Vetura
Tiranë

Peugeot | Partner | Vetura në shitje në Tiranë | Manual |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Ani
  Vetura

  Ani

  Shitet peugeot partner 1.9 nafte viti 2010. Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike, e gatsh

  Tiranë Dje, 20:44
  3.900 €
 • 11 foto
  PEUGEOT PARTNER 1.6 nafte 2009 k.manuale
  Vetura

  PEUGEOT PARTNER 1.6 nafte 2009 k.manuale

  PEUGEOT PARTNER 1.6 nafte 2009 Kambio manuale,klima,radio cd mp3,sedilje me ngrohje,sensor shiu,...m

  Tiranë 7 dhjetor 11:07
  6.300 €
 • 4 foto
  Shitet Peugeot Partner
  Vetura

  Shitet Peugeot Partner

  Shitet Peugeot Partner Viti 2012 Motorri 1.6 nafte letrat deri ne korrik 2020 Km 118000 Makina es

  Tiranë 4 dhjetor 10:24
  7.000 €
 • 5 foto
  SHITET MJETI
  Vetura

  SHITET MJETI

  SHITET PEUGEOT PARTNER, VITI I PRODHIMIT 2005. MOTOR 1.9 NAFTE. E BLERE ME ZERO KM TEK KONCENSIONARI

  Tiranë 3 dhjetor 09:20
  2.300 €
 • 2 foto
  Shitet Peugeot
  Vetura

  Shitet Peugeot

  Shitet Peugeot Partner 4+1 viti 2005 ne gjendje perfekte.

  Tiranë 7 gusht 21:46
  2.500 €
 • 4 foto
  Peugeot Partner 2011
  Vetura

  Peugeot Partner 2011

  Makina eshte ne gjendje te mire si motorrike dhe gjenerike,letrat e pagujtme per 1 vite,motorr 1.9 n

  Tiranë 29 korrik 16:27
  3.300 €
 • 11 foto
  Peugeot Partner 1.9 Nafte 2006
  Vetura

  Peugeot Partner 1.9 Nafte 2006

  Makina eshte ne gjendje shume te mire vizuale dhe xhenerike . Vaj filtra te ndrruara ne kohe jo msh

  Tiranë 1 korrik 21:45
  3.200 €
 • 3 foto
  SHITET PEUGEOT PARTNER 1.9D 2200€
  Vetura

  SHITET PEUGEOT PARTNER 1.9D 2200€

  Shitet makina ne gjendje te mire si nga jashte ashtu dhe motorrike,dokumenta te rregullta deri ne fu

  Tiranë 1 korrik 16:34
  2.200 €
 • 1 foto
  Peugeot Parten
  Vetura

  Peugeot Parten

  Shitet peugeot 1.9 natfte i 2007 me dokumenta te rregullta deri fund vitit ne gjendje shum te mire m

  Tiranë 16 qershor 12:53
  2.200 €
 • 0 foto
  Peugeot Partner 99 okazion
  Vetura

  Peugeot Partner 99 okazion

  Shitet peugeot partner viti 99 ne gjendje te mir me letra deri ne shkurt 2020 . Te interesuarit te k

  Tiranë 8 qershor 11:21
  120.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet peugot partner
  Vetura

  Shitet peugot partner

  Peugot Partner Vendet 4+1 Viti 2007 Fuqia 1.9 Nafte Letrat te paguara per 1 vit Makina eshte ne gje

  Tiranë 20 maj 17:59
  3.000 €
 • 5 foto
  Peugeot partner 2008 1.9 Nafte
  Vetura

  Peugeot partner 2008 1.9 Nafte

  PEUGEOT PARTNER 1.9 Nafte me dokumenta te rregullta ne gjendje shume te mire e gatshme per cdo lloj

  Tiranë 13 maj 21:54
  3.700 €
 • 7 foto
  SHITET PEUGEOT PARTNER ORIGIN 1.9 NAFTE
  Vetura

  SHITET PEUGEOT PARTNER ORIGIN 1.9 NAFTE

  Shitet peugeot partner 1.9 nafte viti 2010 Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Me doku

  Tiranë 13 prill 00:13
  3.900 €
 • 4 foto
  SHES PEUGEOT PARTNER OKAZION
  Vetura

  SHES PEUGEOT PARTNER OKAZION

  PEUGEOT PARTNER VITI 2011 NAFTE , SEDILE NGROHJE XHAMA ELEKTRONIK MOTOR 1.6 GJENDJE PERFEKTE SAPO A

  Tiranë 4 prill 09:56
  5.800 €
 • 2 foto
  Shitet peogeut malli okazion nafte 1.9 viti 2000
  Vetura

  Shitet peogeut malli okazion nafte 1.9 viti 2000

  Pezho partner evitit 2000 malli eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorike nakina eshte m

  Tiranë 4 prill 09:15
  1.500 €
 • 6 foto
  Peugeot Partner dizel
  Vetura

  Peugeot Partner dizel

  Shitet peugeut partner viti 2008 nafte 1.6 motorr i thjeshte shume ekonomike me letrat te paguara

  Tiranë 3 prill 15:23
  1.300 €
 • 4 foto
  okazion viti 2007
  Vetura

  okazion viti 2007

  okazion viti 2007

  Tiranë 3 prill 12:48
  2.000 €
 • 5 foto
  Peugeot Partner dizel
  Vetura

  Peugeot Partner dizel

  Peugeot Partner Ne gjendje sh.mire teknike

  Tiranë 3 prill 11:54
  4.300 €
 • 0 foto
  PEUGEOT
  Vetura

  PEUGEOT

  PEUGEOT PARTNER ORIGIN VITI:2009

  Tiranë 3 prill 09:31
  6.300 €
 • 2 foto
  Shitet pezho partner viti 2000 nafte
  Vetura

  Shitet pezho partner viti 2000 nafte

  Pezho partner viti 2000nafte 1.9 makina eshte me letra per nje vit makina nuk ka asnje difekt makina

  Tiranë 2 prill 12:23
  2 Lek
 • 4 foto
  Peugot partner
  Vetura

  Peugot partner

  Okazion. Peugot partner viti 2007 1.9 nafte ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike gomat 10

  Tiranë 1 prill 19:50
  230.000 Lek
 • 2 foto
  Peugeot partner okazion 2008 1650 € diskutushem
  Vetura

  Peugeot partner okazion 2008 1650 € diskutushem

  vetem shitet 0699199991

  Tiranë 1 prill 15:55
  1.650 €
 • 4 foto
  Shitet pikapi me zero 2008
  Vetura

  Shitet pikapi me zero 2008

  Shitet pikapi pezho 1.6 viti 2008 me klime si bhe mrapa bagazhin me zero grade shume ne gjendje tem

  Tiranë 1 prill 07:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot Partner
  Vetura

  Peugeot Partner

  Peugeot partner viti 2008 motorr 1.8 nafte pa turbo shume ekonomike Ne gjendje perfekte motorrike dh

  Tiranë 5 janar 00:54
  3.100 €