Vetura
Tiranë

Maserati | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  MASERATI QUATTROPORTE -09 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MASERATI QUATTROPORTE -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

  MASERATI QUATTROPORTE INDIVIDUALE LUNGO 4.2L MOTOR TIP TE RI V8 BENZINE VERSION EUROPE MAKINA ESHT

  Tiranë Sot, 19:25
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Maserati QuatroPorte 4.2 Benzin-SAPO ARDHUR-ME DOG
  Vetura

  Maserati QuatroPorte 4.2 Benzin-SAPO ARDHUR-ME DOG

  Maserati QuatroPorte 4.2 Benzin , Viti Prodhimit 2007 me 127.000 km , I sapo ardhur , me dogan te pa

  Tiranë 3 nëntor 13:05
  17.500 €
 • 0 foto
  Bejme blerjen e makinave te perdorura TE CDO LLOJE
  Vetura

  Bejme blerjen e makinave te perdorura TE CDO LLOJE

  Te nderuar Zotri Ne bejm blerjen e te gjithave makinave, makina te karamboluara, makina me ose pa do

  Tiranë 6 shtator 15:49
  1 €
 • 7 foto
  Maserati Quattroporta
  Vetura

  Maserati Quattroporta

  Full option Excellent Condition

  Tiranë 28 gusht 13:29
  30.000 €
 • 0 foto
  Ore kroskoti
  Vetura

  Ore kroskoti

  Ore kroskoti Maserati Biturbo E lare me flori 370 euro

  Tiranë 30 qershor 17:05
  370 €
 • 4 foto
  Maserati
  Vetura

  Maserati

  Maserati Quattroporte viti 2005 Motorr 4.2 bay Ferrari,kambio F1,makina eshte full option,sherbimet

  Tiranë 2 qershor 13:50
  15.500 €
 • 0 foto
  Pjese Maserati
  Vetura

  Pjese Maserati

  Maserati Quattro porte Per pjese kembimi,Motorr 4.2,Kambio tip tronic F1

  Tiranë 31 maj 10:06
  50 €
 • 11 foto
  Maserati QuatroPorte-4.2 Benzin-SAPO ARDHUR
  Vetura

  Maserati QuatroPorte-4.2 Benzin-SAPO ARDHUR

  Maserati QuatroPorte-4.2 Benzin , Viti Prodhimit 2005 dal ne Qarkullim ne 2012 , sapo ardhur , me do

  Tiranë 17 maj 15:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maserati Quattroporte
  Vetura

  Maserati Quattroporte

  Shitet dhe mundesi nderrimi!! Maserati 2008!! Makina shume e paster me letra te paguara.

  Tiranë 4 prill 00:16
  19.000 €
 • 0 foto
  Masserati Quattroporte Sport
  Vetura

  Masserati Quattroporte Sport

  Shitet Maserati Quattroporte Sport Viti prodhimit -2012 Karburanti - Benzine Mile - 40000 Gomat e pa

  Tiranë 3 prill 20:00
  50.000 €
 • 0 foto
  MASERATI QUATTROPORTE SPORT
  Vetura

  MASERATI QUATTROPORTE SPORT

  MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRI - 4.7 SPORT ME 2 TURBO GOMAT E PARA JAN TE REJA FERROTAT J

  Tiranë 3 prill 11:47
  44.000 €
 • 6 foto
  MASSERATI
  Vetura

  MASSERATI

  MASSERATI 3.0 Benzine viti 2007-2008 MAKINA KA VETEM 80 MIJ KILONETRA ORIGJINALE SHUME E PASTER ,

  Tiranë 2 prill 12:37
  24.000 €
 • 7 foto
  Maserati Sapo ardhur nga Amerika
  Vetura

  Maserati Sapo ardhur nga Amerika

  Shitet ose kembehet me hyrje pallati ose me toke kundrejt diferencave. Eshte paguar dogana gati per

  Tiranë 1 prill 05:09
  18.000 €
 • 5 foto
  Maserati Quattroporte
  Vetura

  Maserati Quattroporte

  Maserati 2008!! Makina shume e paster me letra te paguara. Shitet dhe mundesi nderrimi!! MOS E HUMBI

  Tiranë 1 prill 04:44
  18.000 €