Vetura
Tiranë

VW Volkswagen | Polo | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Polo 1.9-SDI viti -99 73500 KM ORIGJINALEEE!!
  Vetura

  Polo 1.9-SDI viti -99 73500 KM ORIGJINALEEE!!

  Polo portobagazh 1.9 sdi airbag,abs kondicioner viti 99 2 xhama e pare elektrik e paster si main ka

  Tiranë Sot, 11:17
  1.700 €
 • 9 foto
  VW Polo 1.4 Nafte BlueMotion ????
  Vetura

  VW Polo 1.4 Nafte BlueMotion ????

  VW Polo BlueMotion Motorri-1.4 TDI Karburanti-Nafte Kambio-Manuale Viti i Prodhimit-2008 Kilometra-1

  Tiranë Dje, 12:03
  4.300 €
 • 3 foto
  VW Polo -12
  Vetura

  VW Polo -12

  Shitet makine e perdorur w.polo viti 2012 ngjyra e zeze me dekumenta te rregullta perdoret me benzi

  Tiranë Dje, 06:48
  7.500 €
 • 3 foto
  shitet arsye mosperdorimi
  Vetura

  shitet arsye mosperdorimi

  makina eshte ne gjendje shume te mire .me sherbime te bera .letrat te preta per mje vit.

  Tiranë 25 janar 08:16
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Polo 1.6 TDI DSG 7G - Full Option
  Vetura

  Polo 1.6 TDI DSG 7G - Full Option

  HIGHLINE*NAVI*CLIMA*SENSOR*DISQE ALUMINI. MAKINA KA 132.000 KM NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME GOMA ALL

  Tiranë 24 janar 19:19
  7.900 €
 • 5 foto
  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TDI 4400 euro
  Vetura

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TDI 4400 euro

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TDI 4,400 euro Viti 2008, Karburanti Nafte, Kamio manual Aircondition, Se

  Tiranë 24 janar 05:14
  4.400 €
 • 3 foto
  Shitet Volkswagen Polo,e porsa ardhur nga Gjermani 1 300 EUR
  Vetura

  Shitet Volkswagen Polo,e porsa ardhur nga Gjermani 1 300 EUR

  Shitet Volkswagen Polo ,Viti 2000 , Euro 4 benzine 1.4 ,ngjyre blu ,e porsa ardhur nga Gjermania me

  Tiranë 4 janar 10:42
  1.300 €
 • 6 foto
  vw polo 1.4 TDI 2000
  Vetura

  vw polo 1.4 TDI 2000

  polo 1.4 tdi me kondicioner shum ekonomike

  Tiranë 1 janar 16:55
  2.400 €
 • 3 foto
  Shitet polo benzin 1000 viti 2000
  Vetura

  Shitet polo benzin 1000 viti 2000

  Shitet polo 1000 benzin, viti 2000 me letra per nje vit per me shum info nr tel.0694273700

  Tiranë 24 dhjetor 16:39
  1.700 €
 • 4 foto
  (NDERROHET) VW Polo 1.4 B/Gaz
  Vetura

  (NDERROHET) VW Polo 1.4 B/Gaz

  Nderrohet me makine te se njejtes vlere VW polo e vitit 2002 me 230.**** km motorr 1.4 Benzine Gaz

  Tiranë 18 dhjetor 21:42
  1.234 €
 • 5 foto
  shitet vw polo
  Vetura

  shitet vw polo

  shitet volkswagen polo viti 2007 kondicioner xhama elektrik 4 air bag abs goma te reja dogan e pagua

  Tiranë 17 dhjetor 18:53
  1 €
 • 5 foto
  OKAZION VW POLO
  Vetura

  OKAZION VW POLO

  SHITET VOLKSWAGEN POLO VITI 2005 1.4 NAFTE . 4 AIR BAG ABS . XHAMA ELEKTRIK . SUPER GJENDJE . DOGAN

  Tiranë 17 dhjetor 18:53
  1 €
 • 5 foto
  Okazjon , Polo 2009 , nafte 1,4. 3pistonsh
  Vetura

