Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Lupo | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Shes vw lupo 1,7 naft viti 2000
  Vetura

  Shes vw lupo 1,7 naft viti 2000

  Motor 1,7 nafte e thjesht, harxhimi shum i vogel,viti 2000,me sherbime sherbime te kryera,goma te re

  Tiranë Sot, 12:04
  2.200 Lek
 • 8 foto
  LUPO 1.0 BENXIN SHUM EKONOMIKEEEEEEEEE 2002
  Vetura

  LUPO 1.0 BENXIN SHUM EKONOMIKEEEEEEEEE 2002

  Shitet lupo benxin 1.0 shum ekonomikeeeeee letrat deri me 27.12.2020.me te gjitha sherbimet e bera p

  Tiranë Sot, 07:42
  1.200 €
 • 5 foto
  Lupo
  Vetura

  Lupo

  Lupo me letra shum e paster nga ana estetike Te gjitha sherbimet e bera

  Tiranë Dje, 20:12
  2.000 €
 • 7 foto
  VW Lupo kamjo Automat -01
  Vetura

  VW Lupo kamjo Automat -01

  volksvagen lupo,1.4 benzine,Automat,clima tronic,taksa te paguara dhe ne gjendje shum te mir pune

  Tiranë 19 korrik 13:46
  1.800 €
 • 4 foto
  Shitet VW Lupo
  Vetura

  Shitet VW Lupo

  Ne gjendje shume te mire. E perdorur vetem nga 1 pronar (femer)

  Tiranë 17 korrik 21:58
  190.000 Lek
 • 0 foto
  Vw lupo
  Vetura

  Vw lupo

  Shitet lupo ne gjendje shum te mir makines i jan bo te gjitha sherbimet gomat e reja kondicionjeri i

  Tiranë 12 korrik 19:18
  1.900 €
 • 3 foto
  Lupo okazion
  Vetura

  Lupo okazion

  Shitet lupo 1.7 sdi makine ekonomike pak kilometra letrat per nje vit sapo prera.freksioni i ri sapo

  Tiranë 11 korrik 19:14
  2.200 Lek
 • 10 foto
  Volkwagen Lupo 1.0 MPI gjysem Cabrio
  Vetura

  Volkwagen Lupo 1.0 MPI gjysem Cabrio

  Shitet Volkwagen Lupo 1.0 MPI benzine, shume ekonomike, mundesi dhe per impiant gazi gjysem Cabrio,

  Tiranë 10 korrik 18:09
  1.500 €
 • 8 foto
  VW Lupo 1.0 MPI Okazion
  Vetura

  VW Lupo 1.0 MPI Okazion

  Shitet vw Lupo 1.0 MPI , viti 2002, e sapoardhur nga Gjermania me dogan te paguar, gati per targa. M

  Tiranë 10 korrik 14:20
  1.800 €
 • 6 foto
  Shitet 2200€ i diskutushem
  Vetura

  Shitet 2200€ i diskutushem

  Shitet 2200€ i diskutushem me letra per nji vit cdo sherbim i sapo kryer per cdo info tel 0696093112

  Tiranë 5 korrik 22:28
  2.200 €
 • 8 foto
  Lupo 1000cc
  Vetura

  Lupo 1000cc

  Ne gjendje super te gjitha sherbinet e bome nuzik ekxra marmita ekxtra letra te pagujtme cmimi i dis

  Tiranë 28 qershor 13:36
  1.550 €
 • 10 foto
  Shitet shpejt
  Vetura

  Shitet shpejt

  Makina e sapo ardhur nga gjermania ne super gjendej. Me dogan te paguar. Cmimi i diskutueshem + 4 go

  Tiranë 13 qershor 20:02
  2.000 €
 • 4 foto
  Okazion Volkswagen Lupo
  Vetura

  Okazion Volkswagen Lupo

  Shitet Volkswagen Lupo.

