Vetura
Tiranë
Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  touran 2.0 automat
  Vetura

  touran 2.0 automat

  Volswagen touran 6 + 1, kambje automatike , auto pilot, sedilje me ngrohje, sallon lekure, 228374 km

  Tiranë 3 prill 09:55
  6.500 €
 • 6 foto
  Touran 2.0 tdi DSG me 7 ulse pa dogan
  Vetura

  Touran 2.0 tdi DSG me 7 ulse pa dogan

  Vw touran 2.0 tdi 7 ulse Fellne Tempomat Touchscreen Muzik Shum i mir Eshte i importuar nga jasht

  Tiranë 3 prill 09:45
  5.500 €
 • 7 foto
  OKAZION TOURAN
  Vetura

  OKAZION TOURAN

  MAKINA SAPO KA ARDH NGA ITALIA...Letrat sapo jan bere per nje vit .... 6 + 1 ......motorr 2.0 nafte

  Tiranë 3 prill 09:33
  3.510 €
 • 6 foto
  TOURAN 2.0 TDI SUPER !!!!!
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI SUPER !!!!!

  Shitet touran 2.0 tdi super gjende.Makina eshte shume e paster si nga jashte edhe nga brenda ngjyre

  Tiranë 3 prill 09:29
  3.800 €
 • 4 foto
  Vw Touran 2.0 T DI
  Vetura

  Vw Touran 2.0 T DI

  Vw Touran 2.0 T DI te kuqe Manual 6marshe +1 Makina eshte pa dogane e ardhur nga gjermania Ne gjen

  Tiranë 3 prill 09:18
  3.700 €
 • 3 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet Touran ne gjendje perfekte.Makina eshte blere ne Gjermani.Jane bere te gjitha sherbimet dhe s

  Tiranë 3 prill 08:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes touran dogana e paguar
  Vetura

  Shes touran dogana e paguar

  Shes touran viti 2005 dogan e paguar e sapo ardhur nga franca full opsion cmimi i diskutueshem

  Tiranë 3 prill 08:33
  4.700 €
 • 5 foto
  TAURAN 1.9 TDI 6shpejci EURO 4 pa dogan
  Vetura

  TAURAN 1.9 TDI 6shpejci EURO 4 pa dogan

  tauran 1.9 tdi 6 shpejci viti i prodhimit 2005 EURO 4 pa dogan Targa gjermane posedon klim fellne

  Tiranë 3 prill 08:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Touran dsg 7 ulse tdi pa dogan .2009
  Vetura

  VW Touran dsg 7 ulse tdi pa dogan .2009

  Klim Fellne 7 ulse Musik Touchscreen Tempomat Ulse me nxemje I posaardhur nga jasht Gjendemi ne pris

  Tiranë 3 prill 08:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Touran
  Vetura

  Touran

  Shitet touran 2.0 naft viti dhjetor 2004 xhama te zi original letra te sapo prera 6+1 vende sherbime

  Tiranë 3 prill 07:12
  5.000 €
 • 7 foto
  Okazion Touran
  Vetura

  Okazion Touran

  OKAZION TOURAN 5000€ Kambio Automat (6 marsha)/// Viti 11/2007/// KONDICIONER//// RADIO CD,NAVI,MP3,

  Tiranë 3 prill 07:02
  5.000 €
 • 7 foto
  Shitet Ose Nderrohet  Touran 2006
  Vetura

  Shitet Ose Nderrohet Touran 2006

  VW TOURAN 2.0 TDI Viti 2006,HIGLINE,Kambio Automat Tip-Tronic,Tempomat,Klima Automat me 2 Zona,7 Sed

  Tiranë 3 prill 06:45
  4.500 €
 • 5 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  2.0 tdi full option 170cv Gatshem per cdo prov Shitet ose ndrohet Whats up 0676374505

  Tiranë 3 prill 06:40
  11.500 €
 • 4 foto
  Shitet Tourani 1.9 tdi
  Vetura

  Shitet Tourani 1.9 tdi

  Shitet Tourani 1.9 tdi i vitit 2004 Me targa te huaja ne gjendje shum te mir 6 shpejtesi manual Ma

  Tiranë 3 prill 06:22
  3.000 €
 • 4 foto
  Tuaran. full. Automat
  Vetura

  Tuaran. full. Automat

  Wv tuaran 2.0 nafte automat full extea xhama te zi origjinal goma 90% i pa punat ne shqiperi shum i

  Tiranë 3 prill 05:51
  4.850 €
 • 7 foto
  Vw Touran 2.0 Tdi DSG 5 ulëse
  Vetura

  Vw Touran 2.0 Tdi DSG 5 ulëse

  Makina gjindet ne Zvicër akoma te interesuarit me deponimin e kaparit do ta nisim Makinën per ne Tir

  Tiranë 3 prill 05:40
  3.500 €
 • 4 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Automat....ne gjendje shume te mire motorrike.xhenerike.letra te paguara deri ne Janar 2020....cmimi

