Vetura
Tiranë

Peugeot | 207 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

207

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  PEUGEOT 207, 2009, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  PEUGEOT 207, 2009, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz brc, kambio manuale, viti prodhim

  Tiranë Sot, 13:14
  3.900 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 207, 2009, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE
  Vetura

  PEUGEOT 207, 2009, MANUALE, MOTORR 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2009, k

  Tiranë Sot, 13:05
  3.800 €
 • 0 foto
  Peugeot 207 benzin
  Vetura

  Peugeot 207 benzin

  Makina eshte perdorur vetem nga nje person femer eshte marre ne fabrike te peugeoja ne 2010 dhjetor

  Tiranë Dje, 10:00
  7.000 €
 • 7 foto
  207. BENZIN+GAZ 1.4. E SAPO ARDHUR LETRA PER 1 VIT
  Vetura

  207. BENZIN+GAZ 1.4. E SAPO ARDHUR LETRA PER 1 VIT

  207. Motorr 1.4 BEnzin+ Gaz impianti Gazit origjinal sic ka ardhur. I shenuar ne leje qarkillimi B

  Tiranë Dje, 00:42
  3.599 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 207 1,4 Nafte
  Vetura

  PEUGEOT 207 1,4 Nafte

  Peugeot 2007, Viti 2008, Motorr 1.4 Nafte, Manial 6 marshe. Disqe Alimini 15”, Goma 70%, E blere t

  Tiranë 20 qershor 12:46
  4.300 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 207 1.4 HDI 2009 K.MANUALE
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.4 HDI 2009 K.MANUALE

  PEUGEOT 207 1.4 HDI 2009 KAMBIO MANUALE....ME DOGANE TE PAGUAR. 162000 KM

  Tiranë 19 qershor 14:47
  4.700 €
 • 6 foto
  Okazion Peugeot 207
  Vetura

  Okazion Peugeot 207

  Shitet peugeot 207. E bler te peugeot me zero km. Makines i jan ber sherbimet ne koh , freksion kand

  Tiranë 15 qershor 20:42
  4.000 €
 • 6 foto
  Peugot 207 cc 1.6 nafte
  Vetura

  Peugot 207 cc 1.6 nafte

  Shitet peugot 207 cc kabriolet ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike Nga ana estetike shum e

  Tiranë 14 qershor 22:25
  4.500 €
 • 8 foto
  Peugeot 207 viti 2008 Benzine1.4 Okazionnn
  Vetura

  Peugeot 207 viti 2008 Benzine1.4 Okazionnn

  Motorr 1.4 Benzine ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike. Me te gjitha sherbimet e kryera.

  Tiranë 14 qershor 06:36
  2.999 €
 • 4 foto
  Shitet nderrohet peugeot 207 benzin gaz
  Vetura

  Shitet nderrohet peugeot 207 benzin gaz

  Shitet nderrohet peugeot 207, notorr 1.4 benzine gaz i shenuar ne leje. Makina eshte ne gjendje shum

  Tiranë 12 qershor 10:03
  3.000 €
 • 8 foto
  Peugeot 1.6Naft MANUAL-VITI 09-10
  Vetura

  Peugeot 1.6Naft MANUAL-VITI 09-10

  Shitet Peugeot 207 me naft motorr 1.6 SHUM ekonomike viti nentor I 2009 .makina disponon timon elek

  Tiranë 11 qershor 14:09
  3.200 €
 • 9 foto
  PEUGEOT 207 1.4 Benzin+Gaz -2008
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.4 Benzin+Gaz -2008

  PEUGEOT 207 1.4 Benzin+Gaz •viti 2008 •125.000km •2 celsa •kondicioner •drita xenon •xha

  Tiranë 10 qershor 16:56
  3.800 €
 • 3 foto
  SHITET Peugeot 207
  Vetura

  SHITET Peugeot 207

  Peugeot 207 🔹Viti - 2008 🔹 Km - 260.000 🔹 Motorri - 1.4 Nafte 🔹 Kambio - Manuale 🔹 Nr Tel - 068 839