  Tiranë 11 qershor 14:07
  1.100 €
 • 5 foto
  Okazion! Volkswagen Lupo
  Vetura

  Okazion! Volkswagen Lupo

  Ne shitje Volkswagen Lupo. Kontakt whatsapp

  Tiranë 7 qershor 17:28
  1.300 €
 • 4 foto
  Lupo vw automatike
  Vetura

  Lupo vw automatike

  Lupo automatike

  Tiranë 7 qershor 17:24
  1.800 €
 • 2 foto
  Shitet volswagen lupo
  Vetura

  Shitet volswagen lupo

  Shitet volswagen lupo 1.4 nafte me sherbime t kryera dhe taksa te paguara per 1 vit ne supergjendje

  Tiranë 28 maj 20:50
  2.000 €
 • 1 foto
  Makine ekonomike vw lupo nafte
  Vetura

  Makine ekonomike vw lupo nafte

  Shitet vw lupo nafte 1.4 tdi Ne gjendje shum te mir motorrike Dhe estetike e vizuale Sherbimet e

  Tiranë 26 maj 19:25
  2.000 €
 • 7 foto
  VW Lupo
  Vetura

  VW Lupo

  Shitet VW Lupo per pjes 1.4TDI me DI te kuqe. Motorri ne gjendje perfekte. Shiten te gjitha pjeset .

  Tiranë 13 maj 21:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LUPO 1.2 NAFTE ECO AUTOMAT 95371 km SUPER EKONOMIK
  Vetura

  LUPO 1.2 NAFTE ECO AUTOMAT 95371 km SUPER EKONOMIK

  -MOTORR 1.2 TDI SUPER EKONOMIKE -VITI 2002 -KAMBIO AUTOMATIKE -ABS -ESP -SRS -AUTONOMI -KOMPJUTER B

  Tiranë 29 prill 17:59
  2.200 €
 • 5 foto
  VOLKSVAGEN LUPO KAMIO AUTOMAT NAFTE
  Vetura

  VOLKSVAGEN LUPO KAMIO AUTOMAT NAFTE

  VW LUPO NAFTE KAMIO AUTOMAT MOTOR 1.2 3 LITRA PER 100 KM.DOKUMENTA SAPO PAGUAR TAKSE KOLAUDIM SIGUR

  Tiranë 26 prill 12:09
  1 €
 • 4 foto
  Lupo benzin +gaz 1.4 viti 2000
  Vetura

  Lupo benzin +gaz 1.4 viti 2000

  Makina eshte ne gjendje shum te mir benzin gaz kondicioner cmimi 1200euro

  Tiranë 23 prill 16:09
  1.200 €
 • 6 foto
  OKAZION- LUPO
  Vetura

  OKAZION- LUPO

  vilzvagen lupo motorr 1:4 benzin ne super gjendje si mungon gje sherbime te bera goma te reja dokume

  Tiranë 14 prill 10:57
  1.200 €
 • 0 foto
  OKAZION-WW-LUPO
  Vetura

  OKAZION-WW-LUPO

  wolzwagen -lupo 1-4 benzin makina super gjendje e shpejt dhe komode servise te sapo bera e gatshme p

  Tiranë 13 prill 14:45
  1.350 €
 • 0 foto
  Shitet LUPO okazion
  Vetura

  Shitet LUPO okazion

  Ne gjendje te Mir me letra te pagujtme motor 970 shum ekonomike pak i diskutushem

  Tiranë 7 prill 22:01
  1.700 Lek
 • 5 foto
  Okazion wolkswagen lupo
  Vetura

  Okazion wolkswagen lupo

  Shitet wolkswagen lupo ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike makina esht me dokumenta te

  Tiranë 4 prill 09:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Volswagen lupo benzin gas
  Vetura

  Volswagen lupo benzin gas

  Shitet vw lupo vit 2003 1.4 benzin gas. Ne gjendje te perktryer. Impjant gasi me 1 vit garanci. Goma

