Vetura
Tiranë

Asia Motors | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Shitet Autobus Iveko
  Vetura

  Shitet Autobus Iveko

  Shitet Iveko Autobus 19 vendeshe e vitit 1989 ne gjendje te mire motorike e xhenerike me dokumentaci

  Tiranë 18 qershor 20:44
  2.000 €
 • 2 foto
  Makina reklamimi
  Vetura

  Makina reklamimi

  Shiten per arsye mos perdorimi 2 makina me nga 2 ekrane led 1 per secilen. Ekranet led jan secili ng

  Tiranë 27 maj 15:39
  22.000 €
 • 4 foto
  Mercedez benc
  Vetura

  Mercedez benc

  Shitet- mercedenz benz Viti 2001–270 CDI, ne gjendje shum te mir te gjitha sherbimet te bera ne ko

  Tiranë 3 prill 17:32
  3.000 €
 • 0 foto
  KERKOJ GOLF 5 Atomat DER Ne 4000E
  Vetura

  KERKOJ GOLF 5 Atomat DER Ne 4000E

  Asaasss

  Tiranë 1 prill 21:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet mini skavator kubota 3.5 t
  Vetura

  shitet mini skavator kubota 3.5 t

  mini skavator kubota 3.5 tone me 4 kova dhe 3900 ore pune viti 2010 me dogan te prer shitet per arsy

  Tiranë 1 prill 04:02
  18.000 €