Vetura
Tiranë

Peugeot | 407 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

407

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  PEUGEOT 407 SW PANORAMIK-06 MUNDESI NDERRIMI

  PEUGEOT 407 SW 2.0L DIZEL .MAKINA ESHTE 22.10.2005.DHE ESHTE FULL . MAKINA KA NGJYRE TE VECANTE GRI

  Tiranë Dje, 20:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Peguot 407SW, 1.6 nafte letra per 1 vit
  Vetura

  Peguot 407SW, 1.6 nafte letra per 1 vit

  Shitet Peguot 407 portobagazh vit prodhimi 2005, 1.6 nafte manuale, baxho panoramike. Makina eshte n

  Tiranë Dje, 17:33
  3.000 €
 • 5 foto
  Peugeot 407 - Klima - Panoramic
  Vetura

  Peugeot 407 - Klima - Panoramic

  Peugeot 407 Viti: 2010 Km: 204.000 Kamjo automatik Motor 2.0l Kondicioner Panoramik Sedilje meshin

  Tiranë Dje, 17:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Okazion.
  Vetura

  Okazion.

  Makina esht teper ekonomike dhe komode ne ruge.. 1.6 nafte. Kompjuter bordi. XHama te zinj. Goma 80%

  Tiranë 23 qershor 19:00
  3.000 €
 • 6 foto
  Peugoeot
  Vetura

  Peugoeot

  Peugeot 407 portobagazh Vitprodhimi 2005 Nafte 2.p 180 mije km Kamio Manuale Xham panoramik Taksa t

  Tiranë 21 qershor 14:20
  3.500 €
 • 12 foto
  Shitet peugeot 407
  Vetura

  Shitet peugeot 407

  Shitet peugeot 407 ne portopagazh vit 2005 me sherbime te kryera letrat e sapo prera me tavan panora

  Tiranë 10 qershor 16:02
  2.700 €
 • 1 foto
  Shitet/Ndërrohet
  Vetura

  Shitet/Ndërrohet

  Shitet/Ndërrohet Peugeot 407 sw ; 2.0 Nafte; Viti: 2005 (nentor 2005) ; Kambio Automatic/Steptronic

  Tiranë 5 qershor 03:00
  4.000 €
 • 9 foto
  Peugeot 407SW full opsion
  Vetura

  Peugeot 407SW full opsion

  Peugeot 407 sw viti 2005...2000 nafte full opsion tavan panoramik sensor shiu dhe dritash sendilje l

  Tiranë 25 maj 00:33
  4.000 €
 • 5 foto
  Pezho 407
  Vetura

  Pezho 407

  Shitet pezho 407 e viti 2006 panoramike me xham komplet lart ne gjendje perfekte 1.6 hdi nafte shum

  Tiranë 21 maj 00:49
  2.300 €
 • 2 foto
  Shitet peugeot 407
  Vetura

  Shitet peugeot 407

  Shitet peugeot 407 2.0 nafte.xhama elektrik,sensore parkimi tavan panoramik me dokumenta te paguara

  Tiranë 19 maj 00:32
  3.000 €
 • 8 foto
  Peugeot 407 2.0 Nafte, E Sapo Targuar.
  Vetura

  Peugeot 407 2.0 Nafte, E Sapo Targuar.

  Shitet Peugeot 407 2.0 Nafte, Letra Shqiptare te sapo prera deri ne Shkurt te 2020 (e pa perdorur fa

  Tiranë 13 maj 13:33
  3.000 €
 • 10 foto
  PEUGEOT 407 VITI 2006,MANUALE 2.0 DIESEL
  Vetura

  PEUGEOT 407 VITI 2006,MANUALE 2.0 DIESEL

  Shes peugeot 407 manuale viti 2006. 2.0 nafte super ekonomike e mirmbajtur. Sedilje elektike,xhama e

  Tiranë 6 maj 13:35
  3.600 €
 • 4 foto
  Shes nderroj peugot 407
  Vetura

  Shes nderroj peugot 407

  Makina eshte pa dogane me targa spanjolle E paperdorur per 8vite Shitet ose nderrohet Kontakt +35

  Tiranë 3 maj 18:26
  1.400 €
 • 7 foto
  Peugeot 407 sw viti 2006
  Vetura

  Peugeot 407 sw viti 2006

  Shitet peugeot 407 sw..2.0 naft..kambio automatike..viti 2006 tavan panoramik..navigator komanda ne

  Tiranë 25 prill 16:18
  3.000 €
 • 8 foto
  OKAZION PEUGEOT PEZHO 407
  Vetura

  OKAZION PEUGEOT PEZHO 407

  shitet pezho 407 viti 2008 176000km e blere mee 0 km e perodrur vetem nga nje person super gjendj

  Tiranë 20 prill 19:50
  4.000 €
 • 5 foto
  *OKAZION* Peugeot 407 Viti 2006 Naft 2.0 Me Dogane
  Vetura

