Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Beetle | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Vw Beetle Old Timer i viteve të 70-ta
  Vetura

  Vw Beetle Old Timer i viteve të 70-ta

  Vw Beetle Old Timer i viteve të 70-ta. Regjistrim 1 muaj. Regjistrim me targa të Maqedonisë. Gjin

  Tiranë Dje, 20:56
  5.555 €
 • 7 foto
  VW Beetle 2012, gaz/benzine
  Vetura

  VW Beetle 2012, gaz/benzine

  hitet VW Beetle , viti 2013, kambio automat, 39mi km, tapiceria lekure+karbon, motorr 2.5, impiant g

  Tiranë 15 nëntor 10:28
  8.600 €
 • 7 foto
  VW Beetle 2.5 benzin/gaz automatik
  Vetura

  VW Beetle 2.5 benzin/gaz automatik

  Klima, sendilje me ngrohje, xhama elektrik, pasqyra elektrike dhe me ngrohje, tapiceri lekure, Radio

  Tiranë 3 tetor 13:29
  10.450 €
 • 8 foto
  VW Volkswagen Beetle
  Vetura

  VW Volkswagen Beetle

  Shitet VW volkswagen Beetle viti 1975 ne super gjendje benzinë me targa shqiptare

  Tiranë 24 shtator 17:29
  12.000 €
 • 4 foto
  Okazion!!!Volkswagen Beetle
  Vetura

  Okazion!!!Volkswagen Beetle

  Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

  Tiranë 15 shtator 11:10
  1.500 €
 • 5 foto
  Beetle 1.9 tdi version 2004
  Vetura

  Beetle 1.9 tdi version 2004

  Beetle 1.9 tdi motorr tipi ri ne gjendje perfekte taksa te paguara deri ne dhjetor per me shum info

  Tiranë 4 shtator 11:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  W Beetle viti 2003, automat, 1.9 TDI, 3300 euro
  Vetura

  W Beetle viti 2003, automat, 1.9 TDI, 3300 euro

  Shitet W Beetle, viti 2003, kambio automatike, 1.9 TDI, 3 porta, ngjyrë gri e erret, kondicioner, 4

  Tiranë 28 gusht 15:27
  3.300 €
 • 5 foto
  New beetle 2005 nafte
  Vetura

  New beetle 2005 nafte

  VW NEW BEETLE MOTOR 1,9 TDI NAFTE,VITI 2005 (MODEL 2006),NE GJENDJESHUME TE MIRE,TE GJITHA SHERBIMET

  Tiranë 8 gusht 09:13
  2.999 €
 • 7 foto
  BEETLE 2000
  Vetura

  BEETLE 2000

  SHITET VW VOLKSWAGEN NEW BEETLE, ME DOKUMENTA DHE SIGURACIONE DERI NE DHJETOR 2019, GOMA TE REJA TE

  Tiranë 14 korrik 16:31
  2.000 €
 • 2 foto
  Beetle
  Vetura

  Beetle

  Shes beetle ne super gjendje. Makina nuk ka nevoj per asi gje ne gjendje te perkryer munt ta kontrro

  Tiranë 13 korrik 09:00
  2.200 €
 • 5 foto
  VW Beetle 1.9 nafte AUTOMAT
  Vetura

  VW Beetle 1.9 nafte AUTOMAT

  🚘 - VW BEETLE 📍 - Motor: 1.9 nafte 📍 - Viti: 2001 📍 - Kamio AUTOMATIKE 📍 - Taksa Siguracione te pa

  Tiranë 11 korrik 15:25
  2.950 €
 • 4 foto
  Shitet Volkswagen Beetle
  Vetura

  Shitet Volkswagen Beetle

  Wolswagen beetle. Ngjyre gri. Viti 2001. Nafte 1.9. Kamio manuale. Kondisioner. Sendilje lekure. She

  Tiranë 22 qershor 18:11
  200.000 Lek
 • 5 foto
  Volkswagen Beetle 1975
  Vetura

