Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | CC | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

CC

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  VW PASSAT CC 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0 BENZIN AUTOMAT 2009

  SHITET OSE NDERROHET -WOLKSVAGEN PASSAT. CC - 2.0 BENZIN - TSI-E PERSHTATSHME PER IMPIANT GAZI - SPO

  Tiranë Dje, 19:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW Volksvagen Passat CC 2009 2.0 benzine
  Vetura

  VW Volksvagen Passat CC 2009 2.0 benzine

  Marka 👉 VW Passat Forca motorrike 👉 2.0 Lloji i kambjos 👉 Automatik Karburanti 👉 Benzine Viti prodh

  Tiranë Dje, 16:50
  7.700 €
 • 11 foto
  Shitet cc. 2010 2.0benzin ne gjendje perfekte
  Vetura

  Shitet cc. 2010 2.0benzin ne gjendje perfekte

  Shitet cc 2010 me 149000km me garanci email sapoardhur.. Super okazion.. sendilje meshine.. Panorami

  Tiranë Dje, 16:35
  10.500 €
 • 11 foto
  Passat c.c 2.0 benzin. 2010.. Shitet Okazion
  Vetura

  Passat c.c 2.0 benzin. 2010.. Shitet Okazion

  Super okazionnn passt cc 2.0 benzin ..butona ne timon , sensor dritash , sensor shiu , limitador shp

  Tiranë Dje, 16:25
  8.000 €
 • 5 foto
  VW PASSAT CC, 2014
  Vetura

  VW PASSAT CC, 2014

  Makina eshte ne gjendje perfekte. Kilometra : 64.000 km . Motorri : 2.0 Benzine. Per detaje te tjer

  Tiranë Dje, 15:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shes passat cc 2014 rline dsg pa dogan
  Vetura

  shes passat cc 2014 rline dsg pa dogan

  shes passat cc rline 2014 dsg 2.0 benzin tsi full opcion vetura gjindet ne prishtin per ma shum info

  Tiranë Dje, 11:38
  8.950 €
 • 10 foto
   VW PASSAT CC 2.0 TDI Blue Motion Dogana e paguar)
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0 TDI Blue Motion Dogana e paguar)

  Vw passat cc 2.0 TDI bluemotion,kamjo automatike DSG .Pilot automatik,navigator,mp3,karte memorie.Ta

  Tiranë Dje, 10:36
  17.500 €
 • 2 foto
  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.
  Vetura

  CC 2.0 .TSI KM ORIGJINALE.

  Super e paster dhe e bukur.

  Tiranë Dje, 08:43
  8.400 €
 • 5 foto
  VW PASSAT CC 2.0 T AUTOMAT
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0 T AUTOMAT

  Passat CC, 2.0 Benzine, Viti 2013, Seria USA. Automat 7 Marshe, Kamjo DSG. Sallon Lekure, Sedile me

  Tiranë 10 nëntor 10:37
  13.500 €
 • 11 foto
  Passat cc 2014 okazionnn
  Vetura

  Passat cc 2014 okazionnn

  Edhe me gjendje fabrike,e sapo ardhur ne shqiperi,me te gjitha sherbimet e berat,e gatshme per gjdo

  Tiranë 9 nëntor 11:22
  12.500 €
 • 4 foto
  Shitet ose nderrohet Passat cc 2.0Tsi
  Vetura

  Shitet ose nderrohet Passat cc 2.0Tsi

  Passat cc 2.0 Tsi i vitit 2009 me 170mij km origjinale te vertetueshme lehte.Kamer parkimi, tapiceri

  Tiranë 8 nëntor 14:14
  9.000 €
 • 11 foto
  2010 Volkswagen CC Sport 2.0T (211HP) 75,000km
  Vetura

  2010 Volkswagen CC Sport 2.0T (211HP) 75,000km

  Marka 👉 VW CC Sport Package Forca mottorrike👉2.0T Fuqia 👉 211 Hp Lloji i kambjos👉Automatike Tronic

