Vetura
Tiranë

Peugeot | 301 | Vetura në shitje në Tiranë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

301

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Shitet Pegueot 301
  Vetura

  Shitet Pegueot 301

  Shitet Peugeot 301 Viti 2012 motorri 1.6 nafte Letrat deri ne maj 2020 Km 80.000 Makina eshte ne

  Tiranë 4 dhjetor 10:24
  7.000 €
 • 3 foto
  Shitet Peugeot 301 , 2012
  Vetura

  Shitet Peugeot 301 , 2012

  Shitet Peugeot 301 Viti 2012 motorri 1.6 nafte Letrat deri ne korrik 2020 Km 90.000 Makina eshte ne

  Tiranë 21 nëntor 09:46
  7.000 €
 • 0 foto
  Shes Peugeot 301, viti 2013
  Vetura

  Shes Peugeot 301, viti 2013

  Shes Peugeot, tipo 301, kambio manuale, me letra te rregullta, siguracion e kontroll teknik deri ne

  Tiranë 4 prill 09:27
  7.400 €
 • 5 foto
  OKAZION!!!! PEUGEOT \'2014\' DIESEL.....
  Vetura

  OKAZION!!!! PEUGEOT \'2014\' DIESEL.....

  Peugeot 301 me nafte motor 1.6 dhe viti 2014 makina eshte ne gjendje te persosur si estetike dhe xhe

  Tiranë 3 prill 14:11
  5.800 €
 • 0 foto
  PEUGEOT 301 viti 2014
  Vetura

  PEUGEOT 301 viti 2014

  Shitet Peugeot 301, viti 2014 , fuqia motorrike 1.6 nafte.Makina eshte me targa Shqiptare ne gjendje

  Tiranë 1 prill 11:16
  6.400 €
 • 7 foto
  Shitet ose ndrohet
  Vetura

  Shitet ose ndrohet

  Makina esht ne super gjendie nuk ka nevoj per asnje gje. Kontrolloheni ku te doni. Esht bler e re pa

  Tiranë 1 prill 10:03
  6.400 €