Vetura
Tiranë

Peugeot | Vetura në shitje në Tiranë | Naftë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Peugeot boxer viti 2006 ne gjendje shum te mir me letra per nje vit frigoriferi ne gjendje shum te m

  Tiranë 1 prill 20:20
  6.000 €
 • 4 foto
  Peugot partner
  Vetura

  Peugot partner

  Okazion. Peugot partner viti 2007 1.9 nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike gomat 10

  Tiranë 1 prill 19:50
  230.000 Lek
 • 2 foto
  Peugeot 206.1.4Naft2003Manual2.100Euro
  Vetura

  Peugeot 206.1.4Naft2003Manual2.100Euro

  Shitet.Peugeot 206.1.4Naft 2003.Manual.174.000Km Origjinale.Blu.Kondicioner.5Porta.Xhama Elektrik.Sr

  Tiranë 1 prill 19:24
  2.100 €
 • 4 foto
  Peugeot 307  1.4 HDI 2004
  Vetura

  Peugeot 307 1.4 HDI 2004

  Shitet peugeot 307 nafte ne gjendje shum te mir dokumenta te sapo paguara cmimi 3200 i diskutueshem

  Tiranë 1 prill 19:09
  3.200 Lek
 • 3 foto
  Makine ne shitje
  Vetura

  Makine ne shitje

  Peugot 206, Nafte 2.0, Letra e paguara deri ne Tetor 2019. Te gjitha sherbimet e kryera, ne gjendje

  Tiranë 1 prill 18:54
  1.800 €
 • 2 foto
  Okazion peugeot
  Vetura

  Okazion peugeot

  Ne gjendje shum te mire cmimi 1800€ 1.9 Nafte I diskutueshem

  Tiranë 1 prill 18:52
  1.790 €
 • 7 foto
  Shitet 3000 ero
  Vetura

  Shitet 3000 ero

  Peugot Shtet 3000 ero makina eshte ne gjendje te mir opsione ka sensor parkimi,kamera mbrapa per par

  Tiranë 1 prill 18:43
  3.000 €
 • 3 foto
  Peugeot 307 diezel
  Vetura

  Peugeot 307 diezel

  Shitet Peugeot 307 ne gjendja shume te mire motorike dhe xhenerike. Viti i prodhimit 2004, nafte, me

  Tiranë 1 prill 18:40
  2.200 €
 • 9 foto
  Peugeot 1.4 Nafte Viti 2004
  Vetura

  Peugeot 1.4 Nafte Viti 2004

  Peugeot 307 1.4 nafte viti 2004 e sapo ardhur me dogane te paguar super gjendje ska nevoj per asnje

  Tiranë 1 prill 17:38
  2.500 €
 • 1 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Shitet peugot 206 gjendja shum e mir motorrike dhe xhenerike . Tapiceri lekure . 1.6 naft shum ekon

  Tiranë 1 prill 17:38
  1.980 €
 • 3 foto
  Okazion vetem shitet
  Vetura

  Okazion vetem shitet

  Pezho 307 1.4 nafte viti 2004 makina ka nevoj per sherbime si gomina dhe letrrat ikan mbaruar super

  Tiranë 1 prill 17:31
  1.400 €
 • 5 foto
  Peugot 207 Okazion
  Vetura

  Peugot 207 Okazion

  Shitet Peugot 207 1.4 HDI Nafte. -Shume ekonomike me konsum 3.5L ne rruge interurbane dhe 5.2L ne rr

  Tiranë 1 prill 17:21
  3.500 €
 • 5 foto
  Peugot 207 Okazion viti 2009
  Vetura

  Peugot 207 Okazion viti 2009

  Shitet Peuogt 207 -Motorr 1.4 HDI shume ekonomike -Konsumi 3.5L ne rruge interurbane, 5.2L ne rruge

  Tiranë 1 prill 17:18
  3.500 €
 • 7 foto
  Peugeot 460 me dogane te paguar
  Vetura

  Peugeot 460 me dogane te paguar

  Pegueot 406 me dogane te peguar ne gjendje shum te mire xhenerike motorrike dhe tapicerie manual kli

  Tiranë 1 prill 16:47
  2.700 €
 • 0 foto
  Peugeot 307 OKAZION 2000 EURO I Diskutueshem
  Vetura

  Peugeot 307 OKAZION 2000 EURO I Diskutueshem

  Ne gjendje shum te mir,me dokumenta te rregullta.

  Tiranë 1 prill 16:25
  2.000 €
 • 2 foto
  Shitet Peugeot 1.6 Nafte
  Vetura

  Shitet Peugeot 1.6 Nafte

  Shitet Peugeot 1.6 Nafte ne gjendje te mir pune.

