Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Citroen c4-Nafte 1.6
  Vetura

  Citroen c4-Nafte 1.6

  2500€ Viti 2007 Motorr 1.6 Nafte Manual Km 186 mij Komanda ne timon,mp3 Me dogane te paguar Cel 0

  Tiranë Dje, 17:58
  2.500 €
 • 0 foto
  SHITET SEAT IBIZA VITI 2003 MANUAL 1.4 DIZEL
  Vetura

  SHITET SEAT IBIZA VITI 2003 MANUAL 1.4 DIZEL

  SHITET SEAT IBIZA VITI 2003 MANUAL 1.4 DIZEL SUPER GJENDJE DHE ECONOMIKE KONDICIONER ABS AIRBAG

  Tiranë Dje, 17:57
  2.200 €
 • 11 foto
  SHITET SCODA OCTAVIA VITI 2007 DIZEL 1.97 KAMBIO M
  Vetura

  SHITET SCODA OCTAVIA VITI 2007 DIZEL 1.97 KAMBIO M

  SHITET SCODA OCTAVIA VITI 2007 DIZEL 1.97 KAMBIO MANUALE KM ORIGJINALE 152000 KONDICIONER ABS AIRBAG

  Tiranë Dje, 17:57
  3.900 €
 • 12 foto
  Shitet Golf 6 1.6 TDI 105 HP, 154.241km, 08/2010,
  Vetura

  Shitet Golf 6 1.6 TDI 105 HP, 154.241km, 08/2010,

  Shitet Golf 6 1.6 TDI 105 HP, 154.241km, 08/2010, Team Style, 5 porta, importuar nga Gjermania ne Sh

  Tiranë Dje, 17:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET VW GOLF 6 DIZEL 1.6 VITI 2010 KONDICIONER
  Vetura

  SHITET VW GOLF 6 DIZEL 1.6 VITI 2010 KONDICIONER

  SHITET VW GOLF 6 DIZEL 1.6 VITI 2010 KONDICIONER ABS AIRBAG TIMON HIDRAOLIK XHAMA ELEKTRIK PASQYRA E

  Tiranë Dje, 17:57
  7.200 €
 • 9 foto
  FIAT 500 1.4 BENZIN+ GAZ VITI 2013 AUTOMAT
  Vetura

  FIAT 500 1.4 BENZIN+ GAZ VITI 2013 AUTOMAT

  shitet Fiat 500 1.4 Benzin+Gaz Viti 2013 kamje Automat me 31 mi KM te veta e importuar nga amerika n

  Tiranë Dje, 17:57
  8.000 €
 • 9 foto
  SHITET TOYOTA YARIS  ☎️ ☎️ 0695851577 ☎️ ☎️
  Vetura

  SHITET TOYOTA YARIS ☎️ ☎️ 0695851577 ☎️ ☎️

  SHITET TOYOTA YARIS 1.4/VITI 2010 ☎️ ☎️ 0695851577 ☎️☎️ *TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE

  Tiranë Dje, 17:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  SHITET C-CLASS 220 / VITI 2005
  Vetura

  SHITET C-CLASS 220 / VITI 2005

  SHITET C-CLASS 220/VITI 2005 ☎️☎️0695851577☎️☎️ *MERCEDES BENZ C-CLASS 220 CDI(NAFT

  Tiranë Dje, 17:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SMART FOR FOUR, VITI 2005, MANUALE, 1.1 BENZINE
  Vetura

  SMART FOR FOUR, VITI 2005, MANUALE, 1.1 BENZINE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:57
  2.300 €
 • 11 foto
  VOLVO XC 90, VITI 2006, AUTOMATIKE, 4X4, 2.4 NAFTE
  Vetura

  VOLVO XC 90, VITI 2006, AUTOMATIKE, 4X4, 2.4 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:57
  6.500 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 5008, VITI 2010,AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE, 6+1
  Vetura

  PEUGEOT 5008, VITI 2010,AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE, 6+1

