Vetura
Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  SHITET NDERROHET SAAB 9-3
  Vetura

  SHITET NDERROHET SAAB 9-3

  Shitet ose nderrohet me marreveshje saab 9-3 motorr si opel zafira ,vectra , vauxhall , astra , 2,2

  Tiranë 8 prill 23:49
  1.000 €
 • 5 foto
  Saab 9-3 2.2 Nafte 2004
  Vetura

  Saab 9-3 2.2 Nafte 2004

  Shitet Saab 9-3 2.2 nafte.Viti 2004.Ngjyra:Gri e erret.Disqe 17 sport.Xhama elektrike para dhe mbrap

  Tiranë 4 prill 14:01
  2.500 €
 • 0 foto
   Saab 93 Vector
  Vetura

  Saab 93 Vector

  Shitet Saab 93 Vector 1.9 diesel Ne gjendje shum te mer xhenerike e gacme per cdo lloj prove Cmimi

  Tiranë 4 prill 11:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion nderrohet ose shitet
  Vetura

  Okazion nderrohet ose shitet

  Saab 93 Vit prodhimi 2000 Motorr me zinxhir 2 nafte TID super ekonomike(5.6 liltra 100km) Makina es

  Tiranë 4 prill 09:37
  1.500 €
 • 3 foto
  Mundesi nderrimi
  Vetura

  Mundesi nderrimi

  SAAB 93 VITI 2000 MOTORR ME ZINXHIR 2MIJSH NAFTE TID (EKONOMIKE 100KM 5.6 LITRA) MAKINA ESHT NE G

  Tiranë 4 prill 05:21
  1.600 €
 • 5 foto
  Saab 900 Cabrio
  Vetura

  Saab 900 Cabrio

  Shitet ventura Saab 900 Cabrio Makina eshte ne gjendje te mire me letra te paguara ,deri ne vitin 2

  Tiranë 4 prill 00:30
  999 €
 • 3 foto
  Jepet me qira 25€ dita
  Vetura

  Jepet me qira 25€ dita

  Jepen me qira makina 25 der 40€ saab benzin gas bmw 530 nafte

  Tiranë 3 prill 11:21
  25 €
 • 3 foto
  Saab 9-3 viti 2002 benzin- gaz
  Vetura

  Saab 9-3 viti 2002 benzin- gaz

  Shitet Saab 9-3 viti 2002 .2000cc benzine-gaz në gjendje shum të mirë të gjitha sherbimet e kryera

  Tiranë 3 prill 10:27
  2.700 €
 • 1 foto
  SAAB 9-3 SE
  Vetura

  SAAB 9-3 SE

  shitet ose nderrohet ,makina ne gjendje te mire kualidimi deri ne shtator 2019 , sigurAcioni +taksa

  Tiranë 3 prill 04:44
  1.500 €
 • 1 foto
  SAAB 9-3 SUPER 2.2
  Vetura

  SAAB 9-3 SUPER 2.2

  SHITET OSE NDERROHET ME - MB E 200,250 , ALFA ROMEO , GOLF 3 , ETJ , makina me dokumenta ok .gomat

  Tiranë 2 prill 00:42
  1.300 €
 • 1 foto
  SAAB 9-3 2.2 SUPER
  Vetura

  SAAB 9-3 2.2 SUPER

  Shitet per arsye mosperdorimi ska nevoje per asnje sherbim me dokumenta ok . vetem telefonata serioz

  Tiranë 1 prill 21:52
  1.200 €
 • 0 foto
  SUPER SAAB 9-3
  Vetura

  SUPER SAAB 9-3

  Shitet nderrohet saab 2.2 , ska nevoje per asnje sherbim , vetem telefonata serioze

  Tiranë 1 prill 14:36
  1.300 €
 • 3 foto
  Shitet Saab viti 2010 2.0 benzine
  Vetura

  Shitet Saab viti 2010 2.0 benzine

  Shitet Saab i vitit 2010 motorr 2.0 benzine ne gjendje shum te mire motorrike,xhenerike dhe estetike

  Tiranë 1 prill 14:13
  2.500 €
 • 5 foto
  Okazion Saab 1.9 Nafte Vektor
  Vetura

  Okazion Saab 1.9 Nafte Vektor

  Shitet Saab Vektor Sport okazion. Ne super gjendje. E sapo targuar. Motorr 1.9 nafte. Super full. Le

  Tiranë 1 prill 12:48
  3.300 €
 • 9 foto
  Saab 93 okazion full option
  Vetura

  Saab 93 okazion full option

  Shitet Saab 93 super full option, kambio automatike, tapiceri lekure shume e paster, kroskot druri,

  Tiranë 1 prill 11:11
  7.500 €
 • 11 foto
  Saab benzin gaz automat
  Vetura

  Saab benzin gaz automat

  Saab 9-5 Aero 2.3 Turbo Sport 250kuaj fuqi Fabrike... Ngjyr blu e erret Sportwagon full full Disqe

  Tiranë 1 prill 02:44
  3.489 €
 • 5 foto
  Saab 9-5 turbo sport benzin gas automat super mjet
  Vetura

  Saab 9-5 turbo sport benzin gas automat super mjet

  Shes saab modeli 9-5 e sapo ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte tapiceri akull xhenerike motorrike

  Tiranë 1 prill 02:32
  4.600 €
 • 5 foto
  SUPER OKAZION ?‍♂️?‍♂️????
  Vetura

  SUPER OKAZION ?‍♂️?‍♂️????

