Vetura
Tiranë

Saab | Vetura në shitje në Tiranë | Benzinë + Gaz |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Saab benzin gaz automat
  Vetura

  Saab benzin gaz automat

  Saab 9-5 Aero 2.3 Turbo Sport 250kuaj fuqi Fabrike... Ngjyr blu e erret Sportwagon full full Disqe

  Tiranë 23 janar 19:47
  3.489 €
 • 5 foto
  ?OKAZION GAZ / BENZIN ?
  Vetura

  ?OKAZION GAZ / BENZIN ?

  ✏ SAAB 9-3 aero ✏ motorr 2.0i GAZ/BENZIN ✏ KAMIO ATOMAT TIP TRONIK ✏OPSIONET - SAAB 9-3 AER

  Tiranë 5 dhjetor 08:01
  4.499 €
 • 0 foto
   Saab 2.3 Automat Benzine Gaz Probleme me Kambion
  Vetura

  Saab 2.3 Automat Benzine Gaz Probleme me Kambion

  Shes Saab te 1995 me motorr 2.3 Automat Benzine Gaz ( Bombula 80 litra). Makina eshte ne gjendje te

  Tiranë 15 shtator 15:28
  1.000 €
 • 3 foto
  Saab Aero Shitet/Nderrohet
  Vetura

  Saab Aero Shitet/Nderrohet

  Saab 9-3 Aero Benzine-Gas. Euro 4. Impianti gazit i shkuajtur ne leje. Sedilje me memorje, kroskoti

  Tiranë 28 qershor 09:08
  3.999 €
 • 3 foto
  Saab super okazion
  Vetura

  Saab super okazion

  Shitet saab 9.3 2000cc turbo shum e shpejt dhe ekonomike benzin gaz makina esht sapo ardhur nga sued

  Tiranë 5 qershor 13:05
  2.999 €
 • 6 foto
  Saab gas Benzinë nderrohet
  Vetura

  Saab gas Benzinë nderrohet

  Shitet deri në datën 25 maj se largohem nga Shqipëria.ne gjendje mirë me servise te sapo bera me vl

  Tiranë 19 maj 20:15
  2.300 €
 • 4 foto
  saab turbo tng
  Vetura

  saab turbo tng

  shitet saab 2.0 t benzin gaz full full cabrio me buton kondicjoner abs air bag sedilje lekure shum e

  Tiranë 6 maj 16:09
  3.400 €
 • 3 foto
  Jepet me qira 25€ dita
  Vetura

  Jepet me qira 25€ dita

  Jepen me qira makina 25 der 40€ saab benzin gas bmw 530 nafte

  Tiranë 3 prill 11:21
  25 €
 • 3 foto
  Saab 9-3 viti 2002 benzin- gaz
  Vetura

  Saab 9-3 viti 2002 benzin- gaz

  Shitet Saab 9-3 viti 2002 .2000cc benzine-gaz në gjendje shum të mirë të gjitha sherbimet e kryera

  Tiranë 3 prill 10:27
  2.700 €
 • 5 foto
  Saab 9-5 turbo sport benzin gas automat super mjet
  Vetura

  Saab 9-5 turbo sport benzin gas automat super mjet

  Shes saab modeli 9-5 e sapo ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte tapiceri akull xhenerike motorrike

  Tiranë 1 prill 02:32
  4.600 €
 • 10 foto
  saab 9-3 aero sport sedan 2004 2.0T benzin gaz
  Vetura

  saab 9-3 aero sport sedan 2004 2.0T benzin gaz

  saab 9-3 aero sport sedan 2004 2.0T benzin gaz ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike Cmi

  Tiranë 31 mars 17:26
  3.000 €
 • 5 foto
  Saab 900s cаbriolet 2.0 Benzine/Gaz ose Ndrohet
  Vetura

  Saab 900s cаbriolet 2.0 Benzine/Gaz ose Ndrohet

  Shitet ose ndrohet Saab 900s cаbriolet 2.0 me impiant gazi. Ngjyre blu e erret. Kabrio. E mirmbajt

  Tiranë 13 maj 03:12
  1.500 €