Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Vetura në shitje në Tiranë | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  VW GOLF MK5
  Vetura

  VW GOLF MK5

  SHES VS GOLF MK5 2.0 NAFTE (NE GJENDJE PERFEKTE PA RRJEDHJE UJI APO VAJI) 12/2004 MODELI HIGHLINE

  Tiranë 22 korrik 23:16
  5.800 €
 • 0 foto
  VW LT35.2.4Naft2005Dopjo Gome Teograf.Okazion
  Vetura

  VW LT35.2.4Naft2005Dopjo Gome Teograf.Okazion

  Okazion Shitet Furgoni VW LT 35.2.4Naft 2005 -2006 Manual.Dopjo Gome Furgoni I Gjat Srs Abs Esp Ful

  Tiranë 22 korrik 23:14
  1 €
 • 1 foto
  VW Lt35.Naft2005dopjo gome.full servis super4.499E
  Vetura

  VW Lt35.Naft2005dopjo gome.full servis super4.499E

  Okazion VW LT 35.2.4Naft I Verdhe Manual 210.000Km Origjinale dopjo gome goma 90/ goma Me C goma pes

  Tiranë 22 korrik 23:12
  4.490 €
 • 11 foto
  Passat CC R-Line Nafte FULL
  Vetura

  Passat CC R-Line Nafte FULL

  Volkswagen Passat CC R-Line Diesel 2.0 Bluemotion FULL OPTION Kambio Automatike DSG Pilot Automati

  Tiranë 22 korrik 23:09
  18.000 €
 • 6 foto
  VW Golf 6 Okazion
  Vetura

  VW Golf 6 Okazion

  Golf 6 2.0 TDI, Automat DSG me 226000 km origjinale, sensor parkimi si mbrapa dhe par,sedilje me ngr

  Tiranë 22 korrik 23:01
  6.500 €
 • 3 foto
  VOLKSWAGEN PASSAT COMFORTLINE 2.01 TDI FULL OPTION
  Vetura

  VOLKSWAGEN PASSAT COMFORTLINE 2.01 TDI FULL OPTION

  Shitet vw passat comfortline 2.01 TDI, me 1 bosht,full opsions, viti i prodhimit Maj 2007,blere dire

  Tiranë 22 korrik 22:58
  6.500 €
 • 10 foto
  Passat 2.0 tdi 5400 ?
  Vetura

  Passat 2.0 tdi 5400 ?

  Shitet passat me portobagazh .. Motor:2.0 tdi -nafte.. Viti: 2006 .186000 KM.. Ngjyra :blu me nuanca

  Tiranë 22 korrik 22:56
  5.400 €
 • 3 foto
  golf 7 2.0 tdi 2016
  Vetura

  golf 7 2.0 tdi 2016

  shitet per atsye mosperdorimika bere shume pak km full opsiona ka nje vite garanci te plote nga fabr

  Tiranë 22 korrik 22:55
  17.600 €
 • 10 foto
  PASSAT CC 2.0 TDI VITI 2008
  Vetura

  PASSAT CC 2.0 TDI VITI 2008

  Xhama te zinj orgjinal, Sallon lekure, Serdilje me ngrohje dhe ajer, Navigator, Amortizator elektri

  Tiranë 22 korrik 22:55
  9.300 €
 • 6 foto
  Volkswagen passat
  Vetura

  Volkswagen passat

  Motori 1.9 tdi 6 marshe gjendja shum e mir.

  Tiranë 22 korrik 22:53
  3.500 €
 • 4 foto
  Shitet VW Golf Plus 1.9
  Vetura

  Shitet VW Golf Plus 1.9

  Shitet Volkswagen Golf Plus motorr 1.9 nafte. Makina eshte e vitit 2005 me kambio automatike DSG, kl

  Tiranë 22 korrik 22:46
  5.200 €
 • 7 foto
  Tiguan 2.0
  Vetura

  Tiguan 2.0

  VW Tiguan HighLine s 2008-2009 2.0 Nafte 188.700 km Full Options Disqe sport Gomat 90% te reja Drita