  Tiranë 1 prill 16:10
  3.000 €
 • 2 foto
  Peugeot partner okazion 2008 1650 € diskutushem
  Vetura

  Peugeot partner okazion 2008 1650 € diskutushem

  vetem shitet 0699199991

  Tiranë 1 prill 15:55
  1.650 €
 • 0 foto
  Peugeot 406
  Vetura

  Peugeot 406

  Peugeot 406 viti 2002 letrat e prera per 1 vit , sherbimet e bera , makina esht ne gjendje shum te m

  Tiranë 1 prill 15:24
  1.750 €
 • 5 foto
  Peugeot 1.4 Nafte
  Vetura

  Peugeot 1.4 Nafte

  Shitet Peugeot 307 1.4 nafte 2002 Esht shum ekonomike dhe komode, te gjitha sherbimet i ka te kryer

  Tiranë 1 prill 15:22
  2.650 €
 • 4 foto
  Peugote 206
  Vetura

  Peugote 206

  Peugote 206 Viti 2001 Nafte 2.0 Hdi Letrat e spo prer

  Tiranë 1 prill 15:19
  1.500 €
 • 5 foto
  OKAZION -PER-PAK-DIT-1-9-NAFT
  Vetura

  OKAZION -PER-PAK-DIT-1-9-NAFT

  pezho 206-1.9 naft ne gjendje te mir pune me dokumenta per nje vit targa te reja me 5 porta sherbime

  Tiranë 1 prill 15:08
  1.200 €
 • 0 foto
  Peugeot 207 dizel
  Vetura

  Peugeot 207 dizel

  Makina eshte ne gjendje te mir goma 90%te reja me dogan te paguar pjes xhenerike te bera vaj filtra

  Tiranë 1 prill 14:46
  2.500 €
 • 7 foto
  makine per shitje
  Vetura

  makine per shitje

  shitet makina ne gjendje te mire pune mund ta kontrolloni ne servis ku te doni letrat e paguara per

  Tiranë 1 prill 14:39
  1.900 €
 • 10 foto
  shitet peugot 407
  Vetura

  shitet peugot 407

  shitet peugot 407 2.0 naft manual sedilje meshin tavan panoramik cdo sherbim i kryer ne kohe , letra

  Tiranë 1 prill 14:18
  3.500 €
 • 3 foto
  Peugeot 406 okazion
  Vetura

  Peugeot 406 okazion

  Peugeot 406 2.0 litre xhama elektrik pasqyra elektrike kasetofon usb me letra te paguara deri ne gus

  Tiranë 1 prill 14:13
  1.500 €
 • 8 foto
  Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  Peugeot 307.1.4 nafte ,20004,gjendje perfekte sherbimet e kryera te gjitha,e gatshme per cfardolloj

  Tiranë 1 prill 14:08
  3.000 €
 • 8 foto
  SHITET Peugeot 607
  Vetura

  SHITET Peugeot 607

  📌Navigator - CD - MP3 - USB - AUX - Bagazhier - Komanda ne timon - Sensor parkimi - Pasqyra elektrik

  Tiranë 1 prill 13:58
  3.350 €
 • 7 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Peugeot 206 , tek dere Viti 2002 1.4 nafte , kambio manuale Afersisht 170 000 km Cmimi 250 000 lek

  Tiranë 1 prill 13:24
  2.500.000 Lek
 • 8 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shitet- makina Peugeot per arsye se kam marre makine te madhe. Makina ne gjendje shum t mire me te g

  Tiranë 1 prill 13:23
  2.800 €
 • 9 foto
  Makina Me Qera 0694403706
  Vetura

  Makina Me Qera 0694403706

  Makina Me Qera 0694403706 Makina Me Qera rent a car me cmimet me te lira ne tregun shqiptar rent a c

  Tiranë 1 prill 13:19
  30 €
 • 5 foto
  PEUGEOT 307 VITI 2003 1.9 NAFT
  Vetura

  PEUGEOT 307 VITI 2003 1.9 NAFT

  Shitet makina Peugeot 307 ,1.9 naft ,viti 2003 . Makina eshte ne gjendje te mire motorrike xhenerike

  Tiranë 1 prill 13:05
  2.300 €
 • 6 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  Gjendje shum e mir , me kondicioner , shum e rehatshme ne udhetim , ekonomike , shitet ose nderrohet

  Tiranë 1 prill 12:58
  1.699 €
 • 7 foto
  Shitet peugoet 307 2500 i diskutushem
  Vetura

  Shitet peugoet 307 2500 i diskutushem

  Shitet peugoet 2500 eshte full per vitin qe ka sesnsor parkimi.kamera parkimi.zollon lekur dhe kamos

  Tiranë 1 prill 12:49
  3.500 €
 • 11 foto
  Peugeot 307
  Vetura

  Peugeot 307

  E sapo ardhur nga gjermania. CMIMI I DISKUTUSHEM

  Tiranë 1 prill 12:48
  2.000 €
 • 1 foto
  Peugeot 3007, 2000 Euro i diskutueshem.
  Vetura

  Peugeot 3007, 2000 Euro i diskutueshem.

