Vetura
Tiranë

Mercedes-Benz | 270 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

270

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  C class
  Vetura

  C class

  Makina ne gjendje perfekte e gatshme per cdo lloj prove . Cmimi 2900 euro . Letrat mbarojn ne 2020.

  Tiranë Sot, 12:44
  2.900 €
 • 6 foto
   OKAZION !! SHITET MERCEDES BENZ
  Vetura

  OKAZION !! SHITET MERCEDES BENZ

  Shitet Mercedes Benz 270 cdi model 2002. Gjendje shum te mire motorike , xhenerike, dhe vizuale ma

  Tiranë Sot, 09:24
  3.200 €
 • 2 foto
  Benz e 270
  Vetura

  Benz e 270

  Shes Mercedez benz e 270 viti 2001 me kambio automatike ne gjendje shum te mir. Sapo jane ber te gji

  Tiranë Sot, 08:16
  3.900 €
 • 2 foto
  Benz
  Vetura

  Benz

  Mercedes ne gjendje te perkryer,no koment

  Tiranë Dje, 20:29
  3.700 €
 • 4 foto
  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat,e rregullt
  Vetura

  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat,e rregullt

  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat,e rregullt me dokumente deri ne gusht 2019 sherbimet sa i jane

  Tiranë Dje, 19:33
  3.500 €
 • 7 foto
  Okazion ML viti 2005
  Vetura

  Okazion ML viti 2005

  Shitet mercedez ML 2.7 nafte full optionme te gjitha sherbimet e bera me letra te porsa bera per nje

  Tiranë Dje, 18:39
  3.800 €
 • 6 foto
  E clas 270 cdi eleganc manual
  Vetura

  E clas 270 cdi eleganc manual

  E clas 270 cdi manual eleganc viti 2005 motorr me kapak te zi ne gjendje shum te mir me letra te pag

  Tiranë Dje, 13:31
  4.500 €
 • 4 foto
  E clas 270 super gjendje
  Vetura

  E clas 270 super gjendje

  E clas 270 super gjendje me sherbimet sa po bera gomat 80% shume e paster si nga pjesa xhenerike ed

  Tiranë Dje, 13:12
  4.400 €
 • 7 foto
  Mercedes ML 270 CDI Viti 2002
  Vetura

  Mercedes ML 270 CDI Viti 2002

  *Okazion shitet ML 270 viti 2002

  Tiranë 20 korrik 19:15
  4.500 €
 • 0 foto
  E 270 okazion
  Vetura

  E 270 okazion

  Makina ne gjendje te mir dok i regullt e vecant ne lloin e vet shitet nderohet

  Tiranë 19 korrik 17:19
  2.900 €
 • 0 foto
  SHITET BENX 270 VIT 2001 ME LETRA JNAR 2020 2600 e
  Vetura

  SHITET BENX 270 VIT 2001 ME LETRA JNAR 2020 2600 e

  Shitet benx 270 viti 2001 me letra per ni vit deri me 26 1 2020 ne gjenje shum te mir gjenerike dhe

  Tiranë 19 korrik 12:46
  2.600 €
 • 7 foto
  Shitet e class 270Cdi super gjende 4500euro
  Vetura

  Shitet e class 270Cdi super gjende 4500euro

  Shitet e class 270cdi makina eshte ne super gjendje e gatshme per cdo lloj prove e paster si brenda

  Tiranë 17 korrik 19:46
  4.500 €
 • 5 foto
  E270 okazion
  Vetura

  E270 okazion

  Shitet e270 viti 2001 me letra deri ne shtator 2019 per me teper kontaktoni ne nr e tel 0692937327/w

  Tiranë 17 korrik 19:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shes ML270
  Vetura

  shes ML270

  shes ML270 nafte automat 4500 euro

  Tiranë 16 korrik 23:35
  4.500 €
 • 6 foto
  Shitet Ml Okazion
  Vetura

  Shitet Ml Okazion

  Shitet Foristrad Ml me dokumenta te regullta dhe te prera der me 20 dhjetor makina esht ne gjendje p

  Tiranë 16 korrik 16:34
  2.800 €
 • 3 foto
  shitet clk ne gjendje te mire okazion 2400 euro
  Vetura

  shitet clk ne gjendje te mire okazion 2400 euro

  shitet clk ne gjendje te mire pune 270 nafte letrat sapo mbaruara cmimi 2400 euro per arsyje mos per

  Tiranë 16 korrik 13:50
  2.400 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz 270 dizel
  Vetura

  Mercedes Benz 270 dizel

  Mercedez benz 270 avangart , sensor parkimi ,nav, amortizator +jastek, klima ,baxha sendilje ngrohje

  Tiranë 15 korrik 15:12
  4.500 €
 • 10 foto
  Mercedes 270 CDI Kamio Automat 149.000km reale
  Vetura

