Vetura
Tiranë

Saab | Vetura në shitje në Tiranë | Naftë |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Saab 93 1.9 Tid Top gjendje
  Vetura

  Saab 93 1.9 Tid Top gjendje

  Shitet Saab 93 1.9 tid Nafte shum ekonomik viti 2005 Kamje manual 6 + 1 R Kamera para mrapa dvr me

  Tiranë 13 shkurt 13:41
  3.500 €
 • 5 foto
  SHITET SAAB 9 2.2 DIESEL VITI 2002 MANUALE OKAZION
  Vetura

  SHITET SAAB 9 2.2 DIESEL VITI 2002 MANUALE OKAZION

  Shitet Saab 9 2.2 diesel viti 2002, konsumii 6 l per 100 klm makina ka keto opsione klima bi- zona

  Tiranë 4 nëntor 15:49
  2.100 €
 • 11 foto
  SAAB 9-3, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 1.9 NAFTE
  Vetura

  SAAB 9-3, VITI 2006, AUTOMATIKE, MOTORR 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2006

  Tiranë 20 tetor 21:23
  4.300 €
 • 5 foto
  Saab ne gjendje perfekte
  Vetura

  Saab ne gjendje perfekte

  Shitet Saab 9-3 1.9 Disel, Automat; Lekure, Navigacion, Goma te reja, Ka Automatin (Kambion) e revid

  Tiranë 18 shtator 14:09
  5.200 €
 • 4 foto
  Saab 93
  Vetura

  Saab 93

  1.9 nafte

  Tiranë 9 shtator 12:39
  3.000 €
 • 3 foto
  Shitet e gjitha ose per pjese
  Vetura

  Shitet e gjitha ose per pjese

  Letrat sapo i kane mbaruar , ka nevoje per valvol egr dhe rivizion turboje , ne gjendje pune , shit

  Tiranë 5 shtator 10:38
  500 €
 • 5 foto
  Shitet nderrohet me motorr
  Vetura

  Shitet nderrohet me motorr

  Shitet saab ne gjendje pune motorr 2.2 nafte , ka nevoje per valvol egr , siguracioni ka mbaruar ta

  Tiranë 22 gusht 14:42
  500 €
 • 3 foto
  Saab
  Vetura

  Saab

  Ne gjendje shume te mire me motor 1.9 nafte

  Tiranë 16 gusht 12:24
  5.600 €
 • 3 foto
  Shitet saab ne gjendje pune
  Vetura

  Shitet saab ne gjendje pune

  Shitet saab 9-3 i vecante ,ka nevoje per valvol egr , kualidimi dhe taksat deri ne fund te gushtit

  Tiranë 12 gusht 20:56
  500 €
 • 4 foto
  Saab (93) 2.2 naft
  Vetura

  Saab (93) 2.2 naft

  ..

  Tiranë 8 gusht 16:38
  2.899 €
 • 0 foto
  SAAB 9-3
  Vetura

  SAAB 9-3

  Shitet SAAB 9-3, viti 06/2002. Motor nafte me zinxhire. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorr

  Tiranë 4 gusht 18:43
  1.999 €
 • 2 foto
  SHITET SAAB 2.2 SE
  Vetura

  SHITET SAAB 2.2 SE

  Shitet saab ,makina ne gjendje pune ,ka nevoje per valvol egr , taksat e kualidimi skadojne me 20 gu

  Tiranë 2 gusht 07:04
  500 €
 • 1 foto
  Shitet saab 2001
  Vetura

  Shitet saab 2001

  Shitet ne gjendje pune motorrike dhe xhenerike , makina ka nevoje per valvol EGR siguracioni ka mba

  Tiranë 30 korrik 23:03
  500 €
 • 0 foto
  Shitet / Ndërrohet.
  Vetura

  Shitet / Ndërrohet.

  Shitet SAAB 9-3 TID 2.2 Nafte , kambio manuale 5+1 marsha, fund viti 2003. Full Optional. Makina esh

  Tiranë 19 qershor 13:34
  3.300 €
 • 7 foto
  Saab 9-3
  Vetura

  Saab 9-3

  Shitet nderrohet edhe me motorr , makina ka nevoje per valvol egr , siguracioni ka skaduar , makina

  Tiranë 10 qershor 21:47
  800 Lek
 • 5 foto
  Saab 9-3 2.2 Nafte 2004
  Vetura

  Saab 9-3 2.2 Nafte 2004

  Shitet Saab 9-3 2.2 nafte.Viti 2004.Ngjyra:Gri e erret.Disqe 17 sport.Xhama elektrike para dhe mbrap

  Tiranë 30 maj 21:54
  2.500 €
 • 4 foto
  Shitet ose nderrohet Saab 9-3 motorr 2.2
  Vetura

  Shitet ose nderrohet Saab 9-3 motorr 2.2

  Shitet ose nderrohet , siguracioni ka mbaruar taksat e kualidimi deri ne gusht , makina ne gjendje p

  Tiranë 28 maj 00:38
  1.000 €
 • 6 foto
  SAAB 9-5
  Vetura

  SAAB 9-5

  Shitet saab 9-5 2.2 nafte viti 2002 ...makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike ...

