Vetura
Tiranë

Peugeot | 306 | Vetura në shitje në Tiranë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

306

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Peugeot okazion
  Vetura

  Peugeot okazion

  Peugeot 306 1.6 benzin me kondicioner do mbushur me gaz me dokumenta per nje vit sa jan paguar ne gj

  Tiranë 21 korrik 05:12
  800 €
 • 6 foto
  SHITET PEUGEOT 306 R 2.0HDi 90Kf (viti 1999)
  Vetura

  SHITET PEUGEOT 306 R 2.0HDi 90Kf (viti 1999)

  MARKA: PEUGEOT MODELI: 306 RESTYLE Nr. Shasie: VF37ARHYE32866863 TARGA: TR 5327 G VITI I PRODHIMIT:

  Tiranë 22 qershor 21:52
  1.100 €
 • 2 foto
  Shitet peugeot 306 gaz/benzin OKAZION
  Vetura

  Shitet peugeot 306 gaz/benzin OKAZION

  Peugeot 306 Viti 1997 Me kondicioner 1.6 benzin+Gaz te shenuar ne leje qarkullimi Letra per nje vit

  Tiranë 12 maj 21:59
  1.450 €
 • 0 foto
  Peugeot 306 1.6 nafte letra per 1 vit. Portobagazh
  Vetura

  Peugeot 306 1.6 nafte letra per 1 vit. Portobagazh

  Peugeot 306 portobagazh 1.6nafte me letra

  Tiranë 10 maj 18:20
  1.000 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 306 RESTYLED
  Vetura

  PEUGEOT 306 RESTYLED

  MARKA: PEUGEOT MODELI: 306 RESTYLE Motori: 2.0HDi 90Kf Nr. Shasie: VF37ARHYE32866863 VITI I PRODHIMI

  Tiranë 2 maj 11:47
  1.800 €
 • 6 foto
  Okazion!!! Peugeot 306 me letra per 1 vit !!!
  Vetura

  Okazion!!! Peugeot 306 me letra per 1 vit !!!

  Peugeot 306 e -97 me te gjitha sherbimet e bera. letra per 1 vit te sapo bera. ne kolaudim kalon vet

  Tiranë 3 prill 16:17
  1.000 €
 • 3 foto
  Shitet Okazion
  Vetura

  Shitet Okazion

  Shitet peugot 306 1.9nafte aibag kondicjoner cdo gje ne rregull me letra te rregullta cmimi i pa di

  Tiranë 3 prill 13:35
  1.000 €
 • 3 foto
  pezho
  Vetura

  pezho

  shitet me dokumenta te prera .ne gjendje shum te mir .me naft 1.9 .viti 2001.e gatshme per cdo lloi

  Tiranë 3 prill 12:03
  1.400.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet /Ndrrohet
  Vetura

  Shitet /Ndrrohet

  Shitet ose nderrohet +nga ana ime Peugot306 1.9 nafte airbag kondicioner abs me letra te rregullta

  Tiranë 3 prill 11:04
  1.000 €
 • 2 foto
  Peugeot 306 benzin
  Vetura

  Peugeot 306 benzin

  Shitet sepse do iki jasht makina eshte gjendje te mire letrat jan deri ne muajin tetor 2019

  Tiranë 3 prill 06:49
  1.000 €
 • 3 foto
  Peugeot 306 2.0nafte
  Vetura

  Peugeot 306 2.0nafte

  Peugeot 306 2.0 nafte ,portobagazh,shume ekonomike dhe e shpejte.makina e perdorur ne itali dhe esht

  Tiranë 3 prill 00:26
  1.800 €
 • 0 foto
  Shitet peugeout 306
  Vetura

  Shitet peugeout 306

  Peugeout 306 portobagazh viti 98.1.6 nafte

  Tiranë 2 prill 10:31
  1.000 €
 • 0 foto
  Shitet makine
  Vetura

  Shitet makine

  Shitet peugeot viti 1997 1.8 nafte.Makina eshte ne gjendje te mire.Manuale, e paster sedilje ne gjen

  Tiranë 2 prill 06:41
  850 €
 • 0 foto
  Shitet Peugeot 306
  Vetura

  Shitet Peugeot 306

  Peugeot 306 portobagazh 1.6 nafte.letra per nje vit

  Tiranë 1 prill 10:07
  1.000 €
 • 5 foto
  Pezho 1.9 nafte
  Vetura

  Pezho 1.9 nafte

  Pezho pjese gjenerike shume te mire me disqe alumini fitra vaj te bera me dokumenta te rregullta. S

  Tiranë 1 prill 08:03
  1.900 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 306 SW HDI
  Vetura

  PEUGEOT 306 SW HDI

  Peugetot 306 motorr 2000 naft shume ekonomike (5 litra x100 km). me klima .4 xhama elektrik .sen

  Tiranë 1 prill 07:57
  1.500 €
 • 2 foto
  Pezho 1.9 vitit 2000
  Vetura

  Pezho 1.9 vitit 2000

  Pezho pjese gjenerike shume te mire . Vaj,filtra te bera goma te reja disqe alumini ,tapiceri dhe ll

  Tiranë 1 prill 07:43
  1.800 €
 • 2 foto
  Peuguot 306
  Vetura

  Peuguot 306

  Shes makinen Pezho 306, viti 2002, benzine+gaz, sherbime te bera, gomat e para te reja, gazi ne leje

  Tiranë 1 prill 02:11
  1.800 €
 • 1 foto
  Peugeot 306
  Vetura

  Peugeot 306

  Sherbimet i ka te gjitha te bera letrat e paguara per nji vit esht e gatshme per cdo lloj prove

  Tiranë 17 janar 15:45
  1.000 €