  Tiranë 4 prill 09:18
  2.200 €
 • 2 foto
  lupo
  Vetura

  lupo

  shitet makina volswagen lupo 1000 kubik benzine me dokumenta te rrugullta deri ne shtator

  Tiranë 4 prill 08:39
  1.100 €
 • 5 foto
  Okazion shitet voklswagen lupo 1.7 naft super
  Vetura

  Okazion shitet voklswagen lupo 1.7 naft super

  Volkswagen lupo e vitit 2000 1.7 nafte 189.000 km, 5 Litra ne 100 km,goma te reja te sapo vena,letra

  Tiranë 4 prill 08:03
  1.600 €
 • 6 foto
  lupo e 2000 gjendje te shkelqyer
  Vetura

  lupo e 2000 gjendje te shkelqyer

  gjitha gjerat e bera ne koh shum e mbajtur nga jasht edhe nga brenda 4 litra per 100 klm kasetafon m

  Tiranë 4 prill 06:31
  1.600 €
 • 4 foto
  VW Lupo 1.4 automatik e ardhur nga zvicra
  Vetura

  VW Lupo 1.4 automatik e ardhur nga zvicra

  shes lupon 1.4 automatik e posa ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mir ka klim shiber veturan gji

  Tiranë 4 prill 02:39
  1.200 €
 • 6 foto
  VW-LUPO 1.0 BENXIN 2003
  Vetura

  VW-LUPO 1.0 BENXIN 2003

  Shitet wv lupo n gjendje shum te mir, me letra te rregullta dhe te paguara shum e paster si jasht d

  Tiranë 3 prill 22:43
  1.750 €
 • 0 foto
  VW Lupo dizel
  Vetura

  VW Lupo dizel

  Shitet vw Lupo nafte Sdi 1.7 Shume ekonomike 4 litra/100 km Ideale per qytet Letra siguracion deri

  Tiranë 3 prill 14:59
  1.400 €
 • 2 foto
  Wolsvagen lupo 1000cc me dokumenta per nje vit
  Vetura

  Wolsvagen lupo 1000cc me dokumenta per nje vit

  Wolsvagen lupo 1000cc me dokumenta per nje vit

  Tiranë 3 prill 14:29
  1.200 €
 • 3 foto
  VW Lupo 1.4 naft viti2002
  Vetura

  VW Lupo 1.4 naft viti2002

  Shitete lupo 1.4 naft viti 2002 me dogan te paguar ne gjendje te mire

  Tiranë 3 prill 14:03
  1.900 €
 • 3 foto
  okazion lupo benzin gaz automat
  Vetura

  okazion lupo benzin gaz automat

  shitet wolvagen lupo 1.4 benzin gaz ne gjendjen shume te mire, me km e saja 120.000 toral.. kontrol

  Tiranë 3 prill 14:03
  2.000 €
 • 9 foto
  Shitet Lupo (okazion)
  Vetura

  Shitet Lupo (okazion)

  Shitet Wv Lupo, 2002, super ekonomike, motor (1)gjendje motorrike/gjenerike prefekt ,top gear, (Kul

  Tiranë 3 prill 13:31
  2.200 €
 • 11 foto
  Volkswagen Lupo 1.0 1999 benzin euro 4
  Vetura

  Volkswagen Lupo 1.0 1999 benzin euro 4

  Eshte ende ne gjermani pritet per nga fundi shtatorit cmimi i diskutueshem shum e paster nga brenda

  Tiranë 3 prill 12:08
  2.200 €
 • 0 foto
  Vw lupo e sa po ardhur
  Vetura

  Vw lupo e sa po ardhur

  Shitet vw lupo e sa po ardhur me targa te reja 1.4 nafte ne gjendje shum te mir cmimi i diskutushem

  Tiranë 3 prill 09:15
  3.200 €
 • 5 foto
  Volkswagen Lupo SUPER EKONOMIKE (mundesi nderrimi)
  Vetura