  Makina eshte me sherbime te kryera dhe me taksa te paguara dhe per 6 muaj. Nuk nderrohet vetem shite

  Tiranë 1 prill 12:27
  2.000 €
 • 3 foto
  Peugeot 406
  Vetura

  Peugeot 406

  peugeot 406 2.0 litre ne gjendje te mire pune me letra te paguara ..o diskutueshem .

  Tiranë 1 prill 11:48
  1.200 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 308 1.6 DIESEL
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 DIESEL

  PEUGEOT 308 VITI: 2008 NAFTE 1.6 KAMBJO MANUAL SEDILJE ME NGROHJE KOMPJUTER BORDI KOMANDA ZERI GOM

  Tiranë 1 prill 11:43
  4.800 €
 • 3 foto
  Peugeot 406 okazion
  Vetura

  Peugeot 406 okazion

  Peugeot 406 2.0 litre nafte pasqyra elektrike kasetofon usb ne gjendje te mire pune taksa te paguar

  Tiranë 1 prill 11:39
  1.299 €
 • 4 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shitet peugeot 206 viti 2000 me letra deri ne mars 2020,nafte motorr 1.9 e thjeshte, shitet per arsy

  Tiranë 1 prill 11:29
  1.100 €
 • 0 foto
  PEUGEOT 301 viti 2014
  Vetura

  PEUGEOT 301 viti 2014

  Shitet Peugeot 301, viti 2014 , fuqia motorrike 1.6 nafte.Makina eshte me targa Shqiptare ne gjendje

  Tiranë 1 prill 11:16
  6.400 €
 • 3 foto
  Peugeot 206
  Vetura

  Peugeot 206

  Peugeot 206 , tek dere Viti 2002 1.4 nafte , kambio manuale Afersisht 170 000 km Cmimi 250 000 lek

  Tiranë 1 prill 11:10
  250.000 Lek
 • 5 foto
  Peugeot 206 dizel
  Vetura

  Peugeot 206 dizel

  Shitet Peugeot 206 1.4 naft, kamio manuale. E blere ne koncesionar. Km 52.000 origjinale. Letra te p

  Tiranë 1 prill 10:13
  7.000 €
 • 0 foto
  Shitet Peugeot 306
  Vetura

  Shitet Peugeot 306

  Peugeot 306 portobagazh 1.6 nafte.letra per nje vit

  Tiranë 1 prill 10:07
  1.000 €
 • 7 foto
  Shitet ose ndrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrohet

  Makina esht ne super gjendie nuk ka nevoj per asnje gje. Kontrolloheni ku te doni. Esht bler e re pa

  Tiranë 1 prill 10:03
  6.400 €
 • 2 foto
  Shitet Peugeot 407
  Vetura

  Shitet Peugeot 407

  Motorr 1.6 nafte, ngjyre blu, xhama elektrike, celesa me pult, taksa dhe siguracion paguar.

  Tiranë 1 prill 09:32
  220.000 Lek
 • 11 foto
  Shitet peugeot 207/ws
  Vetura

  Shitet peugeot 207/ws

  Makina eshte ne gjedje perfekte me dekumenta te rregullta dhe te paguara per nje vit..esht teper eko

  Tiranë 1 prill 09:23
  3.600 €
 • 2 foto
  Peugeot 407
  Vetura

  Peugeot 407

  Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike eshte e gatshme per cdo lloj prove Mot

  Tiranë 1 prill 09:20
  4.000 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 308  DIESEL 1.6 e-HDI
  Vetura

  PEUGEOT 308 DIESEL 1.6 e-HDI

  Makina esht ne gjendje PERFEKTE KA VETEM 130.000 KM ORIGJINALE !!! Te gjitha mjetet tona jan me k

  Tiranë 1 prill 09:05
  6.900 €
 • 5 foto
  peugeot 1.4 nafte
  Vetura

  peugeot 1.4 nafte

  e sapoardhur nga franca me te gjitha sherbimet e bera

  Tiranë 1 prill 09:01
  3.000 €
 • 3 foto
  Okazion peugot 206
  Vetura

  Okazion peugot 206

  Shitet peugot 206 manuale 1.9 naft e 2002 Makina eshte me te gjitha sherbimet e sapo bera Shitet ose

  Tiranë 1 prill 08:59
  1.500 €