  Tiranë 22 korrik 22:37
  10.000 €
 • 7 foto
  Gof 5 Automat 1.9 Naft
  Vetura

  Gof 5 Automat 1.9 Naft

  Makina nuk ka nevoj per asnje sherbim gjendja perfekt !!! Luk GTI

  Tiranë 22 korrik 22:36
  5.200 €
 • 7 foto
  Shitet Golf 5 Okaziiioonn... super gjendje
  Vetura

  Shitet Golf 5 Okaziiioonn... super gjendje

  Golf 5 manual 1.9 tdi 2008 me letra deri ne janat 2020 Manual Naftë Ngjyra blu perle , shum pak e pe

  Tiranë 22 korrik 22:33
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Passat Lungoo
  Vetura

  VW Passat Lungoo

  VW passat Lungo 2013 117.000 km full sherbimet e kryera goma te reja 100% disqe alumuni semdilje me

  Tiranë 22 korrik 22:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet VW Passat Lungo 2013
  Vetura

  Shitet VW Passat Lungo 2013

  VW passat Lungo 2013 117.000 km full 2.5 benzine motorr i thjesht pershtatet 100% me gaz sherbimet

  Tiranë 22 korrik 22:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW passat 2.5 2013 110.000km
  Vetura

  VW passat 2.5 2013 110.000km

  VW passat 2013 112.000 km full sherbimet e kryera goma te reja disqe alumuni semdilje me ngroh

  Tiranë 22 korrik 22:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  VW Golf 1.9 naft 2008
  Vetura

  VW Golf 1.9 naft 2008

  Golf 5 manual 1.9 tdi 2008 me letra deri ne janat 2020 Manual Naftë Ngjyra blu perle Makina ka 1 mu

  Tiranë 22 korrik 22:33
  4.800 €
 • 8 foto
  Golf 5 .Model 2009 .
  Vetura

  Golf 5 .Model 2009 .

  Super i mbajtur.Kilometra origjinale.

  Tiranë 22 korrik 22:32
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike
  Vetura

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike \"Landi Renzo\" 168.000 Km Origjinale Nr Cel:+355694869825

  Tiranë 22 korrik 22:19
  3.500 €
 • 7 foto
  Okazion vw sharan
  Vetura

  Okazion vw sharan

  Ne gjendje perfekte ska nevoj x asgje nga pjest xhenerike kontaktoni ne Whatts App sepse ndodhem jas

  Tiranë 22 korrik 22:18
  1.600 €
 • 10 foto
  OKAZION VW Touran 1.9 TDI viti 2004
  Vetura

  OKAZION VW Touran 1.9 TDI viti 2004

  Shitet VW Touran 1.9 TDI me (I) te kuqe manuale 6+R..E sapotarguar me letra te gjitha per nje vit..E

  Tiranë 22 korrik 22:05
  4.300 €
 • 7 foto
  Volkswagen Polo 2003
  Vetura

  Volkswagen Polo 2003

  Makina eshte ne gjendje perfekte. Motorri eshte 1,2 benzin. Letrat jane te bera deri ne prill 2020.

  Tiranë 22 korrik 22:02
  2.550 €
 • 12 foto
  Touran 2010
  Vetura

  Touran 2010

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2010 Kilometra: 160.000 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë 22 korrik 21:51
  8.700 €
 • 8 foto
  Touran 2010
  Vetura

  Touran 2010

  Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2010 Kilometra: 160.000 km Numri Cilindrave 4-Cilindra Kamio :

  Tiranë 22 korrik 21:51
  9.800 €
 • 11 foto
  VW JETTA  GLI  LINE  2013 BENXINE
  Vetura

  VW JETTA GLI LINE 2013 BENXINE

  VW JETTA 2013 BENXINE 56 MIJE MILJE KAMBIO MANUALE START & STOP KEYS LES GO KAMERA ORIGJINALE

  Tiranë 22 korrik 21:50
  10.500 €
 • 6 foto
  Shitet polo sdi 1.9
  Vetura

  Shitet polo sdi 1.9

  Shitet polo sdi me dekumenta te rregullta shum e pastert si nga brenda ashtu edhe per jashta sallon

  Tiranë 22 korrik 21:43
  2.000 €
 • 0 foto
  Shitet polo benzine super gjendje
  Vetura