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2010

  Tiranë Dje, 17:57
  9.500 €
 • 11 foto
  MERCEDES A-CLASS 180 NAFTE, 12/2004, MANUALE
  Vetura

  MERCEDES A-CLASS 180 NAFTE, 12/2004, MANUALE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:57
  3.900 €
 • 11 foto
  AUDI Q5 QUATTRO,VITI 12/2009,AUTOMATIKE,3.0 NAFTE
  Vetura

  AUDI Q5 QUATTRO,VITI 12/2009,AUTOMATIKE,3.0 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:57
  12.900 €
 • 11 foto
  MAZDA 5, 2013, 1.6 NAFTE, MANUALE, 6+1 VENDE
  Vetura

  MAZDA 5, 2013, 1.6 NAFTE, MANUALE, 6+1 VENDE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, 6+1 vende, kambio manuale 6 marshe, vi

  Tiranë Dje, 17:57
  7.900 €
 • 11 foto
  VW CADDY MAXI/VITI 2009 ?0695851577?
  Vetura

  VW CADDY MAXI/VITI 2009 ?0695851577?

  *SHITET VW CADDY (MAXI) *VITI 2009 *MOTORR 1.9(NAFTE) *7 VENDSHE (6+1) *KAMBIO MANUALE *KLIMA DIXHIT

  Tiranë Dje, 17:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES A-CLASS 180 NAFTE, 2007, AUTOMATIKE
  Vetura

  MERCEDES A-CLASS 180 NAFTE, 2007, AUTOMATIKE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:57
  4.900 €
 • 10 foto
  CITROEN C2/1.4NAFTE/AUTOMATIKE ?0695851577
  Vetura

  CITROEN C2/1.4NAFTE/AUTOMATIKE ?0695851577

  CITROEN C2/1.4NAFTE/AUTOMATIKE 📞0695851577 *CITROEN C2 VTR 1.4(NAFTE) *VITI 2006 *KAMBIO AUTOMATIKE

  Tiranë Dje, 17:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PEUGEOT 3008, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE
  Vetura

  PEUGEOT 3008, VITI 2010, AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar+targa+siguracion te sapo paguara, motorr 1.6 nafte, kambi

  Tiranë Dje, 17:57
  8.900 €
 • 11 foto
  CITROEN GRAND PICASSO,11/2007,AUTOMATIKE,2.0 NAFTE
  Vetura

  CITROEN GRAND PICASSO,11/2007,AUTOMATIKE,2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 11/2

  Tiranë Dje, 17:56
  4.200 €
 • 12 foto
  SHITET RENAULT CLIO VITI 2016 MOTORI 999 CLIMA
  Vetura

  SHITET RENAULT CLIO VITI 2016 MOTORI 999 CLIMA

  SHITET RENAULT CLIO VITI 2016 MOTORI 999 CLIMA ABS AIRBAG XHAMA ELEKTRIKE PASQYRA ELEKTRIKE NA

  Tiranë Dje, 17:56
  7.900 €
 • 8 foto
  SHITET PEGEUOT KAMBIO MANUALE MOTORI 1.0
  Vetura

  SHITET PEGEUOT KAMBIO MANUALE MOTORI 1.0

  SHITET PEGEUOT KAMBIO MANUALE MOTORI 1.0 VITI 2010 ABS AIRBAG TIMON HIDRAOLIK XHAMA ELEKTRIKE

  Tiranë Dje, 17:56
  2.900 €
 • 8 foto
  SHITET OPEL CORSA BENZIN 1.2 VITI 2009 KONDICIONER
  Vetura

  SHITET OPEL CORSA BENZIN 1.2 VITI 2009 KONDICIONER

  SHITET OPEL CORSA BENZIN 1.2 VITI 2009 KONDICIONER ABS AIRBAG TIMON HIDRAOLIK XHAMA ELEKTRIK DISQE A

  Tiranë Dje, 17:56
  3.300 €
 • 11 foto
  AUDI A8, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 4.2 NAFTE
  Vetura

