Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Touran | Vetura në shitje në Tiranë | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Okazion Turan 1.9 Automat 2007
  Vetura

  Okazion Turan 1.9 Automat 2007

  Shitet turan vitit 2007 makina eshte ne gjendje shume te mire makina eshte 6+1 sallon lekure ka nevo

  Tiranë 4 mars 08:54
  4.000 €
 • 11 foto
  Touran 1.9 Automatic Highline tetor 2005
  Vetura

  Touran 1.9 Automatic Highline tetor 2005

  Shitet Touran 1.9 naftë, Automatic/Tip Tronic/ 7 vende 7 sedilje lëkure DSG Automatik Highline Disq

  Tiranë 3 mars 10:35
  5.200 €
 • 5 foto
  Shitet ose nderrohet me caddy maxi
  Vetura

  Shitet ose nderrohet me caddy maxi

  shitet okazion touran viti 2006 kamjo manuale 248000km origjinale me dokumenta te paguara. per me te

  Tiranë 2 mars 22:55
  4.500 €
 • 4 foto
  VW Touran 2.0 Nafte Automat ne gje dje perfekte
  Vetura

  VW Touran 2.0 Nafte Automat ne gje dje perfekte

  Shitet Volkswagen Touran 2.0 Nafte automatik ne gjendje te shkelqyer. Cdo sherbim i kryer ne kohe.

  Tiranë 28 shkurt 23:54
  5.000 €
 • 4 foto
  VW Touran 2.0 TDI
  Vetura

  VW Touran 2.0 TDI

  Shitet vw touran 2.0 TDI (di) e kuqe viti 2003. -Kamjo manuale, -Me klima,sediljet e para me ngrohje

  Tiranë 20 shkurt 23:45
  4.700 €
 • 3 foto
  Okazion Touran
  Vetura

  Okazion Touran

  Shitet VW Volkswagen Touran ne gjëndje perfekte nga ana xhenerike gjithashtu edhe nga ana mekanike.

  Tiranë 19 shkurt 19:44
  12.000 €
 • 4 foto
  Shitet touran
  Vetura

  Shitet touran

  Shitet touran 1.9 naft,manual me 6+1 marshe,viti 2004 ,me dokumenta shqiptare,ne gjendje shume te mi

  Tiranë 17 shkurt 19:48
  4.500 €
 • 5 foto
  VW Touran dizel
  Vetura

  VW Touran dizel

  Shitet Volkswagen Touran 6+1 Diesel 1.9 TDI Diesel 6 Marsha,Me klime Dixhitale,Sendile me ngrohje,

  Tiranë 17 shkurt 18:35
  5.000 €
 • 6 foto
  Touran 2006 Automatik
  Vetura

  Touran 2006 Automatik

  Shitet WV Touran 2006, naft 1.9 me kambio automatike DSG me 6 marsha. Ngjyr gri, sensor parkimi para

  Tiranë 4 shkurt 01:36
  5.500 €
 • 10 foto
  VW Touran dizel .mundesi nderrimi
  Vetura

  VW Touran dizel .mundesi nderrimi

  volzvagen touran.me letra deri ne shtator naft.6+1 vende.ne gjendje shum te mir. 3900 ero i diskutus

  Tiranë 30 janar 21:55
  390 €
 • 6 foto
  VW TOURAN 2.0 TDI,
  Vetura

  VW TOURAN 2.0 TDI,

  Shitet volkswagen touran i vitit 2004 me motorr 2.0 tdi nafte me 2 te kuqe, 5 vende, kamje automatik

  Tiranë 29 janar 12:35
  3.800 €
 • 4 foto
  TOURAN 2.0 TDI VITI 2004 ME TARGA SHQIPTARE
  Vetura

  TOURAN 2.0 TDI VITI 2004 ME TARGA SHQIPTARE

  TOURAN 2.0 TDI MANUAAL VITI 2004 244.000 KM ME TARGA SHQIPTARE

  Tiranë 27 janar 13:45
  4.000 €
 • 5 foto
  Volswagen touran
  Vetura

  Volswagen touran

  shitet VW touran 2005 letrat te sapo prera per 1 vit full navigator sendile m ngrohje clima

  Tiranë 21 janar 19:38
  5.300 €
 • 5 foto
  Touran 2013 2.0 Naft Full opts 7 vende
  Vetura

  Touran 2013 2.0 Naft Full opts 7 vende

  Na ndiqni ne Instagram: *shite.okazion* E sapo targuar, taksa dhe siguracion i paguar. Me doganë të

  Tiranë 16 janar 00:54
  14.400 €
 • 6 foto
  Touran DSG viti 2006
  Vetura

  Touran DSG viti 2006

  Shitet makina eshte ne gjendje te mir, si ne pjesa gjenerike dhe motorrike,si nga brenda dhe nga jas

  Tiranë 11 janar 12:35
  5.500 €
 • 8 foto
  shitet touran viti 2004
  Vetura

  shitet touran viti 2004

  shitet touran 1.9 nafte automatik viti 2004 , me letra te paguara, cmimi 5500 euro , nr kontakti:069

  Tiranë 10 janar 00:34
  5.500 €
 • 8 foto
  Volkswagen Touran
  Vetura

  Volkswagen Touran

  Volkswagen Touran Viti i Prodhimit-12/2007 Motorri-2.0 TDI Karburanti-Nafte Kambio-Automat Kilometra

  Tiranë 8 janar 10:34
  6.000 €
 • 4 foto
  Touran Automat Okazion!!
  Vetura

  Touran Automat Okazion!!

  Shes touran 2000 nafte automat i viti 2005.Letra te paguara deri vitin tjeter.Gjendja perfekte si mo

  Tiranë 7 janar 07:55
  4.600 €
 • 11 foto
  Touran 2004
  Vetura

  Touran 2004

  Shitet touran viti 2004 .. te gjitha e bera gjendje shume e mire pune .. full opsion ngjyra vishnje

  Tiranë 5 janar 11:46
  5.900 €
 • 10 foto
  VW Touran 1.9
  Vetura

  VW Touran 1.9

  Shitet touran 1.9 nafte ,kambi automat viti 2005 ,makina ka ardhur nga zvicra ne nentor.

  Tiranë 4 janar 18:44
  4.200 €
 • 4 foto
  Shitet Wolzvagen Touran
  Vetura

  Shitet Wolzvagen Touran

  Okazion Shitet Wolzvagen Touran 1.9 TDI i thjeshte,Kamio Automat ,Xhama te Zinj Origjinal ,Sensora P

  Tiranë 4 mars 13:05
  5.500 €