Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Benzinë + Gaz |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Porsche Cayenne 3.2 benzin gaz 2005 ndrrohet
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.2 benzin gaz 2005 ndrrohet

  Porsche Cayenne viti 2005 kamje manuale krah anglez me dokomenta te rregullta ne gjendje shum te mir

  Tiranë Sot, 21:05
  6.900 €
 • 5 foto
  Mercedes C-Class 203 Super Gjendje
  Vetura

  Mercedes C-Class 203 Super Gjendje

  Shitet Mercedes C-Class 203 super gjendje Viti 2002 Benzine + Gaz impjat gjerman, 200 kompresor auto

  Tiranë Sot, 21:01
  3.500 €
 • 8 foto
  E CLAS 200 KOMPRESOR
  Vetura

  E CLAS 200 KOMPRESOR

  Shes benz🚙 benzin+gaz⛽️ 200 kompresor gazi⛽️ esht i shenuar ne leje te carkullimit me dokume

  Tiranë Sot, 20:52
  3.700 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN POLO, 2010, MANURLE, 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  VOLKSWAGEN POLO, 2010, MANURLE, 1.4 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz , kambio manuale, viti prodhimit

  Tiranë Sot, 20:52
  5.200 €
 • 10 foto
  OPEL VECTRA C 2.2 BENZINE + GAZ
  Vetura

  OPEL VECTRA C 2.2 BENZINE + GAZ

  IMPIANT GAZI STAG I MONTUAR 1000 EURO TE ELTONI AUTOGAZ NE FUSH-KRUJE. 204.000 KM. IMPIANTI I ESHTE

  Tiranë Sot, 20:51
  3.500 €
 • 4 foto
  Shitet Smart Forfour 1.1 benzine + gaz
  Vetura

  Shitet Smart Forfour 1.1 benzine + gaz

  Shitet Smart Forfour 2005, 1.1 benzine + gaz, shume ekonomike dhe ne gjendje te shkelqyer me dokumen

  Tiranë Sot, 20:46
  2.800 €
 • 11 foto
  NISSAN QASHQAI, VITI 2013,MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ
  Vetura

  NISSAN QASHQAI, VITI 2013,MANUALE, 1.6 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 benzine+gaz brc fabrike , kambio manuale, vit

  Tiranë Sot, 20:44
  9.200 €
 • 10 foto
   Lancia Delta Viti 2008 1.4 Gaz+Benzine T-Jet
  Vetura

  Lancia Delta Viti 2008 1.4 Gaz+Benzine T-Jet

  Shitet Lancia Delta Viti 2008 1.4 Gaz+Benzine T-Jet Kamio Manuale Cmimi:5500 Euro I Diskutueshem Nr

  Tiranë Sot, 20:32
  5.500 €
 • 10 foto
   Vw Golf 6 Automatike Gaz+Benzin 2.5 2010
  Vetura

  Vw Golf 6 Automatike Gaz+Benzin 2.5 2010

  Shitet Vw Golf 6 Automatike Gaz+Benzin 2.5 Viti 2010 140.000 Km Cmimi:8500 Euro I Diskutueshem Nr Ce

  Tiranë Sot, 20:32
  8.500 €
 • 9 foto
  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike
  Vetura

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike \"Landi Renzo\" 168.000 Km Origjinale Nr Cel:+355694869825

  Tiranë Sot, 20:31
  3.500 €
 • 11 foto
  Mercedes CLK200 GAZ+BENZINE
  Vetura

  Mercedes CLK200 GAZ+BENZINE

  Shitet Mercedes CLK200 GAZ+BENZINE Kamio Manuale 245.000 KM Origjinale Nr Cel:+355688525093 Makina P

  Tiranë Sot, 20:31
  3.000 €
 • 8 foto
  Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine 2005
  Vetura

  Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine 2005

  Fiat Grande Punto 1.2 Gaz+Benzine 2005 Nr Cel&Whatsapp:+355683283103 Makina Posedon: ->Xhama

  Tiranë Sot, 20:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   Bmw 530 Gaz+Benzine Automatike M//LooK
  Vetura

  Bmw 530 Gaz+Benzine Automatike M//LooK

  Shitet Bmw 530 2005 Benzine+Gaz M//LooK (NUK KA TAKS LUKSI) Nr Cel&Whatsapp:+355692305614 Makina

