Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Tiptronic |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  S 350 L
  Vetura

  S 350 L

  SHITET OSE NDERROET S 350 L NE GJENDJE TE MIRE

  Tiranë 3 mars 08:17
  43.900 €
 • 4 foto
  Shitet mercedez ne gjendje super
  Vetura

  Shitet mercedez ne gjendje super

  Shitet makina gjendja super mund ta kontrolloni ku te deshironi ne motor dhe kamio ju jap garanci pe

  Tiranë 20 janar 13:13
  4.000 €
 • 11 foto
  Nderrohet Shitet
  Vetura

  Nderrohet Shitet

  *OKASION Mercedes S 350 Lungo SHITET *MUNDESI NDERRIMI me SUV *PORCHE- MERCEDES - AUDI Q7 Q8 te 201

  Tiranë 16 janar 07:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Audi a4 2.0 tfsi quattro
  Vetura

  Audi a4 2.0 tfsi quattro

  Shitet Audi A4 2.0 tfsi i 2011, në gjëndje të shkëlqyer mekanike, motorike dhe estetike. Makina ësht

  Tiranë 6 janar 18:05
  11.900 €
 • 8 foto
  Mercedes B 180 CDI Okazion
  Vetura

  Mercedes B 180 CDI Okazion

  ercedes Benz B180 CDI Automatik, sedilje gjysem lekure. Motorr 180 cdi nafte ne gjendje perfekte, sh

  Tiranë 3 janar 14:15
  4.500 €
 • 7 foto
  Smart ForFour Passion 1.5 Disel StepTronike dhe Atomatike, Pamje Panoramike
  Vetura

  Smart ForFour Passion 1.5 Disel StepTronike dhe Atomatike, Pamje Panoramike

  Makina esht Shum e Mirmbajtur ne Gjendje Shum te Mir Generike dhe Motorrike (Motorr Mercedez-Benz) 1

  Tiranë 21 nëntor 21:34
  3.500 €
 • 11 foto
  Shitet VW Touran Nafte Automat 7 Vende 3500 Euro
  Vetura

  Shitet VW Touran Nafte Automat 7 Vende 3500 Euro

  Shitet Touran 2004 Motor 2.0 Nafte Sensor parkimi Bateri e re Goma 70% Sendile me ngrohje Xhama te z

  Tiranë 13 nëntor 19:53
  3.500 €
 • 7 foto
  E class 270
  Vetura

  E class 270

  Shitet E class 270 cdi avangard Viti i prodhimit : Maj 2002 Letrat te prera deri ne korrik 2020

  Tiranë 19 tetor 18:11
  3.200 €
 • 4 foto
  Shitet Mazda2
  Vetura

  Shitet Mazda2

  Shitet Mazda2 Automatike Tronic, 1,4 Benzine viti 2007, letrat deri ne korrik 2020. Te gjitha sherbi

  Tiranë 1 tetor 18:57
  2.500 €
 • 0 foto
  Shes Audin Q7
  Vetura

  Shes Audin Q7

  Shes Audin Q7 Viti 2010, 3.0 nafte pa taks luksi Me xhama te zij oregjinal, me kseno model i ri, m

  Tiranë 29 shtator 16:00
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Audi A6 3.0 TFSI 2012
  Vetura

  Audi A6 3.0 TFSI 2012

  Audi A6 Motorri : 3.0 TFSI ( Pa taks Lluksi) Lenda : Benzin Viti- 2012 Kuajfuqi - 320 . Konsumi inte

  Tiranë 20 shtator 01:03
  18.500 €
 • 0 foto
  Shitet ose nderrohet
  Vetura

  Shitet ose nderrohet

  Citroen c3 - Viti 2004 - 1.6 Benxin/Gaz - Tronik-Marshat ne Timin F1- Cabroliet - Sherbimet sapo jan

  Tiranë 26 gusht 18:45
  2.400 €
 • 5 foto
  Shitet passat 2005
  Vetura

  Shitet passat 2005

  Shitet passat 2005 cmimi 4,200 euro i diskutueshem Ne gjendje shum te mir gjenerike, xhama elektrik

  Tiranë 23 gusht 23:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   OKAZIONN EWO ///AMG
  Vetura

  OKAZIONN EWO ///AMG

  EWO 280 2987cc Cdi Automat 7G Avangard Air Matik Look AMG Xhama Te Zi Origjinal Navi TE Madh Klima 4

  Tiranë 7 shkurt 17:35
  9.000 €
 • 5 foto
  Peugeot 508
  Vetura

  Peugeot 508

  Modeli: 508 Peugeot 508 2.0 HDI, Fuqia 120 KW,Versioni Allure,Viti 2012, Km 84.000, Navigato

  Tiranë 2 janar 12:40
  10.800 €
 • 9 foto
  Audi a 6 2014
  Vetura

  Audi a 6 2014

  Shitet audi a6 3.0 tdi 2014 144mij km origjinale sherbime te bera ne suedi esht pa dogane per me s

  Tiranë 2 dhjetor 18:33
  22.000 €
 • 4 foto
  U SHITTT  Okazion Mercedes Ml 350 Bluetec
  Vetura

  U SHITTT Okazion Mercedes Ml 350 Bluetec

  !!! Jo Nderrime !!! Shitet Ml 350 bluetec full option Nuk ka Aksidente, AMG pack, Keyless Entry, (H

  Tiranë 13 tetor 08:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  BMW X5 ne Shitje
  Vetura

  BMW X5 ne Shitje

  Shitet BMW X5 viti 2010 motorr 3.0 nafte me dogan te paguar makina eshte e ardhur nga Amerika me 674

  Tiranë 10 shtator 22:40
  18.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Ml 320
  Vetura

  Mercedes Ml 320

  SHITET OKAZION ML 320 4 MATIK SAPO ARDHUR NGA MILANO VETEM NJE PRONAR KILOMETRA TE CERTIFIKUARA NE G

  Tiranë 14 gusht 11:35
  8.500 €
 • 10 foto
  ML 350 Blutec
  Vetura

  ML 350 Blutec

  Shitet ML350 bluetec. Makina eshte e vitit 2012 *Look AMG *Motorr 350 bluetec (2997 cc) jo takse luk

  Tiranë 29 qershor 21:03
  27.000 €
 • 9 foto
  Bmw seria 1 kambio Automat ( Tiptronik ) 2.0 nafte
  Vetura

  Bmw seria 1 kambio Automat ( Tiptronik ) 2.0 nafte

  Shitet Bmw seria 1 kambio Automat ( Tiptronik ) 2.0 nafte ,me dogane te paguar , e gatshme per targa

  Tiranë 19 qershor 15:42
  8.500 €
 • 5 foto
  Ford Fusion
  Vetura

  Ford Fusion

  Shitet Ford Fusion prodhimi Dhjetor 2004, makina disponon dhe letrat e paguara. -Karburanti Nafte 1

  Tiranë 5 qershor 16:19
  3.500 €
 • 3 foto
  makinea esht full
  Vetura

  makinea esht full

  ✔ Marka,Modeli : citroën grand c4 picasso ✔ Viti : 2008 ✔ Kambjo : manuale & tiptronic ✔ Lenda D

  Tiranë 17 mars 13:54
  6.800 €
 • 5 foto
  Golf 5 V Look GTI Automat Nafte
  Vetura

  Golf 5 V Look GTI Automat Nafte

  Motorr 2.0 klimatronic dy zona,xhama te katert elektrik dhe te zinj 30% pas.automat kamjo me e mir

  Tiranë 26 gusht 17:59
  5.500 €