  Tiranë 30 maj 13:11
  3.300 €
 • 4 foto
  Peugeot 207 benzin gaz
  Vetura

  Peugeot 207 benzin gaz

  Makina esht ne super gjendje 1.4 benzin gaz impjanti gazit i vendosur nga fabrika super ekonomike pe

  Tiranë 25 maj 14:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PEUGEOT 207, VITI 2007, MANUALE, 1.6 NAFTE
  Vetura

  PEUGEOT 207, VITI 2007, MANUALE, 1.6 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio manuale, viti prodhimit 2007, k

  Tiranë 22 maj 08:43
  4.300 €
 • 5 foto
  PEUGEOT 207 1.4 BENZINE -GAZ 2008 3800 EURO
  Vetura

  PEUGEOT 207 1.4 BENZINE -GAZ 2008 3800 EURO

  Peugeot 207 1.4 benzine gaz gjendje te shkelqyer teknike e sapo importuar nga veriu italise me 125 m

  Tiranë 18 maj 10:50
  3.800 €
 • 5 foto
  Peugeot 207 1.4 naft manual 2008 98 mij km
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 naft manual 2008 98 mij km

  eshte ne gjendje 100% si e re manual 1.4 naft rruge qyteti 4.7L/100km rruga tgjata 3.3L/100km me pr

  Tiranë 18 maj 10:17
  3.800 €
 • 7 foto
  ❌ ??OKAZION ❌Shitet Peugeot 207 1.4 nafte ❌??
  Vetura

  ❌ ??OKAZION ❌Shitet Peugeot 207 1.4 nafte ❌??

  Shitet Peugeot 207 1.4 nafte 160 mi kilometra e ardhur nga franca makina esht super gjendje si nga a

  Tiranë 18 maj 03:27
  3.300 €
 • 4 foto
  1.4 nafte manual 98 mij km shitet ndrohet
  Vetura

  1.4 nafte manual 98 mij km shitet ndrohet

  ngjendje super perfekte me 98 mij km te vetat manual 1.4 super ekonomike goma te reja plus 4 te tje

  Tiranë 15 maj 13:29
  3.700 €
 • 2 foto
  Peugeot 1.4 Nafte
  Vetura

  Peugeot 1.4 Nafte

  Shitet Peugeot 207 motorr 1.4 me nafte. SHUME ekonomike, viti prodhimit fund 2008. makina eshte e pa

  Tiranë 13 maj 13:53
  3.800 €
 • 6 foto
  Peugeot 207——2008
  Vetura

  Peugeot 207——2008

  Shitet peugeot 207 viti 2008 benzin 1.4 kamio manuale. Letra te paguara siguracion kasko. Gjendja pe

  Tiranë 10 maj 18:57
  2.500 €
 • 2 foto
   Peugeot 1.4 Nafte MANUAL-VITI 08-09
  Vetura

  Peugeot 1.4 Nafte MANUAL-VITI 08-09

  Shitet Peugeot 207 motorr 1.4 me nafte. SHUME ekonomike, viti prodhimit fund 2008. makina disponon t

  Tiranë 6 maj 17:13
  4.500 €
 • 4 foto
  Peugeot 207 2010 Benzin+Gaz
  Vetura

  Peugeot 207 2010 Benzin+Gaz

  Shitet Peugot 207 Benzin+Gaz 2010 •Peugot 207 •1.4 Benzin+Gaz •Manuale •205mij km origjinal

  Tiranë 3 maj 22:14
  4.000 €
 • 4 foto
  Autoveture
  Vetura

  Autoveture

  Peugeot 207 sw Ngjyra e zeze Kamjo manuale Karburanti: 1.4 B/G Ne gjendje sh.mire teknike

  Tiranë 3 maj 19:34
  3.300 €
 • 11 foto
  ??PEUGEOT 207 1.6Benzin Automat 2009??
  Vetura

  ??PEUGEOT 207 1.6Benzin Automat 2009??

