Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Tiranë | Targa Kosovare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  VW Touran 1.9 TDI viti 2007 me 6 shpejtesi
  Vetura

  VW Touran 1.9 TDI viti 2007 me 6 shpejtesi

  Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe nuk ka nevoje per shpenzime shtese .

  Tiranë 18 shtator 20:20
  3.500 €
 • 6 foto
  VW Pasat 1.9
  Vetura

  VW Pasat 1.9

  Pasat 1.9 T(DI) e kuqe viti 2000, kondicioner klima,

  Tiranë 15 shtator 10:45
  1.900 €
 • 0 foto
  Kombi T5 1.9 TDI Klim AC Tabela te Gjermanis
  Vetura

  Kombi T5 1.9 TDI Klim AC Tabela te Gjermanis

  Shes Kombi T5 1.9 TDI Dizel ne gjendje shum te mir Klim Ac gjama me rrymê Kombi gjindet ne Kosovë V

  Tiranë 15 korrik 08:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Shes Golf 2 1.9 Dizell 4 gumat e reja te dimnit fellne tmira 15she muzik tmir mundesi ndrrimi vetem

  Tiranë 3 prill 03:57
  1.850 €
 • 3 foto
  Kerr i vjedhur
  Vetura

  Kerr i vjedhur

  Pershendetje.. Jam Leotrim Alijaj nga Gjakova - Kosova Me daten 25 tetor me eahte vjedhur kerri golf

  Tiranë 2 prill 14:20
  500 €
 • 3 foto
   Shes golf 2 1.6 turbo dizel Komuna obilic
  Vetura

  Shes golf 2 1.6 turbo dizel Komuna obilic

  Shes golf 2 turbo dizel 16 regjistrim 6 muj vetura esh pa as ni problem wechapp +37744806876 komu

  Tiranë 2 prill 05:44
  950 €
 • 9 foto
  Volkswagen Karmann Ghia
  Vetura

  Volkswagen Karmann Ghia

  Shes volkswagen karmann ghia te vitit 1970 Ne gjendje perfekte Motori boxer 1600cc 51 PS 100% orgjin

  Tiranë 1 prill 20:01
  Me Marrveshje