Vetura
Tiranë

Saab | Vetura në shitje në Tiranë | Benzinë |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Shitet Saab
  Vetura

  Shitet Saab

  Saab viti 2002 automat 2000 benzine me dogan te paguar

  Tiranë 24 dhjetor 13:37
  1.800 €
 • 5 foto
  Saab 900 Cabrio
  Vetura

  Saab 900 Cabrio

  Shitet ventura Saab 900 Cabrio Makina eshte ne gjendje te mire me letra te paguara ,deri ne vitin 2

  Tiranë 4 prill 00:30
  999 €
 • 3 foto
  Shitet Saab viti 2010 2.0 benzine
  Vetura

  Shitet Saab viti 2010 2.0 benzine

  Shitet Saab i vitit 2010 motorr 2.0 benzine ne gjendje shum te mire motorrike,xhenerike dhe estetike

  Tiranë 1 prill 14:13
  2.500 €
 • 9 foto
  Saab 93 okazion full option
  Vetura

  Saab 93 okazion full option

  Shitet Saab 93 super full option, kambio automatike, tapiceri lekure shume e paster, kroskot druri,

  Tiranë 1 prill 11:11
  7.500 €
 • 9 foto
  Saab 95 griffin
  Vetura

  Saab 95 griffin

  Shitet Saab 95 griffin viti 1999. Vetura eshte ne gjendje shum te mir e posa ardhur nga zvicrra ne k

  Tiranë 23 shkurt 23:54
  1.000 €