Vetura
Tiranë
Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Mercedes-Benz | 220 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

220

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Mercedez 2008 naft 220 full kovertim 7500 euro
  Vetura

  Mercedez 2008 naft 220 full kovertim 7500 euro

  Mercedez viti 2008 naft 220 Avangard me dokumenta te paguar per nje vit te gjitha sherbimet e bera v

  Tiranë Sot, 14:08
  7.500 €
 • 1 foto
  Benz 220
  Vetura

  Benz 220

  shitet Benz 220 nafte me shebim te bera shume e mirmbajtur si nga brenda dhe nga jashta cmimi 1500 e

  Tiranë Sot, 13:54
  1.500 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz c clas 220.viti 2007 ....full
  Vetura

  Mercedes-Benz c clas 220.viti 2007 ....full

  Benz c clas 220.viti 2007.kamio automat.ne gjendje shume te mire.me kilometra 235 mij origjinale..fu

  Tiranë Sot, 13:27
  6.700 €
 • 0 foto
  Mercedez-benz 220
  Vetura

  Mercedez-benz 220

  Makina n gjendje shume te mire me tgjitha sherbimet e gatshme per cdo lloj prove,shitet per arsye mo

  Tiranë Sot, 13:25
  3.200 €
 • 6 foto
  Okazion me qera
  Vetura

  Okazion me qera

  Jepen Me qera c class 2013 1.8 cdi automat 7G 50€ dite dhe fuoristrade Rexton 2009 automat 40 € dite

  Tiranë Sot, 13:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  C calss amg desinger, full opsion
  Vetura

  C calss amg desinger, full opsion

  Shitet c class deisinger amg 2015, 220 diesel, serdilje lekure, me memorie, navigator toch scrin,usb

  Tiranë Sot, 12:53
  9.000 €
 • 5 foto
  E klass okazion
  Vetura

  E klass okazion

  ▶️Mercedes Benz E Class ▫️Viti: 2012 ▫️Kambio: Automat ▫️Motor: 2.2 Nafte Blueficien

  Tiranë Sot, 11:36
  16.000 €
 • 5 foto
  Mercedes cupe
  Vetura

  Mercedes cupe

  Shitet Mercedes 220 cupe kambio automatike motorr evo 2005 viti me 230000 kilometra te vetat ne gjen

  Tiranë Sot, 11:26
  3.900 €
 • 5 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Shitet Mercedes Benz C Class 220 nafte. Makina nuk eshte perdorur ne Shqiperi.

  Tiranë Sot, 11:26
  10.000 €
 • 0 foto
  Makina Me Qera Duke Filluar Nga 15 Euro Dita
  Vetura

  Makina Me Qera Duke Filluar Nga 15 Euro Dita

  Oferta : VolksWagen Polo 1.4 Nafte Super Ekonomike Golf 4 Automat - 2001 per +20dite Keto makina i

  Tiranë Sot, 10:59
  15 €
 • 6 foto
  Shitet C class 220
  Vetura

  Shitet C class 220

  Shitet Mercedes Benz C class 220 Cupe kambio automatike, nafte viti 2003 me 220.000 kilometra te vet

  Tiranë Sot, 10:46
  2.800 €
 • 10 foto
  AVANDGARD 220 EVO !!!!
  Vetura

  AVANDGARD 220 EVO !!!!

  Mercedes Benz Avandgard 220 Evo viti 2005 e sapo ardhur dhe e targuar para 1 jave letrat deri ne kor

  Tiranë Sot, 10:28
  6.500 €
 • 7 foto
  Shitet furgon 220 Minivan
  Vetura

  Shitet furgon 220 Minivan

  Viti: 1997 Karburanti: Nafte Motorri: 220 i thjeshte Ngjyra: E bardhe Letrat: Deri ne fund te vitit

  Tiranë Sot, 10:04
  2.000 €
 • 6 foto
  Shitet c class 220cdi 2700 euro me targa
  Vetura

  Shitet c class 220cdi 2700 euro me targa

  Shitet c class 220cdi me targa shqiptare letra te paguara me te gjitha sherbimet e kryera ne gjendje

  Tiranë Sot, 01:13
  2.700 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ E-220 AUTOMAT 2003
  Vetura

  MERCEDES BENZ E-220 AUTOMAT 2003

  Shitet mercedes benz 220 elegance cdi viti 2003 automat /tronic 315 mij klm te vetat me liber she

  Tiranë Dje, 21:07
  4.850 €
 • 8 foto
  Benz Mercedes EVO-220-AVANGARDE-AUTOMAT-GERMANY
  Vetura

  Benz Mercedes EVO-220-AVANGARDE-AUTOMAT-GERMANY

  Eclass AVANGARDE-MOTOR-220-EVO-(AUTOMAT)VITI-07-8-I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA-ME DOGAN TE PAGUAR-VETE

