Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Jetta | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Shitet wv JETTA 2.0 TDI Sport Line 2006
  Vetura

  Shitet wv JETTA 2.0 TDI Sport Line 2006

  Shitet wv jetta 2.0 tdi sport line .... Makina eshte shume e paster ,,eshte ne gjendje te perkryer m

  Tiranë Sot, 13:38
  5.500 €
 • 11 foto
  2015 Volkswagen Jetta 1.8 TSI - 65000KM
  Vetura

  2015 Volkswagen Jetta 1.8 TSI - 65000KM

  Benzine 1.8L, L4 turbo SOHC 8-valvula, 170 Kuaj Fuqi Automatike, Dual-zone Klima, Baxha, Bluetooth.

  Tiranë Sot, 13:09
  13.000 €
 • 11 foto
  VW JETTA  GLI  LINE  2013 BENXINE
  Vetura

  VW JETTA GLI LINE 2013 BENXINE

  VW JETTA 2013 BENXINE 56 MIJE MILJE KAMBIO MANUALE START & STOP KEYS LES GO KAMERA ORIGJINALE

  Tiranë Sot, 11:54
  10.500 €
 • 4 foto
  Volkswagen Jetta Hibride e 2013
  Vetura

  Volkswagen Jetta Hibride e 2013

  Shitete Jeta hibride 1.3 Kambio Automatike Sedilje Lekure Sistem Multimedia Sistem Navigimi Klima Au

  Tiranë Sot, 10:57
  11.800 €
 • 9 foto
  VW JETTA 1.4 BENXIN AUTOMAT SWISS AUTO
  Vetura

  VW JETTA 1.4 BENXIN AUTOMAT SWISS AUTO

  VW JETTA E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE SAPOPAGUAR ME CDO SHERBIM TE BERE NE ZVICER NE SUPER G

  Tiranë Sot, 10:23
  5.490 €
 • 0 foto
  VW Jetta GT 2.0 TDI , 2012 ,, FULL !!!!
  Vetura

  VW Jetta GT 2.0 TDI , 2012 ,, FULL !!!!

  VW jeta 2.0 nafte , kamio automat DSG , makine teper ekonomike , me 107.000 km . Tapiceri lekure , s

  Tiranë Sot, 08:18
  10.500 €
 • 4 foto
  Volkswagen Jetta 2.0
  Vetura

  Volkswagen Jetta 2.0

  volkswagen Jetta 2.0 ,4 cilindra,benzine+gaz,makina eshte sic e shihni ne foto viti 2014,me kambjo a

  Tiranë Dje, 19:59
  9.000 €
 • 8 foto
  Shitet Volkswagen Jetta 2.0 TDI 2009
  Vetura

  Shitet Volkswagen Jetta 2.0 TDI 2009

  Shitet Cmim Super Okazion .. VW Jetta 2.0 TDI Viti 2009 .. Makina Eshte Versioni Full Ospion Model

  Tiranë Dje, 13:15
  6.200 €
 • 11 foto
  VW Jetta 1.9 TDI gjendje perfekte, 69 000 km
  Vetura

  VW Jetta 1.9 TDI gjendje perfekte, 69 000 km

  VW JETTA 1.9 TDI viti 2008-2009, gjenerata e fundit (e trete) e kompjuterit te bordit per keto prodh

  Tiranë 19 tetor 23:06
  8.000 €
 • 3 foto
  Shitet VW JETTA
  Vetura

  Shitet VW JETTA

  VW Jetta Viti 2007 Nafte 1.9 Manual 21600 KM Gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Perdorur ve

  Tiranë 19 tetor 12:43
  5.300 €
 • 10 foto
  Shitet okazion
  Vetura

  Shitet okazion

  -Shitet - Marka - Volkwagen Jetta Forca Motorrike - 2.5 Karburanti - Benzine / Gaz ( impianti sta

  Tiranë 19 tetor 12:02
  9.500 €
 • 5 foto
  Jetta 2013 hybrit
  Vetura

  Jetta 2013 hybrit

  Jetta hybrit Viti 2013 Km 110000

  Tiranë 18 tetor 16:07
  11.000 €
 • 0 foto
  Shitet Jetta 1.9 TDI Manual +letra+ targa
  Vetura