  Tiranë 6 nëntor 18:44
  13.500 €
 • 8 foto
  Okazion!!! Passat CC
  Vetura

  Okazion!!! Passat CC

  Vw Passat cc 2.0 Benzinee gatshme per impjant gazi. Makina eshte ne super gjendje e gatshme per cdo

  Tiranë 6 nëntor 15:35
  8.500 €
 • 6 foto
  VOLKSWAGEN PASSAT CC
  Vetura

  VOLKSWAGEN PASSAT CC

  Shitet vw passat cc 2.0 turbo e sapo ardhur nga amerika dhe sapo targuar. Te gjitha sherbimet e bera

  Tiranë 21 tetor 02:18
  8.000 €
 • 8 foto
  VW Passat CC 2.0tdi Automat 2009
  Vetura

  VW Passat CC 2.0tdi Automat 2009

  Volkswagen passat cc viti 2009 full option kambjo automatike me te gjitha sherbimet e bera 069667971

  Tiranë 20 tetor 17:33
  9.200 €
 • 10 foto
  Volkswagen Passat CC 2.0 TSI
  Vetura

  Volkswagen Passat CC 2.0 TSI

  Volkswagen Passat CC 2.0 Tsi Full Option Viti 2013 (e gatshme per impiant gazi) 123.000 km (te cert

  Tiranë 19 tetor 20:02
  14.000 €
 • 6 foto
  Vw CC 2.0 okazion!
  Vetura

  Vw CC 2.0 okazion!

  Vw Passat cc 2.0 Benzinee gatshme per impjant gazi. Makina eshte ne super gjendje e gatshme per cdo

  Tiranë 9 tetor 21:10
  9.000 €
 • 9 foto
  PASAT CC VITI 2010 KAMIO AUTOMAT 130 MIJ MILJE
  Vetura

  PASAT CC VITI 2010 KAMIO AUTOMAT 130 MIJ MILJE

  PASAT CC VITI 2010 KAMIO AUTOMAT TAPICERI LEKURE DISQE ALUMINI LETRAT SAPO PAGUAR BORD KOMPJUTERIK.N

  Tiranë 8 tetor 07:57
  7.500 €
 • 5 foto
  Passat Cc 2.0 Tdi
  Vetura

  Passat Cc 2.0 Tdi

  Shitet ose kembehet me makin tjeter,Passat cc ne gjendje prefekte xhenerike motorike e gatshme per c

  Tiranë 1 tetor 17:24
  10.000 €
 • 7 foto
  OKAZION PASSAT CC FULL OPSION
  Vetura

  OKAZION PASSAT CC FULL OPSION

  Shes passat cc FULL OPSION ❎WVWAC23C39E540665❎ ❎Motorr 2.0 TSI Individual Sport 200 h/p ❎K

  Tiranë 28 shtator 11:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  OKAZION PASSAT CC FULL OPSION
  Vetura

  OKAZION PASSAT CC FULL OPSION

  Shes passat cc FULL OPSION ❎WVWAC23C39E540665❎ ❎Motorr 2.0 TSI Individual Sport 200 h/p ❎

  Tiranë 22 shtator 18:56
  7.700 €
 • 9 foto
  Volkswagen Passat CC 2.0 Bluemotion
  Vetura

  Volkswagen Passat CC 2.0 Bluemotion

  VW Passat CC 2.0 Naft (Bluemotion) , Viti prodhimit 2012 me 195.000 km , e sapo ardhur , me dogan te

  Tiranë 21 shtator 15:28
  14.000 €
 • 5 foto
  VW PASSAT CC
  Vetura

  VW PASSAT CC

  Shes passat cc FULL OPSION ❎WVWAC23C39E540665❎ ❎Motorr 2.0 TSI versioni Sport 200 h/p ❎Km

  Tiranë 20 shtator 20:04
  8.000 €
 • 2 foto
  Shes dhe kembej passat cc
  Vetura

  Shes dhe kembej passat cc

  Shes dhe kembej passat cc gjendja prefekte e gatshme per cdo lloj prove.Per me shum info 0692393668!

