Vetura
Tiranë

Toyota | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  TOYOTA IQ, K.AUTOMATIKE? 2009, 117.000 Km
  Vetura

  TOYOTA IQ, K.AUTOMATIKE? 2009, 117.000 Km

  TOYOTA IQ , KAMBIO AUTOMATIKE , VITI 2009 ✅ MOTORR 1.0 BENZINE , 117.000 KM ME LIBER SHERBIMESH âœ

  Tiranë Sot, 21:11
  5.490 €
 • 10 foto
  TOYOTA RAV4? ME DOGANE, 2.2 NAFTE , 2006
  Vetura

  TOYOTA RAV4? ME DOGANE, 2.2 NAFTE , 2006

  TOYOTA RAV4 🚘 VITI DHJETOR 2006 ✅ MOTORR 2.2 NAFTE ( D-4D) 4X4 ✅ 157.000 KM ME LIBER SHERBIMESH

  Tiranë Sot, 21:10
  6.990 €
 • 11 foto
  TOYOTA RAV4 K.AUTOMATIKE 2007, 2.0 BENZIN 8200 EUR
  Vetura

  TOYOTA RAV4 K.AUTOMATIKE 2007, 2.0 BENZIN 8200 EUR

  TOYOTA RAV4 🚘 KAMBIO AUTOMATIKE ✅ VITI 2007 ✅ MOTORR 2.0 BENZINE ( E PERSHTATSHME PER IMPIANT GA

  Tiranë Sot, 21:10
  8.200 €
 • 1 foto
  Okazion!Toyota Corolla automatic 1.4 naft
  Vetura

  Okazion!Toyota Corolla automatic 1.4 naft

  Shitet Toyota Corolla automatike 1.4 naft,motorr me zinxhir.makina eshte me tre porta dhe ne gjendje

  Tiranë Sot, 21:10
  3.400 €
 • 4 foto
  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-AUTOMAT-VIT-2006-??
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-AUTOMAT-VIT-2006-??

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-AUTOMAT-VIT-2006-I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-🇩🇪,ME DOGAN TE PAGUAR,MAK

  Tiranë Sot, 20:51
  4.300 €
 • 5 foto
  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2006-??
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2006-??

  Toyota Corolla 1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2006-I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-🇩🇪,ME DOGAN TE PAGUAR,MAK D

  Tiranë Sot, 20:51
  3.700 €
 • 5 foto
  Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2009-??
  Vetura

  Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2009-??

  Toyota Yaris1.4-NAFT-D-4D-MANUAL-VIT-2009-2010,i SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA-🇩🇪,ME DOGAN TE PAGUAR,MAK

  Tiranë Sot, 20:51
  4.300 €
 • 7 foto
  Toyota Yaris 1.4 Nafte MANUALE
  Vetura

  Toyota Yaris 1.4 Nafte MANUALE

  E sapo ardhur Dogana e paguar Full option

  Tiranë Sot, 20:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Toyota Corolla 1.4 Nafte
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 Nafte

  Dogana e paguar Sapo ardhur nga Gjermania Sensore Parkimi

  Tiranë Sot, 20:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 MANUALE.
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 MANUALE.

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006.. Mjeti ka gjendje perfekte.

  Tiranë Sot, 20:17
  3.700 €
 • 10 foto
  Toyota Corolla 1.4 naft 2005 Manuale. Sapotarguar
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 naft 2005 Manuale. Sapotarguar

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 sapo ardhur dhe sapo targuar me letra per nje vit. Mjeti ka gjendj

  Tiranë Sot, 20:17
  4.400 €
 • 8 foto
  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 Manuale
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2006 Manuale

  Toyota corolla 1.4 naft viti 2006 mjeti ka gjendje perfekte. Ka 4 goma te reja. Abs. Vcs. Esp. Klima

  Tiranë Sot, 20:17
  4.200 €
 • 11 foto
  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Automat.
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Automat.

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Automat mjeti ka gjendje perfekte ka 4 gomate reja te sapovena. Ab

  Tiranë Sot, 20:17
  4.300 €
 • 10 foto
  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Manuale.
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Manuale.

