Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Amarok | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  VW Amarok dizel
  Vetura

  VW Amarok dizel

  Vw amarok 2014 2.0 biturbo 4 mation 6+1 marshe sendile me ngrohje sensor para dhe mbrapa 26000 i dis

  Tiranë 19 prill 19:46
  26.000 €
 • 3 foto
  Volkswagen Amarok 2012
  Vetura

  Volkswagen Amarok 2012

  Viti : 2012 Kambio : Manual Ngjyra : Gri Km : 177000 Motorri : 2.0

  Tiranë 1 prill 10:50
  12.800 €
 • 4 foto
  AMAROK 4X4
  Vetura

  AMAROK 4X4

  4X4 automatike

  Tiranë 29 janar 03:34
  14.000 €
 • 3 foto
  VW Amarok dizel SUUPER CMIME
  Vetura

  VW Amarok dizel SUUPER CMIME

  Amarok. Jane shume mjete te ketij modeli gjendie per tu shitur. Makinat jane ne gjendie teknike te p

  Tiranë 13 janar 23:35
  Me Marrveshje