  *OKAZION* Peugeot 407 Viti 2006 Naft 2.0 Me Dogane

  Shitet Peugeot 407 Viti 2006 Naft 2.0 Me Dogane Tavani Panorama. . Makina eshte ne super gjendje mot

  Tiranë 19 prill 19:35
  2.300 €
 • 4 foto
  peugot 407 1.6 viti 2009
  Vetura

  peugot 407 1.6 viti 2009

  shitet peugot 1.6 naft ne gjendje shum te mire makina ndodhet ne franc cmimi 3500 euro tel 0033751

  Tiranë 13 prill 10:14
  3.500 €
 • 0 foto
  Shitet / Ndërrohet
  Vetura

  Shitet / Ndërrohet

  Me letra te gjitha te paguara targa te reja dhe me re gjitha sherbimet e sapo bera: xhenerike,kit f

  Tiranë 4 prill 13:56
  4.000 €
 • 0 foto
  Peugeot 407 Sw pa dogan
  Vetura

  Peugeot 407 Sw pa dogan

  Shitet Peugot 407 portobagazh motor 2.2 benzine e ardhur nga Zvicra pa dogan.Makina eshte ne gjendje

  Tiranë 4 prill 10:54
  2.000 €
 • 1 foto
  Peugeot panoramic
  Vetura

  Peugeot panoramic

  Makina esht e sapo ardhur nga Finlanda me dogane te paguar ne gjendje shum te mir me liber servisesh

  Tiranë 4 prill 08:57
  3.500 €
 • 5 foto
  Shitet Peugeot 407 SW
  Vetura

  Shitet Peugeot 407 SW

  Viti 2006, 2.0 nafte, kambio automat, sensor parkimi, 188 mij km, me letra te paguara deri me mars 2

  Tiranë 4 prill 08:40
  3.990 €
 • 6 foto
  Peugeot 407 per tu rregulluar
  Vetura

  Peugeot 407 per tu rregulluar

  Pegueot 407 Kupe Motorr 2.7 nafte Kambio Automatike Sport Goma te reja Disqe 18\' Sport km 150000 M

  Tiranë 4 prill 08:02
  2.000 €
 • 5 foto
  Peugeot 407 Viti 2007
  Vetura

  Peugeot 407 Viti 2007

  Shitet Peugeot 407. Viti 2007. 1.6 nafte e sapoardhur nga Germania. Dogane e paguar. Cmimi 4000 eu

  Tiranë 4 prill 07:45
  4.000 €
 • 2 foto
  Shes Peugeot 407, viti 2005
  Vetura

  Shes Peugeot 407, viti 2005

  Shitet Peugeot 407, 1.9 Diesel, viti 2005, ne gjendje shume te mire motorike e xhenerike. 3000 Euro

  Tiranë 4 prill 07:31
  3.000 €
 • 3 foto
  Peugeot 407 dizel
  Vetura

  Peugeot 407 dizel

  makina esht ne gjendje prefekte dokumenta te prera deri ne maj te vitit 2019

  Tiranë 4 prill 07:29
  3.000 €
 • 1 foto
  kamez
  Vetura

  kamez

  shitet makina ne gjendje prefekte per arsye emigrimi per me gjat kontaktoni ne tel dekumeta te prera

  Tiranë 4 prill 04:14
  2.900 €
 • 9 foto
  Peugeot 407
  Vetura

  Peugeot 407

  Peogot407. Viti 2007. 1.6 nafte. 3700 euro. Siguracion te sapoprere. Makina supergjendje.

  Tiranë 4 prill 00:53
  3.700 €
 • 4 foto
  Peugeot 407. 1.6 nafte, viti 2006, 3000 euro
  Vetura

  Peugeot 407. 1.6 nafte, viti 2006, 3000 euro

  Ne gjendje shume te mire, çmim i diskutueshem.

  Tiranë 3 prill 21:07
  3.000 €
 • 0 foto
  PEUGEOT 407 SW 2.0 HDI
  Vetura

  PEUGEOT 407 SW 2.0 HDI

  PEUGEOT 407 SW, 2.0 HDI, e sapoardhur dhe me te gjitha opsionet, perfshire ketu edhe tavanin panoram

  Tiranë 3 prill 20:44
  2.500 €
 • 2 foto
  PEUGEOT 407 SW 2.0 HDI EXCLUSIVE
  Vetura

  PEUGEOT 407 SW 2.0 HDI EXCLUSIVE

  PEUGEOT 407 SW, 2.0 HDI EXCLUSIVE, e sapoardhur dhe me te gjitha opsionet, perfshire ketu tavanin p

  Tiranë 3 prill 19:17
  2.500 €
 • 11 foto
  Peugeot 407 Viti 2006 Naft 2.0 Me Dogane
  Vetura

  Peugeot 407 Viti 2006 Naft 2.0 Me Dogane

  Shitet Peugeot 407 Viti 2006 Naft 2.0 Me Dogane Tavani Panorama. . Makina eshte ne super gjendje mot