  Shitet polo benzine super gjendje

  Polo 1.4 benzin 2001 letrat deri ne shkurt 2020... shitet per arsye se kam ble makin tjeter... blere

  Tiranë 22 korrik 21:38
  1.450 €
 • 3 foto
  Okazion passat ccviti2013
  Vetura

  Okazion passat ccviti2013

  Makina eshte ne gjendje perfekte letra te pagura per nje vit shum ekonomike bluemotion stop and sta

  Tiranë 22 korrik 21:13
  13.000 €
 • 5 foto
  Shitet golf 5
  Vetura

  Shitet golf 5

  Shitet golf 5 me motorr 1.9 nafte me letra shqiptare look gt

  Tiranë 22 korrik 21:12
  4.400 €
 • 5 foto
  Volsvagen Pasat 2.5 Nafte Viti 2002 Automat 4x4
  Vetura

  Volsvagen Pasat 2.5 Nafte Viti 2002 Automat 4x4

  Shitet Volsvagen Pasat Motorr 2.5 Nafte Viti 2002 Kamjo Automatike klima sallon lekure baxha sensor

  Tiranë 22 korrik 21:07
  2.999 €
 • 5 foto
  Vw Turan - automat ?-viti 2006-2007
  Vetura

  Vw Turan - automat ?-viti 2006-2007

  Turan kamio automat , viti 2006-2007 , navi , sedilet me ngrohje ,sensor mbrapa ,xhamat e zinj jeshi

  Tiranë 22 korrik 20:58
  4.600 €
 • 8 foto
   VW Passat - automat -? viti - 2006-2007
  Vetura

  VW Passat - automat -? viti - 2006-2007

  Vw passat ,viti 2006 -2007 ,kamio automat , sensor para dhe mbrapa origjinal , pilot automatik , ko

  Tiranë 22 korrik 20:58
  6.200 €
 • 8 foto
  Golf 6 automat ? viti 2008- 2009
  Vetura

  Golf 6 automat ? viti 2008- 2009

  Golf 6 kamio automat , viti 2009 -2010 , sensor mbrapa , ekran i madh , kompjuter bordi , xhamat e e

  Tiranë 22 korrik 20:58
  8.200 €
 • 12 foto
  Golf 5 automat GT ? -viti 2008-2009
  Vetura

  Golf 5 automat GT ? -viti 2008-2009

  Golf 5 ,kamio automat ,sedile lekure me ngrohje ,sensor mbrapa , baxha , xhamat e erret jeshil origj

  Tiranë 22 korrik 20:58
  6.300 €
 • 10 foto
  Vw golf 7
  Vetura

  Vw golf 7

  Makina disponon keto opsione: Motorr 1.6 tdi bluemotion Kamio manual 6 marsh Xhama te zinj origjina

  Tiranë 22 korrik 20:58
  10 €
 • 9 foto
  VW Golf GTI. 2011. Automat. Super gjendje.
  Vetura

  VW Golf GTI. 2011. Automat. Super gjendje.

  Shitet golf GTI (2.0 benzin) automatik i sapo ardhur. Makines i jan bere te gjitha sherbimet ska nev

  Tiranë 22 korrik 20:57
  10.000 €
 • 7 foto
  Shitet Golf 5 1.9 okazion
  Vetura

  Shitet Golf 5 1.9 okazion

  Golf 5 viti 2005 1.9 nafte shum ekonomik.me kondicioner funksional.me goma te reja disqe 17,ne gjend

  Tiranë 22 korrik 20:47
  3.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet Golf 6 Diesel Automat
  Vetura

  Shitet Golf 6 Diesel Automat

  Shotet Golf 6 2.0 Diesel Automat +- tronic ngjyr e Zez Metalizzato ,Abs,Srs,Esp,Clima Dixhitale,Sens

  Tiranë 22 korrik 20:42
  8.600 €
 • 5 foto
  Okazion!! Golf 5 Plus 1.9 TDI 07 Automat!!
  Vetura

  Okazion!! Golf 5 Plus 1.9 TDI 07 Automat!!