  Volkswagen Beetle 1975

  E rikonstruar komplet,ne gjendje super, ka 84000 km te bera, 1,2 benzine,tapiceria meshine,pjese inx

  Tiranë 21 qershor 22:58
  12.500 €
 • 8 foto
  VW Beetle shitet dhe ndrerohet
  Vetura

  VW Beetle shitet dhe ndrerohet

  Makina eshte ne gjendje super eshte rikonstruktuar e gjitha nga fillimi por pa ju hequr asnje pjese

  Tiranë 20 qershor 20:27
  3.500 €
 • 5 foto
  NYEW BEETLE VERSION 1.9 TDI MOTORRI TIPI RI
  Vetura

  NYEW BEETLE VERSION 1.9 TDI MOTORRI TIPI RI

  NYEW BITLE VERSIONI 2005 NË GJENDJE PËRFEKTE ESAPO ARDHUR ME DOGAN TË PAGUAR GATI PËR TARGA 1.9 DIEZ

  Tiranë 10 qershor 07:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volsvagen beetle 2.0 benzine+Gas viti 2009 Automat
  Vetura

  Volsvagen beetle 2.0 benzine+Gas viti 2009 Automat

  Shitet volsvagen beetle 2.0 benzine+Gas viti 2009 kamjo automatike 57 mij km origjinale super ekonom

  Tiranë 1 qershor 09:21
  5.999 €
 • 7 foto
  Volkswagen Beetle Automatike
  Vetura

  Volkswagen Beetle Automatike

  Volkswagen Beetle1.9 naft viti 2001, kamio automatike km origjinale , ne gjendje te mire motorrike.

  Tiranë 27 maj 11:47
  290.000 Lek
 • 0 foto
  Beetle
  Vetura

  Beetle

  Shitet Beetle, viti 2001, kamio automatike. Ngjyre gri. 143,000 km. Vendndodhja Tirane, rruga e Kava

  Tiranë 26 maj 18:57
  290.000 Lek
 • 8 foto
  SHITET WOLKSVAGWN BWETLE \'75
  Vetura

  SHITET WOLKSVAGWN BWETLE \'75

  Shitet Wolksvagen Beetle e vitit 1975, Benzine, Manuale. Makina eshte totalisht e re me te gjitha pj

  Tiranë 26 maj 10:36
  1 Lek
 • 9 foto
  VW New Beetle ••Turbo••
  Vetura

  VW New Beetle ••Turbo••

  VW New Beetle Turbo i sapo ardhur nga USA 🇺🇸 Full Edition ... • Navigator • • Touch Screen â€

  Tiranë 21 maj 16:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION- BITLLE-NAFT
  Vetura

  OKAZION- BITLLE-NAFT

  ww.bitlle naft 1.9 viti 2001 e veqant ne llojin e vet makina e paster nga jashta dhe brenda me kondi

  Tiranë 15 maj 15:28
  2.500 €
 • 3 foto
  VOLKSWAGEN BEETLE VITI 2004 I SAPOTARGUAR MANUAL
  Vetura

  VOLKSWAGEN BEETLE VITI 2004 I SAPOTARGUAR MANUAL

  VOLKSWAGEN BEETLE VITI 2004 1.4 BENZIN I SAPOTARGUAR ME DOKUMENTA DERI NE SHKURT TE VITIN TJETER M

  Tiranë 13 maj 08:58
  2.200 €
 • 8 foto
  W Beetle viti 2003, manual, 1.9 TDI, 2800 euro
  Vetura

  W Beetle viti 2003, manual, 1.9 TDI, 2800 euro

  Shitet W Beetle, viti 2003, kambio manuale, 1.9 Tdi, ngjyrë e zeze-shume i bukur, 3 porta, kondicion

  Tiranë 24 prill 21:16
  2.800 €
 • 5 foto
  OKAZION..! Volkswagen New Beetle
  Vetura

  OKAZION..! Volkswagen New Beetle

  Shes Volkswagen MODEL : New Beetle Motorr : 1.9 Naft Tdi te thjeshte. (shum Ekonomike) Opsione : Kon