  Tiranë 3 prill 17:34
  3.000 €
 • 6 foto
  OKAZION! Peugeot 407 1.6 HDI
  Vetura

  OKAZION! Peugeot 407 1.6 HDI

  OKAZION Shitet Peugeot 407 1.6 HDI disel me letra te paguara deri ne fund te 2018. Makina ka 141.23

  Tiranë 3 prill 15:03
  4.300 €
 • 3 foto
  Peugeot 407 1,6 nafte
  Vetura

  Peugeot 407 1,6 nafte

  Shitet Peugeot 407 e vitit 2006 1,6 nafte. Kondicioner kamio manuale sensor parkimi xhama elektrik d

  Tiranë 3 prill 11:27
  2.970 €
 • 8 foto
  Shitet ose nderrohet Peugeot 407
  Vetura

  Shitet ose nderrohet Peugeot 407

  Peugeot 407 viti 2007 ngjyra e zeze, 2.0 nafte,kambio automatike,makina ne gjendje te mire pune. Shi

  Tiranë 3 prill 08:16
  3.000 €
 • 6 foto
  Shitet ose nderrohet peugeot 407 2.0 naft
  Vetura

  Shitet ose nderrohet peugeot 407 2.0 naft

  Peugeot 407 2.0 naft. Manual, ne gjendje shum te mir. E gatshme per cdo lloj prove. Me dokumenta te

  Tiranë 2 prill 11:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  PEUGEOT 407 FULL OPSION
  Vetura

  PEUGEOT 407 FULL OPSION

  SHITET PEUGEOT 407 - 2.0 NAFTE - VITI 2005 - KAMBJE MANUALE - 230 000 KILOMETRA ORIGJINALE - NAVIGAT

  Tiranë 2 prill 10:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Peugeot 407 1.6
  Vetura

  Peugeot 407 1.6

  Peugeot 407 1.6nafte e 2010 ne gjendje super me goma te reja ska nevoj per as ni lloj sherbimi me d

  Tiranë 2 prill 04:30
  4.200 €
 • 10 foto
  shitet peugot 407
  Vetura

  shitet peugot 407

  shitet peugot 407 2.0 naft manual sedilje meshin tavan panoramik cdo sherbim i kryer ne kohe , letra

  Tiranë 1 prill 14:18
  3.500 €
 • 2 foto
  Shitet Peugeot 407
  Vetura

  Shitet Peugeot 407

  Motorr 1.6 nafte, ngjyre blu, xhama elektrike, celesa me pult, taksa dhe siguracion paguar.

  Tiranë 1 prill 09:32
  220.000 Lek
 • 2 foto
  Peugeot 407
  Vetura

  Peugeot 407

  Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike eshte e gatshme per cdo lloj prove Mot

  Tiranë 1 prill 09:20
  4.000 €
 • 6 foto
  Shitet Peugeot 407
  Vetura

  Shitet Peugeot 407

  Makina eshte ne gjendje shum te mire , e sapo ardhur nga austria me dogane te paguar . Cmimi i Dis

  Tiranë 1 prill 07:58
  3.600 €
 • 2 foto
  Shitet peugeut,gjendje perfekte
  Vetura

  Shitet peugeut,gjendje perfekte

  Shitet peugeut 407 viti 2005 ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike,1.6 nafte,manual,150000 km

  Tiranë 1 prill 07:25
  3.200 €
 • 2 foto
  Peugot 407
  Vetura

  Peugot 407

  Timon ne krah te djathte Automat Motorr 2.7 nafte

  Tiranë 1 prill 07:00
  2.500 €
 • 2 foto
  Shitet/nderrohet. 2009.
  Vetura

  Shitet/nderrohet. 2009.

  Shitet/nderrohet. Vit prodhimi nentor 2008. Nafte 2000 kubik, sherbime te kryera, pilot automatik, k

  Tiranë 1 prill 03:15
  4.700 €
 • 3 foto
  Peugeot 1.6 nafte ,407,2008
  Vetura

  Peugeot 1.6 nafte ,407,2008

  Makina ne gjendje perfekte, nje perdorues,sherbimet te koncesionari,

  Tiranë 1 prill 03:03
  3.400 €
 • 4 foto
  Shitet Peugeot 407
  Vetura

  Shitet Peugeot 407

  Makina eshte ne gjendje shume te mire perdorimi dhe sapo ardhur nga Austria . Makina nuk eshte perdo

  Tiranë 31 mars 23:47
  3.500 €
 • 11 foto
  PEUGEOT 407, 2005, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  PEUGEOT 407, 2005, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 hdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit

  Tiranë 31 mars 19:20
  3.700 €
 • 0 foto
  Shitet peugeot 407
  Vetura

  Shitet peugeot 407

  Shitet peugeot 407 portbagazh viti 2007, diesel, 155,000 km manual nafte konficioner, gjendje shume

  Tiranë 8 janar 13:47
  3.300 €