Vetura
Tiranë

Buick | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Fuoristrade full option
  Vetura

  Fuoristrade full option

  7000 $ Ka vetem 1 pronar, taksa te paguara, goma origjinale Goodyear te sapohedhura. Me shume info d

  Tiranë Sot, 16:32
  6.500 €
 • 6 foto
  Buick LaCrose 3.6 Benzin-2006-SAPO ARDHUR PA DOGAN
  Vetura

  Buick LaCrose 3.6 Benzin-2006-SAPO ARDHUR PA DOGAN

  Buick LaCrose 3.6 Benzin , Viti Prodhimit 2006 , sapo ardhur , PA DOGAN , kamio automatike , sallo

  Tiranë Dje, 12:33
  2.200 €
 • 0 foto
   BUICK ENCLAVE
  Vetura

  BUICK ENCLAVE

  Nuk ka as1 aksident, eshte me 1 pronar...taksat te paguara dhe goma te reja te sapo hedhura. Me e-ma

  Tiranë 23 gusht 22:12
  6.500 €
 • 6 foto
  Buick Encore 2016 22000 km
  Vetura

  Buick Encore 2016 22000 km

  Buick Encore 1.4 Benzine 22000 km Kamio automatike Sallon lekure Navigator Komando ne timon Klima Se

  Tiranë 1 gusht 09:05
  13.800 €