Vetura
Tiranë

Porsche | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Porsche Cayman S 3.4-BENXIN-MANUAL-V-07-08
  Vetura

  Porsche Cayman S 3.4-BENXIN-MANUAL-V-07-08

  Porsche Cayman S 3.4-BENXIN-MANUAL-V-07-08,-GJENDJE E SHKELQYER,KONTAKT-ME NDRIM KA CMIM TJETER(wibe

  Tiranë Sot, 19:10
  18.000 €
 • 8 foto
  Porche Cayenne 4.8 Benzin Viti 2009
  Vetura

  Porche Cayenne 4.8 Benzin Viti 2009

  Porche Cayene 4.8 Benzin Viti 2008 Makina me Dogane e sa po Targuar Cmimi 13.000€🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪 Gjen

  Tiranë Sot, 18:32
  13.000 €
 • 5 foto
  Porsche cayenne 3.0d 2013
  Vetura

  Porsche cayenne 3.0d 2013

  Shes porshen gjendje shun te mir 3.0dizel viti 2013 per ma shun info tel +38344218816#bmw.citr oen.p

  Tiranë Sot, 17:32
  24.999 €
 • 6 foto
  Porsche cayenne 4.5 S benzin-gaz 2004
  Vetura

  Porsche cayenne 4.5 S benzin-gaz 2004

  Shitet Porsche Cayenne 4.5s 250kw (340ps) benzin-gaz i shenuar dhe ne leje qarkullimi.impianti gazit

  Tiranë Sot, 15:29
  9.200 €
 • 0 foto
  PORSCHE CAYENNE-S 4.5 -04 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE-S 4.5 -04 FULL MUNDESI NDERRIMI

  Tiranë PORSCHE CAYENNE 4MOTION INDIVIDUAL .ME MOTOR V8 4.5L.MAKINA ESHTE 20.12.2004 DHE ESHTE FULL

  Tiranë Sot, 15:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PORSCHE CAYENNE 3.0Diesel -2011
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE 3.0Diesel -2011

  PORSCHE CAYENNE 3.0 Diesel •viti 2011 •192.000km •kambio automatike+F1 •2çelsa •eco system

  Tiranë Sot, 13:22
  27.000 €
 • 11 foto
  Shitet Porsche Cayenne - Viti 2012 - Motorr 4.8
  Vetura

  Shitet Porsche Cayenne - Viti 2012 - Motorr 4.8

  Shitet Porsche Cayenne e vitprodhimit fundi 2011, motorr 4.8 Benzine , ngjyra e zeze perle, mjeti ka

  Tiranë Sot, 13:02
  27.990 €
 • 7 foto
  Porsche Cayenne 3.2 Benzine Gas
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.2 Benzine Gas

  PORSCHE CAYENNE 3.2 BENZIN GAZ SHUM EKONOMIK.LOOK ORIGJINAL. VITI 2005. FULL.BAXHA XHAMI. DISQE 20 M

  Tiranë Sot, 12:40
  9.800 €
 • 11 foto
  Porsche Cayenne 3.6 Benzin-2016-SAPO ARDHUR-ME DOG
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.6 Benzin-2016-SAPO ARDHUR-ME DOG

  Porsche Cayenne 3.6 Benzin , Viti prodhimit Fundi 2016 me 178.000 km , sapo ardhur , me dogan te pag

  Tiranë Sot, 11:35
  55.000 €
 • 11 foto
  Porsche Cayenne 4.8 GTS Benzin 510kf (kuaj fuqi)
  Vetura

  Porsche Cayenne 4.8 GTS Benzin 510kf (kuaj fuqi)

  Porsche Cayenne 4.8 GTS Benzin 510kf (kuaj fuqi) , Viti Prodhimit Fundi 2008 me 165.000 km , sallon

  Tiranë Sot, 11:35
  14.500 €
 • 11 foto
  PORSCHE CAYENNE GTS 4.8 Benzin BiTurbo 550 KF-FULL
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE GTS 4.8 Benzin BiTurbo 550 KF-FULL

  PORSCHE CAYENNE GTS 4.8 Benzin BiTurbo 550 KF , Viti Fundi 2008 , Full Extra , 179.000 km , marsha n