  Tiranë Dje, 20:51
  5.300 €
 • 7 foto
  Okazion shite 3900€
  Vetura

  Okazion shite 3900€

  Shitet benz 220 nafte okazionnnn

  Tiranë Dje, 20:11
  3.900 €
 • 9 foto
  Shitet C-Class 220 CDI , Viti 2006
  Vetura

  Shitet C-Class 220 CDI , Viti 2006

  Shitet C Class 220 CDI , VITI 2006 , Kambio Automat/Tiptronik ne gjendje te shkelqyer dhe ka 225000

  Tiranë Dje, 17:45
  5.200 €
 • 3 foto
  Benz E clas 212 viti 2010 Avangard
  Vetura

  Benz E clas 212 viti 2010 Avangard

  benz 212 ne gjendje prefekte motor 220 dizel

  Tiranë Dje, 17:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes C-Class AMG Edition! Pranoj pages Bitcoin
  Vetura

  Mercedes C-Class AMG Edition! Pranoj pages Bitcoin

  Mercedes C-Class AMG Edition C220 Dizajn unik ne llojin e vet 166 Mije KM Viti 2010 2 Celsa Marsha:

  Tiranë Dje, 17:06
  15.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz E220
  Vetura

  Mercedes Benz E220

  Mercedes Benz E class 220 CDI, Makina ne gjendje shume te mire, ka 2 vjet ne Shqiperi, e ardhur nga

  Tiranë Dje, 14:44
  12.900 €
 • 2 foto
  Okazion Mercedes 220
  Vetura

  Okazion Mercedes 220

  Shitet ne gjendje perfekte cmimi pak i diskutushem

  Tiranë Dje, 12:49
  2.500 €
 • 4 foto
  okazion 1700€ E220
  Vetura

  okazion 1700€ E220

  okazion 1700€ i diskutushem E220 naft manual letra deri shkurt 2020 gjendje t mir t gjitha sherbime

  Tiranë Dje, 12:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion!!! Shitet cclass 220cdi 2800 euro me letra
  Vetura

  Okazion!!! Shitet cclass 220cdi 2800 euro me letra

  Shitet cclass vitit 2001 220cdi me targa shqiptare letra te paguara me te gjitha sherbimet e kryera

  Tiranë Dje, 09:22
  2.800 €
 • 5 foto
  Mercedes 220 dizel
  Vetura

  Mercedes 220 dizel

  Shitet-Okazion-Mercedes-benz-Class-Luk-Amg-220-Blueficens-Automat-Full-Led-Para-Mbrapa-Gjendje-Shum-

  Tiranë Dje, 09:06
  11.800 €
 • 1 foto
  Mercedes 220 dizel -07
  Vetura

  Mercedes 220 dizel -07

  cmimu i diskutueshem

  Tiranë 16 gusht 21:50
  8.200 €
 • 2 foto
  Benc 4 fenersh okazion
  Vetura

  Benc 4 fenersh okazion

  Benc 4 fenersh me letra te sapo preme gjendje te mir motorr 220 kamje atomat cmimi 2700 euro i nego

  Tiranë 16 gusht 21:19
  2.700 €
 • 11 foto
  E-class 220 Avantgarde 2011
  Vetura

  E-class 220 Avantgarde 2011

  E-Class 220 Avantgarde i 2011. Sedilje me ngohje, Navi me hartat e 2018, Fenere Xenon Bi-Xenon, ILS,

  Tiranë 16 gusht 18:42
  16.500 €
 • 5 foto
  MERCEDES C220 -02
  Vetura

  MERCEDES C220 -02

  Mercedes Benc C 220 makine e sapo,ardhur ..me dogane..klima... cd..esp...kompjuter bordi..disje alum

  Tiranë 16 gusht 15:49
  4.500 €
 • 0 foto
  Mercedes 220 dizel
  Vetura

  Mercedes 220 dizel

  makuna esht ne gjendje sgum te mir e gatshme per xhdo lloj prove me letra te paguara der ne dhjetoto

  Tiranë 16 gusht 14:51
  2.700 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz 220
  Vetura

  Mercedes Benz 220

  Shes makine 220,ngjyre gri,dokumentat e rregullta dhe te paguara,ne gjendje shine te mire

  Tiranë 16 gusht 12:52
  6.000 €
 • 0 foto
  Okazion!! Shitet c class 2700 euro 220cdi
  Vetura

  Okazion!! Shitet c class 2700 euro 220cdi

  Shitet c clasd 220cdi vitit 2001 me te gjitha sherbimet e bera ne gjendje shum te mir cmimi 2700 eur

  Tiranë 16 gusht 10:29
  2.700 €
 • 5 foto
  C klas
  Vetura

  C klas

  Shitet benc 220 atomate ne gjendje te mire me letra deri ne funde te nedorit.

  Tiranë 16 gusht 10:14
  2.299 €
 • 4 foto
  makina tete gjitha llojeve
  Vetura

  makina tete gjitha llojeve

  shiten makina te perdorura te llojeve te ndryshme me cmime te arsyshme me dogane te paguar per me sh

  Tiranë 16 gusht 10:10
  5.000 €
 • 4 foto
  0697616717 telefononi c class 220 .
  Vetura

  0697616717 telefononi c class 220 .

