Vetura
Tiranë

Peugeot | 308 | Vetura në shitje në Tiranë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

308

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  PEUGEOT 308, 11/2008, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE
  Vetura

  PEUGEOT 308, 11/2008, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Sot, 22:16
  3.300 €
 • 6 foto
  PEUGEOT 308 1.6 NAFT VITI 2010
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 NAFT VITI 2010

  shitet Peugeot 308 1.6 Naft Viti 2010 e bler ne dyqan me 0 KM Dhe ke 110 Mi KM ne gjendje shum te mi

  Tiranë Sot, 18:44
  5.200 €
 • 6 foto
  PEZHO 308 NAFTE 1.6 VITI 2009
  Vetura

  PEZHO 308 NAFTE 1.6 VITI 2009

  SHITET PEZHO 308 NAFTE 1.6 viti 2009.sa ka ardhur nga zvicra. me dogane.sapo jane prere te gjitha le

  Tiranë Sot, 14:18
  5.000 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 308 NAFTE 1.6 VITI 2010 SUPER OKAZION
  Vetura

  PEUGEOT 308 NAFTE 1.6 VITI 2010 SUPER OKAZION

  SHES SUPER PEZHO 308 NAFTE 1.6 viti 2010. MAKINA SKA NEVOJE PER REKLAM.MUND TA CONI TA PROVONI NE SE

  Tiranë Sot, 14:18
  4.200 €
 • 10 foto
  Shitet makine Peogeot
  Vetura

  Shitet makine Peogeot

  Shitet nje makine Shitet Peogeot, ne gjendje te mire pune, e perdorur vetem nga nje person. Makina k

  Tiranë Dje, 13:31
  5.500 €
 • 0 foto
  Shitet makine Peugeot
  Vetura

  Shitet makine Peugeot

  Shitet nje makine Peugeot ne gjendje shume te mire pune. Eshte perdorur vetem nga nje person, goma t

  Tiranë 3 dhjetor 23:45
  5.000 €
 • 4 foto
  Peugeto 308 okazion
  Vetura

  Peugeto 308 okazion

  Peugeot 308 1.6 naft super ekonomike me te gjitha opsionet .... viti 2008 me 253 mij km dhe me sherb

  Tiranë 24 nëntor 20:40
  3.400 €
 • 10 foto
  Peugeot 308 SW  FULL OPTION **OKAZION**
  Vetura

  Peugeot 308 SW FULL OPTION **OKAZION**

  Shitet Peugeot 308 SW FULL OPTION Pershkrimi:Nafte 1.6,kambio Manuale,konsumi shum i vogel,gjendja

  Tiranë 2 nëntor 15:01
  8.000 €
 • 3 foto
  Shitet Peugeot 308, 1.6 benzine, 3500 Euro
  Vetura

  Shitet Peugeot 308, 1.6 benzine, 3500 Euro

  Shitet Peugeot 308, 1.6 benzine (pranon impjant gazi), viti 2008. Makina eshte ne gjendje shume te m

  Tiranë 2 nëntor 02:59
  3.500 €
 • 3 foto
  Peugeot 308•Viti 2008•1.6 Benzin•Kamjo manual
  Vetura

  Peugeot 308•Viti 2008•1.6 Benzin•Kamjo manual

  Peugeot 308 Viti 2008 1.6 Benzin Kamjo manual Letrar dhe taksat paguara deri ne Qershor te 2020 175.

  Tiranë 17 tetor 23:38
  2.900 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 308 VITI 2008 MANUALE NAFTE OKAZION
  Vetura

  PEUGEOT 308 VITI 2008 MANUALE NAFTE OKAZION

  PEUGEOT 308 Diesel VITI: 2008 NAFTE 1.6 / SHUME EKONOMIKE KAMBJO MANUAL 4 PORTA Xhama Elektrik GOMA

  Tiranë 3 tetor 12:19
  4.500 €
 • 3 foto
  SHITET PEUGEOT 308
  Vetura

  SHITET PEUGEOT 308

  Shitet Peugeot 308, nafte 1.6, me portobagazh te thelle , dhe zgaren e vet origjinale, Prodhim 2008.

  Tiranë 3 tetor 12:07
  4.800 €
 • 3 foto
  okazjon 308
  Vetura

  okazjon 308

  peugeot 308 viti 2008 .. 1.6 naft me dokumenta te rregullta 3300 euro . makina ehte e gatshme per cd

  Tiranë 30 shtator 11:17
  3.300 €
 • 0 foto
  MAKINA ME QERA DUKE FILLUAR NGA 15 EURO
  Vetura

  MAKINA ME QERA DUKE FILLUAR NGA 15 EURO

  japim makina me qera .1.6 nafte.viti 2010.shume ekonomike.harxhon 4.5 litra per 100 km.rezervomi mak

  Tiranë 24 shtator 16:02
  16 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 308
  Vetura