  Okazjon , Polo 2009 , nafte 1,4. 3pistonsh

  Makina eshte ne gjendje shum shum te mir,nuk ka nevoj per asgje.Kopjuter bordi,pilot atomatik ,klima

  Tiranë 16 dhjetor 15:55
  3.600 €
 • 0 foto
  VW POLO 1,4 NAFTE
  Vetura

  VW POLO 1,4 NAFTE

  VW POLO1.4 NAFTE VITI 2005 KAMIO MANUALE KONDICIONER TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE ESP ABS AIRBAG TEL SE

  Tiranë 13 dhjetor 08:38
  3.450 €
 • 10 foto
  Vw Polo 1.4 benzine e 2006
  Vetura

  Vw Polo 1.4 benzine e 2006

  Shitet Vw Polo 1.4 benzine (ska punuar asnjehere me gaz) e vitit 2006. Makina eshte blere ne dyqan m

  Tiranë 28 nëntor 22:45
  4.400 €
 • 0 foto
  Volkswagen VW Polo 1.4 nafte, dogane targa.
  Vetura

  Volkswagen VW Polo 1.4 nafte, dogane targa.

  Volkswagen VW Polo 1.4 nafte, e sapo ardhur, kambio manuale, viti 2006, dogane targa, ngjyre gri, 5

  Tiranë 27 nëntor 12:56
  3.400 €
 • 10 foto
  Polo okazion
  Vetura

  Polo okazion

  Shitet polo 1.4 Benzin viti 1998 ne gjendje perfekte me sherbime te bera si vaj filtra rryp faze gom

  Tiranë 15 nëntor 20:08
  1.450 €
 • 0 foto
  Vw Polo 1.4 Diesel Viti 2003 cmimi 2.800 euro
  Vetura

  Vw Polo 1.4 Diesel Viti 2003 cmimi 2.800 euro

  Kamio manuale , air condition , goma te reja , dokumentat deri Maj 2020

  Tiranë 10 nëntor 17:36
  2.800 €
 • 6 foto
  Polo 2013 naft 1.2 kovertim 7900 euro full
  Vetura

  Polo 2013 naft 1.2 kovertim 7900 euro full

  Polo viti 2013 naft 1.2 sa po ka ardhur esht me dogan te paguar cmimi 7900 euro pranoj dhe kovertim

  Tiranë 5 nëntor 19:26
  7.900 €
 • 9 foto
  VOLKSWAGEN POLO-09BENZINE 1-4FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  VOLKSWAGEN POLO-09BENZINE 1-4FULL MUNDESI NDERRIMI

  VOLKSWAGEN POLO CROS ME MOTOR 1.4 BENZINE KAMJO AUTOMATIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2008.MAKINA ESHTE FUL

  Tiranë 4 nëntor 00:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN POLO, 2010, MANURLE, 1.4 BENZINE+GAZ
  Vetura

  VOLKSWAGEN POLO, 2010, MANURLE, 1.4 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.4 benzine+gaz , kambio manuale, viti prodhimit

  Tiranë 2 nëntor 10:42
  5.200 €
 • 0 foto
  Shitet Volkswagen Polo
  Vetura

  Shitet Volkswagen Polo

  Shitet Volkswagen Polo 1.4 TDI, Nafte, Kambio Manuale, 4 Porta, Gjendje sh.e mire motorike dhe xhene

  Tiranë 27 tetor 22:16
  2.600 €
 • 9 foto
  Polo 1.4 Automat
  Vetura

  Polo 1.4 Automat

  Shitet polo 1.4 benxine kamjo automatike,me klima dixhitale,ABS ,SRS,e sa po ardhur nga gjermania.eu

  Tiranë 22 tetor 07:29
  3.200 €
 • 8 foto
  Polo 1.4 naft shum ekonomike
  Vetura

  Polo 1.4 naft shum ekonomike

  Shitet polo 1.4 dizel GT shum e shpejt ne llojin e tij dhe harxhon 4 litra per 100 kilometra 🎶me imp

  Tiranë 21 tetor 23:43
  2.100 €
 • 1 foto
  VW Polo 1.6 gti benzin/gaz
  Vetura

  VW Polo 1.6 gti benzin/gaz

  shitet polo 1.6 benzin gaz .. kilometra 230.000 letra te paguara .. ne gjendje shum te mire e ardhur

