Vetura
Tiranë

Chrysler | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  CHRYSLER 300CC -11 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  CHRYSLER 300CC -11 BENZINE-GAZ MUNDESI NDERRIMI

  CHRYSLER 300C ME MOTOR 3.5L.MAKINA ESHTE 20.12.2010 POR I BERE KOMPLET RISTYLING BENTLY.BENZINE GAZ

  Tiranë Sot, 19:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ SUPER FULL
  Vetura

  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ SUPER FULL

  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMATIK BENZIN - GAZ VITI 2001 ME TARGA DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA

  Tiranë Sot, 17:33
  2.700 €
 • 2 foto
  Shitet chrysler 300 M Special edition
  Vetura

  Shitet chrysler 300 M Special edition

  Shitet chrysler 300 M special edition Full options

  Tiranë 15 nëntor 15:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Chrysler 300 C quatro 2014
  Vetura

  Chrysler 300 C quatro 2014

  Makina sapo ka ardhur nga Amerika me dogane te paguar . 2014 3.6 litra motori full opsin back up c

  Tiranë 12 nëntor 13:18
  25.500 €
 • 6 foto
  Chrysler 300C 2.7 Benzin-Gaz Automatik viti 2007
  Vetura

  Chrysler 300C 2.7 Benzin-Gaz Automatik viti 2007

  Ofrohet per shitje Chrysler 300C 2.7 Benzin Gaz model Amerikan ne gjendje shume te mire dhe i mbajtu

  Tiranë 12 nëntor 09:45
  6.900 €
 • 5 foto
  Shitet Chrysler PT CRUISER 2.2 CDI Nderrim
  Vetura

  Shitet Chrysler PT CRUISER 2.2 CDI Nderrim

  Shitet Chrysler Pulier me mottor benzi 2.2cdi viti 2003 me letra te paguara e gatshme per cdo lloj p

  Tiranë 7 nëntor 14:15
  2.700 €
 • 7 foto
  Cherysler 300 nafte kambjo automa gjendja prefekte
  Vetura

  Cherysler 300 nafte kambjo automa gjendja prefekte

  Makina ka 118 km orgjinale makin esht perdorur makin falmiljare esht ne gjendje prefekte gomat e rej

  Tiranë 1 nëntor 09:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  CHRYSLR PT 2.2 CRD VITI 2006
  Vetura

  CHRYSLR PT 2.2 CRD VITI 2006

  SHITET CHRYSLER PT 2.2 NAFT VITI 2006 NE GJENDJE PERFEKTE DOKUMENTA DERI 26-1-2020

  Tiranë 21 tetor 21:31
  3.400 €
 • 9 foto
  chrysler voyager
  Vetura

  chrysler voyager

  motorr 2.0 benzine xhama elektrik kondicioner butona ne timon 6+1 vende mundsi per impjant gazi 10

  Tiranë 14 tetor 13:39
  2.300 €
 • 2 foto
  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ VITI 2007
  Vetura

  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ VITI 2007

  CHRYSLER PT CRUISER AUTOMAT BENZIN GAZ VITI 2007 makina eshte ne gjendje te mir. siguracioni der

  Tiranë 4 tetor 09:09
  2.400 €
 • 1 foto
  Chrysler voyage Shitet-Ndrrohet
  Vetura

  Chrysler voyage Shitet-Ndrrohet

  Shes Chrysler voyage motorr 2.5 CRD 4 pistona. 187mij Km origjinale me nje konsum 6L/100KM 7ve

  Tiranë 27 shtator 09:43
  3.000 €
 • 5 foto
  2015 chrysler 300
  Vetura

  2015 chrysler 300

  Shess chrysler 300 te 2015 versioni me i ri per me shume kontaktoni me nr 0683345580

  Tiranë 26 shtator 21:11
  17.500 €
 • 7 foto
  chrysler 300 , Gas/Benzine 2005
  Vetura

  chrysler 300 , Gas/Benzine 2005

  Shitet chrysler 300 , motorr 2.7 L

  Tiranë 26 shtator 17:21
  5.500 €
 • 3 foto
  Shitet Chrysler 3.0 Nafte
  Vetura

  Shitet Chrysler 3.0 Nafte

  Shitet Chrysler 3.0 Nafte viti 2006 Makina ka te gjitha sherbimet e bera nuk i mungon asgje dokument

  Tiranë 25 shtator 16:40
  11.000 €
 • 11 foto
  Shitet&Nderrohet Chrysler Cabrio
  Vetura

  Shitet&Nderrohet Chrysler Cabrio

  Shitet Ose Nderrohet Me Makine Me Vlere Me Te Vogel Plus Diferencen Nga Ana E Bleresit Chrysler PT C

  Tiranë 25 shtator 02:53
  4.500 €
 • 1 foto
  Chrysler 300C T 3.0 CRD full automat 2007
  Vetura

  Chrysler 300C T 3.0 CRD full automat 2007

  153,000 milje (garant)---Automat Cruise Control---diesel 3.0(2987cm3)------218 ps(kuajfuqi)----Full

