Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | 181 | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

181

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  V 10
  Vetura

  V 10

  Mundesi ndrimi

  Tiranë 22 qershor 11:09
  5.500 €
 • 5 foto
  VW Golf 7 gti
  Vetura

  VW Golf 7 gti

  Shitet golf shtata pes 280 38000€ ne gjendje perfekte vetem WhatsApp +49 157 38013881

  Tiranë 28 prill 14:05
  380.000 €
 • 0 foto
  Per nderrim
  Vetura

  Per nderrim

  Golf 5

  Tiranë 2 prill 10:14
  3.500 €
 • 9 foto
  Shiten makina
  Vetura

  Shiten makina

  Shiten makinat ne foto,me sherbime te bera ne kohe dhe me letra te paguara,manuale dhe automatike,na

  Tiranë 2 prill 04:13
  Me Marrveshje