Vetura
Tiranë

Peugeot | 607 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

607

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Peugeot 607
  Vetura

  Peugeot 607

  Shitet peugeot 607 gjendje shume te mire. 300 benzin +gas, automatike. Dokumentat e paguara deri jan

  Tiranë 3 shtator 10:10
  2 €
 • 0 foto
  Peugeot benzin+gas
  Vetura

  Peugeot benzin+gas

  Makina gjendje te mire. Dokumenta te paguara deri janar 2020. Viti 2002 300 benzin+gas. Gazi i pa sh

  Tiranë 29 gusht 10:05
  2.300 €
 • 2 foto
  Peugeot 607 benzin-gas automat
  Vetura

  Peugeot 607 benzin-gas automat

  Makine ne super gjendje, e sapo ardhur nga zvicra kamio automat. 3000 Benzin-gas dokumentat te sapo

  Tiranë 25 gusht 20:38
  2.800 €
 • 0 foto
  Peugeot 607 benzi+gas
  Vetura

  Peugeot 607 benzi+gas

  Dokumentat te paguara deri janar 2020. Gjendje shume te mire. Benzin +gas viti prodhimit 2002, gazi

  Tiranë 20 gusht 09:11
  2.300 €
 • 4 foto
  PEUGEOT 607 2.7 HDI
  Vetura

  PEUGEOT 607 2.7 HDI

  Vetura origjinale 217mij kilometre, E servisuar vazhdimisht dhe plotsisht, Ka ardh nga Belgjika dhe

  Tiranë 10 korrik 22:06
  4.250 €
 • 9 foto
  Shitet Peugeot 607
  Vetura

  Shitet Peugeot 607

  Peugeot 607 shitet ose nderrohet super gjendje viti 2002 motor 2.2 dokumenta deri ne qershor 2020 ma

  Tiranë 1 korrik 13:18
  3.000 €
 • 7 foto
  Peugeot 607 benzin+gas
  Vetura

  Peugeot 607 benzin+gas

  Makina eshte ne gjendje te mir, dokumentat e paguara per nje vit. Gjendje shum te mire, 600-lek per

  Tiranë 5 qershor 12:30
  3.500 €
 • 2 foto
  Okazion Peugeot 607 Automat 2.2 Diesel
  Vetura

  Okazion Peugeot 607 Automat 2.2 Diesel

  Shitet peugeot 607 viti 2002 motorr 2.2 nafte Automat tip tronic. Makina eshte ne gjendje shume te

  Tiranë 7 prill 11:25
  2.900 €
 • 1 foto
  Peugeot 607
  Vetura

  Peugeot 607

  Shitet automjeti ne gjendje perfekte, sherbime te sapobra, vaj filtra, goma t reja, sensor parkimi,

  Tiranë 4 prill 07:02
  5.000 €
 • 1 foto
  OKAZION SHITET PZH 6007 FULL
  Vetura

  OKAZION SHITET PZH 6007 FULL

  Shitet pzh 607 full sedile mishini automat 15000 klm origjinale e sapotarguar supergjendje speciale

  Tiranë 4 prill 01:53
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Super okazion per vetem pak dit
  Vetura

  Super okazion per vetem pak dit

  Shitet ose ndrrohet pezho 607 .2.2 nafte manuale me dogane te paguar per me shum kontaktoni ne wocap

  Tiranë 4 prill 00:32
  1.700 €
 • 7 foto
  Super okazion per pak dite
  Vetura

  Super okazion per pak dite

  Shitet Peugeot 607 2.2 nafte kamjo manual Vit prodhim 2002 Me dogan te pagur Pasqyra me palosje

  Tiranë 4 prill 00:32
  1.700 €
 • 7 foto
  Peugeot 607 dizel
  Vetura

  Peugeot 607 dizel

  📌SHITET Peugeot 607 (ME DOGANE) 📌Motorri 2.0 Nafte (Ekonomike) 📌Manuale 6+1 📌Viti 2005-2006 📌Km 250.

