • 8 foto
  Pegueto 207 1.6 nafte
  Vetura

  Pegueto 207 1.6 nafte

  Makina eshte ne gjendie shume te mire, Viti prodhimi 2007, letrat i kan mbaruar, per me shume info k

  Tiranë 1 prill 23:55
  3.000 €
 • 4 foto
  pezho 206
  Vetura

  pezho 206

  makina eshte ne gjendje te mire me letra der ne tetor 2019 cmimi I diskutushem

  Tiranë 1 prill 22:53
  1.600 €
 • 0 foto
  Shitet 1500 euro
  Vetura

  Shitet 1500 euro

  Okazion shitet peugeot 307 ne gjendje super 1500 euro i diskutuar.cdo gje perfekte.motori 24000 km i

  Tiranë 1 prill 22:26
  1.500 €
 • 0 foto
  Shitet ose ndrohet me makin dy vëndëshe ose katër
  Vetura

  Shitet ose ndrohet me makin dy vëndëshe ose katër

  Makina në gjëndje perfekte,servis kapital,goma dyqani,dokumentat janar 2020,shite ose ndrohet me mak

  Tiranë 1 prill 21:47
  3.200 €
 • 1 foto
  Peugeot 206 xs
  Vetura

  Peugeot 206 xs

  Shitet Peugeot 206 xs nafte nje muaj e targuar ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike. Cmimi 1900

  Tiranë 1 prill 21:47
  1.900 €
 • 2 foto
  Shitet ose ndërohet,3200 euro i diskutushëm
  Vetura

  Shitet ose ndërohet,3200 euro i diskutushëm

  Servis kapital,goma dyqani,dokumenta janar 2020,shitet ose ndërohet me makin të vogël smart ose maki

  Tiranë 1 prill 21:47
  3.200 €
 • 2 foto
  shitet ose ndërohet me makin më të vogël
  Vetura

  shitet ose ndërohet me makin më të vogël

  servis kapital,goma dyqani,dokumenta janar 2020,shitet ose ndërohet me makin më të vogël edhe dy vën

  Tiranë 1 prill 21:47
  3.200 €
 • 6 foto
  Peugeot 206 sw, portobagazh
  Vetura

  Peugeot 206 sw, portobagazh

  Shitet peugeot 206 sw, portobagazh, viti 2003, ngjyra gri, xhama elektrik, sensor parkimi,makina esh

  Tiranë 1 prill 21:37
  1.700 €
 • 8 foto
  shitet PZH
  Vetura

  shitet PZH

  shitet makina ne gjendje te mire pune letrat te paguara deri ne janar te 2020 familjare dhe per pune

  Tiranë 1 prill 21:16
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet ose ndërohet me makin më të vogë
  Vetura

  Shitet ose ndërohet me makin më të vogë

  Pezho 807,,,,,6+1,dokumenta janar 2020,servis kapital,goma të reja,shitet ose ndërohet me makin më t

  Tiranë 1 prill 21:11
  3.200 €
 • 1 foto
  Shitet Peugeot 206
  Vetura

  Shitet Peugeot 206

  Shitet Peugeot 206 . Viti 2001. Nafte 1.9. Manuale. Makine eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe

  Tiranë 1 prill 20:54
  1.200 €
 • 9 foto
  Shitet Peugeot Expert
  Vetura

  Shitet Peugeot Expert

  Shitet peugeot expert,viti 2009 me dokumenta shqiptare, nafte 2.0. Viti 2009,pasqyra elektrike,disqe

  Tiranë 1 prill 20:48
  5.500 €
 • 5 foto
  Shitet & Nderrohet
  Vetura

  Shitet & Nderrohet

  Peugeot 206...motori 1.9 nafte Hdi ..Xs sport ...viti 2002 ne gjendje perfekte ...mund te nderrohe

  Tiranë 1 prill 20:31
  1 Lek