  Tiranë Sot, 20:30
  8.200 €
 • 7 foto
  Okazion.. Mercedes Benz C-class Benzin—Gaz
  Vetura

  Okazion.. Mercedes Benz C-class Benzin—Gaz

  Makina esht ne super gjendje dhe e vecante ne llojin e vet. Shume e paster si brenda dhe jasht. Baxh

  Tiranë Sot, 20:24
  5.400 €
 • 7 foto
  Okazion:DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN-GAZ 4X4 Super
  Vetura

  Okazion:DAIHATSU TERIOS 1.5 BENZIN-GAZ 4X4 Super

  Daihatsu Terios 1.5 benzin-gaz 4x4 shum ekonomike ne gjendje shum te mir e paster si nga brenda dhe

  Tiranë Sot, 20:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ?OKAZION GAZ / BENZIN ?
  Vetura

  ?OKAZION GAZ / BENZIN ?

  ✏ SAAB 9-3 aero ✏ motorr 2.0i GAZ/BENZIN ✏ KAMIO ATOMAT TIP TRONIK ✏OPSIONET - SAAB 9-3 AER

  Tiranë Sot, 20:12
  4.499 €
 • 11 foto
  KIA SPORTAGE, 2009, MANUALE, 4X4, 2.0 BENZINE+GAZ
  Vetura

  KIA SPORTAGE, 2009, MANUALE, 4X4, 2.0 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 benzine+gaz brc , kambio manuale, 4X4, viti p

  Tiranë Sot, 20:12
  6.500 €
 • 0 foto
  BMW 645 CABRIOLET-06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  BMW 645 CABRIOLET-06 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  BMW SERIA 645CI CABRIOLET V8 BENZINE-GAZ SHUME EKONOMIKE HARGJON VETEM 900LEK GAZ PER 100KM .MAKINA

  Tiranë Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Chevrolet TrailBlazer
  Vetura

  Chevrolet TrailBlazer

  Chevrolet TrailBlazer 4.2 Motorri➡️ 4200 CC Ngjra➡️ E zeze Tapiceria➡️ Lekure ( e Zeze )

  Tiranë Sot, 20:06
  6.000 €
 • 0 foto
  CHRYSLER 300CC -11 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  CHRYSLER 300CC -11 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

  CHRYSLER 300C ME MOTOR 3.5L.MAKINA ESHTE 20.12.2010 POR I BERE KOMPLET RISTYLING BENTLY.BENZINE GAZ

  Tiranë Sot, 20:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  A clas 1.5 benzine gaz
  Vetura

  A clas 1.5 benzine gaz

  1.5 benzine gaz manual vit 2009 me dogan e Sa Po ardhur

  Tiranë Sot, 20:04
  4.550 €
 • 4 foto
  Shitet makine Nisan
  Vetura

  Shitet makine Nisan

  Makina eshte me gjitha dokumentat dhe ne gjendje shume te mire Pune.

  Tiranë Sot, 20:04
  350.000 Lek
 • 1 foto
  E 200 kompresor benzin +gaz
  Vetura

  E 200 kompresor benzin +gaz

  E 200 kompresor benxin gaz ne leje te qarkullimit me klima dokumentat mars 2020 shitet 2.9 euro i

  Tiranë Sot, 20:04
  3 €
 • 0 foto
  shitet Benz
  Vetura

  shitet Benz

  shitet Mercedes Benz w211 ne gjendje shum te mir

  Tiranë Sot, 20:03
  11.500 €
 • 0 foto
  Ford Kabriole
  Vetura

  Ford Kabriole

  shitet makina kabriole e tipit ford. ka impjant muzike me 10 bokse, 4 amplifikator dhe gufer 1300 va

  Tiranë Sot, 20:03
  3.500 €
 • 5 foto
  Ford Fiesta 2009 1.2 benzine- gaz e sapoardhur
  Vetura

  Ford Fiesta 2009 1.2 benzine- gaz e sapoardhur

  Ford Fiesta 2009 1.2 benzine-gaz viti 2009, ne gjendje te mire, kondicioner,radio-CD,abs+airbag,xham

  Tiranë Sot, 19:57
  4.900 €
 • 3 foto
  Chevrolet Lacetti (Daewoo)
  Vetura

  Chevrolet Lacetti (Daewoo)

