Vetura
Tiranë

Peugeot | 807 | Vetura në shitje në Tiranë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

807

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Peugeot 807
  Vetura

  Peugeot 807

  Peugeot 807 2.2 nafte, viti 2006. Makina ka 223000 km.

  Tiranë 22 nëntor 19:13
  2.300 €
 • 4 foto
  Peugeot 807
  Vetura

  Peugeot 807

  Shes peugeot 807 motorr 200 BENZIN/GAS Me 150 mij km. 7+1 vende. Impjanti me garanci 2 vjecare Full

  Tiranë 17 gusht 11:50
  1 €
 • 5 foto
  OKAZION!!!!! Shitet Peugeot
  Vetura

  OKAZION!!!!! Shitet Peugeot

  Shitet makina peugeot prodhim i dhjetor 2007. Struktura eshte 7+1.Makina eshte ne super gjendje dhe

  Tiranë 26 korrik 00:32
  6.000 €
 • 5 foto
  shitet ose ndrrohet
  Vetura

  shitet ose ndrrohet

  makine esht ne gjendje te mire

  Tiranë 16 korrik 10:12
  2.200 €
 • 6 foto
  Okazion Peugeot 807 benzin+gaz
  Vetura

  Okazion Peugeot 807 benzin+gaz

  SHES PEUGEOT (PEZHO), NE GJENDJE TEKNIKE DHE MOTORIKE SUPER TE MIRE. MAKINA DISPONON DOPJO KLIMA, X

  Tiranë 24 qershor 10:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet ose ndrohet me makin dy vëndëshe ose katër
  Vetura

  Shitet ose ndrohet me makin dy vëndëshe ose katër

  Makina në gjëndje perfekte,servis kapital,goma dyqani,dokumentat janar 2020,shite ose ndrohet me mak

  Tiranë 1 prill 21:47
  3.200 €
 • 2 foto
  Shitet ose ndërohet,3200 euro i diskutushëm
  Vetura

  Shitet ose ndërohet,3200 euro i diskutushëm

  Servis kapital,goma dyqani,dokumenta janar 2020,shitet ose ndërohet me makin të vogël smart ose maki

  Tiranë 1 prill 21:47
  3.200 €
 • 2 foto
  shitet ose ndërohet me makin më të vogël
  Vetura

  shitet ose ndërohet me makin më të vogël

  servis kapital,goma dyqani,dokumenta janar 2020,shitet ose ndërohet me makin më të vogël edhe dy vën

  Tiranë 1 prill 21:47
  3.200 €
 • 4 foto
  Shitet ose ndërohet me makin më të vogë
  Vetura

  Shitet ose ndërohet me makin më të vogë

  Pezho 807,,,,,6+1,dokumenta janar 2020,servis kapital,goma të reja,shitet ose ndërohet me makin më t

  Tiranë 1 prill 21:11
  3.200 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 807
  Vetura

  Shitet Peugeot 807

  Shitet Pezho 807 2.0 Naft , 2003 7 vendeshe , me letrat e sapo prera. E gatshme per cdo lloj prove.

  Tiranë 22 shkurt 12:58
  3.300 €