  AUDI A8, VITI 2010, AUTOMATIKE, MOTORR 4.2 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, mot

  Tiranë Dje, 17:56
  21.000 €
 • 10 foto
  Audi a6 automat 2007 shitet nderrohet
  Vetura

  Audi a6 automat 2007 shitet nderrohet

  Shitet audi a6 super gjendje me dogane te paguar targa siguracion per nje vit i sapoardhur viti pro

  Tiranë Dje, 17:56
  6.800 €
 • 12 foto
  CHEVROLET LACETTI, 2006, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  CHEVROLET LACETTI, 2006, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:56
  2.700 €
 • 11 foto
  FORD KUGA, VITI 2012, AUTOMATIKE, 4X4, 2.0 NAFTE
  Vetura

  FORD KUGA, VITI 2012, AUTOMATIKE, 4X4, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, 4X4, viti prodhimit

  Tiranë Dje, 17:56
  11.900 €
 • 12 foto
  PORCHE CAYENNE, VITI 2008,AUTOMAT, 3.6 BENZINE+GAZ
  Vetura

  PORCHE CAYENNE, VITI 2008,AUTOMAT, 3.6 BENZINE+GAZ

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:56
  15.900 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN TIGUAN, 2009, AUTOMAT, 1.6 NAFTE
  Vetura

  VOLKSWAGEN TIGUAN, 2009, AUTOMAT, 1.6 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 TSI, kambio automatike, vi

  Tiranë Dje, 17:56
  8.500 €
 • 8 foto
  SHITET E-CLASS 220 / VITI 2005
  Vetura

  SHITET E-CLASS 220 / VITI 2005

  SHITET E-CLASS 220/VITI 2005 ☎️☎️ 0695851577☎️☎️ *MERCEDES BENZ E-CLASS 220 *VITI

  Tiranë Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  TOYOTA COROLLA VERSO, 2005, 2.2 NAFTE, MANUALE
  Vetura

  TOYOTA COROLLA VERSO, 2005, 2.2 NAFTE, MANUALE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike, motorr 2.2 nafte, kambio manuale, vit

  Tiranë Dje, 17:56
  5.000 €
 • 12 foto
  MERCEDES B-CLASS, VITI 2006, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  MERCEDES B-CLASS, VITI 2006, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:56
  5.200 €
 • 12 foto
  VOLKSWAGEN GOLF 6 PLUS, 2009, MANUALE, 1.6 NAFTE
  Vetura

  VOLKSWAGEN GOLF 6 PLUS, 2009, MANUALE, 1.6 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:56
  6.400 €
 • 5 foto
  Smart 600-0684450444-1500e i diskutushem
  Vetura

  Smart 600-0684450444-1500e i diskutushem

  shitet smart 600 benzine me kondicioner gjendje te mire.dokumenta deri ne shkurt 2021.cmimi i diskut

  Tiranë Dje, 17:56
  1.500 €
 • 9 foto
  GOLF 5 / MANUALE / VITI 2006 ?0695851577
  Vetura

  GOLF 5 / MANUALE / VITI 2006 ?0695851577

  SHITET GOLF 5/VITI 2006 ☎️☎️0695851577☎️☎️ *SHITET WOLKSWAGEN 1.9(Nafte) SHUME EKO

  Tiranë Dje, 17:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PEUGEOT 307, VITI 12/2007,MANUALE,MOTORR 1.6 NAFTE
  Vetura

  PEUGEOT 307, VITI 12/2007,MANUALE,MOTORR 1.6 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:56
  3.600 €
 • 11 foto
  RENAULT MASTER, VITI 2007,2.4 NAFTE, 6+1 NAFTE
  Vetura

  RENAULT MASTER, VITI 2007,2.4 NAFTE, 6+1 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.4 nafte, karroceri, 6+1 vende, kambio manuale 6

  Tiranë Dje, 17:56
  6.500 €
 • 11 foto
  AUDI TT, VITI 2000, 1.8 BENZINE+GAZ, KABRIOLET
  Vetura