  Toyota Corolla 1.4 naft viti 2005 Manuale. E sapo ardhur me dogane te pagume. Mjeti ka gjendje te sh

  Tiranë Sot, 20:17
  4.000 €
 • 2 foto
  Yaris 1.5benzine hybrid
  Vetura

  Yaris 1.5benzine hybrid

  1.5b hybrid e Sa Po ardhur me dogan

  Tiranë Sot, 20:04
  10.500 €
 • 4 foto
  Yaris 1.4 nafte vit 2008
  Vetura

  Yaris 1.4 nafte vit 2008

  1.4 nafte manual vit 2008 me dogan

  Tiranë Sot, 20:03
  3.200 €
 • 5 foto
  Rav4 2.2 nafte manuale
  Vetura

  Rav4 2.2 nafte manuale

  2.2 nafte manuale vit 2006 me dogan

  Tiranë Sot, 20:03
  6.000 €
 • 4 foto
  Yaris,1.4 nafte,manual, 3750 euro, Super ekonomike
  Vetura

  Yaris,1.4 nafte,manual, 3750 euro, Super ekonomike

  Toyota Yaris 2006 1.4 nafte manuale.viti prodhimit 2006, Kondicioner, radio-CD, abs + 9 airbag, pasq

  Tiranë Sot, 19:57
  3.750 €
 • 3 foto
  Tojota 2010 naft 1.4 Okazion 5900 euro kovertim
  Vetura

  Tojota 2010 naft 1.4 Okazion 5900 euro kovertim

  Tojota viti 2010 naft 1.4 sa po ka ardhur esht me dogan te paguar cmimi 5900 euro pranoj dhe koverti

  Tiranë Sot, 19:57
  5.900 €
 • 11 foto
  Shitet Toyota Rav 4
  Vetura

  Shitet Toyota Rav 4

  Shitet Toyota Rav 4 MOTORR 2,2 ,4×4 D.CAT ME D JESHILE, ardhur nga Zvicra,ne gjendje super.Viti pro

  Tiranë Sot, 19:52
  7.200 €
 • 5 foto
  toyota avensis
  Vetura

  toyota avensis

  toyota avensis 1.6 benzin gaz ngjyre gold e 2019 tavan i zi disqe pasqyra me palosje sensor shiu per

  Tiranë Sot, 19:43
  4.200 €
 • 10 foto
  Toyota prius viti 2007 hydrogen automatike
  Vetura

  Toyota prius viti 2007 hydrogen automatike

  Shitet toyota prius Viti prodhimit 2007 Makine hibride plus benzine 1.5 Super e kompleturar si maki

  Tiranë Sot, 19:41
  7.300 €
 • 7 foto
  Toyota yaris 2007 1.4 nafte manuale ??
  Vetura

  Toyota yaris 2007 1.4 nafte manuale ??

  Shitet toyota yaris Viti prodhimit 2007 Motorr 1.4 nafte Kambio manuale 5+1 marshe E sapo ardhur m

  Tiranë Sot, 19:40
  4.000 €
 • 6 foto
  TOYOTA COROLLA 1.6 GAZ/BENZIN VIT 2007
  Vetura

  TOYOTA COROLLA 1.6 GAZ/BENZIN VIT 2007

  Shes toyota corolla 1.6 benzin /gaz . e ardhur nga gjermania makina edhte ne gjendje perfekte nuk ka

  Tiranë Sot, 19:29
  3.599 €
 • 0 foto
  Toyota Corrolla 1.4-NAFT-MANUAL-VITI-06-07
  Vetura

  Toyota Corrolla 1.4-NAFT-MANUAL-VITI-06-07

  Toyota Corrolla 1.4-NAFT-MANUAL-VITI-06-07-I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR,

  Tiranë Sot, 19:26
  4.000 €
 • 9 foto
  Toyota IQ me 37.000 KM !!!
  Vetura

  Toyota IQ me 37.000 KM !!!