  Shitet Jetta 1.9 TDI Manual +letra+ targa

  Jetta 1.9 TDI , Manual, 215.000 km, Vaj+Filtra te nderruara ne Qershor + letra deri Qershor 2020. E

  Tiranë 17 tetor 22:33
  4.699 €
 • 10 foto
  ☎️☎️067 71 83 516
  Vetura

  ☎️☎️067 71 83 516

  Volkswagen JETTA - Viti 2017 - Start/stop - Navi - (Radio, Tel ,Bluetoth ) Komanda ne Timon - Tapice

  Tiranë 15 tetor 17:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Volkswagen Jetta 2.5 benzin gaz
  Vetura

  Shitet Volkswagen Jetta 2.5 benzin gaz

  VW Jetta 2011 2.5 Benzin+Gaz 178 mij KM me te gjitha sherbimet e bera impjanti gazit sapo motuar dhe

  Tiranë 15 tetor 16:23
  8.000 €
 • 1 foto
  Shitet jetta 2015
  Vetura

  Shitet jetta 2015

  Shitet volkswagen jetta benzine - gaz e vitit 2015 me 70 000 km. Sedilje me ngrohje, komanda ne timo

  Tiranë 15 tetor 01:54
  12.000 €
 • 8 foto
  Volkswagen *Jetta*~ Viti 2017~ Start/Stop~20.000Km
  Vetura

  Volkswagen *Jetta*~ Viti 2017~ Start/Stop~20.000Km

  ☎️☎️067 71 83 516 Volkswagen *Jetta* ~ Viti 2017~ Start/Stop~ Navi(Radio,Tel,Bluetooth)~ K

  Tiranë 11 tetor 13:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volkswagen Jetta 2.0 Nafte Automat -14
  Vetura

  Volkswagen Jetta 2.0 Nafte Automat -14

  VW Jetta 2.0 Diesel Automat , Viti Prodhimit 2014 me , ndezje Start/Stop sallon lekure shume te pas

  Tiranë 11 tetor 10:10
  11.500 €
 • 8 foto
  VW Jetta 2.0 TDI 2010 Dsg Automatik lekure
  Vetura

  VW Jetta 2.0 TDI 2010 Dsg Automatik lekure

  Shes VW Jetta 2010 me motor 2.0 TDI -140 ps me ndrrues automatik DSG ,vetura i ka 354,000 km te kalu

  Tiranë 9 tetor 19:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Okazion automat 5500 euro
  Vetura

  Okazion automat 5500 euro

  Vw jetta automat 1.9 nafte ,gri, full opsion, me 230 mije km origjinale ne gjendje shume te mire pun

  Tiranë 9 tetor 10:01
  5.500 €
 • 5 foto
  Volkswagen Jetta 2.5 Benzine Automat -11
  Vetura

  Volkswagen Jetta 2.5 Benzine Automat -11

  VW Jetta 2.5 Benzin Automat , Viti Prodhimit 2011 me 133.000 km , sallon lekure shume te paster , s

  Tiranë 9 tetor 09:38
  8.500 €
 • 0 foto
  VW JETTA NAFTE AUTOMATIK
  Vetura

  VW JETTA NAFTE AUTOMATIK

  VW GOLF 2.0 TDI NAFTE VITI 2008 KAMIO AUTOMATIKE KLIMA AUTOMATIK 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SED

  Tiranë 3 tetor 14:42
  4.999 €
 • 5 foto
  Shes VW JETTA 2015 BLUEMOTION
  Vetura

  Shes VW JETTA 2015 BLUEMOTION

  Shes VW JETTA 2015 2.0 BLUEMOTION Amerikane Full

  Tiranë 25 shtator 15:41
  14.000 €
 • 5 foto
  Shes VW JETTA 2015 2.0 BLUEMOTION
  Vetura

  Shes VW JETTA 2015 2.0 BLUEMOTION

  Shes VW JETTA 2015 Amerikane FULL 2.0 BLUEMOTION Shitet ose Nderrohet

  Tiranë 24 shtator 16:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes VW JETTA Viti 2015
  Vetura

  Shes VW JETTA Viti 2015

  Shes VW JETTA Viti 2015 Amerikane FULL Km Origjinale Shitet ose Nderrohet

  Tiranë 23 shtator 18:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Volkswagen Jetta Passat sport line
  Vetura

