Vetura
Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Maserati Quattroporte
  Vetura

  Maserati Quattroporte

  Shitet dhe mundesi nderrimi!! Maserati 2008!! Makina shume e paster me letra te paguara.

  Tiranë 4 prill 00:16
  19.000 €
 • 0 foto
  Masserati Quattroporte Sport
  Vetura

  Masserati Quattroporte Sport

  Shitet Maserati Quattroporte Sport Viti prodhimit -2012 Karburanti - Benzine Mile - 40000 Gomat e pa

  Tiranë 3 prill 20:00
  50.000 €
 • 0 foto
  MASERATI QUATTROPORTE SPORT
  Vetura

  MASERATI QUATTROPORTE SPORT

  MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRI - 4.7 SPORT ME 2 TURBO GOMAT E PARA JAN TE REJA FERROTAT J

  Tiranë 3 prill 11:47
  44.000 €
 • 6 foto
  MASSERATI
  Vetura

  MASSERATI

  MASSERATI 3.0 Benzine viti 2007-2008 MAKINA KA VETEM 80 MIJ KILONETRA ORIGJINALE SHUME E PASTER ,

  Tiranë 2 prill 12:37
  24.000 €
 • 7 foto
  Maserati Sapo ardhur nga Amerika
  Vetura

  Maserati Sapo ardhur nga Amerika

  Shitet ose kembehet me hyrje pallati ose me toke kundrejt diferencave. Eshte paguar dogana gati per

  Tiranë 1 prill 05:09
  18.000 €
 • 5 foto
  Maserati Quattroporte
  Vetura

  Maserati Quattroporte

  Maserati 2008!! Makina shume e paster me letra te paguara. Shitet dhe mundesi nderrimi!! MOS E HUMBI

  Tiranë 1 prill 04:44
  18.000 €
 • 11 foto
  Maserati QuatroPorte-4.2 Benzin-SAPO ARDHUR
  Vetura

  Maserati QuatroPorte-4.2 Benzin-SAPO ARDHUR

  Maserati QuatroPorte-4.2 Benzin , Viti Prodhimit 2005 dal ne Qarkullim ne 2012 , sapo ardhur , me do

  Tiranë 1 prill 02:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bejme blerjen e makinave te perdorura TE CDO LLOJE
  Vetura

  Bejme blerjen e makinave te perdorura TE CDO LLOJE

  Te nderuar Zotri Ne bejm blerjen e te gjithave makinave, makina te karamboluara, makina me ose pa do

  Tiranë 31 mars 17:46
  1 €