Vetura
Tiranë

Peugeot | 4007 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Peugeot 407 kamje automate
  Vetura

  Peugeot 407 kamje automate

  Shitet peugeot 407.viti 2008.2000 nafte.kamje automat ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike

  Tiranë 17 tetor 10:36
  3.500 €
 • 3 foto
  Shitet PEUGEOT 4007
  Vetura

  Shitet PEUGEOT 4007

  PEUGEOT 4007 2,2 Diesel, 4X4 me gradim , VETURA POSEDON; Klimatronik dy zonale, Komanda ne Timon, 2

  Tiranë 16 shtator 23:35
  5.700 €