Vetura
Tiranë

Dacia | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  DACIA LOGAN BENZINE
  Vetura

  DACIA LOGAN BENZINE

  DACIA LOGAN VITI 2008 BENZINE 1.6 KAMIO MANUALE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIK

  Tiranë Sot, 10:41
  2.490 €
 • 9 foto
  DACIA SANDERO 1.5 NAFTE MANUALE 2010
  Vetura

  DACIA SANDERO 1.5 NAFTE MANUALE 2010

  DACIA SANDERO 1.5 NAFTE MANUALE 2010 E SAPO ARDHUR ME LETRA TE PRERA ME LIBER SHERBIMESH,,,, VETEM N

  Tiranë Sot, 09:04
  3.800 €
 • 0 foto
  Shitet Dacia Okazion
  Vetura

  Shitet Dacia Okazion

  Shitet Dacia Sandero Stepway ngjyre vishnje e vitit 2011.Makina ne gjendje te shkelqyer si nga ana m

  Tiranë 15 nëntor 11:56
  5.500 €
 • 10 foto
  OKAZION Dacia Sandero 2019
  Vetura

  OKAZION Dacia Sandero 2019

  Dacia Sandero Viti 2019 Km aktuale 140 Motor 1.0 Benzin Kambio manuale 3 vite garanci nga koncesio

  Tiranë 31 tetor 12:49
  8.900 €
 • 9 foto
  Shitet Dacia Sandero 2017, 1.5 nafte
  Vetura

  Shitet Dacia Sandero 2017, 1.5 nafte

  Shitet Dacia Sandero Stepway. Viti: 09/2017 KM: 22000 KM Motorri: 1.5 dci nafte (shume ekonomike) K

  Tiranë 16 tetor 12:17
  8.500 €
 • 2 foto
  Dacia Sandero OKAZION
  Vetura

  Dacia Sandero OKAZION

  OKAZION

  Tiranë 15 shtator 18:08
  1.800 €
 • 1 foto
  Shitet Dacia Okazion
  Vetura

  Shitet Dacia Okazion

  Shitet Dacia Sandero Stepwai e vitit 2011.Makina ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorrike dhe xh

  Tiranë 30 gusht 22:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DACIA SANDERO, VITI 2009, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  DACIA SANDERO, VITI 2009, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz, kambio manuale, viti prodhimit 2

  Tiranë 21 gusht 11:26
  3.200 €
 • 3 foto
  dacia duster 1.5 naft 2010
  Vetura

  dacia duster 1.5 naft 2010

  dacia duster 1.5 naft manual gjitha sherbimet letrat spo te paguara per ni vit

  Tiranë 16 gusht 17:09
  5.500 €
 • 4 foto
  Dacia , 1.4 , 2010 ,OKAZION !!!!!
  Vetura

  Dacia , 1.4 , 2010 ,OKAZION !!!!!

  Dacia Sandero , 1.4 benzin e pershtatshme per impiant gazi 100% me vlere 500€ , viti 2010, 96.000 km

  Tiranë 30 qershor 12:25
  2.200 €
 • 4 foto
  Dacia Sandero Stepway
  Vetura

  Dacia Sandero Stepway

  hitet Dacia Sandero. Motorri: 1.5 dCi Nafte. Kambio: Manuale. Fuqia: 90KF. Viti i prodhimit: 2012.

  Tiranë 20 qershor 11:25
  2.890 €
 • 4 foto
  Dacia Sandero 12\"
  Vetura

  Dacia Sandero 12\"

  Shitet Dacia Sandero. Motorri: 1.2i Benzine. Kambio: Manuale. Fuqia: 75KF. Viti i prodhimit: 2012.

  Tiranë 20 qershor 11:25
  2.490 €
 • 5 foto
  Dacia Sandero 12"
  Vetura

  Dacia Sandero 12"

  Shitet Dacia Sandero. Motorri: 1.2i Benzine. Kambio: Manuale. Fuqia: 75KF. Viti i prodhimit: 2012.

  Tiranë 20 qershor 09:25
  2.700 €
 • 4 foto
  Dacia Sandero Stepway
  Vetura

  Dacia Sandero Stepway

  Shitet Dacia Sandero. Motorri: 1.5 dCi Nafte. Kambio: Manuale. Fuqia: 75KF. Viti i prodhimit: 2012.

  Tiranë 20 qershor 09:25
  3.100 €
 • 3 foto
  FIRST CAR RENT Economic Category
  Vetura

  FIRST CAR RENT Economic Category

  Dacia Sndero 2017 / 1.5Nafte / Manuale : 1-6dite / 22 Euro 7-12 dite / 20 Euro 13-25 dite / 18 Euro

  Tiranë 17 qershor 16:47
  22 €
 • 0 foto
  Dacia Logan 1.5 naft shum ekonomike
  Vetura

  Dacia Logan 1.5 naft shum ekonomike

  Makina shum ekonomike dhe me sherbime te bera dhe letra sapo I kam prere letra

  Tiranë 7 prill 22:00
  1.850 €
 • 3 foto
  Shes ose ndërroj me automatike.
  Vetura

  Shes ose ndërroj me automatike.