  Tiranë 21 maj 23:40
  3.200 €
 • 5 foto
  Saab shitet ndrohet +-
  Vetura

  Saab shitet ndrohet +-

  Saab 9-3 1.9 Nafte , viti 2006 , kambio manuale me 6 marshe shume ekonomike , klima , komanda ne tim

  Tiranë 20 maj 09:48
  3.600 €
 • 5 foto
  Sab 1.9 Naft
  Vetura

  Sab 1.9 Naft

  Sab 1.9 naft automat f1 navi kseno lekur ...full.Pa dogan

  Tiranë 13 maj 09:22
  2.000 €
 • 4 foto
  Saab 9-3 dizel -01
  Vetura

  Saab 9-3 dizel -01

  SHITET OSE NDERROHET ME MOTORR /MAKINE MAKINA NE GJENDJE TE MIRE PUNE , I KA MBARUAR SIGURACIONI ,

  Tiranë 11 maj 14:23
  1.000 €
 • 1 foto
  SHITET NDERROHET SAAB 9-3
  Vetura

  SHITET NDERROHET SAAB 9-3

  Shitet ose nderrohet me marreveshje saab 9-3 motorr si opel zafira ,vectra , vauxhall , astra , 2,2

  Tiranë 8 prill 23:49
  1.000 €
 • 0 foto
   Saab 93 Vector
  Vetura

  Saab 93 Vector

  Shitet Saab 93 Vector 1.9 diesel Ne gjendje shum te mer xhenerike e gacme per cdo lloj prove Cmimi

  Tiranë 4 prill 11:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion nderrohet ose shitet
  Vetura

  Okazion nderrohet ose shitet

  Saab 93 Vit prodhimi 2000 Motorr me zinxhir 2 nafte TID super ekonomike(5.6 liltra 100km) Makina es

  Tiranë 4 prill 09:37
  1.500 €
 • 3 foto
  Mundesi nderrimi
  Vetura

  Mundesi nderrimi

  SAAB 93 VITI 2000 MOTORR ME ZINXHIR 2MIJSH NAFTE TID (EKONOMIKE 100KM 5.6 LITRA) MAKINA ESHT NE G

  Tiranë 4 prill 05:21
  1.600 €
 • 1 foto
  SAAB 9-3 SE
  Vetura

  SAAB 9-3 SE

  shitet ose nderrohet ,makina ne gjendje te mire kualidimi deri ne shtator 2019 , sigurAcioni +taksa

  Tiranë 3 prill 04:44
  1.500 €
 • 1 foto
  SAAB 9-3 SUPER 2.2
  Vetura

  SAAB 9-3 SUPER 2.2

  SHITET OSE NDERROHET ME - MB E 200,250 , ALFA ROMEO , GOLF 3 , ETJ , makina me dokumenta ok .gomat

  Tiranë 2 prill 00:42
  1.300 €
 • 1 foto
  SAAB 9-3 2.2 SUPER
  Vetura

  SAAB 9-3 2.2 SUPER

  Shitet per arsye mosperdorimi ska nevoje per asnje sherbim me dokumenta ok . vetem telefonata serioz

  Tiranë 1 prill 21:52
  1.200 €
 • 0 foto
  SUPER SAAB 9-3
  Vetura

  SUPER SAAB 9-3

  Shitet nderrohet saab 2.2 , ska nevoje per asnje sherbim , vetem telefonata serioze

  Tiranë 1 prill 14:36
  1.300 €
 • 5 foto
  Okazion Saab 1.9 Nafte Vektor
  Vetura

  Okazion Saab 1.9 Nafte Vektor

  Shitet Saab Vektor Sport okazion. Ne super gjendje. E sapo targuar. Motorr 1.9 nafte. Super full. Le

  Tiranë 1 prill 12:48
  3.300 €
 • 5 foto
  SUPER OKAZION ?‍♂️?‍♂️????
  Vetura

  SUPER OKAZION ?‍♂️?‍♂️????

  Shitet ose nderrohet Sabb 1.9 nafte kamjo manual serdilje me ngrohje letrat e paguar deri ne teto

  Tiranë 1 prill 02:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SAAB 9-3
  Vetura

  SAAB 9-3

  Shitet e gjitha ose me pjese , makina ne gjendje pune ,motorr 2,2 nafte. 125 hp Me dokumenta ok ka

  Tiranë 1 prill 01:20
  1.000 €
 • 5 foto
  Saab okazion/Nderrohet
  Vetura

  Saab okazion/Nderrohet

  Saab vektor motorr nafte 1.9 shum ekonomik ne super gjendje e ardhur nga gjermania e sapo targuar me

  Tiranë 16 mars 23:35
  3.050 €
 • 3 foto
  Saab 9-3 sport edition se
  Vetura

  Saab 9-3 sport edition se

  Shitet e gjitha ose per pjese MAKINAESHTE NE GJENDJE PUNE SHUME TE MIRE , duhet nderruar valvola egr

  Tiranë 21 shkurt 16:44
  1.000 €
 • 4 foto
  Shitet Saab 93 vector
  Vetura

  Shitet Saab 93 vector

  Shitet makina motori 1.9 nafte shum ekonomika makina eshte shum e mire si nga ana motorike edhe xhen

  Tiranë 11 shkurt 19:40
  4.800 €
 • 2 foto
  SAAB 9-3. 2.2 SUPER
  Vetura

  SAAB 9-3. 2.2 SUPER

  Shitet ose nderrohet ne gjendje shume te mire ,me letra deri ne shtator 2019 ska nevoje per sherbi

  Tiranë 16 janar 18:34
  1.300 €
 • 1 foto
  SAAB 9-3. 2.2 TID
  Vetura

  SAAB 9-3. 2.2 TID

  Super saab shitet ose nderrohet ska nevoje per sherbime sic shihet ne foto

  Tiranë 11 janar 23:45
  1.300 €
 • 4 foto
  Shitet makina
  Vetura

  Shitet makina

  Shitet makina SAAB 93 VECTOR Makina eshte ne gjendje shum te mire. Ka motor 1.9 nafte e gacme per

  Tiranë 22 maj 21:41
  6.000 €