  Shitet Peugeot 308

  Shitet Peugeot 308 Viti 2008 Motorri 1.6 benzine Cmimi 3500 Euro i diskutshem Tel 0692066644

  Tiranë 16 shtator 16:41
  3.500 €
 • 2 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Makina shitet per arsyje mosperdorimi sepse i zoti makines jeton jasht dhe makina rrin ne garazhd pr

  Tiranë 10 shtator 08:30
  3.300 €
 • 4 foto
  Shitet Peugeot 308 6000 euro i diskutushem
  Vetura

  Shitet Peugeot 308 6000 euro i diskutushem

  shitet peugeot 308 1.9 nafte viti 2008 e marur me zero 0 km i perdorur nga nje person.me kilometrat

  Tiranë 6 shtator 13:22
  6.000 €
 • 6 foto
  Peugeot 308 1.6 diesel ‘09
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 diesel ‘09

  Pezho 308 , viti i prodhimit 2009, klima, kasetafon me cd origjinal i pezhos, makines i esht vendosu

  Tiranë 3 shtator 09:22
  4.500 €
 • 3 foto
  PEZHO 308 NAFTE 1.6 VITI 2010
  Vetura

  PEZHO 308 NAFTE 1.6 VITI 2010

  SHITET SUPER PEZHO 308.nafte 1.6 viti 2010.harxhon 4 litra per 100 km.sa ka ardhur nga zvicra.me dog

  Tiranë 30 gusht 17:09
  5.000 €
 • 3 foto
  PEZHO 308 viti 2010 super okazion
  Vetura

  PEZHO 308 viti 2010 super okazion

  shes pezho 308 nafte 1.6 super ekonomike.4.5 litra per 100 km.super okazion 4500 Euro.

  Tiranë 20 gusht 20:44
  4.500 €
 • 8 foto
  ⭐⭐ PEUGEOT 308 2011 1.4 ⭐⭐
  Vetura

  ⭐⭐ PEUGEOT 308 2011 1.4 ⭐⭐

  Shitet Peugeot 308 Viti 2011 1.4 vti benzin ABS Kondicioner clima Komanda ne timon Limitator + crui

  Tiranë 19 gusht 11:35
  400 €
 • 6 foto
  Peugot 308
  Vetura

  Peugot 308

  Shes Peugot 1.6 nafte. Makina esht shum e mbajtur si pjes xhenerike ashtu dhe motorrike. Esht perdor

  Tiranë 17 gusht 18:43
  5.500 €
 • 3 foto
  JAPIM MAKINA ME QERA
  Vetura

  JAPIM MAKINA ME QERA

  japim makina me qera viti 2010.me nafte 1.6.makina jepet 5 dite e lart .cmimi 30 euro dita.

  Tiranë 15 gusht 09:30
  30 €
 • 6 foto
  Shitet Peugeot 308 2010 1.6 hdi ekonomike
  Vetura

  Shitet Peugeot 308 2010 1.6 hdi ekonomike

  Shes peugeot 308 tetor j viti 2010 1.6 hdi naft Me 4 dyer xhama elektrik kondicioner air bag abs esp

  Tiranë 13 gusht 09:45
  5.500 €
 • 5 foto
  Peugeot 308sw 2012 panoramik
  Vetura

  Peugeot 308sw 2012 panoramik

  Peugeot 308sw 2012 1.6 nafte panoramik i sapo ardhur nga norvegjia dogane letra te paguara deri pril

  Tiranë 8 gusht 09:13
  7.300 €
 • 7 foto
  Peugeot 308 viti 2009 1.6 disel super okazioon
  Vetura

  Peugeot 308 viti 2009 1.6 disel super okazioon

  Shitet peugeot 308 Motorr 1.6 disel kambio manuale Viti prodhimit 2009 Me kondicioner sensor shiu xh

  Tiranë 29 korrik 12:19
  3.400 €
 • 8 foto
  PEUGEOT 308 1.6 HDI
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 HDI

  202000KM,68KW(92PS) DIZEL,NDRRUSI;MANUAL,DYER;5 VITI;2012,NGJYRE HIRI OPSIONET ABS,ESP,ALARM,KLIM

  Tiranë 19 korrik 10:07
  6.400 €
 • 5 foto
  OKAZION PEUGEOT 308 VITI 2009 MOTOR 1.6 NAFTE EURO
  Vetura

  OKAZION PEUGEOT 308 VITI 2009 MOTOR 1.6 NAFTE EURO

  SHITET PEUGEOT 308 VITI 2009 MOTOR 1.6NAFTE EURO 4 VERSION ME 6+1 MARSHE,ME TE GJITHA OPSIONET; KLIM

  Tiranë 4 qershor 14:17
  4.200 €
 • 9 foto
  Peugeot 308 1.6 hdi Viti 2008,
  Vetura

