Vetura
Tiranë

Daewoo | Vetura në shitje në Tiranë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Daewoo Lanos me letra sa po berra ne gjenje pune
  Vetura

  Daewoo Lanos me letra sa po berra ne gjenje pune

  Makina esht me mator 1.4 benzi me kodicner 1

  Tiranë Dje, 13:27
  1.300 €
 • 6 foto
  Makina esht ne gjendje te mir
  Vetura

  Makina esht ne gjendje te mir

  Makina esht ne gjendje temir xhenerike edhe motorrike esht shum e konomike 1.4 benxhine

  Tiranë Dje, 13:27
  1.100 €
 • 0 foto
  Daewoo kalos superr,,
  Vetura

  Daewoo kalos superr,,

  Shitet daewoo kalos vit prodhimi 2003.motorr 1.4 8 valvula shume ekonomike,makina esht ne gjendje sh

  Tiranë 22 shtator 16:24
  1.800 €
 • 6 foto
  OKAZION DAEWOO MATIZ 0.8L BENZINE
  Vetura

  OKAZION DAEWOO MATIZ 0.8L BENZINE

  DAEWOO MATIZ 0.8l benzine Kolaudimi ka mbaruar ne korik 2 goma te reja dhe bateri e re Ka nje probl

  Tiranë 7 gusht 21:49
  850 €
 • 0 foto
  Daewoo Matiz benzin -99
  Vetura

  Daewoo Matiz benzin -99

  Shitet per arsye emigrimi.

  Tiranë 22 korrik 15:18
  700 €
 • 2 foto
  Shitet Deawoo Lanos
  Vetura

  Shitet Deawoo Lanos

  Shitet Deawoo Lanos. Viti 2000 Benzin Letra deri ne mars 2020 Kontroll teknik Siguracioni Janar 202

  Tiranë 15 korrik 22:37
  700 €
 • 1 foto
  OKAZION Daewoo Matiz
  Vetura

  OKAZION Daewoo Matiz

  OKAZION Daewoo Matiz 1.0 Benzin me kondicioner tapiceri shume e paster gjendje shume e mire.

  Tiranë 8 korrik 19:33
  1.000 €
 • 0 foto
  Daewoo Matiz 800cc benxin/gaz
  Vetura

  Daewoo Matiz 800cc benxin/gaz

  Shitet Daewoo Matiz 800 cc benxin/gaz ne gjendje te shkelqyer ,sapo jane bere sherbimet vaje filtra

  Tiranë 25 qershor 13:54
  1.700 €
 • 1 foto
   Daewoo Matiz
  Vetura

  Daewoo Matiz

  Shitet Daewoo Matiz

  Tiranë 3 qershor 19:59
  90.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Daewoo Lanos Super Okazion
  Vetura

  Shitet Daewoo Lanos Super Okazion

  Shitet Daewoo Lanos ne gjendje shume te mire. Makina eshte me kambio manuale, motor 1.4 benzine e vi

  Tiranë 20 prill 14:31
  100.000 Lek
 • 9 foto
  OKAZION- MATIZ -VITI 2005
  Vetura

  OKAZION- MATIZ -VITI 2005

  daevud matizz 100 cc benzine super gjendje dhe ekonomike e sapo targuar taksa vjetore 35 minlek maki

  Tiranë 5 prill 11:54
  1.200 €
 • 3 foto
  Daewoo Kalos
  Vetura

  Daewoo Kalos

  Shitet Daewoo Kalos ,shum i mbajtur nga te gjitha anet ,i jan ber cdo sherbim ,makina nuk ka punuar

  Tiranë 4 prill 09:47
  1.800 €
 • 3 foto
  DAEWO NE GJENDJE TE MIRE
  Vetura

  DAEWO NE GJENDJE TE MIRE

  Shitet makine DAEWO ne gjendje te mire.Per me teper informacion kontaktoni ne kete nr 0697337309

  Tiranë 4 prill 07:32
  1.500 €
 • 4 foto
  Day vu
  Vetura

  Day vu

  Shes Day du viti 1999 me letra te rregullta deri ne mars te 2019 me kondicioner ç mimi 1200 ero

  Tiranë 4 prill 00:26
  1.200 €
 • 3 foto
  Daewoo matiz
  Vetura

  Daewoo matiz

  Daewoo Matiz viti 2002 ka 118 mij km motor 800 kubik shum ekonomike me kondicioner ne gjendje shu

  Tiranë 3 prill 22:47
  1.900 €
 • 7 foto
  Albania,Tiran
  Vetura

  Albania,Tiran

  Makina eshte ne gjendje te mir.Taksat kan 2 muaj qe jan ber ,Faleminderit per mirkuptimin.