  Shitet Toyota IQ 2010 1.0 benzin ne super gjendje sic e shikoni eshte me 37.000 km ,makina nuk asnje

  Tiranë Sot, 19:24
  5.999 €
 • 9 foto
  Toyota Corolla 1.4 Nafte ? Automat ?
  Vetura

  Toyota Corolla 1.4 Nafte ? Automat ?

  SHITET - Toyota Corolla 1.4 Nafte . Viti 2005 . Kambio Automat . Me 167.450 km origjinale. E sapoar

  Tiranë Sot, 19:24
  4.300 €
 • 0 foto
  Toyota Korola 1.4 nafte Viti :2006
  Vetura

  Toyota Korola 1.4 nafte Viti :2006

  Toyota Korola 1.4 nafte Viti :2006 Kamio manuale Klm 210.000 Me liber sherbimi Te gjitha sherbimet

  Tiranë Sot, 18:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Toyota Rav 4 Automat 2009.
  Vetura

  Toyota Rav 4 Automat 2009.

  Toyota Rav 4 Automat Viti :15.09.2009 Kamio automat Klm 144.000 me liber servisi Xhama te erret orig

  Tiranë Sot, 18:58
  11.200 €
 • 1 foto
  Kompresor gomash 12v orgjinal i Toyota Rav4 2009
  Vetura

  Kompresor gomash 12v orgjinal i Toyota Rav4 2009

  Shes kompresor gomash 12 volt orgjinal i Toyota Rav 4 2009. Kompresori eshte i ri pa perdorur. Persh

  Tiranë Sot, 18:57
  40 Lek
 • 8 foto
  Toyota Auris 1.6 benxine 2008
  Vetura

  Toyota Auris 1.6 benxine 2008

  Sitet full option super gjendj⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

  Tiranë Sot, 18:42
  5.400 €
 • 9 foto
  AVENSIS 1.8 benxin AUTOMAT
  Vetura

  AVENSIS 1.8 benxin AUTOMAT

  Shitet,toyota avensis,FULL ,drita xenon,sedile me ngrohje,klima dixhitale,sensor shiu per fshiresen+

  Tiranë Sot, 18:41
  5.100 €
 • 8 foto
  TOYOTA YARIS 1.0 BENXIN+GAZ SUPER EKONOMIKEEEEEEEE
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.0 BENXIN+GAZ SUPER EKONOMIKEEEEEEEE

  Shes toyota yaris 1.0 benxin + gaz impjanti montuar ne itali para 6 muajsh me 5 vjet garanci.ME 3 MI

  Tiranë Sot, 18:36
  5.200 €
 • 11 foto
  SHITET NDROHET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE
  Vetura

  SHITET NDROHET TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE

  SHITET OSE NDERROHET -TOYOTA AURIS 1.4 DIESEL - MODEL D4D- VITI- 2007 - KM 146.000 >>NGJYRA SH

  Tiranë Sot, 18:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET NDROHET TOYOTA RAV 4 AUTOMAT DIEZEL 2010
  Vetura

  SHITET NDROHET TOYOTA RAV 4 AUTOMAT DIEZEL 2010

  🇩🇪🇩🇪 SHITET OSE NDERROHET- TOYOTA. RAV 4.>> 2.2 D-CAT ME D JESHILE SUPER EKONOMIKE<<&lt

  Tiranë Sot, 18:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION—Toyota Prius Gaz Benzin Hybrid 1.4
  Vetura

  OKAZION—Toyota Prius Gaz Benzin Hybrid 1.4

  Shitet toyota okazion Kambio automat, Super full super gjendje 4 mij lek gaz 100km

  Tiranë Sot, 18:11
  5.900 €
 • 11 foto
  Toyota corolla nafte
  Vetura

  Toyota corolla nafte

  Shes makinen toyota corolla 2.0 nafte shum EKONOMIKE dhe shum komode ,, makina ka 224,669 mij kilome

  Tiranë Sot, 18:03
  3.500 €
 • 10 foto
  Toyota rav 4 automatike nafte 2.2 4x4
  Vetura