  Tiranë 20 shtator 11:52
  10.000 €
 • 6 foto
  Passat Cc 2.0 TSI !!!! Individual !!!
  Vetura

  Passat Cc 2.0 TSI !!!! Individual !!!

  Wv Passat Cc ne gjendje te shkelqyer si vizuale ashtu dhe mekanike. Mos paragjykoni motorin e saj ek

  Tiranë 20 shtator 10:34
  8.350 €
 • 6 foto
  VW Passat cc super super gjendje
  Vetura

  VW Passat cc super super gjendje

  vetem shitet jo nderrom ose me ndrrim vetem me foriatrad deri ne 4 mi euro jo me shum vlera makines

  Tiranë 15 shtator 14:35
  13.500 €
 • 1 foto
  Shes pasast cc
  Vetura

  Shes pasast cc

  Shes pasast cc model amerikan super makinë full opsion me cdo lloj prove akuazion.

  Tiranë 14 shtator 09:08
  9.300 €
 • 6 foto
  Shite Pasat cc viti 2010 OKAZION
  Vetura

  Shite Pasat cc viti 2010 OKAZION

  Shitet pasat cc full opsion .. makina eshte ne gjendje shum te mire ajo permban shum opsione si psh

  Tiranë 11 shtator 12:43
  7.800 €
 • 10 foto
  Cc Perfekt Full?
  Vetura

  Cc Perfekt Full?

  Wolksvagen Cc 2.0 nafte bluemotion • Viti 2012 me 185 mi klm origjinale me liber sherbimesh nga wo

  Tiranë 8 shtator 16:50
  15.800 €
 • 1 foto
  Shitet VW CC 2012, 2.0 turbo Benzine 140.000 km
  Vetura

  Shitet VW CC 2012, 2.0 turbo Benzine 140.000 km

  Automjeti eshte ne gjendje perfekte, i sapo ardhur nga Shtetet e Bashkuara. Per me teper info + foto

  Tiranë 8 shtator 15:30
  14.900 €
 • 3 foto
  Passat CC 2.0 T
  Vetura

  Passat CC 2.0 T

  Makina eshte ne gjendje super. Me te gjitha sherbimet e kryera ne USA ne koncesionarin e Wolkswagen

  Tiranë 7 shtator 09:14
  12.000 €
 • 3 foto
  Pasat CC 2.0 TFSI
  Vetura

  Pasat CC 2.0 TFSI

  Makina eshte e blere ne USA e re . E perdorur vetem nga mua. Sherbimet jan te gjitha te kryera ne Wo

  Tiranë 3 shtator 21:14
  12.000 €
 • 3 foto
  Passat CC tdi 2.0
  Vetura

  Passat CC tdi 2.0

  Passat cc 2.0 naft ; automat; Rline; full option, navi, xhama t zinj origjinal. Sherbime te bera.

  Tiranë 31 gusht 15:20
  10.800 €
 • 5 foto
  VW Passat cc benzin
  Vetura

  VW Passat cc benzin

  Shes pasast cc model amerikan super makinë full opsion me cdo lloj prove akuazion.

  Tiranë 31 gusht 10:15
  9.300 €
 • 7 foto
  volcwagen
  Vetura

  volcwagen

  Volkswagen Passat CC, Motorr 2.0 Benzine me zinxhir TSI (80-20 inpiant gazi), Viti 2011, Prodhim Kan

  Tiranë 26 gusht 21:23
  11.000 €
 • 3 foto
  Passat Cc Shitet ose kembehet me fuoristrad
  Vetura

  Passat Cc Shitet ose kembehet me fuoristrad

  Passat Cc 2.0 Tdi,Dsg Shitet ose kembehet me fuoristrad!Per me shum info kontakto nr 0692393668.

