Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | LT | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

LT

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Shitet biznesi i nje kamioncine transporti
  Vetura

  Shitet biznesi i nje kamioncine transporti

  Shitet biznesi i nje kamioncine transporti bashke me kamioncinen. Kamioncina ka 1 vit e gjysem qe op

  Tiranë 3 tetor 16:02
  7.000 €
 • 1 foto
  VW Lt35.Naft2005dopjo gome.full servis super4.499E
  Vetura

  VW Lt35.Naft2005dopjo gome.full servis super4.499E

  Okazion VW LT 35.2.4Naft I Verdhe Manual 210.000Km Origjinale dopjo gome goma 90/ goma Me C goma pes

  Tiranë 11 shtator 16:51
  4.490 €
 • 5 foto
  Lt46
  Vetura

  Lt46

  Shitet fugon Lt46 23 vende vit brodhimi 2001

  Tiranë 31 gusht 17:28
  1.100 Lek
 • 0 foto
  VW Lt 35.2.4Naft2005Dopjo Gome.Okazion
  Vetura

  VW Lt 35.2.4Naft2005Dopjo Gome.Okazion

  VW Lt 35.2.4Naft2005.Dopjo Gome Manual Ne Gjendje Shume Te Mire Okazion Me Taksa Dhe Targa Shqiptare

  Tiranë 8 gusht 18:38
  4 €
 • 0 foto
  VW Lt35.2.4Naft2005dopjo gome.full servis okazion
  Vetura

  VW Lt35.2.4Naft2005dopjo gome.full servis okazion

  Shitet VW LT35.2.4Naft2005 I Verdhe Dopjo Gome I Gjat.Sendilje 2+1.Goma 90/.Goma Me C Goma Peshe.Srs

  Tiranë 31 korrik 18:41
  4 €
 • 0 foto
  VW LT35.2.4Naft2005Dopjo Gome Teograf.Okazion
  Vetura

  VW LT35.2.4Naft2005Dopjo Gome Teograf.Okazion

  Okazion Shitet Furgoni VW LT 35.2.4Naft 2005 -2006 Manual.Dopjo Gome Furgoni I Gjat Srs Abs Esp Ful

  Tiranë 28 korrik 13:41
  1 €
 • 1 foto
  Okazion.VW LT35.2.4Naft2005Manual dopjo gom
  Vetura

  Okazion.VW LT35.2.4Naft2005Manual dopjo gom

  Okazion vw lt 35 karfter 2005-2006 manual dopjo gom 200.000km origjinale me garanci 2.4 naft i gjat

  Tiranë 27 korrik 19:25
  1 Lek
 • 5 foto
  VW Lt35.Naft2005dopjo gome.full servis super4.800E
  Vetura

  VW Lt35.Naft2005dopjo gome.full servis super4.800E

  Okazion VW LT 35.Naft 2005 manual i verdhe dopjo gome goma 90/.srs abs esp full airbag ne gjendje sh

  Tiranë 26 korrik 17:58
  4.800 €
 • 3 foto
  volkswagen LT 35
  Vetura

  volkswagen LT 35

  volkswagen LT 35 me motorr sprinteri .Makina esht ne gjendje shum te mir pune .Makina esht me letra

  Tiranë 9 qershor 22:04
  5.500 Lek
 • 2 foto
  Volkswagen LT35
  Vetura

  Volkswagen LT35

  volkswagen LT me motorr sprinteri vetshkarkuese ne gjendje shum te mir .Makina esht ne gjendje pune

  Tiranë 5 qershor 18:05
  5.500 Lek
 • 6 foto
  Furgon VW LT
  Vetura

  Furgon VW LT

  Shitet fuhgon volswagen lt 35 prodhim i vitit 1998 me motorr 2.5 i vitit 2001 me dokumenta rregull

  Tiranë 4 prill 03:45
  3.500 Lek
 • 4 foto
  Fugon
  Vetura

  Fugon

  Shitet fugon lt35prodhim I 1998 me motorr 200atshas1 me letra te rregulla shitet per arsye mos perdo

  Tiranë 4 prill 02:46
  3.500 Lek
 • 5 foto
  furgon
  Vetura

  furgon

  shitet per arsie emigrimi gati per cdo lloj prove

  Tiranë 3 prill 23:24
  10.000 €
 • 0 foto
  Furgon VW LT
  Vetura

  Furgon VW LT

  shes furgon volkswagen lt 35 motor 2.5 i thjeshte motor viti 2001cmimi 2800 euro

  Tiranë 3 prill 14:41
  2.800 €
 • 9 foto
  Shitet furgoni,mbyllje aktiviteti!
  Vetura

  Shitet furgoni,mbyllje aktiviteti!

  Shitet furgon Volkswagen LT35, ne gjendje shume te mire motirrike dhe xhenerike me servis te kryer.1

  Tiranë 2 prill 13:51
  4.900 €
 • 4 foto
  Fugon wolsvagen Lt 35 viti 2002
  Vetura

  Fugon wolsvagen Lt 35 viti 2002

  Shitet fugon wolsvagen Lt 35 viti 2002 me motorr 2.8 nafte me dopjo balester eshte I gatshem per cdo

  Tiranë 2 prill 12:06
  5.000 €