  Toyota rav 4 automatike nafte 2.2 4x4

  Shitet automjet toyota rav4 dhjetor 2010, km 182 mij , makina eshte me dogane te paguar , e targuar

  Tiranë Sot, 18:03
  13.200 €
 • 8 foto
  TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE SUPER EKONOMIKE
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE SUPER EKONOMIKE

  Toyota Yaris 1.4 Naft dale ne 2003 e sapo ardhur, me dogan te paguar.me goma te reja. me kondicioner

  Tiranë Sot, 17:53
  2.900 €
 • 8 foto
  TOYOTA COROLLA 2.0 D4-D Linea Sol/ Compact
  Vetura

  TOYOTA COROLLA 2.0 D4-D Linea Sol/ Compact

  TOYOTA COROLLA 2.0 D4-D Linea Sol/ Compact Kamio manuale VITI Dhjetor/2006 E sapoardhur dhe me doga

  Tiranë Sot, 17:53
  4.000 €
 • 6 foto
  Toyota Yaris okazion
  Vetura

  Toyota Yaris okazion

  shitet toyota yaris viti 2007 1.4 naft manual makina esht me dogane te paguar makina esht ne gjendje

  Tiranë Sot, 17:53
  4.300 €
 • 5 foto
  Toyota RAW 4 2.2 D-CAT Viti 2007
  Vetura

  Toyota RAW 4 2.2 D-CAT Viti 2007

  Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja......: Klima KM..........:

  Tiranë Sot, 17:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion sapo ardhur
  Vetura

  Okazion sapo ardhur

  Toyota corolla verso viti 2005 me 197 mij km ne super gjendje ...makina sapo ka ardhur nga italia me

  Tiranë Sot, 17:48
  3.900 €
 • 4 foto
  CORROLA 1.4 NAFT AUTOMAT
  Vetura

  CORROLA 1.4 NAFT AUTOMAT

  SHES TOYOTA CORROLA 1.4 NAFT KAMBIO AUTOMATIKE VITI 12.2006 ME DOGANE E ARDHUR DT 16 09 2019.MAKINA

  Tiranë Sot, 17:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TOYOTA RAV4 Mundesi Nderrimi
  Vetura

  TOYOTA RAV4 Mundesi Nderrimi

  Rav 4 .2.2. Nafte. Me marsha manuale. Gjendje perfekte. Letrat per 1 vit. Drita led,te gjatat dhe te

  Tiranë Sot, 17:26
  8.000 €
 • 8 foto
  Toyota corolla 1.4 naft automat
  Vetura

  Toyota corolla 1.4 naft automat

  Shitet ✅toyota corolla 1.4 naft ✅e sa po ardhur ✅me dogan te paguar ✅kambjo automat ✅k

  Tiranë Sot, 17:14
  3.900 €
 • 11 foto
  Toyota yaris 1.4 dizel kamje manuale
  Vetura

  Toyota yaris 1.4 dizel kamje manuale

  ✅shitet toyota yaris ✅1.4 dizel e sa po ardhur ✅me dogan te paguar ✅viti prodhimit 2008 â

  Tiranë Sot, 17:14
  4.200 €
 • 11 foto
  ?️TOYOTA RAV 4 2.2 DIESEL D-CAT
  Vetura

  ?️TOYOTA RAV 4 2.2 DIESEL D-CAT

  🔸️TOYOTA RAV 4 2.2 DIESEL D-CAT 🔸️TEL: 0682002529 🔸️2.2 NAFTE 🔸️START/STOP( KEYLESS) 🔸️VI

  Tiranë Sot, 16:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Okazion.. Toyota RAV 4 naft viti 2008...Sapoardhur
  Vetura

  Okazion.. Toyota RAV 4 naft viti 2008...Sapoardhur

  Super Okazion.. Shitet Toyota RAV 4 naft viti 2008... Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerik

  Tiranë Sot, 16:02
  6.500 €
 • 3 foto
  Shitet Toyota Rav4
  Vetura

  Shitet Toyota Rav4

  Shitet Toyota Rav4+2 pal goma

  Tiranë Sot, 15:47
  7.000 €