  Tiranë 3 prill 03:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Volkswagen Tuaran 10/2006
  Vetura

  Volkswagen Tuaran 10/2006

  Nafte 2.0 AUTOMAT

  Tiranë 3 prill 01:10
  6.000 €
 • 6 foto
  \"\"\"Super okazion\"\"\"
  Vetura

  \"\"\"Super okazion\"\"\"

  Shitet wolsvagen touran ne gjendje perfekte fizike edhe xhenerike. Motor 1.9.tdi i thjeshte automat

  Tiranë 3 prill 01:05
  6.300 €
 • 3 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Ne gjendje shum te mir mw dekomenta te rregullta full klima kamje automat DSG sendile me ngrofije pa

  Tiranë 3 prill 00:23
  48.000 €
 • 4 foto
  Touran 2.0
  Vetura

  Touran 2.0

  Shitet Touran 2.0 motorr 2008 Sapo Ardhur nga Gjermania me dogan te paguar

  Tiranë 2 prill 15:21
  4.000 €
 • 3 foto
  Shes Makine VW Touran
  Vetura

  Shes Makine VW Touran

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e Bardhe Kamjo......: manual Ftohja......: Klima Fuqia KW..: 110 KM.

  Tiranë 2 prill 15:16
  5.290 €
 • 9 foto
  Touran 2.0 tdi automat dsg <perfekte>
  Vetura

  Touran 2.0 tdi automat dsg <perfekte>

  Touran 2.0 tdi automat dsg xhama te zi origjinal full opsion me 4 goma te reja makina esht ne gjendj

  Tiranë 2 prill 14:35
  4.900 €
 • 4 foto
  Wvolswagen Touran viti 2014 Automat
  Vetura

  Wvolswagen Touran viti 2014 Automat

  Wvolsvagen Touran me dogane te paguar gati per tArga cmimi 14.000€€ i diskutushem

  Tiranë 2 prill 13:43
  14.000 €
 • 1 foto
  wv turan Nga zvicra
  Vetura

  wv turan Nga zvicra

  Wv turan me dogane te paguar ne gjendje perfekte me liber

  Tiranë 2 prill 12:27
  8.500 €
 • 3 foto
  Zvicra??????????
  Vetura

  Zvicra??????????

  Turan me dogane te paguare viti 2010 nafte 2.0Tdi. highline Ne gjendje perfekte

  Tiranë 2 prill 12:22
  13.000 €
 • 3 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet touran letrat sapo të bëra full opsion cmimi diskutushem (makina esht super me liber sherbime

  Tiranë 2 prill 12:21
  4.600 €
 • 5 foto
  Shitet Volswagen Touran
  Vetura

  Shitet Volswagen Touran

  Viti 2004 Motorr nafte Kamio automatike. Me dogane te paguar. 220,000 km i sapo ardhur nga zvicra.

  Tiranë 2 prill 11:59
  4.500 €
 • 0 foto
  SHITET TOURAN 1.4 Benzine
  Vetura

  SHITET TOURAN 1.4 Benzine

  Shitet Vw Touran Automatik Viti 2008 4+1 Vende 173.000 Km Origjinale Me Liber Sherbimesh 1.4 Benzine

  Tiranë 2 prill 10:54
  6.000 €
 • 9 foto
  TOURAN 1.4 TSI i e kuqe
  Vetura

  TOURAN 1.4 TSI i e kuqe

  SHITET TOURAN I VITIT DHJETOR 2007 ME MOTOR 1.4 BENZIN TURBO KOMPRESSOR 140 KUAJ FUQI,KOMPJUTER NE B

  Tiranë 2 prill 09:57
  6.000 €
 • 6 foto
  Shitet touran 2.0 naft
  Vetura

  Shitet touran 2.0 naft

  Shitet w touran 2.0 nafte, viti 2012 full opsion. Sensor parkimi 360 grad, Fener inteligjent me sens

  Tiranë 2 prill 09:31
  12.500 €
 • 0 foto
  Shitet okazion
  Vetura

  Shitet okazion

  Shitet wolzwagen touran me gjendje shume te mire me sherbime te bera me goma te reja ngjyre gri 1.9

  Tiranë 2 prill 09:20
  4.500 €
 • 6 foto
  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN
  Vetura

  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN

  SHITET VOLKSWAGEN TOURAN Volkswagen Touran Tdi Nafte Viti 2006 Kambio Automatik me marsha tek timon

  Tiranë 2 prill 09:13
  1 €
 • 3 foto
  VW Touran 1.9 super makin
  Vetura

  VW Touran 1.9 super makin

  shitet touran 1.9 viti 2005 225000km me dogan te paguar makina e ardhur nga zvicrra 5000€ pak i disk

  Tiranë 2 prill 09:09
  5.000 €
 • 2 foto
  Shitet tourani
  Vetura

  Shitet tourani

  Shitet touran 1.9nafte Kamjo automatike Viti 2007 Kamjo DSG

  Tiranë 2 prill 09:05
  6.500 €
 • 5 foto
  VW Touran 1.9 automat 2008 okazion
  Vetura

  VW Touran 1.9 automat 2008 okazion

  SHES VOLKSWAGEN TOURAN....VITI 2008...ME DOGANE TE PAGUAR....E SAPO ARDHUR NGA ITALIA (SAN MARINO)..

