Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Model tjetër | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  VW picap 1.9dizel me karroceri vit 2007
  Vetura

  VW picap 1.9dizel me karroceri vit 2007

  volsvagen picap veture me karroceri 2 vende naft1.9 per pune viti 2007 per furnizim per bombla gazi

  Tiranë 14 tetor 21:37
  4.900 €
 • 7 foto
  VW Gol 2005
  Vetura

  VW Gol 2005

  Shes makinen Volkswagen Gol 2005, 1.0 benzin, 68\'000 km dhe gjendje shume te mire pune. Letrat dhe

  Tiranë 27 shtator 11:51
  1.700 €
 • 0 foto
  ☢️☢️ Kerkoj Okazion deri 1000 euro Urgjent ☢️☢️
  Vetura

  ☢️☢️ Kerkoj Okazion deri 1000 euro Urgjent ☢️☢️

  Okazion Urgjent

  Tiranë 20 shtator 16:59
  1.000 €
 • 11 foto
  Shitet VW GOL 1.0 8v
  Vetura

  Shitet VW GOL 1.0 8v

  Shitet vwolsvagen gol 1.0 benzine shume ekonomike goma 90% kseno acc kondicioner sherbimet e bera to

  Tiranë 4 shtator 12:54
  2.500 €
 • 0 foto
  VW GOL 1.0 benzin
  Vetura

  VW GOL 1.0 benzin

  Shitet Vw gol 1.0 8v shume ekonomike brenda qytetit me sherbime te bera ne dat me kseno goma 90% m

  Tiranë 3 shtator 22:26
  2.500 €
 • 11 foto
  Shitet urgjent wv gol
  Vetura

  Shitet urgjent wv gol

  Shitet vwolsvagen gol 1.0 benzine e 2006 me kondicioner goma ne gjendje te mire drita kseno impiant

  Tiranë 3 shtator 18:32
  2.500 €
 • 3 foto
  Shitet & Nderrohet me Bmw X3
  Vetura

  Shitet & Nderrohet me Bmw X3

  Golf 5 Variant 1.9 Nafte Automat Viti 09/2009 Origjina Zvicer 1 vite i perdorur ne Shqiperi Dokum

  Tiranë 22 gusht 23:23
  6.800 €
 • 2 foto
  shitet volkswage gol , viti 2005
  Vetura

  shitet volkswage gol , viti 2005

  volkswagen gol, viti 2005, taksa + kolidim deri ne shkurt 2020. pa siguracion. makina ka problem me

  Tiranë 20 gusht 15:02
  1.000 €
 • 7 foto
  vw gol 2005
  Vetura

  vw gol 2005

  📌shitet vw gol 2005 1.0 benzin 📌letrat per nji vite te gjitha sherbimet e kryera 📌cmimi 1500€ i disk

  Tiranë 19 gusht 18:59
  1.500 €
 • 6 foto
  ? gol plus 2005
  Vetura

  ? gol plus 2005

  Shitet vw gol 2005 1.0 benzin Me letra sapo te bera te gjitha sherbimet e kryera

  Tiranë 19 gusht 18:51
  1.500 €
 • 6 foto
  VW Golf 2005 letra per nje vite  motori 1.0
  Vetura

  VW Golf 2005 letra per nje vite motori 1.0

  cmimi 1500€ i diskutushem

  Tiranë 19 gusht 14:15
  1.500 €
 • 7 foto
  Shitet vw gol e 2005
  Vetura

  Shitet vw gol e 2005

  Makina eshte 1.0 benzin me te gjitha sherbimetve kryera

  Tiranë 19 gusht 05:25
  1.700 €
 • 3 foto
  WW-SURAN-GAZ+BENZIN- me KONDICIONER
  Vetura

  WW-SURAN-GAZ+BENZIN- me KONDICIONER

  wolzvagen suran super gjendje mskina ka 104 mi kilometra motorr 1:6 benzin + gaz i sapo montuar ne f

  Tiranë 9 korrik 19:11
  3.300 €
 • 4 foto
  shitet volkswagen frigorifer
  Vetura

  shitet volkswagen frigorifer

  shitet vokswagen frigorifer ne gjendje te mire pune me letra

  Tiranë 22 qershor 18:39
  4.000 €
 • 3 foto
  VW beetle
  Vetura

  VW beetle

  Vw beetle model i vjeter ne gjendje pune

  Tiranë 5 qershor 19:10
  3.500 €
 • 4 foto
  Iveco Dayli
  Vetura

  Iveco Dayli

  Shes fugon marka iveco dayli 2.8 nafte .Makina eshte e sapoardhur nga Italia,me dogane te prere dhe

  Tiranë 19 maj 14:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volkswagen 1.6 Nafte viti 1984
  Vetura

  Volkswagen 1.6 Nafte viti 1984

  Shitet Volkswagen Profi manual i vitit 1984. Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike

  Tiranë 19 maj 09:28
  350.000 Lek
 • 9 foto
  Shitet vw shirocco
  Vetura

  Shitet vw shirocco

  Shitet

  Tiranë 27 prill 13:31
  16.000 €
 • 6 foto
  Shitet Furgon
  Vetura

  Shitet Furgon

  Shitet Furgon e markes Volkswagen.Me ngjyre te bardhe, manuale, nafte dhe e vitit te prodhimit 2006.