  Chevrolet Lacetti me motorr 1.4 benzine/gaz. Makina eshte ne gjendje perfekte. Vaji dhe filtrat te s

  Tiranë Sot, 19:47
  350.000 Lek
 • 11 foto
  CITROEN 1.6 B+ GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
  Vetura

  CITROEN 1.6 B+ GAZ OKAZIONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

  Shes citroen x sara PICASO E SAPOARDHUR NGA JASHT SOT 1.6 benxin + gaz i shkruar dhe ne leje qarkull

  Tiranë Sot, 19:46
  2.700 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz C200 Gaz Prins
  Vetura

  Mercedes Benz C200 Gaz Prins

  Makinen e kam sjelle ne Shqiperi ne Nentor 2017 . Impianti gazit montuar ketu shenuar ne leje qarkul

  Tiranë Sot, 19:44
  9.999 €
 • 11 foto
  Bmw 740i individuale
  Vetura

  Bmw 740i individuale

  Shitet bmw 740i benzin +gaz targa shqiptare letrat e prera deri 5 2020 Makina esht individuale full

  Tiranë Sot, 19:44
  7.800 €
 • 5 foto
  toyota avensis
  Vetura

  toyota avensis

  toyota avensis 1.6 benzin gaz ngjyre gold e 2019 tavan i zi disqe pasqyra me palosje sensor shiu per

  Tiranë Sot, 19:43
  4.200 €
 • 8 foto
  C KLAS 180 BENZI+GAZ KOMPRESOR AUTOMAT
  Vetura

  C KLAS 180 BENZI+GAZ KOMPRESOR AUTOMAT

  shitet C Klas 180 cc Benzi+gaz viti 2003 kamje automat ne gjedje perfekte me dokumenta deri ne 16-5-

  Tiranë Sot, 19:42
  3.900 €
 • 11 foto
  Ford fiesta 1.4 benzin/gaz fabrikisht 2012 okazion
  Vetura

  Ford fiesta 1.4 benzin/gaz fabrikisht 2012 okazion

  Shitet ford fiesta Viti prodhimit 2012 Cilindrata 1.4 benzin/gaz fabrikisht...!!!! 143 mije km te c

  Tiranë Sot, 19:40
  6.500 €
 • 9 foto
  Polo 1.2 benzin/gaz fabrikisht 2006 super okazion
  Vetura

  Polo 1.2 benzin/gaz fabrikisht 2006 super okazion

  Shitet polo viti prodhimit 2006 Motorr 1.2 benzin/gaz fabrikisht...!!!! Kambio manuale 5+1 marshe Pa

  Tiranë Sot, 19:40
  3.200 €
 • 5 foto
  INFINITI FX35 BENZIN+GAZ VITI 2006
  Vetura

  INFINITI FX35 BENZIN+GAZ VITI 2006

  SHITET INFINITI NE GJENDJE PERFEKTE AUTOMAT BENZIN DHE GAZ DOKUMENTA TE AAPO PAGUARA

  Tiranë Sot, 19:36
  9.500 €
 • 1 foto
  INFINITI FX 35 MURANO PJES KAMBIMI
  Vetura

  INFINITI FX 35 MURANO PJES KAMBIMI

  shitetn pjes motorrike per INFINITI DHE MURANO CILINDER TESTAT PISTONA BJELLA SADOKART VITI 2006 069

  Tiranë Sot, 19:33
  10 €
 • 4 foto
  Renault Clio 1.4 16v
  Vetura

  Renault Clio 1.4 16v

  Renault clio benzin/gaz motorr 1.4, 16 valvula impianti i gazit i montuar te Eltoni fushkruje para 1

  Tiranë Sot, 19:32
  2.100 €
 • 6 foto
  TOYOTA COROLLA 1.6 GAZ/BENZIN VIT 2007
  Vetura

  TOYOTA COROLLA 1.6 GAZ/BENZIN VIT 2007

  Shes toyota corolla 1.6 benzin /gaz . e ardhur nga gjermania makina edhte ne gjendje perfekte nuk ka

  Tiranë Sot, 19:29
  3.599 €
 • 10 foto
  Mazda Automat 4x4 benzin +gaz 2.0 Zvicra 2006
  Vetura