  Tiranë 3 prill 23:29
  3.950 €
 • 5 foto
  Shitet peugot
  Vetura

  Shitet peugot

  Peugoet motor 2.7 nafte full option tapiceri ngjyre pane lekure n gjendje perfekte me dokumenta per

  Tiranë 3 prill 18:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  pegout
  Vetura

  pegout

  pegout 607 2004 2.2 naft manual

  Tiranë 3 prill 15:28
  2.500 €
 • 3 foto
  shitet peugeot 607
  Vetura

  shitet peugeot 607

  shitet peugeot 607 per arsye mosperdorimi, makina eshte ne gjendje perfekte me dokumenta te rregullt

  Tiranë 3 prill 08:38
  2.500 €
 • 0 foto
  Shitet peguot 607
  Vetura

  Shitet peguot 607

  shitet pa dogane .peugeot 607 automat i sapo ardhur nga franca. fund viti 2002,motorr 2.2 diesel ful

  Tiranë 3 prill 05:51
  1.800 €
 • 2 foto
  Peugeot 607 full opsione
  Vetura

  Peugeot 607 full opsione

  Peugeot 607 e zez targa shqiptare, dekumentat deri ne nëntore sherbimet te gjitha te bëra Viti 2001,

  Tiranë 3 prill 03:37
  3.200 €
 • 4 foto
   PEUGEOT 607,2.2 automatike
  Vetura

  PEUGEOT 607,2.2 automatike

  Ne gjendje te mire.Peugeot 607 2.2 nafte,kamjo automatike,sallon lekure.Full opsion.Me sensor parkim

  Tiranë 2 prill 10:48
  2.200 €
 • 7 foto
  Pezho
  Vetura

  Pezho

  Makina eshte me dogan te paguar eshte full motorr 2.7 naft shum e veqant 6300 ero

  Tiranë 1 prill 18:54
  6.300 €
 • 8 foto
  SHITET Peugeot 607
  Vetura

  SHITET Peugeot 607

  📌Navigator - CD - MP3 - USB - AUX - Bagazhier - Komanda ne timon - Sensor parkimi - Pasqyra elektrik

  Tiranë 1 prill 13:58
  3.350 €
 • 9 foto
  Peugeot 607 benzin+gaz
  Vetura

  Peugeot 607 benzin+gaz

  Shitet peugeot 607 e ardhur nga zvicera, dokumentat e paguara, vaj filtra te nderruar. BENZIN+GAS

  Tiranë 1 prill 05:56
  3.100 €
 • 8 foto
  Peugeot 607
  Vetura

  Peugeot 607

  Makina eshte ne gjendje te mire’mekanike e xhenerike .Full option ‘navigator sedile para dhe pas

  Tiranë 31 mars 22:16
  3.300 €
 • 8 foto
  SHITET
  Vetura

  SHITET

  ?Peugeot 607 (Dhe ndrrohet me makin me te vogel ose makin pune) ?Motorri 2.0 Nafte (Ekonomike) ?Manu

  Tiranë 15 mars 14:45
  3.100 €
 • 5 foto
  Peugeot 607
  Vetura

  Peugeot 607

  Shite Peugeot 607 2.2Disel Shum e Mirmbajtur nqs jeni te intersuar per ta bler jeni te mirpritur fl

  Tiranë 14 mars 22:45
  2.500 €
 • 10 foto
  Peugeot 607 - 2005 - Automat - Nafte 2.7 V6 HDI
  Vetura

  Peugeot 607 - 2005 - Automat - Nafte 2.7 V6 HDI

  Shitet Peugeot 607 - Full Option - Viti 2005 - Automat - Motor Nafte 2.7 V6 HDI - Xenon (Auto nivel

  Tiranë 7 mars 04:54
  3.500 €