Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Crafter | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  VW-Crafter MAXI-LANG Version 2012-Gjermania Euro5
  Vetura

  VW-Crafter MAXI-LANG Version 2012-Gjermania Euro5

  Ardhur Nga Gjermnaia Motor 2.0 Nafte Lange Version-Maxi -Viti 2012 Euro-5 -Klima, Navigacion,Nxemje

  Tiranë Sot, 16:33
  10.800 €
 • 8 foto
  VW Crafter 2.5 TDi,Blue Tdi 15vende 2010
  Vetura

  VW Crafter 2.5 TDi,Blue Tdi 15vende 2010

  Crafter 2.5tdi bluetdi,Euro 5,importuar nga zvicra, me leje qarkullimi zviceriane 15 vende,automat

  Tiranë Sot, 16:14
  21.000 €
 • 0 foto
  SHITET VOLKWAGEN CRAFTER 2013-2014
  Vetura

  SHITET VOLKWAGEN CRAFTER 2013-2014

  Shitet vw Crafter (makine pune) i vitit 2013-2014, me dokumenta te rregullta te paguara. makina esht

  Tiranë Sot, 10:00
  13.000 €
 • 11 foto
  VW Crafter 2.5 TDI Diesel-2010-SAPO ARDHUR
  Vetura

  VW Crafter 2.5 TDI Diesel-2010-SAPO ARDHUR

  VW Crafter 2.5 TDI Diesel , Viti Prodhimit 2010 me 207.000 km , I sapo ardhur nga Belgjika , me let

  Tiranë 18 shtator 14:20
  8.700 €
 • 0 foto
  Shitet Furgon Volkswagen Crafter.Cmimi me TVSH
  Vetura

  Shitet Furgon Volkswagen Crafter.Cmimi me TVSH

  Shitet VW Crafter ne gjendje shume te mire . Vit prodhimi 2013. 15.000 Euro (perfshire TVSH) Cmimi

  Tiranë 13 shtator 09:54
  15.000 €
 • 11 foto
  Shiten 3 kompa kraftera me ulse
  Vetura

  Shiten 3 kompa kraftera me ulse

  Shiten 3 komba me ulse viti 2008 2.5 tdi Per me shum info viber +38349576666 049576666

  Tiranë 2 shtator 12:48
  9.500 €
 • 2 foto
  Shitet crafter
  Vetura

  Shitet crafter

  Shitet crafter per arsye mosperdorimi te interesuarti te kontaktoje cmimi i diskutushem

  Tiranë 26 gusht 13:50
  9.500 €
 • 7 foto
  Shitet vw crafter 2.5 naft frigoriferik
  Vetura

  Shitet vw crafter 2.5 naft frigoriferik

  Shitet vw crafter frigoriferik. 2.5 nafte kamio manuale. 160.000 milje. Me kondicioner, frigorifer f

  Tiranë 4 gusht 12:05
  9.000 €
 • 8 foto
  VW-Crafter
  Vetura

  VW-Crafter

  Per arsye mos perdorimi shitet Furgoni 17+1 Furgoni esht ne gjendje shum te mire dhe cdogje punon s

  Tiranë 21 korrik 23:25
  14.000 €
 • 6 foto
  VW Crafter 20+1 vende.
  Vetura

  VW Crafter 20+1 vende.

  Shitet Volkswagen crafter i ardhur nga Gjermania i pa perdorur ne Shqiperi. Ne gjendje shume te mire

  Tiranë 1 korrik 15:12
  32.000 €
 • 5 foto
  Tirane, shes Volkswagen Crafter
  Vetura

  Tirane, shes Volkswagen Crafter

  Tek gomë, i prodhuar me porosi. Përdorur vetëm nga porositësi. Arsye shitje eshte mbyllja e biznes

  Tiranë 22 qershor 12:31
  15.000 €
 • 0 foto
  VW Crafter.2.2Naft2008Manual.Sapo Ardhe.me taksa
  Vetura

  VW Crafter.2.2Naft2008Manual.Sapo Ardhe.me taksa

  Shitet vw crafter 2.2naft 2007-2008e kuqe manual 6+R.motori 4piston shume ekonomik299.000km origjina

  Tiranë 13 qershor 06:29
  8.699 €
 • 1 foto
  VW Volkswagen Crafter 20 TDI furgon 2015 125.000km
  Vetura

  VW Volkswagen Crafter 20 TDI furgon 2015 125.000km

  OKAZION, VW Volkswagen Crafter 2.0 TDI furgon ne gjendje shume te mire estetike dhe xhenerike. Autom

  Tiranë 27 maj 14:50
  13.000 €
 • 5 foto
  Shitet Volkswagen Crafter
  Vetura

  Shitet Volkswagen Crafter

  Furgon VW Crafter 20+1 vende . Tapiceri moderne per turizem . 2.5 TDI . Xhama Elektrike , Manual . L

  Tiranë 25 maj 16:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VW Crafter
  Vetura

  VW Crafter

  shitet volkswagen crafter i 2012 full option esht bler 00 km te volkswageni ka 170 mij km sendilje t

  Tiranë 4 prill 09:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volkswagen Crafter 2009
  Vetura

  Volkswagen Crafter 2009

  Shitet Volkswagen Crafter 2.5 nafte kambio manuale 6+1 marshe . Makina eshte ne gjendje shume te mir

  Tiranë 2 prill 02:15
  7.100 €
 • 5 foto
  Shes volkwagen crafter
  Vetura

  Shes volkwagen crafter

  Shitet volkswagen crafter full option viti fundi 2011 makina esht blere 00 km te porche albania mak

  Tiranë 2 prill 01:14
  1 Lek
 • 6 foto
  Shes Makine Volkswagen Crafter
  Vetura

  Shes Makine Volkswagen Crafter

  Makine Volkswagen Crafter ngjyre e bardhe, vit i prodhimit 2015. Numri i vendeve 3, kapaciteti mbart

  Tiranë 2 prill 00:15
  15.000 €
 • 0 foto
  VW Crafter
  Vetura

  VW Crafter

  Shitet Crafter i vitit 2007 . I sapo arreduar dhe ndryshuar tapiceria per tu perdorur per turizem .

  Tiranë 1 prill 22:03
  29.990 €
 • 2 foto
  Volkswagen Crafter 2010 ne gjendje te shkelqyer
  Vetura

  Volkswagen Crafter 2010 ne gjendje te shkelqyer

  Disponoj 2 makina te tilla,te dyja ne gjendje perfekte me kilometra origjinale dhe sherbime te bera

  Tiranë 1 prill 20:41
  10.500 €
 • 6 foto
  OKAZION Volkswagen Crafter 2009
  Vetura

  OKAZION Volkswagen Crafter 2009

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, e perdorur vetem nga nje person dhe me sherbime te bera ne ko

  Tiranë 1 prill 09:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volkswagen Crafter viti 2011
  Vetura

  Volkswagen Crafter viti 2011

  Shitet volkswagen crafter viti 2011 çmimi i diskutushem

  Tiranë 13 mars 21:36
  17.500 €
 • 11 foto
  WV CRAFTER 2009 16000E
  Vetura

  WV CRAFTER 2009 16000E

  WV CRAFTER viti i prodhimit 18.05.2009 motorri 2.5 nafte kambio manuale shpejtesi deri ne 120 km pa

  Tiranë 8 janar 16:34
  18.600 €