  Tiranë 25 gusht 17:10
  11.000 €
 • 7 foto
  SHITET OSE NDERROHET PASAT CC
  Vetura

  SHITET OSE NDERROHET PASAT CC

  shitet ose nderrohet passt cc viti prodhimkt 2012 gjendje shume te mire motorrike me liber sherbimem

  Tiranë 23 gusht 16:23
  11.850 €
 • 9 foto
  VW PASSAT CC 2.0TSI -2009 Automat
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0TSI -2009 Automat

  VW PASSAT CC 2.0TSI •viti prodhimit 2009 •192.000KM •kambio automatike DSG •pilot automatik

  Tiranë 22 gusht 14:13
  7.999 €
 • 8 foto
  Makina si e re
  Vetura

  Makina si e re

  Shes 2012 VW CC R Line Special Edition makina esht e ardhur nga Amerika esht ne gjendje te perkryer.

  Tiranë 21 gusht 15:42
  11.500 €
 • 4 foto
  Volkswagen cc 2.0 bluemotion
  Vetura

  Volkswagen cc 2.0 bluemotion

  Volkswagen cc 2.0 bluemotion km 193.000 origjinale me liber sherbimesh. Kambio automatike DSG Pilo

  Tiranë 12 gusht 17:55
  11.500 €
 • 10 foto
  Auto City - VW Passat CC,Automat,2.0tdi ????
  Vetura

  Auto City - VW Passat CC,Automat,2.0tdi ????

  VW PASSAT CC •09/2008 •189.000 KM •2.0 Nafte Ardhur nga zvicra,me dogane Cmimi :11.000 euro A

  Tiranë 12 gusht 17:46
  11.000 €
 • 4 foto
  VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 BLUEMOTION TECHNOLOGY
  Vetura

  VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 BLUEMOTION TECHNOLOGY

  Volkswagen passat cc 2.0 nafte kilometra 193.000 origjinale me liber sherbimesh opsionet start stop.

  Tiranë 8 gusht 08:41
  12.700 €
 • 10 foto
  2011 VOLKSWAGEN CC 4 CYLINDER
  Vetura

  2011 VOLKSWAGEN CC 4 CYLINDER

  Shitet 2011 Volkswagen CC me 4 cylinder 2.0 motor eshte ne gjendje shum shum te mir kontaktoni me nu

  Tiranë 7 gusht 18:29
  11.500 €
 • 12 foto
  Passat cc
  Vetura

  Passat cc

  VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 nafte🔹 VITI 06/2009 dale n pune n 2012🔹 Kambio AUTOMATIKE)🔹 KM(origjinale

  Tiranë 4 gusht 17:54
  13 €
 • 10 foto
  Passat cc sport
  Vetura

  Passat cc sport

  Marka~vw passat cc sport forca mororrike 2.0 Fuqia 210 Lloji i kamjes Automatike. Karburanti Bezi

  Tiranë 3 gusht 16:28
  11.000 €
 • 6 foto
  Passat cc 2014 perfekte
  Vetura

  Passat cc 2014 perfekte

  Shitet passat cc vit prodhim 2014 ne gjendie perfekte motorr 2.0 tsi pranon cdo lloj impianti gazi d

  Tiranë 2 gusht 17:52
  12.000 €
 • 8 foto
  VW Passat cc
  Vetura

  VW Passat cc

  Makina eshte ne super gjendje me cdo sherbim te kryer. Shum e paster si jashte dhe brenda. Eshte pun

  Tiranë 27 korrik 23:03
  13.500 €
 • 4 foto
  Passat Cc 2.0 Tdi,Dsg
  Vetura

  Passat Cc 2.0 Tdi,Dsg

  Shes dhe kembej Passat Cc 2.0 Tdi,Gjendja prefekte xhenerike motorike,E gatshme per cdo lloj prove n

  Tiranë 22 korrik 17:37
  11.000 €
 • 9 foto
  OKAZION!! WV Passat CC 2.0T 2012
  Vetura

  OKAZION!! WV Passat CC 2.0T 2012

  VW Passat CC AMERIKAN 2.0 Benzin TSI I Pershatur per Gaz 100% , Viti Prodhimit 2012 , sedilje elektr

  Tiranë 18 korrik 14:19
  8.400 €
 • 4 foto
  Shes passat cc
  Vetura

  Shes passat cc

  Shes pasast cc full opsion model amerikan super makinë me cdo lloj prove.

  Tiranë 17 korrik 10:13
  8.800 €