  Shitet ose nderrohet Sabb 1.9 nafte kamjo manual serdilje me ngrohje letrat e paguar deri ne teto

  Tiranë 1 prill 02:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SAAB 9-3
  Vetura

  SAAB 9-3

  Shitet e gjitha ose me pjese , makina ne gjendje pune ,motorr 2,2 nafte. 125 hp Me dokumenta ok ka

  Tiranë 1 prill 01:20
  1.000 €
 • 10 foto
  saab 9-3 aero sport sedan 2004 2.0T benzin gaz
  Vetura

  saab 9-3 aero sport sedan 2004 2.0T benzin gaz

  saab 9-3 aero sport sedan 2004 2.0T benzin gaz ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike Cmi

  Tiranë 31 mars 17:26
  3.000 €
 • 5 foto
  Saab okazion/Nderrohet
  Vetura

  Saab okazion/Nderrohet

  Saab vektor motorr nafte 1.9 shum ekonomik ne super gjendje e ardhur nga gjermania e sapo targuar me

  Tiranë 16 mars 23:35
  3.050 €
 • 3 foto
  Saab Aero Shitet/Nderrohet
  Vetura

  Saab Aero Shitet/Nderrohet

  Saab 9-3 Aero Benzine-Gas. Euro 4. Impianti gazit i shkuajtur ne leje. Sedilje me memorje, kroskoti

  Tiranë 12 mars 03:55
  3.999 €
 • 9 foto
  Saab 95 griffin
  Vetura

  Saab 95 griffin

  Shitet Saab 95 griffin viti 1999. Vetura eshte ne gjendje shum te mir e posa ardhur nga zvicrra ne k

  Tiranë 23 shkurt 23:54
  1.000 €
 • 3 foto
  Saab 9-3 sport edition se
  Vetura

  Saab 9-3 sport edition se

  Shitet e gjitha ose per pjese MAKINAESHTE NE GJENDJE PUNE SHUME TE MIRE , duhet nderruar valvola egr

  Tiranë 21 shkurt 16:44
  1.000 €
 • 6 foto
  SAAB 9-5
  Vetura

  SAAB 9-5

  Shitet saab 9-5 2.2 nafte viti 2002 ...makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike ...

  Tiranë 12 shkurt 23:54
  3.200 €
 • 4 foto
  Shitet Saab 93 vector
  Vetura

  Shitet Saab 93 vector

  Shitet makina motori 1.9 nafte shum ekonomika makina eshte shum e mire si nga ana motorike edhe xhen

  Tiranë 11 shkurt 19:40
  4.800 €
 • 2 foto
  SAAB 9-3. 2.2 SUPER
  Vetura

  SAAB 9-3. 2.2 SUPER

  Shitet ose nderrohet ne gjendje shume te mire ,me letra deri ne shtator 2019 ska nevoje per sherbi

  Tiranë 16 janar 18:34
  1.300 €
 • 5 foto
  Saab shitet ndrohet +-
  Vetura

  Saab shitet ndrohet +-

  Saab 9-3 1.9 Nafte , viti 2006 , kambio manuale me 6 marshe shume ekonomike , klima , komanda ne tim

  Tiranë 13 janar 16:46
  3.600 €
 • 1 foto
  SAAB 9-3. 2.2 TID
  Vetura

  SAAB 9-3. 2.2 TID

  Super saab shitet ose nderrohet ska nevoje per sherbime sic shihet ne foto

  Tiranë 11 janar 23:45
  1.300 €
 • 4 foto
  Shitet makina
  Vetura

  Shitet makina

  Shitet makina SAAB 93 VECTOR Makina eshte ne gjendje shum te mire. Ka motor 1.9 nafte e gacme per

  Tiranë 22 maj 21:41
  6.000 €
 • 5 foto
  Saab 900s cаbriolet 2.0 Benzine/Gaz ose Ndrohet
  Vetura

  Saab 900s cаbriolet 2.0 Benzine/Gaz ose Ndrohet

  Shitet ose ndrohet Saab 900s cаbriolet 2.0 me impiant gazi. Ngjyre blu e erret. Kabrio. E mirmbajt

  Tiranë 13 maj 03:12
  1.500 €