Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Tiranë | Targa Kosovare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  VW JETTA 1.4 TSI AUTOMATIK 2019
  Vetura

  VW JETTA 1.4 TSI AUTOMATIK 2019

  • VW Volkswagen
  • Jetta
  • Benzin
  • 130 000 - 139 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Tiranë 23 janar 19:28
  16.900 €
 • 6 foto
  Passat 3c 1.9 tdi manual 2008
  Vetura

  Passat 3c 1.9 tdi manual 2008

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Nafte
  • 300 000 - 349 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Tiranë 29 dhjetor 2023 18:02
  2.300 €
 • 1 foto
  Goma dhe disqe hekri 150
  Vetura

  Goma dhe disqe hekri 150

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Tiranë 23 dhjetor 2023 21:33
  150 Lek
 • 3 foto
  Vw LT 2.8 TDI
  Vetura

  Vw LT 2.8 TDI

  • VW Volkswagen
  • LT
  • Nafte
  • 400 000 - 449 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Tiranë 6 shtator 2023 01:53
  1 €
 • 1 foto
  Makine ne Shitje
  Vetura

  Makine ne Shitje

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Tiranë 23 gusht 2023 17:31
  2.300 €
 • 11 foto
  caddy 2010 nga Kosova
  Vetura

  caddy 2010 nga Kosova

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Tiranë 4 qershor 2023 14:36
  5.500 €
 • 9 foto
  Volkswagen Touareg 3.0 Diesel
  Vetura

  Volkswagen Touareg 3.0 Diesel

  • VW Volkswagen
  • Touareg
  • Nafte
  • 180 000 - 189 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Tiranë 28 maj 2023 19:13
  13.500 €
 • 10 foto
  OKAZION
  Vetura

  OKAZION

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Tiranë 17 maj 2023 23:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Golf 7 look GTI 7.5 viti 2014 2.0 TDI nafte
  Vetura

  Golf 7 look GTI 7.5 viti 2014 2.0 TDI nafte

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Nafte
  • 170 000 - 179 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Tiranë 5 maj 2023 16:03
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Caddy
  Vetura

  Caddy

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Nafte
  • 10 000 - 14 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Tiranë 25 prill 2023 00:50
  1 €
 • 4 foto
  golf 4 1.9 naft shum ekonomik
  Vetura

  golf 4 1.9 naft shum ekonomik

  • VW Volkswagen
  • T4 të tjera
  • Nafte
  • 40 000 - 44 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Tiranë 16 prill 2023 13:47
  150.000 Lek
 • 12 foto
  CRAFTER me FRIZ
  Vetura

  CRAFTER me FRIZ

  • VW Volkswagen
  • Crafter
  • Nafte
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Tiranë 17 shkurt 2023 14:15
  10.000 €