  Volkswagen Jetta Passat sport line

  Mjeti eshte ne gjendje perfekte. Motorr 1.9 tdi me nje bosht. Full opsion, si look GTI , navigator,

  Tiranë 21 shtator 12:26
  6.000 €
 • 4 foto
  SUPPER JETTA 1.9 TDI 2007 ME DOKUMENTA MANUAL
  Vetura

  SUPPER JETTA 1.9 TDI 2007 ME DOKUMENTA MANUAL

  JETTA 2007 MANUAL 1.9 TDI SUPER GJENDJE SHUME E PASTER SI BRENDA JASHTE GJENDJE E SHKELQYER TEKNIKE

  Tiranë 20 shtator 09:00
  4.410 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI R-LINE FULL OPTIONS
  Vetura

  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI R-LINE FULL OPTIONS

  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI R-LINE FULL OPTIONS >LENDA DJEGESE : NAFTE >VITI 2016 >VETEM 1

  Tiranë 18 shtator 15:37
  14.700 €
 • 7 foto
  Vw jetta 2012 benzin + gaz
  Vetura

  Vw jetta 2012 benzin + gaz

  Shitet vw jetta benxine gaz ne gjendje perfente. Makina nuk ka nevoje per asgje. Ka 120000km . Te gj

  Tiranë 15 shtator 20:15
  8.300 €
 • 7 foto
  Xheta 2.0 nafte. Viti 2007.. e diskutushme
  Vetura

  Xheta 2.0 nafte. Viti 2007.. e diskutushme

  - SUPEROKAZION VW JETTA 12/2007 - 2.0 NAFTE ME 8 VALVOLA - 222.000 KM ORIGJINALE - KAMBIO AUTOMATI

  Tiranë 27 gusht 20:15
  5.200 €
 • 0 foto
  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI R-LINE FULL OPTION!!!
  Vetura

  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI R-LINE FULL OPTION!!!

  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI R-LINE FULL OPTION!!! >LENDA DJEGESE : NAFTE >VITI 2016 >VETEM 11

  Tiranë 27 gusht 15:32
  14.800 €
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI AUTOMATIK DSG
  Vetura

  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

  VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI >LENDA DJEGESE : NAFTE >VITI 2016 >11 000 KM (E BLERE ME O KM)

  Tiranë 27 gusht 10:03
  15.500 €
 • 6 foto
  Volkswagen Jetta 2015
  Vetura

  Volkswagen Jetta 2015

  Volkswagen jetta viti 2015, motorr 2.0 benzin/gaz, motorr i thjesht 4pistonsh, ndezje me buton, kame

  Tiranë 23 gusht 18:03
  11.500 €
 • 2 foto
  Shitet 2011 Vw jetta 2.0 benzine dhe gaz lpg
  Vetura

  Shitet 2011 Vw jetta 2.0 benzine dhe gaz lpg

  Shitet volkswagen jeta benzine-gaz ne gjendje super. Me letrat te prera para nje jave siguracion min

  Tiranë 18 gusht 22:03
  7.800 €
 • 0 foto
  VW Jetta 2.5 benzine-gaz
  Vetura

  VW Jetta 2.5 benzine-gaz

  Shitet VW Jetta 2.5 benzine+gaz. Model American ngjyre e zeze ne gjendje te shkelqyer 87000 mije mi

  Tiranë 16 gusht 13:41
  8.500 €
 • 7 foto
  Volkswagen jetta viti 2015
  Vetura

  Volkswagen jetta viti 2015

  shes volkswagen jetta viti 2015 Automat motorr 2.0 diesel dogane e paguar gjendje super makina eshte

  Tiranë 13 gusht 17:45
  11.000 €
 • 1 foto
  VW Jetta
  Vetura

  VW Jetta

  Mundesi blerje me keste nga Mogo Albania 044520478/044520479 dhe ne whatsapp dhe viber ne 0676338005

  Tiranë 12 gusht 10:43
  3.300 €
 • 11 foto
  ESEM MOTORS. VW JETA, 2.5 BENZINE-AUTOMAT
  Vetura

  ESEM MOTORS. VW JETA, 2.5 BENZINE-AUTOMAT

  VW Jeta Viti 2011, AUTOMAT , Benzine 2.5 Motorr Shume i Pershtatshem per Impiant Gazi. 100% Gaz dhe