  Tiranë Sot, 11:34
  16.500 €
 • 11 foto
  Porsche Cayenne 4.8 Turbo Benzin-PANORAMA-FULL
  Vetura

  Porsche Cayenne 4.8 Turbo Benzin-PANORAMA-FULL

  Porsche Cayenne 4.8 Turbo Benzin , Viti prodhimit 2012 me 71.000 km origjinale , tavan xhami panoram

  Tiranë Sot, 11:33
  47.000 €
 • 11 foto
  Porsche Cayenne 4.8 Benzin TURBO-FULL OPTIONS-PANO
  Vetura

  Porsche Cayenne 4.8 Benzin TURBO-FULL OPTIONS-PANO

  Porsche Cayenne 4.8 Benzin TURBO , Viti Prodhimit I 12.2012 dal ne qarkullim ne 2013 me 117.000 km ,

  Tiranë Sot, 11:32
  42.000 €
 • 11 foto
  Porsche Cayenne 4.8 Benzin GTS (origjinal nga fabr
  Vetura

  Porsche Cayenne 4.8 Benzin GTS (origjinal nga fabr

  Porsche Cayenne 4.8 Benzin GTS (origjinal nga fabrika) , Viti Prodhimit Fundi 2008 me 198.000 km , s

  Tiranë Sot, 11:31
  17.500 €
 • 11 foto
  Porsche Panamera 4.8 GTS Benzin GTS///-2013-FULL O
  Vetura

  Porsche Panamera 4.8 GTS Benzin GTS///-2013-FULL O

  Porsche Panamera 4.8 GTS Benzin (GTS origjinal nga fabrika ) , Viti Prodhimit Fundi 2013 me 227.000

  Tiranë Sot, 11:29
  42.000 €
 • 8 foto
  Porsche Cayenne GTS origjinale Limited Edition
  Vetura

  Porsche Cayenne GTS origjinale Limited Edition

  Limited edition, shume e vecante, super full opsion, motorr 4.8 gts, disqe 21, keyless go, xhama te

  Tiranë Sot, 10:52
  21.000 €
 • 6 foto
  Shitet ndrrohet porsche 944 2.5 benzin
  Vetura

  Shitet ndrrohet porsche 944 2.5 benzin

  Shitet porsche 944 viti 82 2.5 benzin me dokumenta te huaja.pranojm dhe ndrim.

  Tiranë Sot, 08:45
  3.900 €
 • 11 foto
   Porsche Cayenne (Magnum)
  Vetura

  Porsche Cayenne (Magnum)

  Shitet porsh 3.6 benzin-Gaz 175 mij KM 2008 ne gjendje perfekte Look Magnum Marmita me zhurm impjan

  Tiranë Sot, 08:41
  16.800 €
 • 4 foto
  Porsche Cayenne 3.2 Benzin-Gaz
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.2 Benzin-Gaz

  Porsche Cayenne viti 2005 kamje manuale me letra te paguajtura per 1 vit. Krah Anglez, Ne gjendje su

  Tiranë Sot, 07:24
  6.500 €
 • 8 foto
  Porsche Cayenne
  Vetura

  Porsche Cayenne

  Shitet Porsche Cayenne 3.0 cc nafte nuk ka tax lluksi viti 2012 ne gjendje perfekte Makina sapo esht

  Tiranë Dje, 21:04
  30.999 €
 • 11 foto
  Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik
  Vetura

  Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik

  Shitet Ose Nderrohet Porsche Cayenne//S 4.5 Benzin+Gaz Automatik Viti 2005 Nr Cel:‭+355697424037â€

  Tiranë Dje, 19:33
  9.999 €
 • 11 foto
  Porche Cayenne 4.5 biturbo BENZINE/GAZ 130 mije km
  Vetura

  Porche Cayenne 4.5 biturbo BENZINE/GAZ 130 mije km

  Shitet Porche Cayenne 4.5 biturbo BENZINE/GAZ vit prodhimi 2005 kilometra origjinale 130 mije, kamio

  Tiranë Dje, 17:33
  13.500 €
 • 6 foto
  Porsche cayenne S 4.5 benzin-gaz
  Vetura

  Porsche cayenne S 4.5 benzin-gaz

  Shitet: Porsche cayenne sport, full option: viti 2004, 4.5 benzin-gaz,tapiceri lekur ngjyr kafe,sedi

  Tiranë Dje, 16:31
  6.800 €
 • 10 foto
  Shitet porsche panamera ose ndrrohet
  Vetura

  Shitet porsche panamera ose ndrrohet

  Porsche Panamera 4.8 benzine turbo🔹 VITI 2011🔹 kambio AUTOMATIKE 8G🔹 MARSHA NE TIMON F1🔹 (sherbimesh

  Tiranë Dje, 14:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  OKAZION!!!
  Vetura

  OKAZION!!!