  Tiranë 21 tetor 09:56
  2.500 €
 • 11 foto
  VW POLO 1.4 TDI 2008 K.Manuale
  Vetura

  VW POLO 1.4 TDI 2008 K.Manuale

  POLO 1.4 TDI 2008 Kambio manuale...me dogane 142000 km

  Tiranë 15 tetor 21:27
  3.900 €
 • 11 foto
  Volkswagen polo 1.4 tdi
  Vetura

  Volkswagen polo 1.4 tdi

  Shitet polo 1.4 nafte viti 2008 me gjitha sherbimet e bera 167000 km me liber sherbimi 4 goma te rej

  Tiranë 15 tetor 18:09
  4.000 €
 • 5 foto
  Polo 1.6 tdi 2009 sapo targuar 5900euro
  Vetura

  Polo 1.6 tdi 2009 sapo targuar 5900euro

  Shitet polo 1.6 tdi naft.2009 me letra deri ne shtator 2020 makina eshte e pa perdorur ne shqipri ne

  Tiranë 15 tetor 09:47
  5.900 €
 • 7 foto
  Okazion Polo Benzin/Gaz 2009
  Vetura

  Okazion Polo Benzin/Gaz 2009

  Vz polo viti 2009 motorr 1.4 benzine + gaz i montuar nga fabrika lloji impjantit eshte landirenzo, k

  Tiranë 10 tetor 20:20
  3.300 €
 • 9 foto
  VW Polo dizel
  Vetura

  VW Polo dizel

  Makine eshte ne gjendje te perkryer. Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania. Viti i prodhimit esht

  Tiranë 9 tetor 15:57
  4.000 €
 • 10 foto
  POLO 1.2 BENZINE SUPER EKONOMIKE GJENDJE SUPER
  Vetura

  POLO 1.2 BENZINE SUPER EKONOMIKE GJENDJE SUPER

  -MOTORR 1.2 BENZINE SHUM EKONOMIK -VITI 2004-2005 -KAMBIO MANUALE -CLIMA -ABS -ESP -SRS -SENSOR S

  Tiranë 8 tetor 14:11
  2.900 €
 • 2 foto
  Polo 1.4 benzine automat
  Vetura

  Polo 1.4 benzine automat

  1.4 benzine automat vit 2006

  Tiranë 7 tetor 09:09
  3.600 €
 • 2 foto
  Polo Benzin+Gaz 2003
  Vetura

  Polo Benzin+Gaz 2003

  Shitet polo 2003 me letra pguara der ne 28 gusht 2020 me impjan gazi stag me goma te viti 2018 sherb

  Tiranë 30 shtator 19:39
  2.300 €
 • 10 foto
  Sapo erdhi vw polo viti 2009
  Vetura

  Sapo erdhi vw polo viti 2009

  💧Sapo erdhi nga Italia nji makine wv polo 💧Viti 2009 💧Ngjyra Zeze metalizato 💧1.4 nafte motor tipit

  Tiranë 29 shtator 20:55
  3.700 €
 • 11 foto
   Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz
  Vetura

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz

  Shes Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz \"EMMEGAS\" Italiane 107240 Km Origjinale Kamio Automatike!

  Tiranë 29 shtator 14:51
  3.500 €
 • 5 foto
  Vw polo automat
  Vetura

  Vw polo automat

  Shitet vw polo 1.4 benzin ekonomike kambio automatike ka 120000 kilometra ka pak muaj ne rruget e sh

  Tiranë 28 shtator 14:29
  2.300 €
 • 4 foto
  polo benzin gaz   tel 0693443013
  Vetura

  polo benzin gaz tel 0693443013

  shitet polo 1995 3 dyer me letra deri fund koriku 2020 31400 cl benzin gaz 15milek nji plot me

  Tiranë 28 shtator 09:13
  2.000 €
 • 7 foto
  W POLO 1.2 NAFTE VITI 2013 XHAMA TE ZI ORIGINAL
  Vetura

  W POLO 1.2 NAFTE VITI 2013 XHAMA TE ZI ORIGINAL

  W polo 1.2 TDI viti 2013 5 dyer pasyra elektrike dhe me sinjale 4 xhama elektri kondicjoner radio c

  Tiranë 28 shtator 08:53
  5.300 €
 • 5 foto
  Shitet polo nafte viti 2001
  Vetura

  Shitet polo nafte viti 2001

  Shitet polo nafte viti 2001 ne gjendje shum te mir manual.