  Tiranë 2 prill 08:50
  7.300 €
 • 4 foto
  Volsvagen Touran
  Vetura

  Volsvagen Touran

  Shitet volsvagen Touran . prodhim qershor 2005 me targa angleze . 2500 €

  Tiranë 2 prill 08:26
  2.500 €
 • 7 foto
  VW Touran 2005
  Vetura

  VW Touran 2005

  VW TOURAN 1.9 TDI ME DOGANE TE PAGUAR E SAPO ARDHUR NGA SUEDIA KAMJE MANUALE ME 6 MARSHE NAVIGATOR T

  Tiranë 2 prill 08:13
  4.600 €
 • 1 foto
  Touran goma bateri 100% nga pedagog universiteti
  Vetura

  Touran goma bateri 100% nga pedagog universiteti

  Shes makine Touran e vitit 2005 1.9 TDI me nafte. Makina eshte me targa shqiptare dhe taksa te pagua

  Tiranë 2 prill 07:47
  4.150 €
 • 5 foto
  Shitet-Nderrohet
  Vetura

  Shitet-Nderrohet

  Shitet Touran viti 2004 full option. Ose nderrohet me makine familjare te se njejtes vlere, tipi gol

  Tiranë 2 prill 07:43
  5.399 €
 • 6 foto
  Touran 2006
  Vetura

  Touran 2006

  Shite Touran full opsion i vitit 2006 i ardhur nga jashte ,me xhama te zi,sendile lekure e gatshme p

  Tiranë 2 prill 07:40
  3.700 €
 • 2 foto
  shitet ose nderohet
  Vetura

  shitet ose nderohet

  shitet ose nderohet me toyota makina eshte me letra te prera dhe kam nderuar freksion te markes lu

  Tiranë 2 prill 07:23
  5.400 €
 • 0 foto
  Shitet Turani 1.9 nafte 7 vende
  Vetura

  Shitet Turani 1.9 nafte 7 vende

  Shitet Turani i vitit 2007 me 7 vende 1.9 nafte. Makina esht ne gjendje shum te mir makina esht me

  Tiranë 2 prill 07:19
  6.500 €
 • 4 foto
  Shitet Turani viti 2007 motor 1.9 nafte 7 vende
  Vetura

  Shitet Turani viti 2007 motor 1.9 nafte 7 vende

  Shitet Turani 7 vendsh viti 2007 motor 1.9 nafte Ne gjendje shum te mir makina ka arrdhur nga Franc

  Tiranë 2 prill 07:17
  6.500 €
 • 2 foto
  Shitet VW touran
  Vetura

  Shitet VW touran

  Vw Touran Sapo ardh nga gjer Viti 2005 Dogane e paguar Klima Atomat Gjendja top 4790 eu

  Tiranë 2 prill 07:01
  4.790 €
 • 6 foto
  Shitet Turani 7 vende 1.9 nafte
  Vetura

  Shitet Turani 7 vende 1.9 nafte

  Shitet makina me dogan te paguar Turani esht me 7 vende motor 1.9 Esht ne gjendje shum te mir Dhe

  Tiranë 2 prill 07:00
  6.200 €
 • 5 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet touran naft 2.0 automat dsg 5 vende super gjendje navi xhama te zinj xseno

  Tiranë 2 prill 06:38
  5.100 €
 • 2 foto
  Turan benzin gaz viti 2004 4200 euro
  Vetura

  Turan benzin gaz viti 2004 4200 euro

  Shitet ose nderrohet turan benzin gaz ne gjendje super te mire,me letra per nje vit dhe me impjant m

  Tiranë 2 prill 06:06
  4.200 €
 • 5 foto
  Shitet Turani viti 2007 1.9 nafte 7 vende
  Vetura

  Shitet Turani viti 2007 1.9 nafte 7 vende

  Shitet makina me dogan te paguar viti 2007 motor 1.9 me 7 vnde makina ka ardhur nga Franca dhe ka 21

  Tiranë 2 prill 06:03
  6.200 €
 • 2 foto
   Turan benzin-gaz ne gjendje super 4400 euro..
  Vetura

  Turan benzin-gaz ne gjendje super 4400 euro..

  Okazion Turan benzin gaz viti 2004 me impjant te sapo vene te eltoni ne fushekruje me 3 vjet garanci

  Tiranë 2 prill 04:52
  4.200 €