  💥4990€🇨🇭PEUGEOT 207 LION EDITION 1.6Benzin Automat 139mij km liber sherbimi,11/2009 sapo ardhur nga

  Tiranë 2 maj 14:28
  4.990 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 207, VITI 2009, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  PEUGEOT 207, VITI 2009, MANUALE, 1.4 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz, kambio manuale, viti prodhimit 2

  Tiranë 29 prill 17:16
  3.800 €
 • 9 foto
  Nderrohet.plus.lek.nga.un
  Vetura

  Nderrohet.plus.lek.nga.un

  SHITET NDERROHET ME MERCEDES - BENZ A B C E KLAS etj etj PLUS MINUS VLERES Peugeot 207 1.6 benxin v

  Tiranë 29 prill 16:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  supergjendje okazion 1.4 hdi 2008 manual
  Vetura

  supergjendje okazion 1.4 hdi 2008 manual

  makina esht mgjendje perfekte nga te gjutha anet goma te reja plus. 4 te tjera verore rezerv bashk

  Tiranë 27 prill 14:31
  3.750 €
 • 3 foto
  gjendje fabrike me prov
  Vetura

  gjendje fabrike me prov

  makina eshte ne gjendje 100 % asnje gervishtje asnje demtim tapicerie apo nga jasht motorr shum ekon

  Tiranë 23 prill 12:32
  3.999 €
 • 2 foto
  Peugeot 207 1.4 hdi 2010
  Vetura

  Peugeot 207 1.4 hdi 2010

  Makina ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye emigrimi

  Tiranë 19 prill 21:27
  4.500 €
 • 0 foto
  OKAZION 207 2008 1.4 diesel
  Vetura

  OKAZION 207 2008 1.4 diesel

  super gjendje 96 mij km me prov ku te foni

  Tiranë 19 prill 20:11
  3.700 €
 • 6 foto
  Okazion Peugeot 207 Benzin/Gaz 2008
  Vetura

  Okazion Peugeot 207 Benzin/Gaz 2008

  Peugeot 207 motorr 1.4 benzine + gaz ka 190.000 km ne super gjendje me clima sapo ka ardhur makina m

  Tiranë 19 prill 19:18
  2.700 €
 • 4 foto
  Peugeot 207 2008
  Vetura

  Peugeot 207 2008

  🔺 Peugot 207 🔺 🔺 2008 1.4 nafte 🔺 🔺 Manuale 130.000 km 🔺 🔺 Ne gjendje shum te mir dhe shume e mirbaj

  Tiranë 19 prill 19:13
  4.000 €
 • 3 foto
  OKAZIONNNN plus mundesi nderrimi +/- diferenc
  Vetura

  OKAZIONNNN plus mundesi nderrimi +/- diferenc

  esht ne gjendje mese perfekte motoorr nafte 1.4 super ekonomike goma te reja plus 4 te tjera bashk

  Tiranë 13 prill 15:25
  3.901 €
 • 3 foto
  Peugeot 207 benzin
  Vetura

  Peugeot 207 benzin

  Me dekumenta te regulate Deri 2019 me kondicioner ne gjendje shum te mir

  Tiranë 4 prill 09:30
  1.200 €
 • 4 foto
  pezo
  Vetura

  pezo

  shitet pezo per arsyje emigrimi.makina eshte ne gjendje perfekt ne cdo gje .