  Tiranë 27 shtator 08:26
  1.750 €
 • 4 foto
  Shitet polo 2001 super gjendje
  Vetura

  Shitet polo 2001 super gjendje

  Shitet polo viti 2001 1.4 naft supur gjendje .shitet per arsyje se nuk i bohen letrat.

  Tiranë 27 shtator 07:23
  900 €
 • 2 foto
  Polo 2002 1.2
  Vetura

  Polo 2002 1.2

  Shitet polo 2002 1.2 benzin Shum ekonomike dhe e paster me 170.000 km me 4 goma te reja me navi me

  Tiranë 26 shtator 21:41
  2.300 €
 • 11 foto
  Shitet volswagen polo 1.4 naft me dogan te paguar
  Vetura

  Shitet volswagen polo 1.4 naft me dogan te paguar

  Shitet volswagen polo 1.4 naft sapo ardhur me dogan te paguar viti 2008 kamjo manual e gacme per cdo

  Tiranë 26 shtator 15:13
  3.300 €
 • 3 foto
  Polo 1.4 benzine
  Vetura

  Polo 1.4 benzine

  Letrat jane ne fund te majit 2020. Gjendja perfekte e makines. E shes ngaqe do mar me te madhe.

  Tiranë 26 shtator 12:20
  1.300 €
 • 6 foto
  Shes Wolksfagen Polo 1.4
  Vetura

  Shes Wolksfagen Polo 1.4

  Shesh makine . Te dhenat teknike te makines jane si me poshte: Modeli: Wolksfagen Polo Fuqia moto

  Tiranë 26 shtator 09:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet volvzwagen polo 1.4 nafte.
  Vetura

  Shitet volvzwagen polo 1.4 nafte.

  Shitet volvzwagen polo, 1.4 nafte, viti 12/2003. Ne gendje te perkryer me dokumentacion te prere der

  Tiranë 25 shtator 18:28
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike
  Vetura

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike

  Vw Polo Viti 2005 1.4 Benzin+Gaz Fabrike \"Landi Renzo\" 168.000 Km Origjinale Nr Cel:+355694869825

  Tiranë 25 shtator 02:53
  3.500 €
 • 5 foto
  Vw Polo Viti 2007 1.2 Benzin 151.000 Km Origjinale
  Vetura

  Vw Polo Viti 2007 1.2 Benzin 151.000 Km Origjinale

  Vw Polo Viti 2007 1.2 Benzin 151.000 Km Origjinale 2500 Euro I Diskutueshem Nr Cel:+355684428242 Mak

  Tiranë 25 shtator 02:53
  2.500 €
 • 11 foto
  VW POLO WHITE EDITION 1.2TSI BLUEMOTION*23000KM*15
  Vetura

  VW POLO WHITE EDITION 1.2TSI BLUEMOTION*23000KM*15

  VOLKSWAGEN POLO WHITE EDITION 1.2 TSI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -EURO 6 - FULL OPSIONAL DESI

  Tiranë 23 shtator 21:36
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VW POLO R-LINE 1.0 TSI BLUEMOTION LED PANORAM*2016
  Vetura

  VW POLO R-LINE 1.0 TSI BLUEMOTION LED PANORAM*2016

  VOLKSWAGEN POLO R-LINE 1.0 TSI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL -EURO 6 - FULL OPSIONAL DESIGNO -

  Tiranë 23 shtator 21:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Polo 1.4 nafte shum ekonomike
  Vetura

  Polo 1.4 nafte shum ekonomike

  Shitet polo 1.4 dizel GT shum e shpejt ne llojin e tij dhe harxhon 4 litra per 100 kilometra 🎶me imp

  Tiranë 23 shtator 17:58
  2.150 €