Vetura
Tiranë

Peugeot | 5008 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  PEUGEOT 5008, VITI 2010,AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE, 6+1
  Vetura

  PEUGEOT 5008, VITI 2010,AUTOMATIKE, 1.6 NAFTE, 6+1

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.6 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2010

  Tiranë 12 nëntor 14:55
  9.500 €
 • 11 foto
  SHITET PEUGEOT 5008 (2012) 2.0 HDI 1+6
  Vetura

  SHITET PEUGEOT 5008 (2012) 2.0 HDI 1+6

  Shitet Peugeot 5008 2.0 HDI, e vitit 2012, kambio automatike. Ne super gjendje xhenerike dhe estetik

  Tiranë 8 nëntor 10:58
  8.000 €
 • 10 foto
  Shes Peugeot 5008 2.0 Nafte
  Vetura

  Shes Peugeot 5008 2.0 Nafte

  Shitet Peugeot 5008 2.0 Nafte, 156 kuaj fuqi, manuale. Makina eshte blere me km 0 te Avel shpk, konc

  Tiranë 27 shtator 19:54
  7.200 €
 • 8 foto
  ZADOBROVA 101 3211 SKOFJA VAS CELJE SLOVENIJA
  Vetura

  ZADOBROVA 101 3211 SKOFJA VAS CELJE SLOVENIJA

  Odlične vozne lastnosti mala poraba redno servisiran na 15000 km glavni servis narejen na 178000 km

  Tiranë 26 shtator 13:12
  6.800 €
 • 3 foto
  Ndroj Peugeot 5008 me Toyota Land Cruiser
  Vetura

  Ndroj Peugeot 5008 me Toyota Land Cruiser

  Ndroj Peugeot 5008 viti 2011 me Toyota Land Cruiser Viti 2005 e lart. Peugeot 5008 eshte me 101 000

  Tiranë 17 gusht 23:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Peugeot 5008
  Vetura

  Peugeot 5008

  Peugeot 5008 ne gjendje super te mir,me te gjitha letrat e paguara,goma te reja origjinale michelin,

  Tiranë 4 prill 11:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Peugeot 5008 e ardhur nga Gjermania
  Vetura

  Shes Peugeot 5008 e ardhur nga Gjermania

  Peugeot 5008, e blere ne Gjermani. Gjendje te shkelqyer.

  Tiranë 4 prill 07:38
  9.800 €
 • 9 foto
  Peugeot 5008 dizel
  Vetura

  Peugeot 5008 dizel

  shes pezho 5008 4+1 me dogane viti 2010 158.000 klm naft manual shum ekonomike goma 4 sezoneshe 80%

  Tiranë 4 janar 17:44
  6.800 €