  Tiranë 10 gusht 19:49
  6.999 €
 • 5 foto
  VOLKSWAGEN JETA 2011 1.9 NAFTE AUTOMAT
  Vetura

  VOLKSWAGEN JETA 2011 1.9 NAFTE AUTOMAT

  VOLKSWAGEN JETTA 2011 1.9 NAFTE AUTOMAT E ARDHUR NGA AMERIKA ME DOGANE TE PAGUAR GATI PER TARGA CMIM

  Tiranë 9 gusht 09:57
  8.000 €
 • 10 foto
  VW Jetta 2009 1.9 TDI Automatik
  Vetura

  VW Jetta 2009 1.9 TDI Automatik

  Shitet Volkswagen Jetta Viti 2009 1.9 TDI - motorr shume ekonomik Automatik E blere me 0 kilometra

  Tiranë 8 gusht 12:03
  9.500 €
 • 4 foto
  shitet me çmim okazion
  Vetura

  shitet me çmim okazion

  makina esht ne gjendje shum te mir gati per çdo prov... 1.9naft manual shum ekonomike .. viti 2007.

  Tiranë 6 gusht 17:51
  3.500 €
 • 2 foto
  Passat Jetta Okazion
  Vetura

  Passat Jetta Okazion

  Makina eshte e sapo ardhur Eshte me goma te reja. sherbimet te bera ne kohe Makina eshte ne gjendj

  Tiranë 3 gusht 21:20
  12.000 €
 • 4 foto
  Vw jetta
  Vetura

  Vw jetta

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove. Bler me 0

  Tiranë 29 korrik 09:31
  4.000 €
 • 7 foto
  VW Jetta
  Vetura

  VW Jetta

  214.000 Km Manuale 1.9 Nafte Viti 2007 Dok per 1 vit Cmimi : 5399€ (diskutueshem)

  Tiranë 28 korrik 15:46
  5.399 €
 • 6 foto
  VW JETTA 1.9 TDI
  Vetura

  VW JETTA 1.9 TDI

  Volkswagen Jetta 1.9 nafte, shume ekonomike Makina eshte blere te vw ne Frankufurt(Germany) Te gjith

  Tiranë 28 korrik 13:25
  5.300 €
 • 11 foto
  VW JETTA 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2013 154.000KM
  Vetura

  VW JETTA 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2013 154.000KM

  VW JETTA 2.0 TDI DSG AUTOMATIK 2013 154.000KM NE GJENDJE SHUM TE MIRE TEKNIKE E POSA ARDHUR NGA KANA

  Tiranë 27 korrik 09:33
  9.700 €
 • 3 foto
  jetta full
  Vetura

  jetta full

  benzin - gas .motor me zinzhir .imjati gazit me 3 vjet garanci . super ekonomike dhe e shpejt 5 mi

  Tiranë 27 korrik 08:57
  5.800 €
 • 5 foto
  VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI NAFTE KAMIO AUTOMATIKE VI
  Vetura

  VOLKSWAGEN JETTA 1.9 TDI NAFTE KAMIO AUTOMATIKE VI

  Volkswagen JETTA 1.9 TDI NAFTE ME KAMIO AUTOMATIKE (TIP-TRONIC ) ME KLIMA ME 2 ZONA ABS ESP ASR NAV

  Tiranë 22 korrik 10:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Jetta.2.0Naft2007Automatic.Full5.700E
  Vetura

  VW Jetta.2.0Naft2007Automatic.Full5.700E

  VW Jetta.Shitet.2.0Naft.4Pistona.Viti2006-2007.Gri.Automatic+Tronic.Kondicioner+Dopjo Klima.199.000K

  Tiranë 20 korrik 22:31
  5.700 €
 • 11 foto
  SHITET VW JETTA 2.0 E 2012 ME 131 MIJE KLM AUTOMAT
  Vetura

  SHITET VW JETTA 2.0 E 2012 ME 131 MIJE KLM AUTOMAT

  Shitet Volkswagen Jetta 2012 me motor 2.0 Tdi (Diesel). I esht blu Bluemotion 82 milje =>131 mije

  Tiranë 17 korrik 10:45
  Me Marrveshje