Vetura
Tiranë

KTM | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

KTM

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Kama
  Vetura

  Kama

  Shitet kama me letra te paguara deri ne nentor 2018 me deferencial dhe avantren fordi cmimi 5 miljom

  Tiranë 4 prill 04:37
  500.000 Lek
 • 5 foto
  Kama 2008
  Vetura

  Kama 2008

  shitet kamiocin kama viti 2008 1.7 naft me letra deri vitin tjeter me vete shkarkim makina do vete

  Tiranë 3 prill 18:31
  3.500 Lek
 • 6 foto
  MOTORR 4 GOMA KYMCO MAXER 2009 AUTOMAT
  Vetura

  MOTORR 4 GOMA KYMCO MAXER 2009 AUTOMAT

  MOTORR KYMCO MAXER 2009 AUTOMAT ,BENZINE,300kubik ,SHUM EKONOMIK ,I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ TERRRE

  Tiranë 1 prill 01:47
  2.000 €