  Tiranë 3 prill 22:33
  2.500 €
 • 4 foto
  Daewoo Lanos
  Vetura

  Daewoo Lanos

  1.3 benzine. Dokumentat ne maj 2019.Kondicioner,xhama elektrik,mbyllje me pult,airbeg.Ndodhet ne gje

  Tiranë 3 prill 21:48
  1.100 €
 • 5 foto
  DAEWOO LACETTI Benzin+Gaz 2004
  Vetura

  DAEWOO LACETTI Benzin+Gaz 2004

  Daewoo Lacetti 1.4 Benzin-Gaz, Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Impianti gazit i mo

  Tiranë 3 prill 16:55
  2.700 €
 • 3 foto
  Daewoo matiz okazion 1.0 benzis super ekonomike
  Vetura

  Daewoo matiz okazion 1.0 benzis super ekonomike

  Letrat te sapo prera per nje vit shitet pr arsye kam ble makin me te madhe

  Tiranë 3 prill 16:32
  1.200 €
 • 2 foto
  Daewoo 1.3 Benzine 1998
  Vetura

  Daewoo 1.3 Benzine 1998

  Shitet Daewoo 1.3 Benzine, viti 1998. Ngjyra e Bardhe, Manuale, Coupe.

  Tiranë 3 prill 13:43
  90.000 Lek
 • 5 foto
  Daevu
  Vetura

  Daevu

  makina shite se kam mar tjeter.esht motor 790.me letra deri ne korrik 2019.pa kondicjoner.me te gjit

  Tiranë 3 prill 09:22
  1.250 Lek
 • 4 foto
  Daewoo Matiz benzin
  Vetura

  Daewoo Matiz benzin

  shitet ne gjendje te mir motorrike dhe xhenerike me kondicjoner abs xhama elektrik 4 porta kasetofon

  Tiranë 3 prill 09:14
  1.300 Lek
 • 5 foto
  Daewoo Matiz 2001
  Vetura

  Daewoo Matiz 2001

  Daewoo Matiz 0.8 benzin 2001, kondisioner letra te paguara

  Tiranë 2 prill 07:46
  800 €
 • 4 foto
  Daiwu 2000 900 benzin
  Vetura

  Daiwu 2000 900 benzin

  Daiwu 2000 900 benzin sapo ardhur doganen paguar gati per targa 1400€ cmimi diskutushum

  Tiranë 2 prill 05:58
  1.400 €
 • 5 foto
  Daevu
  Vetura

  Daevu

  arsyja e shitjes mos perdorimi.makina esht e gacme per cdo lloj prove.dokumentat i maroj ne fillim t

  Tiranë 1 prill 22:10
  1.100 €
 • 3 foto
  shitet daewoo matiz
  Vetura

  shitet daewoo matiz

  ne gjendje te mire pune. shitet per arsye mosperdorimi. cmimi shum pak i diskutueshem.

  Tiranë 1 prill 17:41
  1.200 €
 • 4 foto
  Daewoo Matiz
  Vetura

  Daewoo Matiz

  Shitet makina Daewoo Matiz , motorr 800, viti 2001, me kondicioner, me te gjitha sherbimet e bera, m

  Tiranë 1 prill 17:19
  1.100 €
 • 2 foto
  Shitet makine
  Vetura

  Shitet makine

  Shitet makine super ekonomike. Motor 800cc. kamio manuale. sedilje lekure. harxhimi 4,5 litra jashte

  Tiranë 1 prill 15:58
  1.100 €
 • 8 foto
  Okazion Matiz 1.0 benzin
  Vetura

  Okazion Matiz 1.0 benzin

  Ardhur nga Gjermania okazion

  Tiranë 1 prill 13:12
  1.500 €
 • 0 foto
  Shitet makine
  Vetura

  Shitet makine

  Shitet Daewoo Matiz 0.8 benzine 900 euro pak i diskutushem.Shume ekonomike , me siguracjon te prere

  Tiranë 1 prill 13:07
  900 €
 • 0 foto
  Daewoo Kalos 1.4benzin gaz
  Vetura

  Daewoo Kalos 1.4benzin gaz

  Daewoo Kalos njelloj si chevrolet Kalos. Viti 2004 benzin gaz motorr 1.4 me letra te paguara per 1 v

  Tiranë 1 prill 11:24
  2.500 €
 • 5 foto
  Daewoo Matiz benzin
  Vetura

  Daewoo Matiz benzin

  Shitet daewoo matiz ne gjendje te mire,me dokumenta te paguara,siguracion deri ne shkurt 2020,dy air

  Tiranë 1 prill 04:01
  1.200 €
 • 0 foto
  Shitet Daewoo Matiz
  Vetura

  Shitet Daewoo Matiz

  Shitet Daewoo Matiz 800 euro me siguracjon te prere edhe taksat vjetore vetem kualidim nuk ka.Te gji

  Tiranë 24 shkurt 20:35
  800 €
 • 4 foto
  daewoo
  Vetura

  daewoo

  makina ne gjendje super xhenerike dhe motorike. 4 dyer. dokumentat deri ne shtator 2019. konsumi min

  Tiranë 24 shtator 10:37
  1.300 €