  Tiranë 4 prill 04:35
  2.200 €
 • 3 foto
  Shitet volkvagen 1969
  Vetura

  Shitet volkvagen 1969

  shitet voklsvagen viti 1969 motori 1.3 benzine makina eshte ne gjendje shume te mire eshte me dokume

  Tiranë 4 prill 01:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet voklsvagen beetle viti 1969
  Vetura

  Shitet voklsvagen beetle viti 1969

  shitet volksvagen beetle 1969 motori 1.3 benzine makina me dokumenta te reegullta dhe targa shqiptar

  Tiranë 4 prill 01:40
  12.000 €
 • 4 foto
  Makin me qera per foto-vidioklipe
  Vetura

  Makin me qera per foto-vidioklipe

  Makin VW beetle e 70 me qera per foto dhe vidioklipe duke filluar nga 50€ ne varsi te eventit

  Tiranë 3 prill 15:10
  50 €
 • 4 foto
  VW Beetle
  Vetura

  VW Beetle

  Vw betle .. viti 2001 benzin gaz te shkruar ne lejen e qarkullimit gjendje shum e mire .. per me shu

  Tiranë 3 prill 11:22
  1.600 €
 • 4 foto
  Beetle 1300
  Vetura

  Beetle 1300

  Shes VW Beetle clasic 1300 (Bube) Modeli: VW Beetle Prodhim Gjerman Motori: 1300cc Ftohja: Me air

  Tiranë 3 prill 05:22
  1.550 €
 • 4 foto
  Volkswagen
  Vetura

  Volkswagen

  Volkswagen Bettle, 1.9 Tdci (naftë), ngjyrë gri metalizato, viti 2003, kambio manuale, 3 porta, kon

  Tiranë 3 prill 01:02
  2.100 €
 • 3 foto
  Okazion Beetle Naft
  Vetura

  Okazion Beetle Naft

  Beetle motorr 1.9 naft kamio manual me targa shqiptare cmimi 1600 euro

  Tiranë 2 prill 10:44
  1.600 €
 • 2 foto
  VW Beetle dizel
  Vetura

  VW Beetle dizel

  Shitet ose kembehet ne gjendje shum te mire.

  Tiranë 2 prill 10:01
  2.000 €
 • 5 foto
  VW BEETLE -pjest orgjinale
  Vetura

  VW BEETLE -pjest orgjinale

  Vw beetle ne gjendje shum te mir cdo pjes origjinale me Letra dhe taga makina eshte ne tirane

  Tiranë 2 prill 08:05
  6.000 €
 • 0 foto
  Wolkswagen Beetle 1.9 TDI viti 2004
  Vetura

  Wolkswagen Beetle 1.9 TDI viti 2004

  Shes Wolkswagen Beetle 1.9 Nafte viti 2004,makina esht ne gjendje shum te mir pune,e gatshme per cdo

  Tiranë 2 prill 08:01
  3.200 €
 • 11 foto
  VW Volkswagen
  Vetura

  VW Volkswagen

  Volkswagen Bettle, 1.9 Tdci (naftë), ngjyrë gri metalizato, viti 2003, kambio manuale, 3 porta, kond

  Tiranë 2 prill 05:12
  3.200 €
 • 7 foto
  SHITET VW BEETLE OKAZZZION
  Vetura

  SHITET VW BEETLE OKAZZZION

  makina eshte 1.9 nafte,sedilje lekure me ngrohje,ESP,kondicioner,baxha. cmimi 5500 euro i diskutushe

  Tiranë 1 prill 22:40
  5.500 €
 • 9 foto
  Shitje ose nderrim
  Vetura

  Shitje ose nderrim

  Shitet ose nderrohet me makine me kambio automatike volswagen beetle. Makina eshte ne gjendje shume

  Tiranë 1 prill 18:19
  2.800 €
 • 10 foto
  Volsvagen bettle 2.5 benzine viti 2007
  Vetura

  Volsvagen bettle 2.5 benzine viti 2007

  Shitet volsvagen bettle 2.5 benzine viti 2007 kamjo automatike klima sallon lekure baxha sediljet me

  Tiranë 1 prill 15:32
  2.999 €
 • 3 foto
  shes volkswagen beetle
  Vetura

  shes volkswagen beetle

  shes volkswagen beetle ne gjendje shum te mire, me letra te prera.