  Volkswagen Lupo SUPER EKONOMIKE (mundesi nderrimi)

  Shitet ose nderrohet Volkswagen Lupo 1.0 benzine viti i prodhimit 2000 dhe me xhama elektrik. Me dok

  Tiranë 3 prill 08:35
  1.350 €
 • 9 foto
  Shitet Wv\'Lupo (2002) 1\'
  Vetura

  Shitet Wv\'Lupo (2002) 1\'

  Shitet Lupo 2002, motor-1\' super ekonomike, Gjendje perfekte, te gjitha sherbimet e sapo bera, E ga

  Tiranë 3 prill 08:29
  2.200 €
 • 4 foto
  Volswagen Lupo
  Vetura

  Volswagen Lupo

  Volswagen Lupo ,viti 2002 ,1.4 benzine , letra te paguara deri ne tetor 2019 ,te gjitha sherbimet te

  Tiranë 3 prill 07:28
  1.400 Lek
 • 4 foto
  SUPER OKAZION VW VOLKSWAGEN LUPO GJENDJE PERFEKTE
  Vetura

  SUPER OKAZION VW VOLKSWAGEN LUPO GJENDJE PERFEKTE

  Shitet makina ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e kryera ne itali. Mak

  Tiranë 3 prill 06:29
  1.350 €
 • 3 foto
  VW Lupo benzin
  Vetura

  VW Lupo benzin

  Documentation ok deri ne fund vit.

  Tiranë 3 prill 00:27
  1.099 €
 • 5 foto
  VW Lupo1.4
  Vetura

  VW Lupo1.4

  shitet wlosvagen lupo 1.4 bezin me te gjitha sherbimet e bera kater goma te reja shitet per arsye se

  Tiranë 2 prill 13:10
  1.600 €
 • 11 foto
  Makina ne gjendje perfekte sa po jan ber letrat pe
  Vetura

  Makina ne gjendje perfekte sa po jan ber letrat pe

  Makina shitet per arsyje emigrimi.sapo jan nrru vai dhe filtra komplet gomat te gjitha te reja . Cm

  Tiranë 2 prill 12:30
  2.800 €
 • 7 foto
  volkswagen lupo okazion vetem per pak dit
  Vetura

  volkswagen lupo okazion vetem per pak dit

  esht ne gjendje shum e mire fuqia motorrike .1000 benzin super ekonomik esht me look sportiv fabrik

  Tiranë 2 prill 10:59
  1.300 €
 • 2 foto
  U SHIT VW Lupo 1.4 TDI 2003
  Vetura

  U SHIT VW Lupo 1.4 TDI 2003

  Shitet lupo 1.4 nafte e sapo ardhur nga jasht dhe e sapo targuar. Ne gjendje shume te mire xhenerike

  Tiranë 2 prill 10:25
  1.300 €
 • 6 foto
  Shitet Volkswagen LUPO 1.4 Benzine
  Vetura

  Shitet Volkswagen LUPO 1.4 Benzine

  Shitet Volkswagen LUPO 1.4 Benzine ne gjendje perfekte. Makina e sapo ardhur nga gjermania dhe e sap

  Tiranë 2 prill 08:43
  1.400 €
 • 0 foto
  Vw Lupo 1.4 2001 1600€
  Vetura

  Vw Lupo 1.4 2001 1600€

  Volkswagen lupo 2001 1.4 nafte me turbo 270,000 km, kambio manual, xhama elektrike, sapo eshte ndrua

  Tiranë 2 prill 07:37
  1.600 €
 • 5 foto
  Volkswagen Lupo -2001.
  Vetura

  Volkswagen Lupo -2001.

  Volkswagen lupo e sapo ardhur nga italia,me dekumenta te bera per 1 vite,sherbimet e kryera,kilometr

  Tiranë 2 prill 06:26
  1.800 €