  Shitet c class. Viti 1999 . Kambio automatike Kondicioner Sherbimet e bera Letrat e paguara Makin

  Tiranë 16 gusht 07:53
  2.300 €
 • 0 foto
  Mercedes benc E220
  Vetura

  Mercedes benc E220

  Shes mercedes benc 220 ne gjendje perfekte makina shitet per arsye si km bler nje tjt me t madhe cmi

  Tiranë 15 gusht 19:51
  2.800 €
 • 10 foto
  Mercedes benz 220 dizel
  Vetura

  Mercedes benz 220 dizel

  Mercedes-Benz-E-Class 220 Motorr EVO AVANGARDE Viti Prodhimit 2006 me 209.000 kmORIGJINALE kambio au

  Tiranë 15 gusht 18:31
  7.700 €
 • 0 foto
  Okazion!!!shitet cklass 220cdi 2800euro me letra
  Vetura

  Okazion!!!shitet cklass 220cdi 2800euro me letra

  Shitet cklass vitit 2001 220cdi me targa dhe letra te paguara me te gjitha sherbimet e kryera ne gje

  Tiranë 15 gusht 17:09
  2.800 €
 • 8 foto
  mercedez benz 220cdi
  Vetura

  mercedez benz 220cdi

  shitet makina me targa angleze me dogan te paguar per info na kontaktoni

  Tiranë 15 gusht 14:11
  2.500 €
 • 7 foto
  Okazion vetem per 1 jave
  Vetura

  Okazion vetem per 1 jave

  Makina ne gjendje shum te mire me baxho, me letra te paisura deri ne janar 2020. Me sherbimet e kry

  Tiranë 15 gusht 13:18
  3.500 €
 • 7 foto
  Shitet Mercedes c class 220 Automatic 2008
  Vetura

  Shitet Mercedes c class 220 Automatic 2008

  Shitet Mercedes c class 220 Automatic 2008 170000 km Me dokumenta te rregullta e ardhur nga Zvicr

  Tiranë 15 gusht 11:47
  11.000 €
 • 0 foto
  E Class 220 Cdi
  Vetura

  E Class 220 Cdi

  Mercedes E class 220 cdi / makina me km te vetat / cdo sherbim ne kohe ,me liber sherbimesh, mjet pe

  Tiranë 15 gusht 10:58
  5.300 €
 • 5 foto
  Okazion mercedez benz
  Vetura

  Okazion mercedez benz

  Shitet 200 cdi viti 99 super giendje motorrike dhe vizuale me letra te paguara deri ne tetor 2019

  Tiranë 15 gusht 07:06
  26 €
 • 4 foto
  Okazion mercedez benz
  Vetura

  Okazion mercedez benz

  Shitet okazion benz 220 ne gjendje perfekte me letra te paguara per nje vit

  Tiranë 15 gusht 07:05
  2.500 €
 • 0 foto
  mercedez benz 220 cdi
  Vetura

  mercedez benz 220 cdi

  shitet makina me targa angleze doganen e ka te paguar por nuk bohet per targaa per info na kontakto

  Tiranë 14 gusht 23:57
  2.500 €
 • 6 foto
  Okazion!!! Shitet cklass 220cdi 2800euro me letra
  Vetura

  Okazion!!! Shitet cklass 220cdi 2800euro me letra

  Shitet cklass i vitit 2002 220cdi me targa shqiptare letra te paguara me te gjitha sherbimet e krye

  Tiranë 14 gusht 20:37
  2.800 €
 • 9 foto
  C220 Cdi viti 2009
  Vetura

  C220 Cdi viti 2009

  Shitet c class Viti 2009 Kambio manuale 220 cdi 190000 km Targa te paguara Sherbimet e bera Maki

  Tiranë 14 gusht 19:23
  8.700 €
 • 3 foto
  SHITET NE SUPER GJENDJE
  Vetura

  SHITET NE SUPER GJENDJE

  SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI MAKINA ESHTE E PASTER SI JASHTE ASHTU DHE BRENDA E GATSHME TE KONTROL

  Tiranë 14 gusht 16:48
  3.300 €
 • 6 foto
  Okazion!!! Shitet cklass 220cdi 2800euro me letra
  Vetura

  Okazion!!! Shitet cklass 220cdi 2800euro me letra

  Shitet c klass vitit 2002 220cdi me targa shqiptare letra te paguara dhe te gjitha shetbimet e kry

  Tiranë 14 gusht 14:36
  2.800 €
 • 10 foto
  ● Mercedez C Class 220 Diesel Viti 2013 Automatike
  Vetura

  ● Mercedez C Class 220 Diesel Viti 2013 Automatike

  ● Shitet Mercedez Benz C 220 Cdi ● Vit Prodhimi 2013 ● E sapoardhur nga Belgjika ● Letrat e

  Tiranë 14 gusht 14:02
  11.500 €