  Tiranë 24 shtator 20:00
  5.500 €
 • 1 foto
  Shitet Chrysler PT Cruiser
  Vetura

  Shitet Chrysler PT Cruiser

  Chrysler naft motor 2.2 letrat e prera deri ne prill me kondicioner

  Tiranë 24 shtator 18:07
  2.500 €
 • 0 foto
  Shes makine
  Vetura

  Shes makine

  Shes makine

  Tiranë 23 shtator 10:35
  100 Lek
 • 8 foto
  Chrysler 2007 Benzin Automat
  Vetura

  Chrysler 2007 Benzin Automat

  Chrysler 2.4 Benzin 2007 Automat Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike E pershtashme per im

  Tiranë 22 shtator 22:36
  3.500 €
 • 0 foto
  Shitet Okazion CHRYSLER PT CRUISER
  Vetura

  Shitet Okazion CHRYSLER PT CRUISER

  Makina eshte ne gjendje shum te mire. Disqe alumini,pasqyra dhe xhama elektrik. Xhamat e mbrapem te

  Tiranë 28 gusht 21:20
  3.500 €
 • 5 foto
  Chrysler 2.8 nafte
  Vetura

  Chrysler 2.8 nafte

  Gjendje shume te mire

  Tiranë 26 gusht 20:43
  4.000 €
 • 0 foto
  shitet chrysler voyage
  Vetura

  shitet chrysler voyage

  shitet per arsyje mos perdorimi ne gjendje te mire pune, dokumentat kan mbaruar ne gusht 2019 , cmim

  Tiranë 22 gusht 15:30
  1.200 €
 • 3 foto
  Crysler benzin+Gaz 2004 Automat
  Vetura

  Crysler benzin+Gaz 2004 Automat

  Shes Crysler benzin gaz,AUTOMAT me clima ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 22 gusht 10:09
  3.000 €
 • 11 foto
  Chrysler 300c 2.7 v6
  Vetura

  Chrysler 300c 2.7 v6

  Chrysler 300c motorr 2.7 v6 benxin/gaz viti 2006 i ardhur nga amerika. Shurbimet e bera te gjitha te

  Tiranë 15 gusht 20:03
  5.500 €
 • 4 foto
  Okazion benzin - Gaz
  Vetura

  Okazion benzin - Gaz

  Shitet chryesler neon Benzin - Gaz - viti 1999 - kondicioner Me dogumenta te pakuara deri ne 20/05/

  Tiranë 5 gusht 13:49
  1.100 €
 • 5 foto
  Shitet crhysler benzon gaz
  Vetura

  Shitet crhysler benzon gaz

  Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe ekonomike impianti i gazit lovato.dhe i shenuar ne leje mo

  Tiranë 2 gusht 21:25
  3.200 €
 • 3 foto
  CHRYSLER PT CRUISER 2.2 NAFT VTI 2006
  Vetura

  CHRYSLER PT CRUISER 2.2 NAFT VTI 2006

  shitet chruslar 2.2 naft viti 2006 ne gjendje perfekt me dokumenta der ne

  Tiranë 2 gusht 20:14
  3.300 €
 • 1 foto
  Chrysel 300 naft
  Vetura

  Chrysel 300 naft

  Chrysel shum i bukur

  Tiranë 2 gusht 16:39
  3.500 €
 • 9 foto
  Chrysler PT CRD 2,2 Diesel viti 2003
  Vetura

  Chrysler PT CRD 2,2 Diesel viti 2003

  Chrysler PT CRD 2,2 Diesel viti 2003

  Tiranë 30 korrik 11:49
  2.700 €
 • 4 foto
  Shitet Chrysler 300
  Vetura

  Shitet Chrysler 300

  Shitet Chrysler 300 viti 2006 motorr evo,automat,makina eshte full option sedilje lekure,elektrike,p

  Tiranë 17 korrik 17:32
  6.000 €
 • 11 foto
  Chrysler PT Cruiser Cabrio 2.4 Benzine
  Vetura

  Chrysler PT Cruiser Cabrio 2.4 Benzine

  Shitet Chrysler PT Cruiser Cabrio 2.4 Benzine Kamio Manuale Viti 2005 Cmimi:4500 Euro I Diskutueshem

  Tiranë 17 korrik 02:18
  4.500 €
 • 2 foto
  chrysler 300c
  Vetura

  chrysler 300c

  chrysler 300c benzin/gaz full option shum e mirmbajtur dhe sherbimet e sapo bera te gjitha Per me

  Tiranë 13 korrik 18:50
  13.500 Lek
 • 2 foto
  chrysler
  Vetura

  chrysler

  chrysler benzin/gaz 300c gjendje super te gjitha shsrbimet e bera full. Cmimi i diskutueshem

  Tiranë 12 korrik 22:18
  13.500 €
 • 6 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Shitet setra motor benci ritarder kondicioner ne gjendje te mire me letra te paguara deri ne janar.