  AUDI TT, VITI 2000, 1.8 BENZINE+GAZ, KABRIOLET

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, me dokumenta te sapo paguara per nje

  Tiranë Dje, 17:56
  2.900 €
 • 11 foto
  OPEL CORSA, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.3 NAFTE
  Vetura

  OPEL CORSA, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.3 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:56
  3.800 €
 • 11 foto
  BMW 118, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  BMW 118, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 2.0 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:56
  4.600 €
 • 8 foto
  FIAT 500 1.4 BENZIN VITI 2007
  Vetura

  FIAT 500 1.4 BENZIN VITI 2007

  SHITET FIAT 500 1.4 BENZIN VITI 2007 TANVAN PANORAM ME SHERBIME TE BERA NE KOH I MBAJTUE NE GARAZH

  Tiranë Dje, 17:56
  4.500 €
 • 11 foto
  MERCEDES C-CLASS 200 NAFTE, 2008,KAMBIO AUTOMATIKE
  Vetura

  MERCEDES C-CLASS 200 NAFTE, 2008,KAMBIO AUTOMATIKE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:56
  7.500 €
 • 11 foto
  MINI COOPER COUNTRYMAN SD,2013,AUTOMATIKE,2.0 NAFT
  Vetura

  MINI COOPER COUNTRYMAN SD,2013,AUTOMATIKE,2.0 NAFT

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:56
  12.900 €
 • 10 foto
  BMW 320 DIESEL, 2013, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  BMW 320 DIESEL, 2013, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 nafte, kambio automatike,

  Tiranë Dje, 17:56
  14.900 €
 • 12 foto
  TOYOTA RAV4, VITI 2011, AUTOMATIKE, 4X4, 2.2 NAFTE
  Vetura

  TOYOTA RAV4, VITI 2011, AUTOMATIKE, 4X4, 2.2 NAFTE

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:56
  12.900 €
 • 12 foto
  OPEL ZAFIRA, VITI 11/2006,MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ
  Vetura

  OPEL ZAFIRA, VITI 11/2006,MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ

  AUTO-MIX-TIRANA

  Tiranë Dje, 17:56
  3.300 €
 • 11 foto
  MERCEDES B-CLASS, VITI 2016,AUTOMKATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  MERCEDES B-CLASS, VITI 2016,AUTOMKATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2016

  Tiranë Dje, 17:55
  15.500 €
 • 6 foto
  SHITET LANCIA MUSA VITI 2010 DIZEL 1.3 KONDICIONER
  Vetura

  SHITET LANCIA MUSA VITI 2010 DIZEL 1.3 KONDICIONER

  SHITET LANCIA MUSA VITI 2010 DIZEL 1.3 KONDICIONER ABS AIRBAG TIMON HIDRAOLIK XHAMA ELEKTRIK PASQYRA

  Tiranë Dje, 17:55
  2.700 €
 • 0 foto
  OCASION SHITET GRANT PUNTÒ EVO VITI 2013 DIZEL1.3
  Vetura

  OCASION SHITET GRANT PUNTÒ EVO VITI 2013 DIZEL1.3

  SHITET FIAT GRANT PUNTÒ EVO VITI 2013 DIZEL 1.3 KONDICIONER ABS AIBAG XHAMA ELEKTRIK TIMON HIDRAOLIK

  Tiranë Dje, 17:55
  3.650 €
 • 8 foto
  VOLVO XC60, VITI 2010, AUTOMATIKE, 2.99 CC BENZINE
  Vetura

  VOLVO XC60, VITI 2010, AUTOMATIKE, 2.99 CC BENZINE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta te paguara per nje vit, mot

  Tiranë Dje, 17:55
  13.500 €
 • 11 foto
  VOLVO S90, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE
  Vetura

  VOLVO S90, VITI 2016, AUTOMATIKE, MOTORR 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit dhje

  Tiranë Dje, 17:55
  25.900 €