  23000km. Perfekta. Asnje here incident. Sherbime te rregullta. Udhehequr nga nje shofer i vetem.Okaz

  Tiranë 4 prill 16:44
  8.500 €
 • 5 foto
  Dacia Duster 4x4
  Vetura

  Dacia Duster 4x4

  viti:2012 manuale, 1.5 nafte Km 99462 Cmimi: 7300euro i diskutueshem Dokumentacion i rregullt , tak

  Tiranë 3 prill 15:03
  7.300 €
 • 8 foto
  Dacia 2014 NAFTE 1.4
  Vetura

  Dacia 2014 NAFTE 1.4

  Shitet Dacia Step Way me Dokumenta dhe Siguracion te SAPO PAGUARA. Mjeti eshte ne gjendje Perfekte

  Tiranë 2 prill 00:41
  7.000 €
 • 6 foto
  Dacia 2014 Nafte 1.4
  Vetura

  Dacia 2014 Nafte 1.4

  Shitet Dacia Step Way me Dokumenta dhe Siguracion te SAPO PAGUARA. Mjeti eshte ne gjendje Perfekte.

  Tiranë 1 prill 23:57
  7.000 €
 • 7 foto
  Dacia Stepway
  Vetura

  Dacia Stepway

  Shitet Dacia Stepway viti 2013 Kambio Manuale Motorri 1.5 Nafte Makina eshte ne gjendje shum te mi

  Tiranë 1 prill 20:09
  4.500 €
 • 4 foto
  Dacia Sandero StepWay
  Vetura

  Dacia Sandero StepWay

  Dacia Sandero StepWay Viti : 2012 1.5 Naft Kambi : Manuale Km : 130000 te vetat

  Tiranë 1 prill 17:50
  4.500 €
 • 2 foto
  Dacia Sandero 2012
  Vetura

  Dacia Sandero 2012

  Viti : 2012 Motorri : 1.5 Naft Kambio : Manual Km : 158000

  Tiranë 1 prill 17:50
  3.000 €
 • 4 foto
  Dacia sandero 1.5 nafte 2010
  Vetura

  Dacia sandero 1.5 nafte 2010

  Dacia sandero viti 2010 1.5 nafte me kondicioner e sapo ardhur nga zvicrra me dogan te paguar super

  Tiranë 1 prill 17:08
  4.500 €
 • 5 foto
  Dacia Logan
  Vetura

  Dacia Logan

  Dacia Logan 1.5 dCi manuale 75 KF Konsumi i kombinuar: 3.9 litra / 100km Viti: 2016 Kilometra: 50 -

  Tiranë 1 prill 16:14
  7.100 €
 • 6 foto
  Dacia Lodgy 7 Vende
  Vetura

  Dacia Lodgy 7 Vende

  Motorri: 1.5 dCi Kambio: Manuale Fuqia: 110 KF Sasia: 8 njesi Konsumi i kombinuar: 4.0 l/100 km Vit

  Tiranë 1 prill 16:14
  7.300 €
 • 9 foto
  Shes mjetin tip Dacia sandero 1.5 dci nafte
  Vetura

  Shes mjetin tip Dacia sandero 1.5 dci nafte

  Mjeti eshte ne gjendje perfekte me liber sherbimesh,me gps per indjetro,shoqerohet me 4 goma dimri t

  Tiranë 1 prill 13:46
  5.900 €
 • 7 foto
  Dacia Duster
  Vetura

  Dacia Duster

  Motorri: 1.5 dCi Kambio: Manuale Fuqia: 110KF Sasia: 10 njesi Konsumi i kombinuar: 5.2 l/100 km Vit

  Tiranë 1 prill 08:57
  8.400 €
 • 5 foto
  Dacia Sandero
  Vetura

  Dacia Sandero

  Motorri: 1.5 dCi Kambio: Manuale Fuqia: 75KF Sasia: 90 njesi Konsumi i kombinuar: 3.5 l/100 km Viti

  Tiranë 1 prill 08:56
  6.800 €
 • 3 foto
  Shes ose nderroj me makine automatike
  Vetura

  Shes ose nderroj me makine automatike

  Makina eshte perfekte, gjithmone e mbajtur ne garazh te mbyllur, jane bere sherbimet çdo vit prane

  Tiranë 1 prill 06:06
  8.500 €
 • 8 foto
  DACIA LOGAN 1.4 MPI
  Vetura

  DACIA LOGAN 1.4 MPI

  DACIA LOGAN 1.4 MPI ME 4 PISTONA IMPJANTI I SAPOVENDOSUR NE GARANCI E BLERE NE KONCESIONAR ME 0 K

  Tiranë 1 prill 01:00
  2.680 €
 • 11 foto
  Dacia Sandero 2010,manual,1.4 benzin-gaz,4200 €
  Vetura

  Dacia Sandero 2010,manual,1.4 benzin-gaz,4200 €

  Dacia Sandero, viti 2010, kambio manuale, 1.4 benzinë-gaz (impjant gazi Landi Renzo i montuar jashtë

  Tiranë 31 mars 16:39
  4.200 €
 • 4 foto
  Shitet Dacia Stepway
  Vetura

  Shitet Dacia Stepway

  Shitet Dacia Stepway viti 2012 Kambio Manuale Motorri 1.5 Nafte Makina eshte ne gjendje shum te mi

  Tiranë 12 shkurt 09:35
  4.500 €
 • 6 foto
  Dacia Stepway 2012 1.5Nafte
  Vetura

  Dacia Stepway 2012 1.5Nafte

  Dacia sandero stepway Viti 2012 motorri 1.5 nafte Makina eshte ne gjendje te mire eshte e lyer pa

  Tiranë 6 shkurt 13:44
  4.500 €
 • 5 foto
  Shitet Dacia 2013
  Vetura

  Shitet Dacia 2013

  Shitet Dacia Stepway viti 2013 Kambio Manuale Motorri 1.5 Nafte Makina eshte ne gjendje shum te mi

  Tiranë 26 janar 10:34
  4.500 €