  Mercedes 270 CDI Kamio Automat 149.000km reale

  Mercedes Benz 270 CDI Kamio Automatike - dhjetor 2003 - Ngjyre Blu e kalter - 149.000km te kaluara o

  Tiranë 15 korrik 12:12
  4.700 €
 • 9 foto
  mercedes benz e class 270
  Vetura

  mercedes benz e class 270

  Shite benc e klas 270 cdi viti 2004 shum i paster si gabin dhe tapiceri,opsjonet sensor parkimi para

  Tiranë 14 korrik 15:50
  560 €
 • 9 foto
  Ml 270 cdi automat super gjendje!!!!!!
  Vetura

  Ml 270 cdi automat super gjendje!!!!!!

  Ml 270 cdi automat viti 2003 full opsion ne gjendje perfekte me letra te sapo paguara cmimi 5200€ i

  Tiranë 13 korrik 10:24
  5.200 €
 • 9 foto
  Shitet mercedez benz ML 270
  Vetura

  Shitet mercedez benz ML 270

  Shitet mercedez benz ML 270 CDI Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike gjithashtu edhe nga

  Tiranë 11 korrik 13:54
  5.500 €
 • 3 foto
  Shitet mercedez benz E 270
  Vetura

  Shitet mercedez benz E 270

  Super gjendje , ekonomik , letrat e bera , gomat 80% Sherbimet e kryera , salloni brenda akull i ri

  Tiranë 11 korrik 12:21
  4.500 €
 • 9 foto
  Clk 270 automat look amg
  Vetura

  Clk 270 automat look amg

  Clk 270 cdi automat viti 2005 look amg te 2008 full opions version sport ne gjendje shum te mir letr

  Tiranë 10 korrik 09:50
  4.300 €
 • 5 foto
  Benz 270 Diezel
  Vetura

  Benz 270 Diezel

  Taxat e prera deri Mars 2020.Shume i mbajtur ,sherbimet e kryera te gjitha.Makine e perdorur vetem p

  Tiranë 10 korrik 00:21
  4.400 €
 • 7 foto
  autoalbani
  Vetura

  autoalbani

  E klas naft 2.7 me letra te paguar km 230 mije full ekstra navi baxho serdilet me ngrofje e ftofje s

  Tiranë 7 korrik 18:49
  5.000 €
 • 6 foto
  E class 270 nafte !!!!
  Vetura

  E class 270 nafte !!!!

  E classi eshte ne gjendje goxha te mbajtur sherbimet te gjitha ne kohe eshte blere me 0 km edhe esht

  Tiranë 5 korrik 13:03
  300.000 Lek
 • 6 foto
  Mercedez 2003 automat Okazion 4500 euro sot
  Vetura

  Mercedez 2003 automat Okazion 4500 euro sot

  Mercedez Avangard viti 2003 automat naft 270 me targa shiptare esht full full me ekstrat opsionet te

  Tiranë 3 korrik 10:21
  4.500 €
 • 3 foto
  Mercedes Benz ML 270 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz ML 270 CDI

  Shitet ML 270 ngjyre blu-gri. Veshje e brendshme me lekure te zeze, ngrohje sendilesh dhe levizje pa

  Tiranë 1 korrik 13:50
  4.900 €
 • 7 foto
  Shitet E270 automat ..
  Vetura

  Shitet E270 automat ..

  Tiranë E270 avangarde ne gjendje shum te mir. Te gjitha sherbimet e bera te mercedes me fatur. Disq

  Tiranë 30 qershor 09:56
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ml 270 super gjendje okazion
  Vetura

  Ml 270 super gjendje okazion

  Ml look final edition dhe me opsione.prodhuar ne dhjetor 2002.makina eshte ne gjendje shume te mire

  Tiranë 27 qershor 14:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  okaziooooon
  Vetura

  okaziooooon

  Benz 270 Blu i erret.Letrat e paguara deri 20 Mars 2020.Sherbimet e kryera te gjitha.Vaj filtra te s

  Tiranë 25 qershor 18:03
  4.150 €
 • 7 foto
  Shitet Ndrrohet Ecklas 270 cdi
  Vetura

  Shitet Ndrrohet Ecklas 270 cdi

  Ecklas 270 2004 tavan xhami panoram komplet ... sedilje gjys cop gjys lekur kilometra

  Tiranë 24 qershor 09:06
  5.300 €
 • 8 foto
  Mercedes Ml 270 Shitet
  Vetura

  Mercedes Ml 270 Shitet

  Shitet Ml 270 super gjendje gomate e reja gjitha gjitha sherbimet e berera me dekumenta te rregullta

  Tiranë 20 qershor 10:13
  4.000 €
 • 11 foto
  Shitet E270 avangard n gjendje super
  Vetura

