Vetura
Tiranë

GMC | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

GMC

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  GMC VITI 2010 AUTOMATIKE MOTOR 2.4 BENZINE
  Vetura

  GMC VITI 2010 AUTOMATIKE MOTOR 2.4 BENZINE

  GMC VITI 2010 KAMIO AUTOMATIKE MOTOR 2.4 BENZINE DISQE ALUMINI BAXHO 170KM ORIGJINALE MOTORR KAMIO

  Tiranë Dje, 13:08
  6.000 €
 • 4 foto
  GMC full benzine gaz
  Vetura

  GMC full benzine gaz

  Shitet ose nderrohet mjeti GMC viti 2003 me motorr 4.4 benzine dhe gaz ne gjendje shume te mire. Cmi

  Tiranë 17 shtator 14:55
  3.000 €
 • 0 foto
  2014 GMC Denali Luksoze
  Vetura

  2014 GMC Denali Luksoze

  Jemi te interesuar per ni banes afer bregdetit ne shqiperi me kembim te vetures luksoze.

  Tiranë 29 korrik 21:57
  45.000 €
 • 0 foto
  Shitet Motor MZ 301 cc viti 1993
  Vetura

  Shitet Motor MZ 301 cc viti 1993

  Per te gjithe te apasionuarit e motorave MZ 301 cc eshte ne gjendje shume te mbajtur dhe te restaur

  Tiranë 28 qershor 11:15
  60.000 Lek
 • 10 foto
  GMC
  Vetura

  GMC

  Shitet 🚘GMC viti 2011,motorr 2.4 benzin me linj te shtruar per gaz esht gati per montimin ,makina e

  Tiranë 13 maj 12:43
  17.000 €
 • 0 foto
  S‭hitet xhip American GMC Canyon (kamjonet)
  Vetura

  S‭hitet xhip American GMC Canyon (kamjonet)

  Shitet xhip American kamjonet/kamjon GMC Canyon gjendje prefekte. Targa:Kosovare, automatic, ardhur

  Tiranë 4 prill 10:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Saturn sl2 1998
  Vetura

  Saturn sl2 1998

  Saturn sl2 1998 benzine 1.9lit me air conditioning me gjendje te mire

  Tiranë 3 prill 21:13
  60.000 Lek
 • 5 foto
   kamion   universal
  Vetura

  kamion universal

  Kamion gmc shume me mire shume praktik u pa perdorur nesShqiperi

  Tiranë 2 prill 05:49
  10.000 €