Vetura
Tiranë

Artega | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  PASTRIM SISTEMIM FENERSH
  Vetura

  PASTRIM SISTEMIM FENERSH

  PASTRIM FENERESH NGA JASHT NESE KAN NEVOJ DHE NGA BRENDA VARET NGA GJENDJA E FENERIT PUN ME CILSI

  Tiranë 1 prill 05:10
  1 Lek