  Shitet E270 avangard n gjendje super

  Shitet E270 avangarde ne gjendje shum te mir. Te gjitha sherbimet e bera te mercedes me fatur. Disq

  Tiranë 19 qershor 18:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Benz ML 270 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz ML 270 CDI

  Shitet ML 270 ngjyre blu-gri ne gjendje shume te mire. Veshje e brendshme me lekure te zeze, ngrohje

  Tiranë 18 qershor 14:46
  5.400 €
 • 0 foto
  Mercedes ML 2.7 nafte e 2000 automat,krah anglez
  Vetura

  Mercedes ML 2.7 nafte e 2000 automat,krah anglez

  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat, krah anglez rregullt me dokumente deri ne tetor 2019 la nev

  Tiranë 16 qershor 16:55
  2.500 €
 • 5 foto
  E clas 270 cdi automat avangard panorama
  Vetura

  E clas 270 cdi automat avangard panorama

  E clas 270 cdi automat avangard panoram viti 2003 ne gjendje shum te mir me letra te sapo paguara cm

  Tiranë 15 qershor 13:10
  5.200 €
 • 0 foto
  Makine ne shitje
  Vetura

  Makine ne shitje

  Makine Benz ml 270djetesh 6.1vensh por ne letra eshsht 4+1 po te doni mund ta ktheni ne 6.1 ve

  Tiranë 15 qershor 02:49
  5.000 €
 • 6 foto
  Ml 270 nafte
  Vetura

  Ml 270 nafte

  Shitel Mercedes-Benz ML vitprodhimi dhjetor 2004. Makina eshte ne gjendje shume te mire si ne pjesen

  Tiranë 14 qershor 17:41
  5.000 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz E-270 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz E-270 CDI

  Shitet Mercedes Benz viti 2001 Manual 6+1 Sherbimet e bera ne kohe mund ta kontrolloni ku te deshir

  Tiranë 11 qershor 15:25
  3.500 €
 • 4 foto
  Mercedes benx 270
  Vetura

  Mercedes benx 270

  Okazion Shitet mercedes benx 270 viti 2006 Naft Automat super gjendje

  Tiranë 10 qershor 16:14
  3.300 €
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ E CLAS
  Vetura

  MERCEDES BENZ E CLAS

  MERCEDES BENZ E CLAS VITI 2005 KAMIO AUTOMAT ELEGANCE KONDICIONER ABS AIRBEG PASQYRA ELEKTRIKE XHAMA

  Tiranë 8 qershor 12:41
  4.500 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz 270 CDI
  Vetura

  Mercedes Benz 270 CDI

  Shitet Mercedes Benz 270 CDI ne gjnedje shume te mir e gatshme per cdo lloj kontrolli.

  Tiranë 7 qershor 16:28
  3.300 €
 • 4 foto
  Mercedes benz E270 cdi
  Vetura

  Mercedes benz E270 cdi

  Shitet Mercedes benz E 270 ne super gjendje Me sherbimet e bera , gomat 80% shume e paster edhe nga

  Tiranë 7 qershor 16:27
  4.700 €
 • 8 foto
  Mercedes ML 270 dizel
  Vetura

  Mercedes ML 270 dizel

  Shitet Ml 270 viti prodhimit 2005 sapo ardhur Itali me 129 mije km origjinale bler me 0 km dhe mbajt

  Tiranë 7 qershor 15:30
  7.500 €
 • 7 foto
  E clas 270 cdi automat avangard panoramike
  Vetura

  E clas 270 cdi automat avangard panoramike

  E clas 270 cdi automat avangard viti 2003 tavan panoramik ne gjendje shum te mir me letra te paguara

  Tiranë 5 qershor 21:05
  5.300 €
 • 9 foto
  OKAZION FULL OPTION BENZ 2005
  Vetura

  OKAZION FULL OPTION BENZ 2005

  ✔ Marka,Modeli : c class ✔ Viti : 2005 ✔ Kambjo : automatik ✔ Lenda Djegese : nafte ✔ Tar

  Tiranë 4 qershor 12:42
  5.500 €
 • 6 foto
  ML 270
  Vetura

  ML 270

  shesim ml 270 me letra te rregullta ne gjendje shume te mire me xhoma te zij origjinal baxho xhomi .

  Tiranë 31 maj 21:28
  3.600 €
 • 6 foto
  E.Clas 270 2005
  Vetura

  E.Clas 270 2005

  Shitet benzi E.clas 270 motorri zi shum i mir vitit 2005 full opsjon si navi dopjo klima sensor sedi

  Tiranë 30 maj 09:25
  5.800 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz Okazion
  Vetura

  Mercedes Benz Okazion

  Shitet benz 2.7 nafte manual (modeli 203) i ardhur nga Italia me letra te prera para 2 javesh me te

  Tiranë 30 maj 00:02
  3.200 €