  Makina eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoj per asnjelloj sherbimi Parakolp,mbrapakolo kroskoti ma

  Tiranë Dje, 13:58
  11.900 €
 • 11 foto
  Porsche Cayenne S - 2008
  Vetura

  Porsche Cayenne S - 2008

  Porsche Cayenne S 2008 4.8 V8 120.000km Me te gjitha letrat te paguara deri ne gusht 2019. (Vetem

  Tiranë Dje, 09:35
  14.500 €
 • 10 foto
  Porsche Cayenne Turbo - 2008 / FULL
  Vetura

  Porsche Cayenne Turbo - 2008 / FULL

  Porsche Cayenne Turbo 4.8 - 500 kuaj fuqi- 2008 me Dogane te Paguar dhe letra te paguara, me opsione

  Tiranë Dje, 09:35
  16.000 €
 • 3 foto
  Porsche Cayenne Turbo S 4.5 500Hp Biturbo FULL
  Vetura

  Porsche Cayenne Turbo S 4.5 500Hp Biturbo FULL

  FULL FULL Shitet dhe mundsi nderrimi !!! Dokumentat e paguar der ne qershor 2020 !

  Tiranë Dje, 08:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet s clas 3.5 hybrid
  Vetura

  Shitet s clas 3.5 hybrid

  Mercedes Benz S 350 HYBRID ( konsum mesatar prej 7.5 litra Benzine ) Viti Prodhimit 2011 /200.000 km

  Tiranë Dje, 00:06
  21.000 €
 • 10 foto
  Porsche Cayenne 4.5s gaz benzin automat
  Vetura

  Porsche Cayenne 4.5s gaz benzin automat

  Porsche cayene 4.5s gaz benzin viti 2004 me 221 mij klm full opsion xhama te zi origjinal me goma te

  Tiranë 24 qershor 22:18
  9.200 €
 • 5 foto
  Porsche Cayenne S Super Sport
  Vetura

  Porsche Cayenne S Super Sport

  Makina sa po ka mberritur dhe eshte ne gjendje fantastike. GTS BODY STYLE 3.6, taxi I luxit eshte I

  Tiranë 24 qershor 17:40
  16.500 €
 • 5 foto
  Porsche Cayenne Turbo 957 4.8 600kf super unik
  Vetura

  Porsche Cayenne Turbo 957 4.8 600kf super unik

  ×××××ju lutem info & kontakt vetem ne bleres serioz ne whatsup+++ Porsche Cayenne turbo i modif

  Tiranë 24 qershor 11:08
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Porsche 997
  Vetura

  Porsche 997

  Makina eshte me sherbime te kryera ne kohe. Goma , vaj , ferrota te reja.

  Tiranë 24 qershor 10:53
  36.000 €
 • 7 foto
  Porsche Cayenne 4.5
  Vetura

  Porsche Cayenne 4.5

  Porsche Cayenne 4.5 S ...Ne gjendje shume te mire,me te gjitha sherbimet dhe kontrollet e kryera vet

  Tiranë 24 qershor 10:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Porsche Panamera
  Vetura

  Porsche Panamera

  Ne gjendje perfekte, e sapoardhur, me dogane te paguar. SUPER FULL! Motorr 3.6 benzine Navigacion

  Tiranë 24 qershor 09:46
  32.500 €
 • 2 foto
  Porsche cayenne
  Vetura

  Porsche cayenne

  Makina eshte ne gjendje shume te mire ,eshte perdorur vetem 3 muaj ne shqiperi .

