Vetura
Tiranë

Peugeot | 1007 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  PEUGEOT 1007 BENXIN 1.5 2006 SWISS AUTO
  Vetura

  PEUGEOT 1007 BENXIN 1.5 2006 SWISS AUTO

  PEUGEOT 1007 BENXIN 1.5 VITI PRODHIMIT 2006 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR MAKINA ESHTE

  Tiranë 12 nëntor 17:09
  3.700 €
 • 3 foto
  Shitet peugeot 1007 OKAZION
  Vetura

  Shitet peugeot 1007 OKAZION

  E sapoardhur nga Italia me dogane te prere, Te gjitha sherbimet e kryera, dyer elektronik. Makina es

  Tiranë 26 shtator 23:21
  2.500 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 1007 1.0 BENZINE 2005
  Vetura

  PEUGEOT 1007 1.0 BENZINE 2005

  Oroijme: Peugeot 1007, 1.0 benzine, kambio manuale, viti prodhimit 2005, dogane e paguar, makina of

  Tiranë 26 shtator 09:43
  2.500 €
 • 3 foto
  PEUGEOT 1007, 1,6 AUTOMAT 2005
  Vetura

  PEUGEOT 1007, 1,6 AUTOMAT 2005

  PEUGOT 1007 e vitit 2005 , 1,6 automat, e ardhur nga Zvicra me dogane te paguar

  Tiranë 20 shtator 15:44
  4.000 €
 • 4 foto
  Peugot 1007
  Vetura

  Peugot 1007

  Shitet e sapo ardhur ne gjendje perfekte. E targuar. Motorr 1.4 nafte. Manual. Cmimi 3.300 euro

  Tiranë 18 shtator 14:17
  3.300 €
 • 4 foto
  Peugeot 1007 viti 2007 benzine+gas
  Vetura

  Peugeot 1007 viti 2007 benzine+gas

  Shitet Peugeot 1007 e vitit 2007 kambio troni gjys automatike benzine+gas

  Tiranë 22 korrik 13:37
  3.000 €
 • 7 foto
  Peugeot 1007
  Vetura

  Peugeot 1007

  -Mekanikisht dhe estetikisht e rregullt. -Motorr 1.4 diesel -Sedilje me ngrohje. -Euro 4 e ardhur ng

  Tiranë 8 qershor 20:03
  3.100 €
 • 6 foto
  Peugot 1007 1.4 Nafte
  Vetura

  Peugot 1007 1.4 Nafte

  Shitet Peugot 1007. Ne gjendje perfekte. E sapo ardhur nga gjermania. Gati per targa me dogane te pa

  Tiranë 13 maj 21:04
  3.200 €
 • 4 foto
  Peugeot 1007 benzin
  Vetura

  Peugeot 1007 benzin

  peugeot 1007 viti 2005 kamio 1.3 Benxin letrat sa po i kan mbaruar 1700 euro i diskutueshem.

  Tiranë 25 prill 12:45
  1.700 €
 • 0 foto
  Peugot okazion
  Vetura

  Peugot okazion

  Shitet Peugot 1007. E sapo ardhur nga Gjermania. Me motorr nafte 1.3. Viti 2006. Manual. Ne super gj

  Tiranë 13 prill 11:30
  2.650 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 1007 1.6 16V 5AT (110 HP) GAZ-BENZINE
  Vetura

  PEUGEOT 1007 1.6 16V 5AT (110 HP) GAZ-BENZINE

  -200.000 Km sigurisht te pa ulura! -Mekanikisht dhe estetikisht e rregullt. -Antinebia te parme dhe

  Tiranë 11 prill 17:00
  3.500 €
 • 10 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shitet Peugoet 1007 e 2006 192.000km Motorri 1.6 benzine 80kw Siguracion dhe taksa te paguara per nj

  Tiranë 3 prill 19:35
  2.600 €
 • 4 foto
  Okazion Peugeot 1007 benzin
  Vetura

  Okazion Peugeot 1007 benzin

  Nderrohet peugeot 1007 1.4 bencin Viti prodhimit 2005.Letrat sapo i kan mbaruar.preferoj ndonje fiat

  Tiranë 3 prill 16:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Peugeot 1007 benzin
  Vetura

  Peugeot 1007 benzin

  Ndroj peugeot 1007 1.4 benxin letrat sa i kan mbaruar preferoj ndonje Fiat punto benxin gaz ne gjen

  Tiranë 3 prill 16:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Peugeot 1007 3500euro
  Vetura

  Peugeot 1007 3500euro

  Nafte 1.4, me letra te paguara deri ne prill 2019

  Tiranë 3 prill 06:50
  3.500 €
 • 8 foto
  PEUGEOT 1007 ■>AUTO-RUBIN
  Vetura

  PEUGEOT 1007 ■>AUTO-RUBIN

  Peugeot 1007 1.4 Diezel Viti 2006 Makina me Dogane e Targuar Taksa 1 Vit Cmimi 3.200€ Gjendja

  Tiranë 2 prill 13:25
  3.200 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 1007
  Vetura

  PEUGEOT 1007

  Peugeot 1007 1.4 Diezel Viti 2006 Makina me Dogane e Targuar Taksa 1 Vit Cmimi 3.200€ Gjendja

  Tiranë 2 prill 01:02
  3.200 €
 • 2 foto
  Peugeot 1007 viti 2007
  Vetura

  Peugeot 1007 viti 2007

  Peugeot 1007, viti dhjetor 2007, kondicioner, absolute, airbag, xhama elektrik, dyer elektrike, në g

  Tiranë 1 prill 22:59
  3.500 €
 • 5 foto
  Peugeut 1007 cmimi 1800euro
  Vetura

  Peugeut 1007 cmimi 1800euro

  1.4 Benzine Kambio manuale viti 2007 e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar cmimi 1800 Euro

  Tiranë 1 prill 16:07
  1.800 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 1007 1.6 16V 5AT (110 HP) GAZ-BENZINE
  Vetura

  PEUGEOT 1007 1.6 16V 5AT (110 HP) GAZ-BENZINE

  -Konsumi: 8 litra/100 km -Bombula 25 litershe (1.200 leke) kryen 300 Km -200.000 Km sigurisht te p

  Tiranë 31 mars 21:26
  3.900 €
 • 4 foto
  Shitet peugeot benzin gaz super ekonomike
  Vetura

  Shitet peugeot benzin gaz super ekonomike

  shitet peugeot 1.6 benzin gaz ne super gjendje kamio automat +- tiptronik dyer qe i hapen i myllen m

  Tiranë 9 mars 17:55
  4.000 €