Vetura
Tiranë

Peugeot | 106 | Vetura në shitje në Tiranë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

106

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet pezho 2005.gaz benzin.
  Vetura

  Shitet pezho 2005.gaz benzin.

  Shitet pesho.2005 gaz benzine 2000 ero .tirane.

  Tiranë 19 korrik 16:47
  2.000 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 106
  Vetura

  Shitet Peugeot 106

  Shitet Peugeot 106 Motorri 1.0 benzine shume ekonomike dhe e rehatshme.Kamjo manuale.Makina ka 5 por

  Tiranë 14 qershor 21:53
  700 €
 • 6 foto
  Shitet Peugeot 106
  Vetura

  Shitet Peugeot 106

  Shitet Peugeot 106 benzine 1.4 viti 2000 me 3 dyer Cel. 0674470111 cmimi 60.000 i diskutueshem

  Tiranë 20 maj 14:26
  60.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi...
  Vetura

  Shitet per arsye mos perdorimi...

  Makina eshte 1000 CC Eshte ne gjendje te mire motorrike. Cmim i diskutueshem!!!

  Tiranë 10 maj 20:40
  80.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet 50.000 te reja.
  Vetura

  Shitet 50.000 te reja.

  Peugeo viti 97 benxin 106. Targa shiptare letrat i mbarojne ne qershor. Makina ne gjendje te mire. 5

  Tiranë 4 prill 10:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet 50 000 lek
  Vetura

  Shitet 50 000 lek

  Peugeot 106 viti 97 benzine targa shiptare letrat sapo kan mbaru. Makina ne gjendje te mire cmimi 50

  Tiranë 4 prill 09:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Peugeot 106 benzin
  Vetura

  Peugeot 106 benzin

  shitet pezho106 letrat ikan mbaruar ne janar ....benxhin eshte edhe me impjant gazi eshte ne gjendj

  Tiranë 4 prill 04:17
  600 €
 • 5 foto
  Peugot 106
  Vetura

  Peugot 106

  Peugot 106 1.4 benzine me letra te paguara air condition. Makina eshte ne gjendje te mire pune Cm

  Tiranë 4 prill 00:29
  1.200 Lek
 • 0 foto
  Kerkoj Citroen Saxo/Peugeot 106/306
  Vetura

  Kerkoj Citroen Saxo/Peugeot 106/306

  Kerkoj Citroen saxo benzine tek dere,peugeot 106 tek dere benzine ose peugeot 306 me tek ose 4 dyer

  Tiranë 3 prill 14:28
  800 €
 • 7 foto
  Peguot 106 Rrelli U SHIT FLM .
  Vetura

  Peguot 106 Rrelli U SHIT FLM .

  Peguot 106 viti 2000 1.6 ne gjendie shum te mir me dokumenta te prera cmimi i diskutushem

  Tiranë 2 prill 09:43
  1.500 €
 • 0 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shesh makinen ne gjendje te mire pune . 1.2 benzine.

  Tiranë 2 prill 08:52
  550 €
 • 0 foto
  Shes makinen
  Vetura

  Shes makinen

  Makina eshte ne gjendje shume te mire. Me shefbimet e bera . 1.2 benzine

  Tiranë 2 prill 08:52
  550 €
 • 3 foto
  Peugeot 106 benzin viti 2008 kambio manuale
  Vetura

  Peugeot 106 benzin viti 2008 kambio manuale

  Peuget 106 1.1 benzin viti 2008 kambio manuale me 37000 km origjinale super gjendje me dy porta dhe

  Tiranë 1 prill 19:12
  3.300 €
 • 0 foto
  PEUGEOT 106
  Vetura

  PEUGEOT 106

  PEUGEOT 106. Makina eshte me dokumenta te paguara dhe siguracion deri ne mars 2020.xhama elektrik.Go

  Tiranë 1 prill 04:13
  800 €
 • 2 foto
  Shite
  Vetura

  Shite

  Shite arsie emigrime 1.2 benzine ekonomike viti 1996

  Tiranë 9 mars 13:36
  800 Lek
 • 2 foto
   PEUGEOT 106 SHITET OSE NDERROHET ME SKUTER
  Vetura

  PEUGEOT 106 SHITET OSE NDERROHET ME SKUTER

  makina eshte me dok te prera per 1 vit,ne gjendje te mire pune

  Tiranë 5 mars 17:45
  800 €