  Tiranë 1 prill 15:21
  2.300 €
 • 0 foto
  SHITET / NDRROHET BEETLE 1.9TDI
  Vetura

  SHITET / NDRROHET BEETLE 1.9TDI

  Makina esht ne gjendje t mir pune mundsi ndrrimi cmimi i diskutushem

  Tiranë 1 prill 14:13
  2.550 €
 • 2 foto
  Shitet Volkswagen Beetle
  Vetura

  Shitet Volkswagen Beetle

  ShitetVolkswagen Beetle,Viti prodhimit 2000,me letra deri ne Dhjetor 2019.Ne super gjendje,te gjitha

  Tiranë 1 prill 13:06
  2.100 €
 • 6 foto
  Volsvagen Beetle 2.0 Benzine viti 2010 Automat.
  Vetura

  Volsvagen Beetle 2.0 Benzine viti 2010 Automat.

  Shitet volsvagen beetle 2.0 Benzine viti 2010 kamjo automatike klima sallon lekure baxha radio cd mb

  Tiranë 1 prill 09:16
  4.999 €
 • 1 foto
  Shitet makina
  Vetura

  Shitet makina

  Shitet makina

  Tiranë 1 prill 07:58
  18.000 €
 • 2 foto
  Volsvagen bettle 2.5 benzine viti 07 Automat
  Vetura

  Volsvagen bettle 2.5 benzine viti 07 Automat

  Shitet volsvagen bettle 2.5 benzine viti 2007 kamjo aitomatike klima sallon lekure baxha sediljet me

  Tiranë 1 prill 07:46
  2.999 €
 • 5 foto
  VW Beetle 2.0 Benzine viti 09 Automat
  Vetura

  VW Beetle 2.0 Benzine viti 09 Automat

  Shitet volsvagen Beetle 2.0 benzine viti 2009 kamjo automatike klima sallon lekure baxha full option

  Tiranë 1 prill 07:46
  4.999 €
 • 8 foto
  NEW BEETLE . NAFTE 1.9 . MANUALE.
  Vetura

  NEW BEETLE . NAFTE 1.9 . MANUALE.

  Shitet new beetle . Makina ne gjendje shume te mire . Me dogane . Bardhi 0673374005

  Tiranë 1 prill 03:23
  1.900 €
 • 8 foto
  VW Volkswagen Beetle 1.9 TDI
  Vetura

  VW Volkswagen Beetle 1.9 TDI

  Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermani,shume e paster dhe ne gjendje shum shum te mire.Me xhema ele

  Tiranë 31 mars 23:56
  2.600 €
 • 6 foto
  Volsvagen bittle 2.5 Benzine viti 07 Automat
  Vetura

  Volsvagen bittle 2.5 Benzine viti 07 Automat

  Shitet volsvagen bittle 2.5 benzine viti 07 kamjo automatike klima sallon lekure baxha sallon lekure

  Tiranë 31 mars 19:52
  2.999 €
 • 4 foto
  Autoveture
  Vetura

  Autoveture

  VW NEW BEETLE Ngjyra e zeze 1.9 nafte Ne gjendje sh.mire teknike

  Tiranë 21 shkurt 17:34
  2.500 €
 • 7 foto
  Shitet Vw New Beetle 2013 - Nafte
  Vetura

  Shitet Vw New Beetle 2013 - Nafte

  Vw New Beetle: 2013, Km 100.000, Motorri: TDI 2.0, konsumi 5.5 l/100km, Kamio: Automat + Tronic + Ma

  Tiranë 16 shkurt 16:54
  11.500 €