  Tiranë 3 korrik 10:35
  7.000.000 Lek
 • 2 foto
  2500€!!!!!!
  Vetura

  2500€!!!!!!

  Chrysler sebring , kabriolet, 2.7 gaz/baz , catia hapet me buton

  Tiranë 1 korrik 20:34
  2.500 €
 • 3 foto
  CHRYSLER AUTOMATIK BENZIN-GAZ ME TARGA
  Vetura

  CHRYSLER AUTOMATIK BENZIN-GAZ ME TARGA

  CHRYSLER AUTOMATIK 225.000 KM BENZIN GAZ ME TARGA DHE LETRA SHQIPTARE VITI 2002

  Tiranë 28 qershor 13:32
  2.800 €
 • 0 foto
  Chrysler 300C automatik Gaz
  Vetura

  Chrysler 300C automatik Gaz

  Chrysler automat Gaz Me dogan gjendje perfekte EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B18

  Tiranë 17 qershor 11:24
  9.000 €
 • 3 foto
  Shes makinen
  Vetura

  Shes makinen

  Shes makinen per arsye mos perdorimi me letra te paguara 3000 nafte nuk e kap taksa e luksin esht me

  Tiranë 16 qershor 09:44
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  chrysler voyager 7 vendesh naft viti 2000
  Vetura

  chrysler voyager 7 vendesh naft viti 2000

  motorr nafte 2.5T -- 6 litra per 100km -- te gjitha sherbimet e bera -- goma te reja -- rrip faze ki

  Tiranë 13 qershor 12:20
  1.500 €
 • 0 foto
  Okazion Chrysler voyager
  Vetura

  Okazion Chrysler voyager

  Shitet Chrysler voyager 6+1 familiare benzine +gaz viti 97 me letra der ne shtator.shitet per arsye

  Tiranë 2 qershor 13:10
  800 €
 • 5 foto
  Toni toni
  Vetura

  Toni toni

  Shitet sprinter 220 kondicioner abiez Air back xhama elektrik shum e mbajtur sherbimet e bere 4 goma

  Tiranë 31 maj 22:56
  6.000 €
 • 3 foto
  *OKAZION*Chrysler Voyager .Viti 2008. 6+1 Full op
  Vetura

  *OKAZION*Chrysler Voyager .Viti 2008. 6+1 Full op

  Chrysler voyager 2.8 nafte. 6+1 viti 2008 e paisur me targa shqiptare 20 05 2018 dokumenta per 1 vi

  Tiranë 26 maj 15:36
  4.500 €
 • 2 foto
  *OKAZION*Chrysler Voyager .Viti 2008. 6+1 FUll OP
  Vetura

  *OKAZION*Chrysler Voyager .Viti 2008. 6+1 FUll OP

  Shes chrysler voyager. Vetem tel flm 0695669244

  Tiranë 25 maj 14:44
  1.800 €
 • 8 foto
  CHRAYSLER 300S VITI 2014
  Vetura

  CHRAYSLER 300S VITI 2014

  CHRYSLER 300S. VITI 2014 MOTORR 5.7 v8 BENZINE , KAMBIO AUTOMATIKE , 95.000 KM , NE GJENDJE SHUME TE

  Tiranë 25 maj 01:25
  16.500 €
 • 5 foto
  Pt cruiser route 66
  Vetura

  Pt cruiser route 66

  Shes ose ndroj pt cruiser route 66 seria limituar viti 2006, serdile lekure,disqe 18, xhama te zi, e

  Tiranë 18 maj 15:09
  2.850 €
 • 4 foto
  Pt cruiser automat
  Vetura

  Pt cruiser automat

  Shes ose ndroj pt cruiser automat benzin gaz(sapo montuar i ri) makina sapo ardhur nga zvicra me let

  Tiranë 18 maj 15:09
  2.800 €
 • 4 foto
  CHRYSLER 300C OKAZION 12000 €
  Vetura

  CHRYSLER 300C OKAZION 12000 €

  Chrysler 300 C, viti i prodhimit 2013, 12000 euro i diskutueshem 260000 km, kambio: automatike, 3

  Tiranë 17 maj 22:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Chrysler pt cruiser
  Vetura

  Chrysler pt cruiser

  Makina esht ne krah naglez me letra shqiptare esht ne gjendie shum te mire ka 91 mij milje motrr 220

  Tiranë 16 maj 18:34
  1.700 €
 • 9 foto
   Chrysler 300C Shitet ose Nderrohet
  Vetura

  Chrysler 300C Shitet ose Nderrohet

  Shitet makine Chrysler 300 SRT nafte . Viti i prodhimit 2009 200 000 km dhe shume e mirembajtur . M

  Tiranë 16 maj 09:57
  6.000 €
 • 8 foto
  chrysler 300c
  Vetura

  chrysler 300c

  chrysler 300c 2.9 naft shum e paster jasht dhe brenda nuk ka as nje problem nderrohet me bmw seria 5

  Tiranë 12 maj 21:26
  7.000 €