  Tiranë 4 prill 08:32
  3.200 €
 • 2 foto
  Peugeog 207
  Vetura

  Peugeog 207

  Shitet peugeot 207 automat viti 2010 benzin 1.4 me targa dhe dokumenta shqipetare. 65000 km origjina

  Tiranë 4 prill 06:16
  4.500 €
 • 7 foto
  Shitet Peugeot 207 e 2009,Benzin/Gaz automat 3400€
  Vetura

  Shitet Peugeot 207 e 2009,Benzin/Gaz automat 3400€

  Shitet peugeot 207 , viti 2009, 81000 km, Automat, Benzin/Gaz, letra te paguara deri ne dhjetor 2018

  Tiranë 4 prill 05:25
  3.400 €
 • 2 foto
  Shitet makine okazion...
  Vetura

  Shitet makine okazion...

  Shitet makine pezho ne gjendje te shume te mire ....Makina shitet per arsye emigrimi ...dhe eshte pe

  Tiranë 4 prill 04:28
  2.300 €
 • 5 foto
  Peugeot 207 dizel
  Vetura

  Peugeot 207 dizel

  Peugeot 207 Ngjyra gri e erret Ne gjendje sh.mire teknike

  Tiranë 4 prill 01:27
  3.200 €
 • 4 foto
  Peugeot 207 Automat 2010
  Vetura

  Peugeot 207 Automat 2010

  peugeot 207 automat 2010 motorr 1.4 benzin ka 70.000 km origjinale eshte mar me 0 km ne shqiperi ka

  Tiranë 3 prill 21:56
  4.300 €
 • 1 foto
  Peugeot 207 2007
  Vetura

  Peugeot 207 2007

  Makina esht blerë me zero km dhe ka 75mij km Cmimi lehtësisht I diskutushem

  Tiranë 3 prill 19:48
  3.200 €
 • 3 foto
  Shitet Peugeot 207
  Vetura

  Shitet Peugeot 207

  Shitet Peugeot 207, viti i prodhimit 2010 me kambio automatike.

  Tiranë 3 prill 16:44
  4.500 €
 • 3 foto
  Peugeot viti 2007
  Vetura

  Peugeot viti 2007

  Shitet per arsye mosperdorimi 1.4 benzin ne gjendje shum te mire

  Tiranë 3 prill 15:37
  3.200 €
 • 4 foto
  Peugeot 207 2007
  Vetura

  Peugeot 207 2007

  Shitet Peugeot 207 1.6 benxin 2007 146 mije kmmakina eshte ne gjendje perfekte 3000 euro i dikutushe

  Tiranë 3 prill 11:22
  3.000 €
 • 1 foto
  Peugeot 206 1.9 diesel
  Vetura

  Peugeot 206 1.9 diesel

  Shitet peugeot 206 me naft ne gjendje prefkte nga ana mekanike dhe estetike 200 euro i diskutushem

  Tiranë 3 prill 09:14
  2.000 €
 • 5 foto
  Peguot 207 Hdi 1.4
  Vetura

  Peguot 207 Hdi 1.4

  Peguot 207 hdi nafte 1.4 viti 2008 e blere me 0 Km dhe e perdorur vetem nga nje dore... Makina eshte

  Tiranë 3 prill 09:09
  4.499 €
 • 4 foto
  Shitet Peugeot 207 Viti 2007 1.4 TDI
  Vetura

  Shitet Peugeot 207 Viti 2007 1.4 TDI

  Gjendje perfekte kondicjoner klima vaje filtra te sapo nderruara e gatshme per cdo lloj prove

  Tiranë 3 prill 00:24
  3.500 €
 • 5 foto
  Peugeot 207 disel
  Vetura

  Peugeot 207 disel

  Peugeot 207 shumm e rujtem fulll ekstra me liber servisit 120 mi me garancion vetura gjindet ne pris

  Tiranë 2 prill 11:47
  3.990 €
 • 3 foto
  shitet peugeot 2200€ i diskutushem
  Vetura

  shitet peugeot 2200€ i diskutushem

  Shitet peugeot 207 .1.4 nafte ne gjendje shum te mire siguracioni shtator 2019.cmimi 2200€ i diskut

  Tiranë 2 prill 11:14
  2.200 €