  Mazda Automat 4x4 benzin +gaz 2.0 Zvicra 2006

  Mazda 6 viti 2006 kamje Automat 4x4 Motor 2.0 ( me zinxhir) benzin +gaz Full options me clima bi z

  Tiranë Sot, 19:18
  3.900 €
 • 6 foto
  Focus 2.0 benzin +gaz 2010 me dogan full options
  Vetura

  Focus 2.0 benzin +gaz 2010 me dogan full options

  Ford focus 2.0 benzin +gaz viti 2010 e sapoardhur me dogan te paguar, impjant gazi brc I montuar ne

  Tiranë Sot, 19:18
  4.200 €
 • 11 foto
  OKAZION GLK 350 4MATIC 2010 BENZIN/GAZ FULL??
  Vetura

  OKAZION GLK 350 4MATIC 2010 BENZIN/GAZ FULL??

  MERCEDES BENZ GLK 350 4MATIK BENZIN GAZ.MODEL AMERIKAN.SHUM E SHPEJT. KAMBIO AUTOMATIKE TRONIKE. VIT

  Tiranë Sot, 19:13
  15.000 €
 • 3 foto
  Shitet Porsche Cayene benzin-gaz viti 2005
  Vetura

  Shitet Porsche Cayene benzin-gaz viti 2005

  Shitet Porsche Cayene benzin-gaz viti 2005 ,tel 0695673065 ose viber cmimi 9000 €

  Tiranë Sot, 19:07
  9.000 €
 • 3 foto
  TOURAN 1.6 BENZIN/GAZ V.2004 MANUAL SUPER OKAZION
  Vetura

  TOURAN 1.6 BENZIN/GAZ V.2004 MANUAL SUPER OKAZION

  Touran 1.6 banzin gaz Manual Viti 2004 127.000 km Shume ekonomike Me targa te paguara deri nw

  Tiranë Sot, 19:02
  3.700 €
 • 3 foto
  FORD ESCAPE AMERICAN AUTOMAT BENZIN-GAZ... OKAZION
  Vetura

  FORD ESCAPE AMERICAN AUTOMAT BENZIN-GAZ... OKAZION

  FORD ESCAPE MODEL AMERICAN AUTOMAT 2.3 BENZIN GAZ ME TARGA DHE LETRA TE RREGULLTA VITI 2008

  Tiranë Sot, 19:01
  5.500 €
 • 2 foto
  JAGUAR XJ6 AUTOMAT BENZIN GAZ SUPER GJENDJE
  Vetura

  JAGUAR XJ6 AUTOMAT BENZIN GAZ SUPER GJENDJE

  JAGUAR XJ6 VITI 1996 AUTOMAT BENZIN GAZ SUPER GJENDJE LETRAT SAPO I KANE MBARUAR

  Tiranë Sot, 19:01
  3.500 €
 • 3 foto
  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ SUPER FULL
  Vetura

  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ SUPER FULL

  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMATIK BENZIN - GAZ VITI 2001 ME TARGA DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA

  Tiranë Sot, 18:58
  2.700 €
 • 2 foto
  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ VITI 2007
  Vetura

  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ VITI 2007

  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ VITI 2007 makina eshte ne gjendje te mir. siguracioni der

  Tiranë Sot, 18:58
  2.400 €
 • 9 foto
  Mercedez c200 compresor benzine+gaz
  Vetura

  Mercedez c200 compresor benzine+gaz

  Mercedez Benz c200 compresor benzine+gaz viti 2002. Ngjyre gri e erret,navigation, kondicioner ,tapi

  Tiranë Sot, 18:55
  5.000 €
 • 9 foto
  OKAZION NISSAN MURANO 3.5 benzine+gas
  Vetura

  OKAZION NISSAN MURANO 3.5 benzine+gas

  Makina eshte ne gjendje shum te mire 205,000 km te gjitha sherbimet e sapo bera letrat deri ne 03/20

  Tiranë Sot, 18:53
  7.000 €
 • 11 foto
  BMW 525i Benzin/Gaz
  Vetura

  BMW 525i Benzin/Gaz

  11000 EUR i Diskutueshem. Motorri 2.5 (pa takse luksi) 175,000 km Klima, Automatike, Cruise Control,

  Tiranë Sot, 18:46
  11.000 €