  Tiranë 26 prill 16:33
  4.000 €
 • 4 foto
  Karotrrec Iveco
  Vetura

  Karotrrec Iveco

  Karotrrec Iveco

  Tiranë 4 prill 05:04
  1.000.000 Lek
 • 0 foto
  Volvaglen ne shitje
  Vetura

  Volvaglen ne shitje

  Esht nje makin volvaglen frenat i ka gozhd Kilometrazhin e ka 3600km \' esht i vitit 2010 Dhe kush d

  Tiranë 4 prill 00:28
  4.500 €
 • 7 foto
  VW Gol 1.0 benzine, viti 2005
  Vetura

  VW Gol 1.0 benzine, viti 2005

  makina eshte ne gjendje te mire xhenerike. ka motorr 1.0 benzine.vitprodhim dhjetor 2005. taksa dhe

  Tiranë 3 prill 00:01
  1.500 €
 • 0 foto
  kerkoj te blej makin
  Vetura

  kerkoj te blej makin

  kerkoj te blej makin me naft dhe me kamio automatike me motor te vogel dhe me cmim jo me sh se 1000

  Tiranë 2 prill 05:24
  1.000 €
 • 3 foto
  Golf 5 ne super gjendje
  Vetura

  Golf 5 ne super gjendje

  Shitet Golf 5 ne gjendje shume te mire teknike. Makina eshte ekonomike ,gomat 100% te reja ,sherbime

  Tiranë 2 prill 03:49
  4.500 €
 • 2 foto
  VOLKSWAGEN Buggy
  Vetura

  VOLKSWAGEN Buggy

  VOLKSWAGEN Buggy - 1968 Markë: VOLKSWAGEN Modeli: Buggy Viti: 1968 Kapaciteti i cilindrit: 1,200 Ka

  Tiranë 2 prill 03:14
  200 €
 • 0 foto
  Shitet golf 4 per arsye mosperdorimi
  Vetura

  Shitet golf 4 per arsye mosperdorimi

  Shitet golf 4 , 1.4 ,16 valvula per ersye mosperdorimi

  Tiranë 1 prill 21:35
  1.000 €
 • 9 foto
  Shese makine
  Vetura

  Shese makine

  Shese makine golf 4 viti 2003 makines I kan mbaru letrat ne nentor viti 2018 shitet per arsye se nuk

  Tiranë 1 prill 20:51
  2.500 €
 • 8 foto
  Volkswagen viti 1973.
  Vetura

  Volkswagen viti 1973.

  Makina eshte ne gjendje perfekte e sapo rikonstruktuar deri ne detaj si brenda dhe jashte. Targa shq

  Tiranë 1 prill 17:45
  10.000 €
 • 2 foto
  GOL PLUS okazion NDERROHET me CADDY
  Vetura

  GOL PLUS okazion NDERROHET me CADDY

  Shitet Gol Plus . 1.0 Benzine. 95 000 km Ne gjendje sh te mire nderrohet me CADDY mbi 2005, nafe,

  Tiranë 1 prill 11:38
  2 Lek
 • 6 foto
  Frigoriferik
  Vetura

  Frigoriferik

  Shitet furgon frigoriferik ne gjendje shum te mir me letra deri ne mars te vitit 2019 ka nevoj vetem

  Tiranë 1 prill 09:37
  2.800 €
 • 4 foto
  Seat 1.9 viti 2002
  Vetura

  Seat 1.9 viti 2002

  Shitet seat ibiza viti 2002, 1,9 nafte, Tdi e kuqe. Makina me te gjitha sherbimet. E mbajtur dhe e s

  Tiranë 1 prill 07:05
  2.300 €
 • 10 foto
  OKAZION OKAZION SHITET CADDY 1.9TDI 4700 EURO
  Vetura

  OKAZION OKAZION SHITET CADDY 1.9TDI 4700 EURO

  VW CADDY MOTORRI 1.9TDI NGJYRA GRI XHAMA ELEKTRIK DYERT E PASME ME SHINE ABS AIRBAG ESP RADIO CD DO

  Tiranë 1 prill 02:24
  4.700 €
 • 0 foto
  Shitet boiler Leov 80 l okazion
  Vetura

  Shitet boiler Leov 80 l okazion

  Dushi eshte pothuaj i ri, vertikal, shume pak i perdorur, shitet shkak i instalimit te kaldajes. Cmi

  Tiranë 17 shkurt 23:45
  8.000 Lek