Vetura
Tiranë

Saab | 9-5 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

9-5

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Saab benzin gaz automat
  Vetura

  Saab benzin gaz automat

  Saab 9-5 Aero 2.3 Turbo Sport 250kuaj fuqi Fabrike... Ngjyr blu e erret Sportwagon full full Disqe

  Tiranë 23 janar 19:47
  3.489 €
 • 8 foto
  Shitet Saab
  Vetura

  Shitet Saab

  Saab viti 2002 automat 2000 benzine me dogan te paguar

  Tiranë 24 dhjetor 13:37
  1.800 €
 • 6 foto
  SAAB 9-5
  Vetura

  SAAB 9-5

  Shitet saab 9-5 2.2 nafte viti 2002 ...makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike ...

  Tiranë 21 maj 23:40
  3.200 €
 • 3 foto
  Jepet me qira 25€ dita
  Vetura

  Jepet me qira 25€ dita

  Jepen me qira makina 25 der 40€ saab benzin gas bmw 530 nafte

  Tiranë 3 prill 11:21
  25 €
 • 5 foto
  Saab 9-5 turbo sport benzin gas automat super mjet
  Vetura

  Saab 9-5 turbo sport benzin gas automat super mjet

  Shes saab modeli 9-5 e sapo ardhur nga zvicra ne gjendje perfekte tapiceri akull xhenerike motorrike

  Tiranë 1 prill 02:32
  4.600 €
 • 9 foto
  Saab 95 griffin
  Vetura

  Saab 95 griffin

  Shitet Saab 95 griffin viti 1999. Vetura eshte ne gjendje shum te mir e posa ardhur nga zvicrra ne k

  Tiranë 23 shkurt 23:54
  1.000 €