  Tiranë 24 qershor 05:26
  10.000 €
 • 5 foto
  Porsche Cayenne, 3.5, 2008
  Vetura

  Porsche Cayenne, 3.5, 2008

  Shitet Porsche Cayenne 3.5 benzinë Viti 2008 Full option

  Tiranë 23 qershor 09:07
  13.300 €
 • 10 foto
  Porsche Cayenne 3.0 Benzin/Hybrid Panoramic
  Vetura

  Porsche Cayenne 3.0 Benzin/Hybrid Panoramic

  Porsche Cayenne Look Turbo 3.0 Benzin / Hybrid Viti Fundi 2011 ABS / Adaptive cornering lights / Ada

  Tiranë 23 qershor 00:32
  38.000 €
 • 9 foto
  Porsche cayenne 4.5 s me 173.000 km te garantuara
  Vetura

  Porsche cayenne 4.5 s me 173.000 km te garantuara

  Porsche cayenne 4.5 s 173.000 km me gjdo garancion me liber servisi pronari i dyt vetura edhe me tab

  Tiranë 22 qershor 17:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Porsche panamera
  Vetura

  Porsche panamera

  Porsche panamera 4 3.6 v6 2010

  Tiranë 21 qershor 17:49
  30.000 €
 • 3 foto
  PORSCHE CAYENNE S 4.8 look gts
  Vetura

  PORSCHE CAYENNE S 4.8 look gts

  Porsche cayenne viti 2013 4.8 benzin look gts sapo esht ber dogana makina esht perdorur nga 1 pronar

  Tiranë 20 qershor 20:47
  1 €
 • 6 foto
  Porsche 944
  Vetura

  Porsche 944

  Shes porsche model 944 benzine 2.5 i vitit 1981 me letra italiane. I sapo bere ne total, shitet 50

  Tiranë 20 qershor 16:05
  5.000 €
 • 5 foto
  MAKİNA ME QERA
  Vetura

  MAKİNA ME QERA

  NE JU OFROJME MAKINA ME CMIME ME KONKURUSE NE TREG.FORISTRADA NGA TE GJITHA LOJET. BMW X6 BMW X5 PO

  Tiranë 18 qershor 09:02
  40 €
 • 5 foto
  Porsche 3.2 benzin-gaz
  Vetura

  Porsche 3.2 benzin-gaz

  Porsche 3.2 benzin gaz -viti 2004 ne gjendje shum shum te mir dhe shum e paster me opsjone navi sens

  Tiranë 17 qershor 20:59
  7.200 €
 • 5 foto
  Porsche Panamera 4
  Vetura

  Porsche Panamera 4

  Shitet Porsche Panamera 4 me motorr 3.6 benzine. Makina eshte full option.

  Tiranë 17 qershor 19:15
  35.000 €
 • 7 foto
  Porsche Cayenne dizel
  Vetura

  Porsche Cayenne dizel

  Makine eshte shum e paster si jashte po ashtu edhe mbrenda, e gateshme per cfardo lloj prove , xhama

  Tiranë 16 qershor 22:45
  37.000 €
 • 2 foto
  Shitet Porsche Chayenne TURBO Okazion!
  Vetura

  Shitet Porsche Chayenne TURBO Okazion!

  Okazion!Shitet Chayenne Turbo full e perdorur shume pak ne Shqiperi!e mbajtur ne garazh! Eshte maksi

  Tiranë 16 qershor 19:05
  16.000 €
 • 7 foto
  Porsche Panamera 4S V8 4.8l
  Vetura

  Porsche Panamera 4S V8 4.8l

  Shitet Porsche Panamera 4S 4.8 Benzine Turbo. Ne Super gjendje pothuajse e re me 90mij KM. Shume e

  Tiranë 16 qershor 06:56
  45.000 €
 • 8 foto
  Porsche cayenne
  Vetura

  Porsche cayenne

  Porsche cayenne viti 2016 me 87 mi kilometra. Makina esht e sapoardhur ne gjendje perfekte me 18 mua

  Tiranë 15 qershor 12:17
  58.000 €
 • 5 foto
  Shitet porsche cayenne
  Vetura

  Shitet porsche cayenne

  Shitet porsche cayenne i 2005 automat Super full 355698267008

  Tiranë 15 qershor 11:34
  8.000 €