  Okazion. Golf 5 Plus viti 2007 Automat motorr 1.9 naft, motorri me i mir dhe super ekonomik. Ka 195

  Tiranë 22 korrik 20:41
  4.990 €
 • 9 foto
  Golf 6 2.0 nafte e sapo ardhur me dogan 6200 euro
  Vetura

  Golf 6 2.0 nafte e sapo ardhur me dogan 6200 euro

  Cmimi eshte okazion per pak kohe . Makina eshte ne gjendje perfekte , te gjitha sherbimet e kryera j

  Tiranë 22 korrik 20:36
  6.200 €
 • 3 foto
  OKAZION, VW Touran 2006, Manuale, 6+1, 3700Euro
  Vetura

  OKAZION, VW Touran 2006, Manuale, 6+1, 3700Euro

  Shitet VW Touran, viti 2006, Nafte 2.0 me 6 marshe. Targa Shqiptare, Sensor Parkimi. KM 199000 Maki

  Tiranë 22 korrik 20:31
  3.700 €
 • 4 foto
  SUPPER JETTA 1.9 TDI 2007 ME DOKUMENTA MANUAL
  Vetura

  SUPPER JETTA 1.9 TDI 2007 ME DOKUMENTA MANUAL

  JETTA 2007 MANUAL 1.9 TDI SUPER GJENDJE SHUME E PASTER SI BRENDA JASHTE GJENDJE E SHKELQYER TEKNIKE

  Tiranë 22 korrik 20:26
  4.410 €
 • 2 foto
  VW CADDY 2007 1.9 NAFTE LETRA PER NJE VIT
  Vetura

  VW CADDY 2007 1.9 NAFTE LETRA PER NJE VIT

  Vw CADDY 1.9 NAFTE NE SUPER GJENDJE ME SHERBIME TE BERA NE KOHE E MBYLLUR MBRAPA PER TRANSPORTE 4 GO

  Tiranë 22 korrik 20:26
  4.900 €
 • 6 foto
  WOLKSVAGEN CADDY FAMILY 1.6 NAFTE 2011
  Vetura

  WOLKSVAGEN CADDY FAMILY 1.6 NAFTE 2011

  CADDY FAMILY 1.6 NAFTE 2011 ME 47 MIJE KM E BLERE TEK WOLKSVAGEN GROUP ALBANIA NE GJENDJE SUPER TE M

  Tiranë 22 korrik 20:26
  12.500 €
 • 5 foto
  OKAZION VW POLO 1999 1.9 NAFTE ME LETRA
  Vetura

  OKAZION VW POLO 1999 1.9 NAFTE ME LETRA

  Polo 1999 1.9 nafte ne gjendje te shkelqyer teknike motorrike xhenerike me goma te reja dhe me letra

  Tiranë 22 korrik 20:26
  2.200 €
 • 10 foto
  Volkswagen Passat CC 2.0 TSI
  Vetura

  Volkswagen Passat CC 2.0 TSI

  Volkswagen Passat CC 2.0 Tsi Full Option Viti 2013 (e gatshme per impiant gazi) 123.000 km (te cert

  Tiranë 22 korrik 20:19
  14.000 €
 • 10 foto
  Passat 2.0 TDI,Automatike
  Vetura

  Passat 2.0 TDI,Automatike

  ➖Passat 2.0 TDI ➖AUTOMAT ➖Brenda Lekure totale ➖Sendilet me ngrohje ➖Sensore shiu ➖per

  Tiranë 22 korrik 20:12
  4.300 €
 • 10 foto
  Passat 2.0 TDI, Automat Viti 2006, super mjet ??
  Vetura

  Passat 2.0 TDI, Automat Viti 2006, super mjet ??

  ➖Passat 2.0 TDI ➖AUTOMAT + nderrim marshi ne timon 👌 ➖E zeze metalizato ➖Brenda, Lekure + k

  Tiranë 22 korrik 20:10
  4.700 €
 • 3 foto
  Okazion Passat gaz benzin 2003 2600 ose me nderrim
  Vetura

  Okazion Passat gaz benzin 2003 2600 ose me nderrim

  Okazion Passta 1.6 benzin gaz 140000 origjinale eshte blere nga nje person 00 ne 2004 Dhe une jam

  Tiranë 22 korrik 20:04
  2.600 €