  Peugeot 308 1.6 hdi Viti 2008,

  Shitet Peugeot 308 Motori(CC):1.6L HDi Tipi Karburantit Nafte Viti Prodhimit 2008 Transmisioni Manua

  Tiranë 16 maj 06:50
  3.600 €
 • 4 foto
  Peugeot 308 viti 2010 1.6 nafte manual
  Vetura

  Peugeot 308 viti 2010 1.6 nafte manual

  Shitet peugeot 308 viti 2010 1.6 nafte kambio manuale. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shu

  Tiranë 24 prill 15:51
  4.700 €
 • 0 foto
  Peugeot 308
  Vetura

  Peugeot 308

  Shitet Peugeot 308 me benzine,dogane e paguan dhe e sapo bere me targa shqiptare. Makina esht ne gje

  Tiranë 3 prill 19:33
  5.000 €
 • 7 foto
  Peugeot 308 dizel
  Vetura

  Peugeot 308 dizel

  Makina është blerë te Peugeot ne Tiranë , eshte ne gjendje shumë të mirë , vetëm nje përdorus ka pat

  Tiranë 3 prill 17:45
  7.000 €
 • 9 foto
  Peugeot 308 Sw 1.6. Nafte. 2012
  Vetura

  Peugeot 308 Sw 1.6. Nafte. 2012

  Shitet pezho 308 sw . 1.6 nafte super ekonomike .Ne gjendje perfekte me cdo sherbim te bere te konce

  Tiranë 3 prill 10:43
  6.500 €
 • 3 foto
  Pezho 308 okazion
  Vetura

  Pezho 308 okazion

  Shitet pezho 308 viti 2008 motorri 1.6 naft e gatshme per cdo lloj prove makina ska asnji problem cm

  Tiranë 3 prill 10:09
  3.300 €
 • 4 foto
  peugeot 2008
  Vetura

  peugeot 2008

  e sapo ardhur nga gjermania me dogant te pguar gjendje perfekt i pa diskutushem.

  Tiranë 3 prill 09:37
  4.500 €
 • 4 foto
  OKAZIIIIOOON PEUGEOT 308 1.6 NAFTE 2011 90 000 km
  Vetura

  OKAZIIIIOOON PEUGEOT 308 1.6 NAFTE 2011 90 000 km

  PEUGEOT 308 FUND 2010 1.6 NAFTE SUPER EKONOMIKE 90 000 KM ORIGJINALE MAKINE E BLERE NE CONCESIONAR 0

  Tiranë 2 prill 11:29
  5.800 €
 • 4 foto
  Shitet peugeot 308 2009
  Vetura

  Shitet peugeot 308 2009

  Peugeot 308,viti 2009,manuale,xhama elektrik,me letra,siguracion,te gjitha sherbimet e bera te Peuge

  Tiranë 2 prill 10:41
  4.800 €
 • 3 foto
  Shitet Peugeot 308, 14000 Euro
  Vetura

  Shitet Peugeot 308, 14000 Euro

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja......: Kondicioner Per informacio

  Tiranë 2 prill 10:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET NJE MAKINE PEUGEOT
  Vetura

  SHITET NJE MAKINE PEUGEOT

  mAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE DHE E PERDORUR VETEM NGA NJI PERSON

  Tiranë 1 prill 19:53
  5.500 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 308 1.6 DIESEL
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 DIESEL

  PEUGEOT 308 VITI: 2008 NAFTE 1.6 KAMBJO MANUAL SEDILJE ME NGROHJE KOMPJUTER BORDI KOMANDA ZERI GOM

  Tiranë 1 prill 11:43
  4.800 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 308  DIESEL 1.6 e-HDI
  Vetura

  PEUGEOT 308 DIESEL 1.6 e-HDI

  Makina esht ne gjendje PERFEKTE KA VETEM 130.000 KM ORIGJINALE !!! Te gjitha mjetet tona jan me k

  Tiranë 1 prill 09:05
  6.900 €
 • 9 foto
  Peugeot 308 SW FULL OPTION **OKAZION**
  Vetura

  Peugeot 308 SW FULL OPTION **OKAZION**

  Shitet Peugeot 308 SW FULL OPTION Nafte 1.6,kambio Manuale,Tavan xhami,Panoramik,Bluetooth, dalje US

  Tiranë 1 prill 03:32
  6.500 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 308, 1.6 Diesel Manual
  Vetura

  Shitet Peugeot 308, 1.6 Diesel Manual

  Peugeot 308, 1.6 Diesel. Ngjyra blu. Manual. Automjeti eshte ne gjendje te perkyer. Sigurimi i mjet

  Tiranë 18 janar 13:35
  4.600 €
 • 8 foto
  Peugoet 308 Viti 2008
  Vetura

  Peugoet 308 Viti 2008

  Peugeot 308 viti 2008 Kambio manuale Klima tronic Liber sherbimesh Mbyllje qendrore Kompiuter bordi

  Tiranë 9 janar 21:54
  4.200 €